Real Madryt - Villarreal CF [3-0]
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Sezon 2015/16
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Behappy
be humble

PostWysłany: 2016.04.20 10:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mecz pułapka, nie ma mowy o żadnym trybie eko, albo odstawianiu nogi. Do zwycięstwa potrzeba bardzo dobrego poziomu. Intensywność na pierwszym miejscu, dla żółtych wystarczy jedna kontra i potrafią to wykorzystać, a co najgorsze dla Realu, potrafią również utrzymać wynik. Szkoda, że Bale pajacował z golfem, bo może go dziś brakować. Przy całej sympatii do Vasqueza, osobiście liczę na Jamesa od pierwszych minut. Raczej pewne, że w rotacji za Kroosa wchodzi Isco, więc wcześniejsza dywagacja dotyczy zastępstwa za Walijczyka. Uff, będzie się działo. Od 20:00 jedziemy!

Szjk
Intelektualna elita forum.

Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: 2016.04.20 11:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja tym meczem chyba zacznę się przejmować dopiero po meczu Barcelony z Deportivo, bo na razie to ciężko mi myśleć o czymkolwiek innym. W lidze są takie emocje, że nawet LM zeszła na dalszy plan. Dziś jedynie Vazqueza bym chciał od pierwszej minuty. Fajnie też, że Zizou trochę rotuje i dziś odpocznie sobie Kroos.

El Dominik
Madridista

PostWysłany: 2016.04.20 12:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzisiaj może sie wiele wyjaśnić. Szkoda, że mecze nie są o jednej porze, ale i tak fajnie ułożone. Jeśli chodzi o nasz mecz, to mam nadzieje, że wyjdą spokojnie, nie będzie tych naszych głupich błędow w obronie, i jakoś to wygramy. No, ale później sobie przypominam o naszych meczach w tym sezonie na wyjeździe. I zaczynam sie martwić. Zobaczymy.

Marcelo.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
Dexter.
Mr. Champions

PostWysłany: 2016.04.20 15:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ale gramy u siebie.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
Gondola.
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2016.04.20 16:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oby Lucas zagrał, chłopak ma duży talent i przede wszystkim widać u niego zaangażowanie i niedosyt triumfów, czego czasem trudno u naszych starszych piłkarzy. Ponadto dobrze współpracuje z Ronaldo - według mnie dziś w pierwszym składzie, a w drugiej połowie może wyjść James.

Szkoda, że tak późno - kto wymyślił grać o 22:00???

Powrót do góry
IVAN_ZAMORANO
Eu adoro ser quem sou!

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2016.04.20 17:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najlepsza godzina do oglądania meczów Primera Division. Mecze z Atletico, Sevillą, Valencią o 22:00 w latach poprzednich - <serce>.

Zamiast tego obecnie męczenie buły o zjebanej 16 w soboty.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
Gondola.
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2016.04.20 17:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

20:45 chyba jest najlepszą porą na mecz :-) 22:00 za późno, 16:00 to horrendalny pomysł, o wiele za wcześnie.

Powrót do góry
panzerfaust
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2016.04.20 17:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nawet jak barka dowiezie do końca ten 1pkt, trzeba jej podziękować. Liga już zaczynała się robić "meh", a na dzisiejsze mecze czekam jak na finał LM.

Powrót do góry
NokiaX3
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2016.04.20 18:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nawet nie chcę sobie wyobrażać napadu kurwicy, gdyby Barca zgubiła punkty, a my bez zwycięstwa... Po prostu tragedia, najczarniejszy scenariusz...

Gondola.
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2016.04.20 18:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Będziemy wiedzieli czy Barca zgubi punkty po pierwszych 20-25 minutach meczu. Zobaczymy jak wejdą w mecz, czy nadal mają niemoc w ataku i czy bez Pique ich obrona będzie wyglądała jak ser szwajcarski. Jeśli kryzys trwa - to najprawdopodobniej Barca zgubi punkty.

Nam zostaje tylko nie patrzeć się za siebie i wygrać z Villarrealem. Remis to ostateczność, porażka wyklucza nas z walki o tytuł.

Powrót do góry
NokiaX3
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2016.04.20 18:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wydaje mi się, że remis przekreśla nasze szanse na mistrza. Padniemy mentalnie i skupimy się już tylko na LM.

Gondola.
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2016.04.20 18:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli Barca przegra (choć to nie jest wcale tak bardzo prawdopodobne), a my ugramy remis - będziemy nadal w grze. Jeśli jednak FCB wygra z Deportivo, to rzeczywiście - nas remis powoduje, że odskakują nam na 3 punkty, a przy tym terminarzu i obciążeniu Ligą Mistrzów - mistrzostwo Hiszpanii nam odjedzie Biała flaga

Powrót do góry
bombel22
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2016.04.20 19:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Boje sie tego meczu, Villarreal ma szczelna obrone, na dodatek dzisiaj zabraknie Carvajala ktory bardzo duzo wnosil na tej prawej stronie. Mozna mowic ze pilkarze trzezwo mysla ale ciezko w to uwierzyc. Ostatnie sezony nauczyly Nas kibicow ze gdy przychodzi szansa na lige to Real ja koncertowo pierdoli na ostatnim odcinku. Mam nadzieje ze pokaza charakter i odprawia Villarreal.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora      
El Dominik
Madridista

PostWysłany: 2016.04.20 19:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mam_To_Coś napisał:
Ale gramy u siebie.

Kurwa rzeczywiście. Nie wiem, co mi sie tak popieprzyło :P

Marcelo.
Powrót do góry
bombel22
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2016.04.20 20:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

barka zrobila swoje, Pateti jak to ma w zwyczaju zapewne dowiezie te 1-0. Nie pozostaje nic innego tylko wygrac. Kluczowy mecz.
Zidane pozytywnie zaskoczyl, nie kombinowal z wpychaniem wolnych Isco czy Jamesa na skrzydlo. Wystapi Lucas ktory chyba w obecnej chwili ma najwiecej do zaoferowania z rezerwy.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora      
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Sezon 2015/16 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Strona 2 z 3
Skocz do: