Czy pisaliście egzamin gimnazjalny?
Idź do strony 1, 2  Następny

To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Kosz
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

Czy egzamin gimnazjalny jest potrzebny?
Nie, ponieważ to tylko dodatkowy stres.
41%
 41%  [ 5 ]
Tak, ponieważ przygotowywuje nas do matury.
33%
 33%  [ 4 ]
Tak, ale powinien być mniej ważny.
8%
 8%  [ 1 ]
Nie mam zdania.
8%
 8%  [ 1 ]
Nie, po co.
8%
 8%  [ 1 ]
Głosowało Użytkowników : 0
Wszystkich Głosów : 12

Autor Wiadomość
precel1989
Fanatyk
Fanatyk

PostWysłany: 2004.03.10 13:04    Temat postu: Czy pisaliście egzamin gimnazjalny? Odpowiedz z cytatem

Temat pooświęcony jest egzaminowi gimnazjalnemu. Chciałbym się zapytać o to:
1) Czy pisaliście?
2) Czy ściągaliście?
3) Czy stresowaliście lub stresujecie się przed nim?
4) Ile zdobyliście punktów?

1)Nie pisałem
2)Nie pisałem
3)Strasznie się o to boję, ponieważ moim zdaniem jest to ważniejsze od matury, ponieważ od tego zależy do jakiego gimnazjum pójdę.
4)Nie pisałem

Simon ©
Real Madryt A
Real Madryt A

PostWysłany: 2004.03.10 13:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

1. tak, ale ten na koniec gimnazjum. Ten na koniec podstawówki przecież nie ma znaczenia, bo rejonizacja obowiązuje...
2. nie, ale ściągali ode mnie. Te testy są wręcz stworzone do ściągania... Po rozłożeniu ma to wielkość trzech kartek A4 i karta odpowiedzi jest po prawej stronie. Jeśli się ma dobry wzrok (co nie było mi dane) i siedzi za kimś dobrym (to też nie było mi dane...) to spokojnie można całą część testową przepisać :/.
3. jako klasowy prawoskrzydłowy nie mogłem sie stresować przed tak ważnym meczem :P (no, może troche)
4. 90

Test w tamtym roku był banalny, co nie zmienia faktu, że skopałem cztery łatwiutkie zadanka, za jeden punkt każde :/. Żeby dostać się do szkoły, którą miałem na pierwszym miejscu w moim prywatnym rankingu zabrakło mi... a jakże, czterech punktów! Very Happy
Generalnie nie ma się czym przejmować Wink żeby dobrze napisać ten test nie trzeba za wiele umieć (czego jestem przykładem :P), wystarczy tylko troche pomyśleć. Najmniej punktów miałem z pytań biologicznych i chemicznych bodaj.

Ostatnio zmieniony przez Simon © dnia 2004.03.10 14:05, w całości zmieniany 5 razy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
Anonim
Gość

PostWysłany: 2004.03.10 13:57    Temat postu: Re: Czy pisaliście egzamin gimnazjalny? Odpowiedz z cytatem

precel1989 napisał:

3)Strasznie się o to boję, ponieważ moim zdaniem jest to ważniejsze od matury, ponieważ od tego zależy do jakiego gimnazjum pójdę.
4)Nie pisałem

Wow a co za różnica do jakiego, byles zdał do liceum i zrobił Mature to wtedy bedziesz mógł isc na studia jakie chcesz.
Swoja drogą dobrze, ze ja skonczyłem 8 letnią podstawówke i 4 letnie liceum zdałem starą Mature bo dzisiaj mace strasznie dużo życiowych decyzji na głowie Very Happy

Powrót do góry

lucash
Castilla
Castilla

Zakaz pisania

PostWysłany: 2004.03.10 14:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja pisałem ten na koniec gimnazjum, wszyscy nauczyciele mówili że to taka "mała matura" Laughing i żeby się uczyć bo będzie ciężko, ale jak na próbnym egzaminie było pytanie typu: Jakiego kolory jest peleryna batmana Shocked Laughing to nikt się nie uczył i jak się później okazało nie miało to sensu, bo test był banalny, a niedawno się dowiedziałem że ten ostatni był jeszcze łatwiejszy niż ten co jak pisałem. Jak się chcesz dostać do jakiejś szkoły to wystarczy mieć dobre świadectwo, ten cały egzamin jest śmieszny 8)

Booster
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2004.03.11 18:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

JA tam jeszcze egzaminu nie pisałem...mam w tym roku. Pisałem już 4 próbne, z czego 2 okazały się takie same przez błąd kuratorium Very Happy . Próbne były proste, w sumie zdobywałem koło 90 pkt. Nauczyciele niby straszą, że te to były prosste, a później zobaczymy, co to jest egzamin Shocked Moim zdaniem nauczycielki jak zwykle przesadzają i utwierdziły mnie w tym przekonaniu Wasze wcześniejsze wypowiedzi Very Happy

Pozdro

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
Maggi
Juvenil
Juvenil

PostWysłany: 2004.03.11 23:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

1) Pisałam
2) Nie bo po co?
3)trochę, no bo wiadomo, potem mogłam miec problem z dostaniem sie do liceum
4) w sumie 89, ale orżnęli mnie o 1 punkt który mi sie nalezał....

Przede wszysytkim uwazaj jak piszesz wypracowanie. U nas wszyscy byli zdziwieni boz wypracowan mieli polowe punktow. Jak poszli do kuratorium to okazalo sie ze cala praca na czerwono a czepiali sie taklich rzeczy ze mózg staje.....

Sobek
WTF?
WTF?

PostWysłany: 2004.03.11 23:14    Temat postu: Re: Czy pisaliście egzamin gimnazjalny? Odpowiedz z cytatem

precel1989 napisał:
Temat pooświęcony jest egzaminowi gimnazjalnemu. Chciałbym się zapytać o to:
1) Czy pisaliście?
2) Czy ściągaliście?

1) Pisałem
2) Tak ;)
3) Nie :]
4) 80

Ten test to bajka. Jako osobnik z rocznika 86 pisałem taki test pierwszy w historii ;) Pytania były banalne (odczytać z wykresów kilka danych), a na polskim rozumienie tekstu czytanego było tak proste, że ja - umysł ścisły - miałem więcej punktów z części humanistycznej Laughing Za to jeśli coś było trudniejszego (zadania chemiczne) wystarczyło się rozejrzeć na boki i na pewno znalazłoby się bratnią duszę gotową pomóc 8)

Przed testem (jakies 10 minuty przed startem) miałem jeszcze fajną historię ;). Mianowicie miałem taką małą butelczkę Pepsi (big łyk). Otworzyłem, napiłem się i... niedokręconą postawiłem na ławce :P. Ciągu dalszego każdy może się domyślić Smile. Ławka zatrzęsła się, butelka się przewróciła, spadła na ziemię, a po drodze zahaczyła jeszcze o nogi koleżanki Zrobiło się małe zamieszanie, na salę wpadł mój wuefista z mopem, ale wszystko dobrze się skończyło Laughing

Powrót do góry
Rothen
Jack the Ripper

PostWysłany: 2004.03.28 00:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

I po co on był Question Question Question Był taki łatwy że nie potzebnie go pisaliśmy Exclamation Bez sensu. Ja miałem 32/40 punkty, a lece na samych trójach i czwórach.

Powrót do góry
Rothen
Jack the Ripper

PostWysłany: 2004.03.28 00:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a i jeszcze te odpowiedzi:
1.Tak :]
2. Nie było po co. Wink
3.Troszke, wkońcu test do gimnazjum
4.32/40

Powrót do góry
Manitou
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2004.06.11 18:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

1)tak
2)nie
3)wiadomo.... Laughing
4)45/40 Mr. Green

henry_02
Castilla
Castilla

PostWysłany: 2004.06.11 20:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

1) Czy pisaliście?
2) Czy ściągaliście?

1. Tak
2. No ba...
3. Nie
4. 72

Prezes
Prezes

PostWysłany: 2004.06.12 22:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

1) TAK
2) W 1 czesci tak
3) NIE bo nie ma po co
4) Jescze nie mielismy wynikow ale kolo 70-75 lub wiecej ale watpie

Real Madrid es el mejor equipo el mundo y ganar cada partido!
Powrót do góry
mdramski
Mariusz

PostWysłany: 2004.06.13 02:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja uważam, że wprowadzenie takiego egzaminu nic nie daje. Błędem moim zdaniem było w ogóle tworzenie gimnazjów. Ja standardowo miałem 8 lat podstawówki i 4 lata szkoły średniej. Nie widzę sensu tworzenia jeszcze czegoś pośredniego.

FigoRonaldo
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2004.06.13 07:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zgadzam się Mdramski z tobą.Jak dla mnie też bez sensu było stważanie gimnazjum i robienie ucziom jakiś testów Confused Myślę że za czasów 8 letniej podstawówki było lepiej a ponad to chyba można było łatwiej do szkoły się dostać Confused No nic podobno niedługo wyniki testów więc wszystkim gimnazjalistom życze dobrych wyników!

Simon ©
Real Madryt A
Real Madryt A

PostWysłany: 2004.06.13 09:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja tam nie wiem, czy można było za czasów 8-klasowej podstawówki można się było łatwiej dostać do szkoły średniej... Teraz mi osobiście podobają się te testy :) są banalne, polegają głównie na czytaniu ze zrozumieniem, a w części ścisłej są również dość łatwe i w większości opierają się na podstawach... przynajmniej te gimnazjalne testy :).

Powrót do góry
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Kosz Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2
Skocz do: