Pierre-Emerick Aubameyang [Arsenal FC]
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Transfery
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
miXUE
Prezes
Prezes

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2018.01.29 22:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bez jaj, ja wiem, że wszystkim się rzuciła na łeb idea odmładzania składu choćby nie wiem jakim kosztem i przekładania potencjału nad umiejętnościami faktycznymi - ale nazywanie 28latka "starociem"? On ma 4-5 lat na najwyższym poziomie, nawet biorąc pod uwagę, że opiera się na szybkości. Panowie, trochę rozsądku.

Gość z miejsca jak ogarnie ligę i styl gry klubu może być i będzie top3 napastników w tej lidze, jak nie top1. Auba/Miki/Ozil/Lacazette/Giroud(który może odejść) - nie ma co, Arsenal i bez Sancheza dalej ma kurewsko mocną linię ofensywy na ten sezon. Bardzo dobry transfer Arsenalu.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
Behappy
be humble

PostWysłany: 2018.01.30 00:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fenomenalny transfer, król strzelców w przyszłym sezonie jak najbardziej w zasięgu. Perfekcyjna charakterystyka na boiska angielskie. Powodzenia.

kiwaczek11
Fanatyk
Fanatyk

PostWysłany: 2018.01.30 02:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

miXUE napisał:
Bez jaj, ja wiem, że wszystkim się rzuciła na łeb idea odmładzania składu choćby nie wiem jakim kosztem i przekładania potencjału nad umiejętnościami faktycznymi - ale nazywanie 28latka "starociem"?

Sprawdziłem, w czerwcu 29 lat kończy, więc z jednej strony racja, zostało mu 4 lata gry. Z drugiej strony za 4 lata dawać 60 mln ? Z tego samego powodu prawdopodobnie nie ma tematu Lewego do nas.

A kontekście arsenalu mnie to dziwi, bo zawsze wydawało mi się, że oni jak już wydają pieniądze to na młodych, na których można jeszcze kiedyś zarobić.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
NokiaX3
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2018.01.30 10:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lepiej płacić 180mln za dziewiętnastolatka, który po pięciu latach odejdzie za darmo? :P Każdy kontrakt jest na około 4-5 lat i tylko kupując kogoś młodszego liczysz na to, że podpisze kolejny. Ale wtedy znowu musisz mu przedłużać nie po wygaśnięciu, tylko dużo wcześniej, co wiąże się z wysoką podwyżką i premią za podpis. Tak więc kopno młodzika wcale nie jest tańsze ;) Poza tym co to jest dziś 60 mln za napastnika? Gdyby Auba miał te 24 lata i prezentował taką klasę, to poniżej 120 by nie zeszło. 4 lata gwarancji bramek i ogólnie wysokiego poziomu bez potrzeby przedłużania kontraktu z możliwością odsprzedania Chińczykom za około 3 sezony - to wszystko za 60 baniek... Promocja. Nie wiem jaką tam chciał pensję, ale jeśli zgodziłby się na rozsądną, to widziałbym go u nas w walce z nową dziewiątką o podstawę. Do tego jakiś skrzydłowy, bramka, pozbycie się szrotu z przodu i zamykamy. Ale to utopia...

lukecik
Hala Madrid y nada más
Hala Madrid y nada más

PostWysłany: 2018.01.30 23:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Naprawdę ktoś jeszcze się chce rozwodzić na temat cen? Przecież rynek obecnie jest tak pojebany, że te 60 baniek brzmi jak mała promocja, facet ma jeszcze kilka lat gry na wysokim poziomie przed sobą. Spójrzcie na Monaco, za 25 baniek kupili sobie jakiegoś 16-latka. Nie do ogarnięcia, co się dzieje z cenami. Za dwa lata piłkarze pokroju obecnego Mahreza nie będą chodzili za mniej niż stówka, o crackach nawet nie wspominam.

"W stepie szerokim, którego okiem nawet sokolim nie zmierzysz... Wstań, unieś głowę, wsłuchaj się w słowa pieśni o Małym Rycerzu."
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
Sarcasm
A U T O R Y T E T

PostWysłany: 2018.01.31 13:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zawsze bardzo go tutaj chciałem, to zostawałem wysmiewany. Dla mnie hit, że odchodzi do Arsenalu. Szkoda chłopa.

No i mozna powiedzieć jedno:

OFICJALNIE
Lewandowski królem strzelców Bundesligi 17/18!

:-)

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Transfery Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
Strona 8 z 8
Skocz do: