Real Madryt - VfL Wolfsburg [3-0] \o/
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Sezon 2015/16
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
browar
Real Madryt A
Real Madryt A

Ostrzeżeń: 3

PostWysłany: 2016.04.12 22:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

SZACUN!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
bombel22
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2016.04.12 22:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

panzerfaust napisał:
bombel22 napisał:
Mam wrazenie ze oni poczuli sie juz za pewnie, Ramos juz mysli ze awansowali...tak grac to mozna ewentualnie przy 3;0

3:0 to równie gówniany wynik, już widzę tego gola dla wilków na 5 min przed końcem i strach w oczach naszych graczy. Dopiero przy 4:0 zdecyduję się na lekkie rozluźnienie pośladów.

Racja, tyle ze wyciagnac wynik z 3;1 a 2;1 na awans jest roznica.

Mimo wszystko zagrali tak jak powinni, brawa dla Ronaldo i Carvajala ktory zagral zajebisty mecz podobnie jak reszta druzyny.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora      
Awesome
smart, handsome etc.

Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: 2016.04.12 22:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powiem tak, jeszcze raz, wielka zjebka za to co się wydarzyło tydzień temu, jednak dzisiaj, posprzątali gówno, które wysrali i to w wielkim stylu. Nie wierzyłem do konca, bałem się, bo jedna bramka VFL i bysmy pewnie nie dali rady, jednak bardzo duzy szacunek. Dawno nie widziałem ich tak nabuzowanych, jak przez pierwszą część I połowy i praktycznie całą drugą. W sumie co tu dużo mówić, dali dupy i to porządnie, ale odrobili i awansowali, to jednak ukazuje wielkość drużyny. Dzięki za zamknięcie mi ryja, jednak mimo wszystko środkowy palec za tydzień nerwów Tongue

eMszou
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2016.04.12 22:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wszyscy zagrali perfekcyjnie, najlepszy mecz Realu w sezonie, jeden z najlepszych kilku ostatnich lat, brawo.

Kliknij, aby zobaczyć ukrytą wiadomość (Uwaga! Treść może zawierać spoilery)

Imię Álvaro Arbeloa oznacza madridismo. - J.M Callejón
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora      
Szjk
Intelektualna elita forum.

PostWysłany: 2016.04.12 22:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

TO JEST KURWA REAL MADRYT!

TAAAAAK KURWA!

Co za wieczór, nie mogłem usiedzieć, po meczu czuję się jak po 10 km biegu. Dla takich chwila warto żyć. Dziękujmy bogu za Ronaldo!

TWL64
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2016.04.12 23:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Brawo, brawo, brawo!!!!!!!!!!!! Tongue
Wiara czyni cuda! Siódme piffko smakuje wyśmienicie ;)

Wyobrażacie sobie dzisiaj Danilo zamiast Carvajala?
o_O

Powrót do góry
saymen
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2016.04.12 23:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

<serce>
I co z tego, że to tylko Wolfsburg. Pokazują, że jak chcą to są w stanie zrobić wszystko. Tylko muszą mieć te chęci!
Ronaldo, Modric i Dani dzisiaj wielcy. Ramos też mi się bardzo podobał. Reszta bez zarzutu, zapierdalali aż miło i o to chodzi !

Powrót do góry
Maas
Prezes
Prezes

Ostrzeżeń: 4

PostWysłany: 2016.04.12 23:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Carvajal momentami próbował zrównać się poziomem z Danilo. Sumując zagrał lepiej, ogólnie jest wg. mnie lepszym piłkarzem niż Danilo. Co do meczu, zaangażowanie i walka w końcu godne Realu Madryt ale wcale nie zagrali spektakularnie, dalej mają te same problemy. Dziś to my mieliśmy sporo szczęścia, a Wolfsburg mimo marnego spotkania i tak był blisko strzelenia bramki i uratowała nas jedynie nieudolność tego kopacza, który zaplątał się o własne nogi. Z City w półfinale może nam się udać, z resztą będziemy mieć wielkie problemy.

Hubertus401
Juvenil
Juvenil

PostWysłany: 2016.04.12 23:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co za emocje! Co za remontada! Brawo, taki zjednoczony Real chcemy widzieć co mecz.

A Ronaldo... Gramy o (bądźmy szczerze) ostatnie trofeum jakie możemy zdobyć, potrzebujemy co najmniej 3:0, a on zdobywa hattricka.
Hala Madrid!!!

Powrót do góry
Krwawy Paulek
Fanatyk
Fanatyk

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2016.04.12 23:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cieszę sie z udanej remontady, ale styl naszego zwycięstwa, ma dziś dla mnie posmak goryczy!

Niby wygrali i cieszcie się Madridiści, pijcie piwo i świętujcie, jednak dla mnie dzisiejsze zwycięstwo ma jednak nutkę goryczy.

Stykła 1 bramka wilków i byśmy tu teraz inne komentarze pisali, taka jest prawda.
Moim zdaniem to nasi dzisiaj wcale nie zagrali tak jak zapowiadali, tylko tak jak to ujął tydzień temu pewien klasyk, czyli spokojnie, spokojnie a bramki same przyjdą! I przyszły, fakt!!!!!!

Jednak co by się stało gdyby VFL strzelił na 3 minuty przed końcem?
Mi nie chodzi o to że mieli wypruwać sobie żyły przez pełne 90 minut, bo tak nie idzie, tylko trza było jak najszybciej strzelić te 2 dodatkowe bramki na 4:0 i byłoby pozamiatane, a tak to człowiek siedział na szpilach do końca, bo ci se nonszalancko grają jakby nie dostrzegali miecza Damoklesa, co wisi nad nimi i to całkiem blisko!!!!

O to mam do nich żal i pretensje. Gdyby tylko VFL strzeliło, to teraz byłyby tu na stronce gorzkie żale wylewane! Dobrze że jednak był Happy End!!!

Mimo to uważam że z taką grą dalej to ciężko będzie o tę Undecimę i ogólnie o sam finał. Oni ciągle myślą że obojętnie co by się nie działo, to zawsze awansują, bo przecież muszą. Jednak tak nie jest!

Dlatego cieszę się z dzisiejszej remontady, ale na pewno nie będę po dzisiejszym meczu skakał ze szczęścia i krzyczał pewnym głosem, że Undecimę to mamy już w kieszeni.

Większość tych co mi kazali spierdalać po GD za sianie defetyzmu, jakoś tak parę dni potem miała nieco inny nastrój i gorzkie żale wylewała.

Tak więc Panowie i Panie, bez podniety po dzisiejszym meczu tylko patrzeć i obserwować dalszy rozwój wypadków!!!!

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
Mam_To_Coś
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2016.04.12 23:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zamknąć mordy.

Remontads udana, a wy jeszcze szukacie dziury w całym? Kapitalne zawody, nasi zapieprzali aż miło. Zagrali FENOMENALNIE!

Powrót do góry
Esstier
Carnival

PostWysłany: 2016.04.12 23:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Krwawy Paulek napisał:

Mi nie chodzi o to że mieli wypruwać sobie żyły przez pełne 90 minut, bo tak nie idzie, tylko trza było jak najszybciej strzelić te 2 dodatkowe bramki na 4:0 i byłoby pozamiatane, a tak to człowiek siedział na szpilach do końca, bo ci se nonszalancko grają jakby nie dostrzegali miecza Damoklesa, co wisi nad nimi i to całkiem blisko!!!!

za dużo w FIFE grasz.

Istnieje jedna reguła rządząca zachowaniem wszystkich ludzi, jest to Reguła Mniejszego Wstydu. Można świadomie działać ku swemu cierpieniu, można ku śmierci własnej nawet - ale nikt nie działa ku większemu wstydowi.
- Jacek Dukaj "Lód"
Powrót do góry
Gehu89
Master of Drilling

PostWysłany: 2016.04.12 23:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nastawienie. Przede wszystkim. Jak by oni grali z taką ambicją w każdym meczu, to byli by najlepsi na świecie. Nie pojmuję jak oni mogli zagrać tak katastrofalnie w pierwszym meczu. Brawo za determinację. Cris ich zdemolował.

Leszczu
Bitches love Benzy
Bitches love Benzy

PostWysłany: 2016.04.13 00:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może nie to, że nie wierzyłem, bo gdybym nie wierzył, to nawet bym nie odpalił, ale poważnie nie spodziewałem się. Fajne szybkie dwa gole, luźno potem trzeci i prawie zero spiny. Daleko mi do wołania o Undecimie, ale było sympatycznie.

Krwawy Paulek
Fanatyk
Fanatyk

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2016.04.13 00:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Esstier napisał:
Krwawy Paulek napisał:

za dużo w FIFE grasz.

Ja w ogóle już od lat nie gram w FiFę bo nie mam na to zwyczajnie czasu (siłka, treningi biegowe + wiele innych przyjemniejszych rzeczy typu dziewczyna oraz zbyt słaby sprzęt) skutecznie mnie od FIFY odseparowały.

Poza tym Fifa to gówno. Oprócz bycia fanatycznym kibicem Realu jestem też fanatycznie zakochany w Gothic 1 Gothic II Noc Kruka i całej serii typu Total War, przy których FIFKI i PEESY są śmiesznie żałosne!!!!! :lol2:

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Sezon 2015/16 Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
Strona 7 z 8
Skocz do: