Forumowa Mafia - edycja czternasta.
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 38, 39, 40  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Licznik OFF
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
tayron36
kibic w kapciach

PostWysłany: 2016.04.17 16:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://www.dlanasmlodocianychkibicow.fora.pl/index.php

Miałem wrzucić wieczorem, ale może mnie nie być. Odblokowałem wszystko i powinno być ładnie widoczne. Enjoy!

Kobe Bryant #24

"Wyimaginowany Beckham, czyli nadęty gwiazdor, nie istnieje, istnieje natomiast Beckham profesjonalista"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
lukecik
Hala Madrid y nada más
Hala Madrid y nada más

PostWysłany: 2016.04.17 16:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cube. napisał:

Co kurwa? Nikt do mnie nic na priwie nie pisał o_O Nie kłam, bo nie miałem żadnych informacji z cmentarza. Przynajmniej nie ja, a Jaff, który i tak tego info nie wkomponował w swój testament.

Ok, wg moich informacji byłeś pierwszym, z którym tyranitar się kontaktował, o Jaffie przed jego testamentem też wiedziałem.

"W stepie szerokim, którego okiem nawet sokolim nie zmierzysz... Wstań, unieś głowę, wsłuchaj się w słowa pieśni o Małym Rycerzu."
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
Clinical.
Putka
Putka

PostWysłany: 2016.04.17 17:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zostaliśmy wyruchani jak Sasha Gray. :lol2: Najgorsze jest to, że gdyby tyranitar napisał lepszy testament, to prawdopodobnie miasto by wygrało, a tak poszedł piękny motyw z fałszywym detem, za który należy się szacunek, serio, bo wymyślić coś takiego po 2 zlinczowanych mafiozach z rzędu, a także poświęcić OC, to trzeba naprawdę mieć łeb na karku.

Ivan i Gehu- przestańcie obrzucać się błotem, bo żaden z was nie jest całkowicie odpowiedzialny za tę porażkę. Sam w testamencie uniewinniłem Zenka sądząc, że po prostu gra jak... grał, nie będę używał dosadniejszych słów, bo po prostu nie ogarniał, a tymczasem pięknie nas ograł. Można tylko żałować, że tyranitar nie napisał nic więcej, ale czasu nie cofniemy. Mimo wszystko, była to naprawdę spoko edycja. Jedyny jej minus to fakt, że dużo osób odpadło za punkty karne.

Oczywiście należą się podziękowania dla cmc za poprowadzenie. ;)

Crawler
Madrid, banuj!

PostWysłany: 2016.04.17 18:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zaufałem Zenkowi, bo gadałem z nim prywatnie o mafii - oficjalnie rozjebałem grę i złamałem zasady, mogę dostać za to "burę" (pun intended) i nie grać w kolejnej edycji.

El Mou
Prezes
Prezes

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2016.04.17 18:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Luket, jak te screeny podrabiałeś? :>

Powrót do góry
cmc
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2016.04.17 18:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ban za multikonto.

Największym spryciarzem na tym forum jest cmc.
past7th napisał:
Cmc - wielki geniusz, intelektualista, rozkminiacz
Powrót do góry
lukecik
Hala Madrid y nada más
Hala Madrid y nada más

PostWysłany: 2016.04.17 18:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

El Mou napisał:
Luket, jak te screeny podrabiałeś? :>

Nic nie podrabiałem. Po prostu do samego końca byłem pewien, że jestem detem :(

"W stepie szerokim, którego okiem nawet sokolim nie zmierzysz... Wstań, unieś głowę, wsłuchaj się w słowa pieśni o Małym Rycerzu."
Powrót do góry
Bury Zenek
Caballero del Honor

Ostrzeżeń: 4294967292

PostWysłany: 2016.04.17 18:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oj, już tak nie deprecjonujcie mnie. I Luket, ty mówisz o wczuwaniu się w miastowego? A kto mnie opieprzał, że jak ktoś może być dla mnie podejrzany skoro jestem w mafii? Tongue Naprawdę, podejrzewam, ze tak jak ja się wczuwał w rolę to nawet Di Carpio w the Departed się nie wczuł ani Johny Deep w Donnie Brasco. Very Happy Nie miejcie do siebie pretensji, po prostu zabawiliśmy się i nam wyszło. No i okazało się, że aż tak głupi nie jestem i coś mi może wyjść, mimo, że Luket z Goralem po każdej mojej mocniejszej akcji wątpili, że przetrwam więcej niż jeden lincz. Z Crawlerem mam do porozmawiania osobno, ale obraził się i mnie wyrzucił ze znajomych na steamie. Tak naprawdę się nie dziwie, w sumie to tylko gra i byłbym chujowym mafiozą gdybym tego nie wykorzystał. Łatwe to nie było nie tylko pod względem technicznym, ale przede wszystkim pod względem psychicznym. Raz naprawdę miałem łzy w oczach, często miałem wyrzuty sumienia. Kilka szczegółów bym ci opowiedział, bo naprawdę gorąco mi się robiło i już myślałem, że wtopiłem. Niemniej, mimo, że było to strasznie trudne przeżycie to była to tylko gra, więc mam nadzieję, że mi wybaczysz. Naprawdę, traktuję cię jak przyjaciela. Takiego innego, ale przyjaciela. Zresztą dzięki mnie żyjesz :]

Przez cały ten czas, ile to w ogóle trwało?, byłem całkowicie pochłonięty grą, na zajęciach rozmyślałem, co mogę poruszyć, jaką taktykę obrać, to samo zawsze przed snem. Następnym razem wolałbym raczej poprowadzić edycję niż w niej uczestniczyć. Very Happy

Dziękuje wszystkim za grę, jako mafiozo szczególnie tym, którzy tak się wystawiali i odwalali takie akcje, że aż się za głowę łapałem i zastanawiałem jak to możliwe, że oni nie są w mafii? Nie raz wydawało mi się, ze cmc stworzył ze dwie różne mafie. Niemniej teraz powinniśmy to traktować jako dobrą zabawę i mam nadzieję, że będziemy się z tego śmiali na zlocie przy soku żurawinowym Tongue

Podsumowując jednym słowem: Ufffff.....

Powrót do góry
Clif
21st Century Schizoid Man

PostWysłany: 2016.04.17 19:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lol, czyli jednak Bury był mafiozem. Kurwa, mój pierwszy trop i od razu trafiłem :lol2:

Cóż, szczerze mówiąc po swoim zajebaniu (pozdro Antura, że zapomniałeś wysłać głosu) byłem niemal pewien, że to Crawler jest OC, a tu taki zonk.

Co do mojej gry, to dobrze zaczęłem (trop na Zenka, później eMszou to, że w ogóle przeżyłem tak długo). Po zajebaniu eMszou rzeczywiście grałem już chujowo, odpuściłem Zenka, nie chciało mi się analizować i generalnie nieszczególnie się starałem. Aczkolwiek akcja luketa w świetnym momencie, wtedy właściwie Jaff przekonał mnie już do tego by go zajebać, a tak uciekł spod topora, właściwie przekonał że jest detem (ja na początku nie do końca wierzyłem, ale uważałem że wygodniej założyć że jest), odsunął uwagę od siebie czy od Zenka.

Ogólnie brawo dla mafii, rozegrane bardzo fajnie, ja generalnie też jestem zadowolony, grałem na swoich warunkach.

Stat Crux Dum Volvitur Orbis
Powrót do góry
Bury Zenek
Caballero del Honor

Ostrzeżeń: 4294967292

PostWysłany: 2016.04.17 19:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Trafiłeś, ale nadal uważam, że przez przypadek i twój argument był inwalidą. A poza tym sam jesteś w chuj podejrzany Tongue

Powrót do góry
minusek
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2016.04.18 17:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ale Luket byłby chyba najgorszym detektywem ever. Nakrecil glosowanie na 2 osoby, w tym jedna byla niewinna przy sprawdzeniu, a druga w ogóle niesprawdzona. Very Happy Goral aktywny na gg to bylo jedno wielkie wtf. Gdybym miał deta/ksiedza, to chyba bym się zaebal za ten mord na samym poczatku. Tydzien przerwy i ruszamy od nowa?

Powrót do góry
tyranitar
Raúl para Siempre

PostWysłany: 2016.04.18 17:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja jestem za, trzeba zrobić miastową remontadę. :]

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora      
Herman.
Filthy Casual
Filthy Casual

PostWysłany: 2016.04.18 17:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja bym zagrał, ale to raczej nie wypali. Za wcześnie, wątpię, byśmy zebrali ludzi.

cmc
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2016.04.18 17:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli trafisz do mafii, to nie powinno być z tym problemu.

Diablik

Największym spryciarzem na tym forum jest cmc.
past7th napisał:
Cmc - wielki geniusz, intelektualista, rozkminiacz
Powrót do góry
lukecik
Hala Madrid y nada más
Hala Madrid y nada más

PostWysłany: 2016.04.18 18:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dajcie spokój. Widzieliście już jak to wyglądało w tej edycji. Połowa graczy albo popełniła samobójstwo, albo pisała jednozdaniowca na dzień i tyle. Taka gra to nie gra.

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Licznik OFF Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 38, 39, 40  Następny
Strona 39 z 40
Skocz do: