Real Sociedad - Real Madryt [0-1]
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Sezon 2015/16
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Esstier
Carnival

PostWysłany: 2016.04.30 16:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

znów się okazuje, że Jese to tylko z ławki :P Lucas i Nacho jak zawsze solidnie. Słabo dziś Luka i Bale, który jednak całkowicie jest rozgrzeszony.

No i na koniec Casemiro - Benek może by jeszcze trenował Real, gdyby postawił na Kazka. Ziza się w porę opamiętał i walczy jeszcze o LM i Ligę.

Istnieje jedna reguła rządząca zachowaniem wszystkich ludzi, jest to Reguła Mniejszego Wstydu. Można świadomie działać ku swemu cierpieniu, można ku śmierci własnej nawet - ale nikt nie działa ku większemu wstydowi.
- Jacek Dukaj "Lód"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
Krwawy Paulek
Fanatyk
Fanatyk

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2016.04.30 16:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Generalnie nudny mecz, jednak według mnie wszystkie mogą być takie, pod warunkiem że zawsze będziemy je wygrywać :-)

Dla mnie piłkarzami meczu są dziś Lukita no i oczywiście Gareth, któremu brak Cra i Benza obok siebie, całkiem dobrze służy, bo wtedy to on musi grać pierwsze skrzypce i starać się o bramki itd.
Jemu chyba to faktycznie nawet pasuje. Pamiętam że Tottenham był potem ustawiony głównie pod niego i to skutki miało całkiem fajne.

No tutaj to wiadomo, że tak miło mieć nie będzie ale jednak jak już trza unieść presję i stanać na czele ataku, to radę chłop daje i temu chyba nawet jego hejterzy zaprzeczyć nie mogą.

Fajnie że 3 punkciki znów są przy nas.
:-)

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
Gondola.
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2016.04.30 16:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Graliśmy konsekwentnie i się to opłaciło. Najważniejsze jest to, że po wielu próbach wreszcie udało nam się strzelić i wygrać ten trudny mecz na ciężkim terenie z dobrym rywalem. RSSS z przodu grał słabiutko, ale w swoim polu karnym ciężko było ich pokonać. Strzelił Bale, który miał prowadzić drużynę do zwycięstwa pod nieobecność CR7 i Benzemy.

Mamy lidera, przynajmniej na 2 godziny, więc teraz pozostaje tylko trzymać kciuki za Betis, który może sprawić niespodziankę <serce>

Hala Madrid

Powrót do góry
chamartin7
Prezes
Prezes

Ostrzeżeń: 3

PostWysłany: 2016.04.30 17:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Luka słabiej niż zwykle, ale to jaką pokazał wolę walki i zaangażowanie...Masakra. To samo Casemiro czy Lucas.

Dzisiaj wygrała drużyna, Zizou stworzył zespół, a nie zlepek pojedynczych piłkarzy. Brawa dla wszystkich, wciąż jesteśmy w grze.

http://www.youtube.com/watch?v=-3NueCAYcHk Siempre me quedara la frase de Manolo Lama "Raul, El que nunca hace nada". Gracias "7"!
Powrót do góry
Maas
Prezes
Prezes

Ostrzeżeń: 4

PostWysłany: 2016.04.30 17:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

IVAN_ZAMORANO napisał:
Maas napisał:
A ja widzę i nie wierzę, że niektórzy wciąż nie doceniają jego wkładu w drużynę.

Wkład Ronaldo w drużynę w Wolfsburgu, Maladze, Sewilli. Tak na szybko. Czekam.

Czekaj dalej, może w końcu dotrze do ciebie, że sezon ma więcej spotkań.

lukecik
Hala Madrid y nada más
Hala Madrid y nada más

PostWysłany: 2016.04.30 17:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Graliśmy tak, jakby za odprawę przedmeczową odpowiadał Ramos: spokojnie, w końcu coś wpadnie. Długo graliśmy za spokojnie i długo nie chciało wpaść. Na nasze szczęście udało się wyrwać te trzy punkty. Anoeta to ciężki teren, ale straty punktów z tak poważnie osłabionym Sociedadem nie mógłbym przebolec. Nie podobało mi się, że po strzeleniu bramki od razu głęboko się cofnelismy niepotrzebnie stawiając całkowicie na obronę. Mogliśmy dalej kontrolować mecz z piłką przy nodze zamiast oddawać ją rywalowi, trochę braklo mi nastawienia u naszych. Kalkulowanie już się na nas mściło w tym sezonie.

"W stepie szerokim, którego okiem nawet sokolim nie zmierzysz... Wstań, unieś głowę, wsłuchaj się w słowa pieśni o Małym Rycerzu."
Powrót do góry
IVAN_ZAMORANO
Eu adoro ser quem sou!

PostWysłany: 2016.04.30 17:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Maas napisał:
Czekaj dalej, może w końcu dotrze do ciebie, że sezon ma więcej spotkań.

No tak, można było się domyślić, że będzie ucieczka od pytania Very Happy. W takim razie w drugą stronę - może wymienisz mi mecze, w których Ronaldo był kluczowy, decydujący? W końcu "sezon ma więcej spotkań", więc masz pole do popisu :].

Fajnie, jakbyś wymienił coś spoza kwietnia.

Powrót do góry
Maas
Prezes
Prezes

Ostrzeżeń: 4

PostWysłany: 2016.04.30 17:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli myślisz, że na twoje zawołanie będę tracił swój czas na wypunktowanie meczów, w których Ronaldo pomagał drużynie to się mylisz. Jeśli tego nie widzisz, to i tak ci tego nie udowodnię. Ale żeby znowu nie było, że uciekam od odpowiedzi, to jakim ignorantem trzeba być, żeby wymieniać mecz z Wolfsburgiem w Niemczech w kontekście nieprzydatności Ronaldo, kiedy gościu w rewanżu strzela trzy bramki i wciąga Real do półfinału LM. Z mojej EOT, bo to nie temat na te dyskusje, a ja nie chce kolejnego bana.

TheAdam
Trener
Trener

PostWysłany: 2016.04.30 18:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak było do przewidzenia mecz był męczarnią, chociaż były sytuacje po których mogliśmy wcześniej prowadzić, koniec końców najważniejsze 3 pkt i dalszy nacisk na rywali.

Powrót do góry
sicario
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2016.05.01 12:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jacy są śmieszni ci wszyscy deprecjonujący wkład CR w nasz klub. To musi być niedoyebanie mózgowe poziom 4. Jak można wątpić we wkład swojego najlepszego strzelca w sezon. Co do meczu wynik lepszy niż gra. Na plus Nacho i Casemiro. Na minus Modrić.

Powrót do góry
IVAN_ZAMORANO
Eu adoro ser quem sou!

PostWysłany: 2016.05.01 12:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli pijesz do mnie to cóż, prawdopodobnie nie zrozumiałeś. No ale będąc szczerym - w ogóle się nie dziwię :].

Powrót do góry
sicario
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2016.05.01 20:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

I po co te zaczepki słowne. Lepiej się poczułeś? Żałosne. Nie zniżę się do twojego poziomu i nie będę kontynuował tej jakże jałowej dysputy. Szkoda mojego cennego czasu na takich forumowych cwaniaczków.

Pora zapomnieć o meczu i skupić się na środzie. Mam nadzieję, że prześlizgniemy się do finału.

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Sezon 2015/16 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4
Strona 4 z 4
Skocz do: