Cristiano Ronaldo (cz. 8)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 214, 215, 216 ... 257, 258, 259  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Kadra
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
KNXtz
Fanatyk
Fanatyk

Użytkownik zbanowany

Ostrzeżeń: 4

PostWysłany: 2018.01.13 20:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pabloos. napisał:
Ludzie, miejcie odrobinę honoru i nie zachowujcie się jak chorągiew. Konstruktywna krytyka jest jak najbardziej wskazana, ale nadawanie takich tytułów jak bezużyteczna kłoda i sabotażysta to przegięcie. Przede wszystkim miejcie na uwadze, że Cristiano ma 33 lata. Fizycznie wygląda fatalnie? Lepiej już nie będzie, może być tylko gorzej. Portugalczyk na tym etapie kariery powinien mieć wokół siebie Hazardów, Neymarów i innych Sanchezów, którzy ciągnęliby grę, a on sam byłby wyłącznie wartością dodatnią. Jeśli ktokolwiek wierzył w to, że facet do emerytury będzie rozstrzygał mecze, to gratuluję naiwności. Cristiano to legenda i ikona, najwybitniejszy zawodnik w dziejach tego klubu. Czas na coś iście oczywistego - czas na zmianę pokoleniową.

I co mu ma to dać, że będzie miał wokół siebie Sancheza i Neymara ? To, ze dadzą mu pustaka prawie na lini bramkowej i strzeli ? Policz sobie ile miał sytuacji dogodnych w tym sezonie a ile ich spartolił. Ile miał ich chociażby dziś. Dzisiaj wystarczyło podać zamiast strzelać na chama w pierwszej połowie. Wystarczyło posłać prostego loba do bramki na jakiego było stać zawodników Celty i Villarealu. Sytuacji z kilku metrów nie skomentuje bo bramkarz zachował się fenomenalnie. Zgodzę się, że czas na zmianę pokoleniową ale nie może ona ominąć Cristiano. Jeszcze rozumiem gdyby gość był niewidoczny w spotkaniu z takim PSG i po marnej grze nie rozstrzygnął meczu. Ale on ma sytuacje bramkowe grając ze średniakami i kolejny mecz Real kończy bez żadnej bramki.

Zgodzę się, że nazywanie go kłodą, sabotażystą itp. nie jest fair. Ja osobiście nigdy najlepszego piłkarza w historii swojego klubu bym tak nie nazwał. Trzeba mimo wszystko pamiętać co zrobił, ale konstruktywna krytyka się należy, szczególnie teraz. Jest dramatyczny, słaby, bezproduktywny i widzą to wszyscy a liczby to potwierdzają.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
Sarcasm
but still awesome...

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2018.01.13 21:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

vizirinho napisał:
Awesome napisał:
Bo jest najwybitniejszym? Nie będę się kłocił, kto jak grał. Wystarczy uargumentować liczbami; bramki, asysty, trofea, rekordy.

To cofnij się do lat 50 i 60, przyłóż tamtą miarę i zobacz jakie liczby wykręcał Puskas, jakie trofea zdobył i rekordy. Co mówiło się i mówi o Di Stefano do tej pory. Tak samo z Raulem. Ciężko jest wyraźnie zawyrokować. Ronaldo zasługuje na miejsce w panteonie największych w Realu, ale pisanie o nim jako zdecydowanie największym to policzek dla innych legend.

Czasy ewoluują. To, że kiedyś ktoś pobiegł na 100m w 15 sekund i pobił wszystkie rekordy, nie oznacza, że jest większy od Bolta. Ronaldo dziś jest fenomenem i każdy praktycznie personalny rekord w Realu do niego nalezy. Nikt też oprócz ciebie nie uzył zwrotu "zdecydowanie", więc nie domawiaj jak typowa kobieta. Jest wielki, naznaczył nowy rozdział w piłce. Nie wiem jak grał Di Stefano i co się mowiło, bo 50-60 roku, to nawet moich rodziców nie było w planach. Widzę, co jest, argumentując liczbami, które są namacalnym dowodem.
Jako piłkarza stawiam go za najwybitniejszego w historii, pomijam aspekty przynalezności, identyfikacji z klubem, zachowania poza boiskowego. Interesuje mnie tylko piłka nozna.

ryba1984
Trener
Trener

PostWysłany: 2018.01.13 21:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To będzie ciekawa historia. W takich klubach jak Real nie ma czasu na pożegnania rodem z amerykańskich filmów. Tu wszystko trwa dwa razy szybciej. Nie wyobrażam sobie żeby CR poszedł na tą chwilę do przeciętnego klubu a z drugiej strony taki MU/MOU nie pozwoli sobie na taki zakup bo jest totalnie bez sensu. Jestem fhoy ciekawy jak rozegra to Perez. Iker to będzie pikuś.

Powrót do góry
madridcampeon
Busquemos soluciones
Busquemos soluciones

PostWysłany: 2018.01.13 21:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rany, przecież nikt mu nie odbiera tego jak wielki był i tego ile dla nas zrobił. Oczywiście, że to jeden z największych w historii klubu. Który dokładnie nie ma znaczenia, był wielki.

Ale NA DZISIAJ jest to sabotażysta. Wystawiasz gościowi patelnię i ładuje obok. W dodatku gra jak drewno, mając średnio jedną ciekawszą akcję na mecz. To jest tragedia totalna.

Iker też był wielki, ale gdy zaczął kopać się w czoło, to w klubie za długo się wahano i czekano nie wiadomo na co. A tutaj jeszcze Ronaldo straszy "poważnymi ofertami" i odejściem, jak nie będzie podwyżki ( :lol2: :lol2: :lol2: ). Niech ON ma odrobinę honoru i się chociaż nie kompromituje poza boiskiem, skoro na boisku już musi.

Nie można grać w osłabieniu, bo to jest nie do zniesienia. A na chwilę obecną jest dla nas osłabieniem. Wiarę w to, że co sezon będzie nam wygrywał LM, opieracie nie wiem na czym, bo to, że coś zdarzyło się raz, nie znaczy, że będzie tak zawsze. Rozumiem optymizm, ale bądźmy realistami, do cholery jasnej. No i bądźmy też konsekwentni - skoro chcecie odsunąć Benzemę od składu (ja też chcę), bo kopie się w czoło, to podobnie należy postąpić z Ronaldo latem. Dość sentymentów i taniego romantyzmu! Latem zorganizować mu wielkie pożegnanie, na jakie zasługuje i tyle.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
Demon Ognia
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2018.01.13 22:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Prawie zawsze go broniłem, często oceniałem ulgowo. Ale ten sezon to przegięcie pały, nawet w przypadku dobrej wiosny jest do sprzedania. Ma 33 lata, jak ktoś mu nie wystawi dobrej piłki, to nic nie zrobi. A co gorsza, nawet z tym ma poważne problemy. Jeśli utrzyma tendencję, to może mieć ok 10 goli w sezonie. Absurd. To brzmi jak jebane sci-fi. 3 sezony temu potrafił wpakować 17 goli w 9 spotkań. Co roku średnia prawie gol/mecz.

Serio, odjebać mu w maju pożegnanie stulecia, najlepiej razem z berberem i księciem Walli i zacząć nowy rozdział. Inaczej będzie powtórka z akcji z Ikerem, tylko bardziej bolesna i dłużej trwająca.

Powrót do góry
tayron36
kibic w kapciach

PostWysłany: 2018.01.13 23:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mam kurwa dość. No do kurwy nędzy mam go kurwa dość. Po prostu wiedziałem, że jak piłka mu spadnie pod nogi, to już z tej akcji nic nie będzie. On jest naszym GŁÓWNYM problemem do spółki z Benzemą. Nawet nie, większym problemem, bo to ma być lider, a lider powinien wziąć odpowiedzialność, gdy drużynie nie idzie. A jak drużynie nie idzie, to on jest zbędny, bo nie ma kto mu dobrze piłki dograć.

Chcę lidera z prawdziwego zdarzenia, kogoś z dryblingiem i przebojowością. Zrobił dla nas wiele, naprawdę wiele, już jest legendą tego klubu, prawdopodobnie będzie uznawany za najlepszego piłkarza w historii klubu, ale obecnie mam go dosyć. Mojego podejścia nie zmieni nawet bajeczna końcówka tego sezonu w jego wykonaniu. On żyje w alternatywnej rzeczywistości, gdzie się uważa za najlepszego i że dalej robi wszystko zajebiście. Pomagało mu to całą karierę, teraz chyba mu to przeszkadza.

Ja osobiście doceniałem jego talent jako egzekutora, bo jego zmysł w polu karnym jest nieziemski, żaden inny piłkarz w historii nie ma w tym do niego podejścia, łącznie z Ruudem czy innym napastnikiem. Jego warunki fizyczne dopełniały go jako terminatora do wykańczania akcji. Ale jak teraz tego brakuje, to jego problemy są uwydatniane. A jego głównym problemem jest to, że jest nauczony poruszać się jako skrzydłowy co jest przeszkodą w umiejscowieniu go na 9tce. A jako skrzydłowy jest po prostu słaby. Nawet nie przeciętny. Zwalnianie akcji i machanie nogami nad piłką dopełnia obraz nędzy tego sezonu.

Kobe Bryant #24

"Wyimaginowany Beckham, czyli nadęty gwiazdor, nie istnieje, istnieje natomiast Beckham profesjonalista"
Powrót do góry
TWL64
Stefan

PostWysłany: 2018.01.13 23:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niewątpliwie jest najwybitniejszym zawodnikiem w historii Realu oraz niewątpliwie jest beznadziejną kłodą w meczach ligowych w sezonie 17/18. Jedno drugiego nie wyklucza. A sabotażystą jest trener wystawiający gracza w fatalnej formie, jakkolwiek paradoksalnie to brzmi w wypadku Ronaldo. Być może z Mayoralem na szpicy coś by dziś wpadło.

Powrót do góry
Cule a muerte
wiejski głupek
wiejski głupek

Ostrzeżeń: 6

PostWysłany: 2018.01.14 00:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dac mu podwyzke aby mu zaplacic zalegle podatki. BDO w formie jak nic.

"Nigdy nie jesteś równie daleko od celu, jak wtedy, kiedy nie wiesz dokąd zmierzasz."
Charles-Maurice de Talleyrand
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora      
Hunta
Fanatyk
Fanatyk

PostWysłany: 2018.01.14 23:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sprzedać. Wypalił się w Madrycie. Może Georginie zaczęło "śmierdzieć czosnkiem" ?

Oh! Zizou! Zizou! Zizou! GÉNIAL ZIZOU!
Powrót do góry
Quros
Real Madryt A
Real Madryt A

PostWysłany: 2018.01.15 08:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Śmieszne jest domaganie się podwyżki w tych okolicznościach. No ale być może brak podwyżki - sabotaż i brak goli Ptak

Powrót do góry
Xabier.
iCómo no te voy a querer!

PostWysłany: 2018.01.15 09:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chyba nikt nie spodziewał się aż takiej zapaści. Nie ma jednak co się kompromitować i proponować mu nowy kontrakt, nie uwierzę, że Perez i reszta działaczy są na tyle głupi by mogli zaproponować Crisowi nową umowę na warunkach jakich on zażąda. Prawda jest taka, że w tym sezonie możemy mu być wdzięczni jedynie za bramki w grupie LM, w lidze dorobek czterech goli to jest blamaż, patrząc na to ile oddawał strzałów i jakie okazje miał by poprawić bilans.
Chyba trzeba się nastawić, że to jego ostatni sezon w naszych barwach. Zrobił dla nas bardzo dużo, był wielki, ale już chyba czas na rozstanie. Głupio to pisać w styczniu, bo zbliżają się dopiero rozstrzygnięcia w Europie i Pucharze, gdzie znów może nas uratować, ale też nie może być tak, że przez 3/4 sezonu będzie kopał się po czole, by odpalić na ostatniej prostej. Nie możemy aż tyle czekać na jego najlepszą wersję. Jedno jest pewne, letnie okienko znów może być spektakularne, nie tylko przez transfery do, ale również z klubu.

https://twitter.com/Xabier14_
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
Burzafka
El Madrid para siempre.

PostWysłany: 2018.01.15 10:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najwyższy czas i pora. Koniec gry w 10 (lub 9) przez 3/4 sezonu.

DurdenOrMaximus
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2018.01.15 12:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ma kontrakt do 2021 roku i czy mu się to podoba czy nie to go wypełni. Nawet jeśli bardzo chciałby odejść to nie znajdzie zespołu, który 33 letniemu piłkarzowi zapewni 21 milionów na czysto i pozycję lidera sportowego.
Mourinho latem robił maślane oczy do Bale'a ale jasno i zdecydowanie dawał do zrozumienia, że nie jest zainteresowany współpracą z Ronaldo. PSG już ma najlepszy atak na świecie, a Chiny choć kuszące pod względem finansowym to pewnie nie odpowiadałyby komuś to chcę zgarnąć jeszcze 2 złote piłki.
Gdyby naprawdę mocno naciskał na odejście to być może można by rozwiązać tą sytuację tak jak z Casillasem choć komicznie wyglądałoby opłacanie tak wysokiej pensji komuś kto nawet nie jest już w klubie.

Powrót do góry
Sarcasm
but still awesome...

PostWysłany: 2018.01.15 12:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ile razy można to samo przechodzić? Ja jestem juz tym zmęczony. Nie wiem czy prasa go tak nienawidzi i kreują go na taka postać, czy to z nim serio jest coś nie tak.

garethmickey
La Leyenda Continua

PostWysłany: 2018.01.15 13:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To chyba mix tematow - charakter, ale i świadomość Cristiano, jego zdaniem niskie zarobki i niepewna sytuacja z kontraktem, ogólna sytuacja z wynikami, hiszpańska prasa i te plotki transferowe wobec sytuacji. Jego gra też go nie broni niemal wcale ostatnimi czasy.

Nie zdziwie się, jak to ostatni jego sezon w Realu. Szkoda tylko, bo z tym jego charakterem właśnie, jak i z charakterem Pereza, to wątpie, że odejście będzie bez echa i w dobrych relacjach.

Najgorsze, że odejście tego, może pociągnąć takie postacie jak Marcelo czy Modric. Obym się mylił ze wszystkim, ale nie wygląda to dobrze, nie ma co czarować.

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Kadra Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 214, 215, 216 ... 257, 258, 259  Następny
Strona 215 z 259
Skocz do: