Real Madryt - Atlético Madryt [1-1, k. 5-3] \ooooooooooooo/
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 13, 14, 15, 16  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Sezon 2015/16
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

Real...
wygra w regulaminowym czasie gry.
85%
 85%  [ 40 ]
przegra. (i tak nikt tego nie zaznaczy poza Culés i Hermanem)
8%
 8%  [ 4 ]
wygra po dogrywce.
4%
 4%  [ 2 ]
wygra po rzutach karnych.
2%
 2%  [ 1 ]
Głosowało Użytkowników : 47
Wszystkich Głosów : 47
Ta ankieta już wygasła.
Szczegółowe rezulataty

Autor Wiadomość
Krwawy Paulek
Fanatyk
Fanatyk

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2016.05.29 13:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Clinical. napisał:
Można kibicować różnym kubom, ale szacunek musi być, bo tego uczy sport. Gratulacje. ;)

Dzięki za życzenia Panie kibicu barcelony!!!

Oby więcej było takich normalnych kibiców i forumowiczów zarówno u nas jak i u was !!!! :-)

[ Dodano: Dzisiaj o 13:38 ]
U mnie małżonka wyczekała do ostatniego krzyku radości, patrzy i mówi: "no dobra to co z tego mamy? jakieś pieniądze obstawiłeś czy co?" <serce>[/quote]

I widzisz! Obecnie tacy jak my są postrzegani za dziwolongi lub jakieś dziwadła, bo jak tu można komuś kibicować albo na coś tracić czas nic materialnego z tego nie mając.
Większość tzw. "Normalnych ludzi i kibiców" tego naszego żarliwego podejścia do ukochanego klubu nie zrozumie nawet jakbyś próbował wbić im to młotkiem do głowy, to dla nich coś totalnie obcego.

Co do kobiet, to faktem jest że bardzo często chodź też nie chcę generalizować, ale sama piłka nożna jest dla nich abstrakcją, a co dopiero takie rozemocjonowane kibicowanie jakiejś tam drużynie.

Kobiety, głownie patrzą na korzyści, zazwyczaj te materialne, i nie za bardzo rozumieją jak można kochać tak mocno jakiś byle jaki Real. Przecież taka miłość powinna być zarezerwowana tylko i wyłącznie dla nich i one tego nie kpw.

Niestety, ale większość kobiet będzie widziała zawsze w oglądaniu futbolu przez męża swoją rywalkę.

[ Dodano: Dzisiaj o 13:40 ]
Wiertło napisał:
Gratulki koledzy, zwycięzców się nie sądzi, mimo mojego bólu dupy jak stąd do Sydney trzeba oddać wam szacunek. 11 la Decima jest osiągnięciem bez precedensu.

Dzięki za gratulacje mimo bólu dupy!!!

Dzisiaj my na szczycie, jutro wy i tak do usranej śmierci w koło Macieja :-)

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
El Dominik
Madridista

Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: 2016.05.29 13:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Crawler to jest jakiś prorok. Jako jedyny zaznaczył, że Real wygra po rzutach karnych :P

Marcelo.
Powrót do góry
Krwawy Paulek
Fanatyk
Fanatyk

PostWysłany: 2016.05.29 13:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Herman. napisał:
Gratki. Nie sądziłem, że do czegoś jeszcze w tym sezonie dojdziecie po takiej pierwszej połowie, ale widać się myliłem. 2 LM w ciągu trzech lat robią duże wrażenie.

Ja też nie sądziłem że jeszcze tak fajnie się ten sezon dla nas skończy, ale cóż....tak nieprzewidywalna może być tylko piłka nożna za co ją ubóstwiamy!

Dzięki za gratulacje :-) Mam nadzieję że Mou zrobi z was znów topową ekipę, bo ostatnie lata to żal na was było patrzeć, że taki świetny klub tak dołuje.
:-)

[ Dodano: Dzisiaj o 13:46 ]
decofcb87 napisał:
Również gratulacje :-)

Dzięki :-)

Powrót do góry
Keyser Soze
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2016.05.29 14:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jakoś zazwyczaj nie udzielam się w tematach meczowych (wolę raczej indywidualne dla poszczególnych piłkarzy), teraz zrobię wyjątek, bo i jest ku temu specjalna okazja Smile

Od czego by tu zacząć... może od początku - drogę do finału Atleti miało trudniejszą, to nie podlega dyskusji. Zastanawiam się jednak co miał zrobić Real w takiej sytuacji? Podłożyć się i odpaść? Albo chociaż przeprosić? Atletico rozegrało wspaniały turniej, ale ich zadanie nie skończyło się na wygraniu półfinału.

Co do samego finału. Zaczęło się pięknie. Słyszałem już, że niektórzy okrzyknęli Ramosa ojcem wczorajszego sukcesu. Ciekawe co na to Bejl, któremu ktoś ewidentnie chce spić śmietankę, która mu się należy. Niesamowity sezon dla niego, co tu dużo mówić, wyrasta na lidera Realu.

Pozostając przy formacji ataku - czy jest sens pisać o Ronaldo i Benzemie? Wolę się skupić na tym co dobre, o problemach Realu będzie jeszcze okazja podyskutować, w innym miejscu.

Idąc dalej chciałbym wyróżnić dwie osoby.
Pierwsza to Casemiro - ktoś już go ochrzcił "czołgiem" i nic więcej dodawać nie trzeba. Był bezbłędny. Nie byłem do niego przekonany, ale widzę, że w przyszłości może być z niego duża pociecha.
No i Modrić. Nie wiem czy wszyscy tu byliście wczoraj skazani na TVP, bo w jego temacie jest cisza, ale na NC+ fajnie podkreślono jego rolę w sprawieniu, że ta cholernie groźna broń Atletico, jaką jest pressing, była momentami wczoraj pistoletem na wodę. Ja wiem, że teraz popłynę ostro, ale wczoraj nawet przeszło mi przez myśl, że tak jak w Barcy mówi się o epoce Guardioli/Messiego, podobnie u nas będzie się mówić o Modriciu. Może nie o epoce, ale jak odejdzie to... ciężko będzie się przyzwyczaić do gry bez niego. Łatwiej mi sobie wyobrazić Real bez Ronaldo niż bez niego.

I dalej.
Marcelo wczoraj był bezużyteczny... do pewnego momentu. Później nawet coś tam szarpał.
Ramos w obronie profeska, ale jednak nadal to był typowy Ramos, który w każdym meczu musi zaliczyć jakiś kretynizm.
Pepe... jako jego obrońca i zwolennik pozostania w Realu, czuję się nieco zażenowany. Jedynym pozytywem z jego pajacowania, były wpisy Garego Linekera na twitterze Very Happy
Carvajal - dla mnie autor jednego z dwóch nieco wzruszających wczoraj momentów. Danilo dał dobrą zmianę, wbrew moim obawom, ale niezależnie jak technicznie dobry nie byłby Danilo w przyszłości i jakich statystyk by nie miał, to Carvajal ma ten pierwiastek, którego Real potrzebuje, bo bez niego zabawa może skończyć się jak rok temu z Juve. Robię to prawdopodobnie pierwszy raz na tym forum:
<serce>

Teraz o człowieku meczu, czyli Oblaku. Niesamowite są dwie rzeczy - jego gra w obronie sytuuje go teraz ścisłym topie bramkarskim, bez dwóch zdań. Zaś jego obrona karnych to jakiś kabaret :P Gość nie ma absolutnie żadnego "feelingu", zero pewności siebie. Keylor wciąga go nosem pod tym względem. Wiem, że wczoraj Keylor nic nie obronił (choć w przeszłości mu się zdarzało), ale nie w tym rzecz. Chodzi o samo zachowanie.

I teraz wrócę do Ronaldo. Widziałem go zapłakanego wiele razy, ale chodziło o nagrody indywidualne. Przy całej mojej antypatii do niego, widząc wczoraj jak stawia kropkę nad "i", do trofeum drużynowego i jak to przeżywa... na swój sposób było to poruszające.

O człowieku meczu było, czas na człowieka roku. ZIDANE. Żałuję, że przegapiłem ten okres w Realu, gdy grał tutaj Zizu czy Ronaldo. Jakoś nie interesowała mnie piłka klubowa wtedy. Śledziłem ich tylko na turniejach, w reprezentacjach, przez co dzisiaj odczuwam spory niedosyt. To że teraz mogę go znowu oglądać, wnoszącego puchary, jest pewną rekompensatą ;) Mam nadzieję, że odczaruje La Ligę i zostanie z nami na długie lata.

Łyżką dziegciu w beczce miodu jest jednak Perez. Gdyby miał choć trochę przyzwoitości, powinien publicznie nie pojawiać się (ani tym bardziej wypowiadać) przez najbliższy miesiąc. Pełnia chwały winna spłynąć na Zidane'a i drużynę. Sorry, ale nie mogę na typa patrzeć, jak ma jeszcze czelność podpinać się pod ten sukces, po tym G..., które zafundował nam, zwalniając Ancelottiego, nie wspominając o reszcie jego popisów dyletanctwa.

A spalony? Chyba był, ale czy wynik jest niesprawiedliwy? Gdyby nie Ramos, gol mógłby i tak wpaść. W innych sytuacjach mieli mega farta. My niby z karnym też, fakt. Przyznam, że widząc piłkarzy Atletico odbierających medale, było mi ich trochę żal - a jestem pewien, że nie odczułbym nic podobnego, w przypadku Barcelony.

Do wczoraj z resztą sądziłem, że wygrają. Futbol lubi takie historie - nie udało im się 2 lata temu, więc swego rodzaju "karma" miała im to zwrócić. Jednak przed meczem spojrzałem na to inaczej. W poprzednim sezonie zbieraliśmy od nich lanie, ale w LM zostało nam to wynagrodzone. Ten sezon również był dla nich lepszy i mieliby to również kontynuować w LM? Nic dla nas? To mi nie pasowało i sprawiło, że zapachniało wygraną Realu.

PS:
Zapomniałem wspomnieć o Lucasie. Tym karnym pięknie ukoronował cały swój sezon, zasłużył na bycie częścią sukcesu.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
BigDaddy.
Trener
Trener

PostWysłany: 2016.05.29 14:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Od dobrych kilkunastu godzin brak mi słów, ale jakoś podziękować wypada.

Co za sezon... Z Beniem dostajemy na Bernabeu lanie 0-4 od Barcelony, frajerzymy w Pucharze Króla, a do tego te wpadki z De Geą w okienku transferowym. W tabeli niebezpiecznie zbliżał się do nas 4. (sic!) Villarreal. Wszyscy mieliśmy za złe (i słusznie) Florentino zwolnienie Ancelottiego, osobiście gdzieś w duszy obawiałem się powrotu do tego naszego "przeciętniactwa" (czyli np. odpadania w 1/8)...

I wtedy przychodzi On. Mój ulubiony piłkarz, tak jak dla wielu kibiców z tego forum, ba, z całego świata... W jednym z wywiadów po objęciu pierwszej ekipy powiedział:

Cytat:
[beIN Sport] Co zadowoli Zinédine'a Zidane'a na koniec tego sezonu?
- Wygranie wszystkiego. Naszym celem jest wygrywanie. Mamy do wywalczenia dwa tytuły i będziemy starać się zdobyć na koniec sezonu oba.

Cieszyłem się z jego przyjścia jak dziecko, znowu poczułem w sobie chęć oglądania spotkań Realu, ale w wygraną wspomnianych przez niego tytułów nie wierzyłem, w końcu w trenerce był mimo wszystko panem nikt. Biła od niego pozytywna energia, ale bałem się, że się sparzy, że nie da rady...

... a on odrobił 11 punktów do piekielnie silnej Barcelony i wygrał dla nas 11. Puchar Mistrzów. Pewnie nadal większość z nas zadaje sobie pytanie, czy to jednak nie było tylko szczęście i czy wszystko nie skończy się jak z Di Matteo w Chelsea, ale... nie wypada mi już w niego wątpić.

Gratulacje i wielkie "dziękuję" dla całej ekipy, wszyscy ostatecznie walczyli jak mogli, jedni radzili sobie lepiej, drudzy gorzej, ale liczy się zwycięstwo.

Jest pięknie, niech to się nigdy nie kończy.

Nazim
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2016.05.29 17:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mamy to <serce>

Powrót do góry
panzerfaust
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2016.05.29 19:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na tych fotkach z celebracji naszych, nawet niebo w Madrycie jest jakby białe Potfur

Powrót do góry
saxxon
Fanatyk
Fanatyk

Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: 2016.05.29 19:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja byłem obrońcą Casemiro kiedy był odsyłany do Porto.
Nie możecie pisać że z Casemiro będzie pociecha bo to był nasz najlepszy piłkarz w defensywie wczoraj
A pociechę z niego już mamy jeśli puchar LM jest dla was pociechą.
Fizycznie nie wyglądał nawet na spoconego w przeciwieństwie do innych gwiazdek jak Bale Marcelo czy benzema
Mr Champions jest do wywalenia z tego klubu i udowadnia to od lat a wciąż są ślepcy którzy go bronią
Karim to parodia nie warta funta kłaków i trzeba sie go pozbyć jak najszybciej się da.

Powrót do góry
PF7
Gwiazda
Gwiazda

Ostrzeżeń: 4

PostWysłany: 2016.05.29 21:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moze ktoś wrzucić linka ze skrótem spotkania + karnymi z transmisji z canal + ? . Chciałbym zobaczyć to z innym komentarzem niz Szaranowicza

Powrót do góry
IVAN_ZAMORANO
Eu adoro ser quem sou!

PostWysłany: 2016.05.29 23:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Coś pięknego. Oglądając celebrację po prostu uśmiech sam nasuwa się na usta, radość przeogromna móc oglądać podczas takich momentów przemowy Ramosa, Crisa, Arbeloi czy nawet Rubena Yaneza.

To wszystko łączy się z tekstem Banana na Weszło, naprawdę chylę czoła, wielka praca, nie wiem czy dało się opisać moje uczucie względem tego klubu lepiej, niż zrobił to Janusz. Dziękuję piłkarzom, bez nich przeżywanie takich momentów nie byłoby możliwe, dziękuję zlotowiczom, mój pierwszy i z pewnością nie ostatni zlot, piękne chwile, które będę wspominał latami.

Kocham was chłopaki, to wystarczy. <serce>

Powrót do góry
IJORDAN
Juvenil
Juvenil

Ostrzeżeń: 3

PostWysłany: 2016.05.30 09:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak sobie myślę. Wyobraźcie sobie taką sytuację, że Real w przyszłym sezonie dochodzi do finału Ligi Mistrzów w którym wygrywa z Barceloną. Wiem że trochę za wcześnie by takie coś wyliczać, ale czy mogłoby byc coś piekniejszego od pokonania Barcelony, w pierwszym w historii Gran Derbi w finale LM + dodatkowo stając się pierwszą drużyna w historii która obroniła trofeum LM ? Bo mnie sie wydaje że po takim czyms to w Kataloni już po koniec świta byłby ból już nawet nie dupy a zwieraczy, jelit i wszystkich organów wewnętrznych. Ahh te marzenia Very Happy

saymen
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2016.05.30 10:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@UP
Marzę o takim meczu i marzę o wygraniu przez nas po golu Pepe z główki w 90 min ze spalonego, kiedy Barcelona nie wykorzystałaby 5 setek i karnego Very Happy Very Happy Very Happy
Miałbym co czytać przez miesiąc

Powrót do góry
NokiaX3
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2016.05.30 10:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czyli jednak wkurwiona Barca > zwycięski Real Smile

IJORDAN
Juvenil
Juvenil

Ostrzeżeń: 3

PostWysłany: 2016.05.30 11:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

NokiaX3 napisał:
Czyli jednak wkurwiona Barca > zwycięski Real Smile

Nie nie, źle mnie zrozumiałeś. Ja bede skakał do sufitu i sie cieszył jak gupia fanka Biebera jak Real wygra za rok LM, ale taki scenariusz jak wyżej opisałem byłby po prostu spełnieniem marzeń. Chyba przez najbliższa dekadę nic nie popsułoby mi humoru Smile

NokiaX3
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2016.05.30 11:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To ty zrozumiałeś źle mnie Very Happy W 100% się zgadzam z Twoim postem. Zwycięskie Gran Derbi w finale LM byłoby spełnieniem marzeń. Odniosłem się do postu Saymana, jego scenariusz jest wręcz obrzydliwy i chyba nie potrafiłbym się cieszyć po... czymś takim. 3:0 po hattricku Ronaldo i pełnej dominacji Królewskich, abyśmy mogli bez żadnych wyrzutów sumienia powiedzieć, ze jesteśmy najlepsi na świecie

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Sezon 2015/16 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 13, 14, 15, 16  Następny
Strona 14 z 16
Skocz do: