André Gomes [FC Barcelona]
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Transfery
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Zedd.
Antonio Conte
Antonio Conte

PostWysłany: 2016.07.12 13:33    Temat postu: André Gomes [FC Barcelona] Odpowiedz z cytatem

André Gomes urodził się 30. lipca 1993 roku w Vila Nova de Gaia w Portugalii. Karierę juniorską rozpoczął w Porto aż trafił do szkółki Benfiki. Stamtąd w 2012 trafił do pierwszej kadry lizbońskich Orłów, a następnie przeniósł się do Valencii podczas ich portugalskiego zaciągu przed sezonem 2014/15.
Gomes gra na pozycji środowego pomocnika i dysponuje dobrymi warunkami fizycznymi, ma 188 cm.
Przed rozpoczęciem okienka zainteresowanie nim wykazywał Juventus, ale nie oferowali tyle ile oczekują Nietoperze. Potem do akcji wkroczyła Barcelona aż tydzień temu zaczęła nas z nim łączyć Marca. Cena na Portugalczyka ma oscylować w granicach 65 mln, choć jeżeli zobaczymy Gomesa w kadrze na przyszły sezon to liczę, że nie za tyle pieniędzy.

Link

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora      
TheAdam
Trener
Trener

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2016.07.12 14:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ktoś coś może powiedzieć na temat jego stylu gry ? mocny i słabych stron ?

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
Aimar.
#BaleOut

PostWysłany: 2016.07.12 14:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No więc tak. Mało go widziałem, tyle co w kilku meczach Valencii i na Euro gdzie nie był w pełni dyspozycji.

Nie wiem co planuje Zidane względem ustawienia środka pola. Nie jest to piłkarz, którego widzę jako zastępstwo Casemiro, jakby wszedł w jego miejsce najniżej musiałby znowu grać Kroos, co mi się nie podoba. Jeśli przyszedłby w miejsce zbuntowanego Jamesa, a nie wykluczałoby to transferu defensywnego pomocnika, można podchodzić z lekkim optymizmem. James to piłkarsko piłkarz za pewne lepszy, ale nie ma dla niego miejsca na boisku, inne kwestie to jak się zachowuje po za nim i ile można na nim zarobić. Kante lub inny DP mogący zastępować Casemiro, Isco czy Asensio moga wejść w buty Kroosa. James nie wejdzie w buty Modricia, Andre Gomes przy innych atutach tak. Tutaj upratruje sensu tego transferu. Podobnie jak Cover widzę w nim taką namiastkę Pogby, o innym jednak statusie, spokojnie nadający się do rotacji. Argument o trudnej rotacji pomiędzy Pogbą, Modriciem, Kroosem ma sens, tutaj już go nie ma. Liczby Andre Gomesa nie sa imponujące, ratingi ze squawki ma słabe, ale to tylko statystyki.

Jego transfer mógłby być akceptowalny, przy spełnieniu kilku założeń. Kosztuje nie 65 milionów, ale np. 45, lub 25 + Kovacić (z opcją odkupu). Jest to transfer w miejsce Jamesa, w celu lepszego zbilansowania drużyny, defensywny pomocnik przychodzi pomimo tego. Nie jest to Pogba, nie są moi ulubieni Weigl (chyba za defenswyny na alternatywe dla Modricia) czy Verratti. Czekamy na dalszy rozwój sytuacji.

Powrót do góry
eMszou
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2016.07.12 15:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nic w nim nie widze, w ogóle mnie nie przekonuje, zaufać Kovacicowi a nie pajacować z następnymi na mniej więcej tym samym poziomie.

Imię Álvaro Arbeloa oznacza madridismo. - J.M Callejón
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora      
jar_007
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2016.07.14 17:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nigdy mi się nie rzucił pozytywnie w oczy w meczach Valencii, ani na Euro. Nie wiem skąd taka suma z kosmosu. To już Grzesiu byłby lepszym celem gdyby nam go nie zwinęli.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
panzerfaust
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2016.07.14 17:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Już teraz ciężko rozdzielać minuty na Kovę, Isco i Jamesa. Co zatem robimy, kupujemy kolejnego do środka, który o bronieniu i zabijaniu za piłkę wie tyle co Alves o dobrym guście. Kupić jakiegoś murzyna z pianą na pysku do przecinania i skończyć pajacowanie z tą linią pomocy.

Powrót do góry
bombel22
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2016.07.14 19:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy przypadkiem jego agentem nie jest Mendes? Jezeli jest to juz wiadomo skad taka cena.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora      
TWL64
Stefan

PostWysłany: 2016.07.14 21:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

panzerfaust napisał:
Już teraz ciężko rozdzielać minuty na Kovę, Isco i Jamesa. Co zatem robimy, kupujemy kolejnego do środka, który o bronieniu i zabijaniu za piłkę wie tyle co Alves o dobrym guście. Kupić jakiegoś murzyna z pianą na pysku do przecinania i skończyć pajacowanie z tą linią pomocy.

Racja, zgadza się!
Tyle, że Real wcale nikogo nie kupuje do środka, bzdury szmatławce wypisują, szkoda czasu na czytanie.
Myślę, że prędzej czy później coś rozsądnego się wydarzy.

A Pan Gomez to jakaś żałosna, dziennikarska tragifarsa o_O

Powrót do góry
TheAdam
Trener
Trener

PostWysłany: 2016.07.15 19:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mam nadzieje że news z głównej to zwykła plota..

Powrót do góry
minusek
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2016.07.16 13:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mam nadzieje ze to prawda i klub faktycznie chce wzmocnić środek pola do rotacji z Luka i Tonim, co będzie skutkowalo odejściem Isco. Byle tylko taka możliwość nie byla rozwazana kosztem kogoś do rywalizacji z Casemiro.

Powrót do góry
Gehu89
Master of Drilling

Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: 2016.07.16 14:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No kurwa niesondze. Mnie tak naszło olśnienie i widzę że Bastie jest do wyjęcia za małą kwotę. Na pewno przydał by się do rotacji. :]

Gero
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2016.07.16 14:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Basti jest cieniem samego siebie sprzed kilku lat, dodatkowo coraz rzadziej pojawia się w kadrze meczowej zespołów, w których występuje. IMO średni pomysł.

Isco zostanie, jego odejścia nic nie zapowiada. Jeśli również James nie zdecyduje się na szukanie nowego klubu to brak transferu środkowego pomocnika, przynajmniej mnie, aż tak mocno szokować nie będzie.

Case/Toni, Luka/Isco, Toni/James + Mateo, którego przyszłość wciąż nie jest jasna. Moim zdaniem mamy nawet mały przesyt, biorąc pod uwagę, że są również możliwości przesuwania tam Asensio.

Jeśli Kova odejdzie na wypożyczenie, a James przeniesie się do Anglii lub Francji to wówczas można myśleć o jakiejś grubszej rybie do pomocy.

Gomes to nie jest zły wybór - gdzieś do połowy stycznia Valencię oglądałem dosyć często i Andre bardzo często był jednym z najlepszych piłkarzy na placu. Jednak, żeby go sprowadzić trzeba nieco uszczuplić kadrę.

Powrót do góry
TheAdam
Trener
Trener

PostWysłany: 2016.07.16 14:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja bym dał szanse naszemu Mateo a nie kupował kolejnego nowego Modricia.. przecież Kovacić ma spory potencjał, do pomocy do tylko ktoś do rywalizacji z Casemiro.Co prawda opcji coraz mniej ale ja po cichu liczę na W.Carvalho.

Powrót do góry
Zedd.
Antonio Conte
Antonio Conte

PostWysłany: 2016.07.19 00:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Marca na okładce podaje, że Gomes coraz bliżej...
50 mln + 10 mln zmiennych. Wygląda to lepiej niż te 65 mln podawane wcześniej co nie zmienia faktu, że to nadal komiczny transfer.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora      
hugh hefner
forumowy ekspert

PostWysłany: 2016.07.19 00:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Komiczny nie, bo facet potrafi grać w piłkę i na pewno byłby rozsądniejszym zakupem, niż Pogba, co nie zmienia faktu, że jego ewentualne przyjście to kop w dupę Isco, Jamesa i Kovacicia. W mojej opinii ruch niepotrzebny, ale strach przed brakiem zmiennika dla Modricia bierze widocznie górę. Tyle że no właśnie, mówimy raczej o gościu do rotacji/rezerwowym, a pieniądze i tak wielkie.

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Transfery Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 1 z 5
Skocz do: