Real Madryt - Atlético Madryt [1-1, k. 5-3] \ooooooooooooo/
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 14, 15, 16  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Sezon 2015/16
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

Real...
wygra w regulaminowym czasie gry.
85%
 85%  [ 40 ]
przegra. (i tak nikt tego nie zaznaczy poza Culés i Hermanem)
8%
 8%  [ 4 ]
wygra po dogrywce.
4%
 4%  [ 2 ]
wygra po rzutach karnych.
2%
 2%  [ 1 ]
Głosowało Użytkowników : 47
Wszystkich Głosów : 47
Ta ankieta już wygasła.
Szczegółowe rezulataty

Autor Wiadomość
lukexpl
Trener
Trener

PostWysłany: 2016.05.15 23:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mam pewne obawy i tak do końca naszego zwycięstwa nie jestem pewien. Myślę, że to będzie ciężki mecz, w którym nie padnie zbyt dużo bramek. Obstawiam 1-0 lub 2-1 dla nas. Najważniejsza będzie obrona i kontrola. Na pewno przy piłce to my będziemy dominować, Atletico będzie czekało na kontry i kluczem będzie te kontry odpowiednio niwelować. Atletico jest najgroźniejsze przez pierwsze 20 minut meczu, ale my w tym czasie również jesteśmy bardzo aktywni.
Skład oczywiście jest już znany, oby tylko wszyscy byli w pełni zdrowi i gotowi.

Pięknie byłoby zobaczyć Zizou wygrywającego kolejny finał, tym razem w roli trenera. Cała nadzieja w nim i to co wymyśli na ten mecz.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
tayron36
kibic w kapciach

PostWysłany: 2016.05.16 06:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Termin meczu wymyślił ktoś, kto lubi znęcać się nad ludźmi :(

Ta końcówka sezonu sprawiła, że wierzę. Nie mylić z tym, że myślę, że ich rozjebiemy i ogólnie Vamos po to co nasze, ale że mamy szansę. Jeszcze 2-3 tygodnie temu stawiałem szanse jakieś 70-30 dla Atleti. Bardziej zdeterminowane, które może być mocno gniecione a i tak nie da sobie strzelić gola. Dzisiaj stawiam 50-50. Gramy fajnie i w naszej grze głową upatruje szanse, że strzelimy pierwsi. Tym bardziej, że styl Realu za Zizou może być niezły na Atleti. Styl atakujący, ale przede wszystkim zabezpieczający tyły. I to będzie najważniejsze. Przede wszystkim nie stracić. Jeżeli trzeba, to dociągnąć 0-0, w dogrywce zmęczenie zrobi swoje. Kolejnego gonienia 1-0 możemy nie przetrwać Very Happy

Kobe Bryant #24

"Wyimaginowany Beckham, czyli nadęty gwiazdor, nie istnieje, istnieje natomiast Beckham profesjonalista"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
Leszczu
Bitches love Benzy
Bitches love Benzy

PostWysłany: 2016.05.16 08:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mam wrażenie, że ostatnio nawet jeśli chodzi o te stałe fragmenty gry, to radziły sobie całkiem nieźle, może nawet nie gorzej niż Atleti.

Wolf
Benzema fuera

PostWysłany: 2016.05.16 12:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mam obaw dużo, ale też po ostatnich meczach pojawiła się nadzieja. Pocieszeniem jest fakt, że Real jak dochodzi do finału pucharu europejskiego to w większości wygrywa. Ostatnia porażka w finale to chyba 1983 rok i porażka z Aberdeen Fergusona. Dobrze byłoby nie zmieniać tej tendencji Smile

"Higuain, Mandzukic, Alves, Cuadrado to wszystko odpady z klubów w których nie bylo dla nich miejsca. W Realu nie ma takich zawodników, bo Real jest klubem, który sie odpadów pozbywa, a nie je kontraktuje."
Powrót do góry
Rauer
Il Muro di Berlino

PostWysłany: 2016.05.16 17:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niby to Atleti, gdzie biegają jak psy i ciężko im wbić bramkę. Ale z drugiej strony przypominają się ich poprzednie mecze w LM z Barceloną i Bayernem, gdzie momentami byli gnieceni niczym średni zespół. Oni naprawdę wjechali do tego finału na wielkim farcie, bo w 1/4 finału Barcelona w pierwszym meczu na spokojnie powinna była rozstrzygnąć dwumecz, a w 1/2 finału Bayern miał od chuja szans i po karnym Mullera też powinno być po meczu.

Według mnie to Atleti jest słabsze od tego sprzed 2 lat. Naprawdę ten Real stać na to, żeby na nich siąść i zdominować. Poza tym w LM dobrze nam z nimi idzie. Rok temu w całym dwumeczu byliśmy od nich o klasę lepsi i wyeliminowaliśmy ich bez Benzemy i Bale'a.

Powrót do góry
hugh hefner
forumowy ekspert

PostWysłany: 2016.05.16 19:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tyle że jedynym powodem dla którego Barca powinna była w pierwszym meczu wygrać, była czerwona kartka Torresa. Do tego momentu, Atleti ich gniotło.

wojtanowsky
Putka
Putka

PostWysłany: 2016.05.16 19:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W zasadzie to dokładnie to było tak, że przez 20 minut Barcelona gniotła Atleti, potem 10 minut Atleti gniotło Barcę, potem do końca 1 połowy nudno, potem 45 minut Barca gniotła Atleti i cały drugi mecz Atleti gniotło Barcę, ale wspominam tylko z dziennikarskiego obowiązku, bo generalnie zgadzam się z opinią, że Atletico jest słabsze od tego 2 lata temu i powinniście ich jebnąć. Chociaż jak przypomina mi się częstotliwość strzelania goli Realowi i Barcie przez Torresa, to wcale nie jestem tego taki pewien xD

Powrót do góry
saymen
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2016.05.16 20:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja daje kupon na atleti, jak nie wejdzie to nie będzie smutku, ale jednak dla mnie są faworytami. Mają na nas sposób zasrańce, poza tym żądza rewanżu za 2014 będzie u nich przeogromna. Jedyne co budzi we mnie nadzieje to ich rewanż z Bayernem, który pokazał, że można materacy cisnąć

Powrót do góry
eMszou
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2016.05.16 21:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z całym szacunkiem ale w osobistej opinii wydaje mi się że żądza rewanżu materaców na nas, nie jest większa od żądzy królewskich na zdobycie Undecimy.

Z drugiej strony atleti może, Real musi.

Imię Álvaro Arbeloa oznacza madridismo. - J.M Callejón
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora      
Rauer
Il Muro di Berlino

PostWysłany: 2016.05.17 19:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja właśnie myślę, że ta żądza rewanżu może trochę ich zgubić. W takim meczu trzeba wyrachowania i chłodnej głowy, a nie wyjść z nastawieniem, że trzeba się zemścić. Nas to zgubiło 2 lata temu, bo wyszliśmy ze sraką, że jak nie teraz, to chyba już nigdy ta Decima nie pęknie. To, jakim cudem niemożliwym do wyobrażenia była bramka Ramosa w ostatniej minucie nie muszę tłumaczyć.

Powrót do góry
raol
wiejski głupek
wiejski głupek

Użytkownik zbanowany

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2016.05.17 21:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rauer napisał:
Niby to Atleti, gdzie biegają jak psy i ciężko im wbić bramkę. Ale z drugiej strony przypominają się ich poprzednie mecze w LM z Barceloną i Bayernem, gdzie momentami byli gnieceni niczym średni zespół. Oni naprawdę wjechali do tego finału na wielkim farcie, bo w 1/4 finału Barcelona w pierwszym meczu na spokojnie powinna była rozstrzygnąć dwumecz, a w 1/2 finału Bayern miał od chuja szans i po karnym Mullera też powinno być po meczu.

Według mnie to Atleti jest słabsze od tego sprzed 2 lat. Naprawdę ten Real stać na to, żeby na nich siąść i zdominować. Poza tym w LM dobrze nam z nimi idzie. Rok temu w całym dwumeczu byliśmy od nich o klasę lepsi i wyeliminowaliśmy ich bez Benzemy i Bale'a.

Jaki stek bzdur, az sie wierzyc nie chce.
Atletico wyjebalo dwie najlepiej atakujace druzyny na swiecie. Stracilo z nimi raptem po 2 gole, a gdyby nie glupi Torres byc moze straciloby tylko z Bayernem.

I TEN Real stac, zeby zdominowac TO Atletico. Ten Real, ktory wjebal 2-0 z Wolfsburgiem, ktory grajacemu w 10 City strzelil jednego farfocla i ktorego nawet nie umial porzadnie przycisnac. Juz nie mowiac o bezposrednim meczu, w ktorym Atletico wygralo na SB.

Odnoszenie sie do zeszlego roku jest co najmniej smieszne. Tamten Real był o klase lepszy od tego. Przede wszystkim w ataku.

Powrót do góry
TWL64
Stefan

PostWysłany: 2016.05.17 21:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No właśnie wydaje mi się, że to Atleti musi.
My oczywiście też musimy, ale oni tym finałem są kompletnie podpaleni.
Awansowali do finału eliminując kosmicznych rywali ale w końcu trafili na... noż kurwa mać! na REAL! i to na pewno nie jest bez wpływu na ich psychę. Tym bardziej, że w Lidze Mistrzów mają z nami nędzne staty.
Mecz z naszej strony spokojny i kontrolowany, tak jak w GD, powinien dać zwycięstwo ;)

Powrót do góry
Szjk
Intelektualna elita forum.

Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: 2016.05.17 21:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My musimy, ale oni muszą jednak bardziej. Dostali od nas w finale dwa lata temu i jak znów polegną z nami w finale, to będzie to dla nich przeogromny dramat, i piłkarzy, i kibiców. Dla nas to oczywiście też będzie cios, bo sezon będzie bez pucharu, ale jednak nie tak wielki.

Co do tekstu raola, to w sumie fajnie, że puty tak to widzą. Już widzę to oczami wyobraźni jak obudzę się jeszcze najebany o 13 i wejdę na neta poczytać komcie i opinie o undecimie. Jakby mecz potoczył się nie po mojej myśli, to najwyżej obudzę się jeszcze najebany o 13 i będę unikał internetu. Niemniej bardzo mocno wierzę, że jednak wszystko pójdzie zgodnie z planem i będę mógł wstawić na foro po raz kolejny piosenkę o Zizou. Very Happy

sicario
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2016.05.17 21:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bayern najlepszą drużynową w ofensywie? CO za stek bzdur. Nawet w słabej bundeslidze wbili tylko 80 goli. Proponuje zajrzeć do tabeli LL i L1,a przekonasz sie, ile najlepsze kluby w ofensywie strzelają goli- 3 cyfrówki wykręcają, a nie mierne 80.

Powrót do góry
Demon Ognia
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2016.05.17 21:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

raol napisał:

Jaki stek bzdur, az sie wierzyc nie chce.
Atletico wyjebalo dwie najlepiej atakujace druzyny na swiecie. Stracilo z nimi raptem po 2 gole, a gdyby nie glupi Torres byc moze straciloby tylko z Bayernem.

I TEN Real stac, zeby zdominowac TO Atletico. Ten Real, ktory wjebal 2-0 z Wolfsburgiem, ktory grajacemu w 10 City strzelil jednego farfocla i ktorego nawet nie umial porzadnie przycisnac. Juz nie mowiac o bezposrednim meczu, w ktorym Atletico wygralo na SB.

Odnoszenie sie do zeszlego roku jest co najmniej smieszne. Tamten Real był o klase lepszy od tego. Przede wszystkim w ataku.

Taki Real słaby, że stuknął świetną Barcę, a gola na 2:1 strzelił grając w osłabieniu. City nie istniało w dwumeczu, mieli może z dwie okazje w całym meczu, jeden słupek i niezły strzał Aguero i tyle. Nic, że Real miał sporo okazji, że w rewanżu rywal nie oddał celnego strzału.

Można sobie wymieniać wpadki, równie dobrze mogę przypomnieć, że materace przejebały z Levante ostatnio Very Happy

Real może nie jest taki mocny jak rok temu, ale nie ma takich braków kadrowych jak wtedy, dużo lepiej gra Bale, Benzema, jest kilku sensownych zmienników i nie ma parodysty w bramce. Ofensywnie może i jest nieco gorzej, ale w obronie jest znaczny postęp.

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Sezon 2015/16 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 14, 15, 16  Następny
Strona 2 z 16
Skocz do: