Premier League 2016/2017
Idź do strony 1, 2, 3 ... 51, 52, 53  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Piłka Nożna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

Kto zdobędzie mistrzostwo?
Manchester United
36%
 36%  [ 20 ]
Chelsea FC
23%
 23%  [ 13 ]
Manchester City
20%
 20%  [ 11 ]
Liverpool FC
10%
 10%  [ 6 ]
Arsenal FC
3%
 3%  [ 2 ]
Tottenham Hotspur
3%
 3%  [ 2 ]
Leicester City FC
1%
 1%  [ 1 ]
ktoś inny
0%
 0%  [ 0 ]
Głosowało Użytkowników : 55
Wszystkich Głosów : 55
Ta ankieta już wygasła.
Szczegółowe rezulataty

Autor Wiadomość
lukecik
Hala Madrid y nada más
Hala Madrid y nada más

PostWysłany: 2016.07.14 15:54    Temat postu: Premier League 2016/2017 Odpowiedz z cytatem

Euro za nami, coraz bliżej rozpoczęcia kolejnego sezonu ligowego w Europie, także pora najwyższa założyć temat poświęcony - czy to się komuś podoba, czy nie - najlepszej, najbogatszej i najpotężniejszej lidze na Wyspach Brytyjskich :]

O lidze angielskiej krążą różne opinie. Ma ona swoich zwolenników i tyle samo przeciwników. Niezależnie jednak od tego czy ktoś jest fanem PL, czy nie, ten sezon zapowiada się naprawdę arcyciekawie. Chyba jeszcze nigdy w danej lidze nie pracowało tylu uznanych, obiecujących, światowej klasy trenerów. Bilić, Ranieri, Wenger, Pochettino, Klopp, Conte, Mourinho, Guardiola. To na nich będzie skupiona w głównej mierze uwaga kibiców na całym świecie. Czy Ranieri wróci do bycia nieudacznikiem, czy może jednak utrzyma się w czubie trenerskich sław? Czy Bilić i Pochettino potwierdzą, że należą do światowej czołówki w swoim fachu? Czy Wenger potwierdzi, że tak naprawdę do niej nie należy? Czy Conte zrobi z Chelsea małą Italię w systemie 3-5-2? Czy Guardioli poglębi się kompleks Mourinho? Czy magia Mourinho ciągle działa? Czy moje ulubione Hull City w końcu da radę się utrzymać? Miliony pytań, na które odpowiedzi poznamy po zakończeniu sezonu. Oby poziom sportowy dorównał nazwiskom piłkarzy i trenerów, bo z tym bywało różnie, zwłaszcza w ostatnim sezonie.

Zestawienie 1. kolejki:

Ostatnio zmieniony przez lukecik dnia 2016.07.28 09:31, w całości zmieniany 1 raz

"W stepie szerokim, którego okiem nawet sokolim nie zmierzysz... Wstań, unieś głowę, wsłuchaj się w słowa pieśni o Małym Rycerzu."
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
Zedd.
Antonio Conte
Antonio Conte

PostWysłany: 2016.07.14 15:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hull i Burnley polecą. Taki urok tych klubów.
Trzymam kciuki za Middlesbrough ze względu na Karankę, starcie MU z Boro zapowiada się świetnie.
Co do mistrza to obstawiam kogoś z dwójki MU-Chelsea, ale będę kibicował Tottenhamowi.

Można się śmiać z tej ligi ze względu na podejście niektórych (np. Rudzkiego) i wyniki w Europie, ale osobiście czekam na ten sezon równie mocno jak i na nowy w La Lidze.

W ankiecie głosuję za Chelsea.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora      
zajac1211
Prezes
Prezes

Ostrzeżeń: 4

PostWysłany: 2016.07.15 09:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Też głosuję na Chelsea choć mam nadzieję że znów będzie jakaś niespodzianka typu Leicester. Szanse są marne ale to piłka i wszystko jest możliwe.
Fajnie że w 1 kolejce jest już hit Arsenal - Liverpool.
Liczę też że Leicester mocno zacznie sezon na boisku beniaminka w Hull.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
Behappy
be humble

PostWysłany: 2016.07.15 11:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bez drgnięcia przy kliknięciu, głos na Pana Mourinho.

Tixii
Fanatyk
Fanatyk

Ostrzeżeń: 4

PostWysłany: 2016.07.15 11:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Głos na Manchester City. Nie widzę innego mistrza w nadchodzącym sezonie.

Powrót do góry
Aimar.
#BaleOut

PostWysłany: 2016.07.15 11:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mourinho i United, kibicować czy nie, konflikt tragiczny. Niesamowicie ciekawy sezon, tyle trenerskich osobowości.

City - Guardiola ze style zabijającym ligi, ciułającym bezlitoście punkty na maluczkich. Takich jednak w BPL co raz mniej. Życiowy test przed nim, ciekawe jakie będą transfery do środka obrony.

United - wiadomo, Mourinho. Pierwszy sezon może nie będzie jakiś wielki wielki, w drugim znamy jednak skutki jego pracy. Potem nadchodzi trzeci :] Ibra w nowym otoczeniu, weryfikacja kapitana Armenii, test czy szrot naprawde jest szrotem, czy może da się coś z niego wycisnąć.

Liverpool - Klopp może wreszcie budować drużynę na swoją modłę i robi to. Bez jednej wielkiej gwiazdy, ale cała masa dobrych albo bardzo dobrych zawodników. Mogą być Dortmundem BPL.

Tottenham - gdyby nie fatalna końcówka sezonu i postawa Leicester byliby rewelacją. Mądrze się wzmacniają (Janssen, Wanyama) zobaczymy co dalej.

Chelsea - zagra 3 obrońców? Wypalą Włochy w Anglii. Kolejne fascynujące pytanie.

Leicester - ile z tego utrzymają. Wyników, kluczowych piłkarzy? Vardy zostaje, Kante raczej odejdzie, ale alternatywy sprowadzają bardzo sensowne.

Arsenal - jak zwykle.

Ciekawa ta drewnoliga w tym sezonie, pewnie do momenty weryfikacji w rundach pucharowych w Europie.

Powrót do góry
El Mou
Prezes
Prezes

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2016.07.15 12:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak dla mnie kandydatów do mistrza jest 2: Chelsea i United. Do tego 4 uzupełnią wg mnie City i Liverpool. Tottenham wg mnie nie ma żadnych szans, rok temu grali nieźle, ale wypłynęli też w dużej mierze dlatego, ze po prostu reszta była potwornie słaba.

Powrót do góry
hugh hefner
forumowy ekspert

PostWysłany: 2016.07.15 13:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czekam na pierwszy post pod tytułem: "w tym roku Arsenal naprawdę może w końcu namieszać".

kabanog
Just relax

PostWysłany: 2016.07.15 14:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pewnie zaraz po tym jak strzelą gola w 1/8 LM :lol2:

Kurde cholernie ciekawie będzie w tym sezonie nie ma co. Serce mówi, aby Lester i Liverpool powalczyły o mistrza, ale to właśnie mówi serce. Rozum ? Rozum sam nie wie. Mou i jego szrot + Ibra, który mógł zapomnieć jak grać przeciwko silniejszym drużynom niż słabiaki z Francji. Pep stoi na rozstaju dróg. Krytycy, którzy mówią, że w Barcelonie i Bayernie dostał samograje wiedzą, że teraz jest ten moment kiedy albo udowodni swoją klasę, albo ich rację. Klopp i jego wesoła banda, mimo tego, że miał pół roku na przygotowanie fundamentów pod ten sezon to może być za mało czasu na stworzenie drużyny mistrzowskiej z tej klasy zawodników. No i Conte i jego 3-5-2 w Anglii. Rozum chyba bardziej za Chelsea ze względu na to, że w londyńczycy jednak nie grają w pucharach, a zawodnicy jakoś masowo nie uciekają. Szkielet został na ten moment. Hazard, Will.i.am, Courtouis to chyba największe gwiazdy i nadal w klubie i bez jakiś większych plotek o ich odejściu.

Powrót do góry
miXUE
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2016.07.15 16:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie widzę tego city wygrywającego majstra. Najpierw to ich Guardiola będzie musiał trochę przyuczyć tej swojej filozofii+nie ma tutaj tak obiektywnie mocnej paki jak w dwóch poprzednich ligach. No ale nie przepadam za nim, nie jestem obiektywny.

Conte w sumie bardzo elastyczny bywał w tych swoich formacjach, niekoniecznie Chelsea będzie 3-5-2 grało - ale liczę, że mu wypali i zrobi ciekawy projekt z The Blues. Nie wydaje mi się, by jednak sięgnął po mistrza w tym sezonie.

Jak dla mnie faworytami jest oczywiście MU(tym bardziej, że patrząc po transferach to skończył się czas grania szrotem) oraz Liverpool. I choć kibicować będę tym ostatnim, tak liczę, że końcówka sezonu będzie ciekawa.

A ten Tottenham to może nie być taki jednorazowy wybryk, Pochettino tam odwala naprawdę kawał dobrej roboty, drużyna gra fajna piłkę, klub się prężnie rozwija. Po tak frajersko przejebanej końcówce sezonu mają troche sobie do udowodnienia.

Głos na Liverpool

Powrót do góry
Szjk
Intelektualna elita forum.

Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: 2016.07.15 16:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fernandinho, Kevin De Bruyne, David Silva, Nolito, Nasri, Sergio Agüero, Gundogan. Jak dla mnie to ludzi do tiki-taki to ma, a pewnie jeszcze ktoś dojdzie, także zobaczymy. Jak dla mnie główny faworyt obok Liverpoolu. United z Mourinho i Zlatanem też może być groźny, ale tutaj jednak wstrzymam się z nazywaniem tego zespołu jednym z faworytów do mistrzostwa, bo to różnie może być. W Chelsea, Arsenal i Tottenham zupełnie nie wierzę.

Keyser Soze
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2016.07.15 19:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hugh hefner napisał:
Czekam na pierwszy post pod tytułem: "w tym roku Arsenal naprawdę może w końcu namieszać".

Mówisz, masz. W tym roku Arsenal naprawdę może w końcu namieszać. Otóż tym razem naprawdę nastawiam się na to, że w kooońcu... będą poza TOP4 :P No ale zobaczymy. To będzie ciekawy sezon. Nie wiadomo kiedy style tych wszystkich nowych trenerów wsiąkną w prowadzone przez nich zespoły. I z jakim skutkiem. Przewagą Arsenalu, jakkolwiek śmiesznie to nie brzmi, jest stabilność. Czego najlepszym dowodem jest zeszły sezon, gdzie wszyscy obniżyli loty, a skorzystał na tym tak samo słaby jak zwykle Arsenal, zdobywając wicemistrzostwo.

O typowanie TOP4 się nie pokuszę, powiem tylko, że spodziewam się dobrych wyników po Liverpoolu i United. City może dłużej dojrzewać, a Chelsea jest dla mnie niewiadomą, której po prostu chcę się przyglądać i zobaczyć co z tego wyniknie. Tottenham trochę jak Arsenal - pewien poziom zachowają, pewnego poziomu nie przeskoczą. Coś jeszcze? Aha, Mistrz Anglii Very Happy Obstawiam, że to był jednorazowy wyskok i nie zdziwi mnie środek tabeli.

Co do Ligi Mistrzów, to tak jak już kiedyś pisałem - na ten sezon oczekiwań brak, za to z kolejnym wiążę już spore nadzieje. Bo nie wierzę, że Guardioli uda się coś z tym City w jeden rok, skoro z Bayernem nie udało się przez 3. Mam tylko nadzieję, że Tottenham tym razem nie przyniesie wstydu i coś tam powalczą.

Powrót do góry
IVAN_ZAMORANO
Eu adoro ser quem sou!

PostWysłany: 2016.07.16 17:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

El Mou napisał:
Tottenham wg mnie nie ma żadnych szans, rok temu grali nieźle, ale wypłynęli też w dużej mierze dlatego, ze po prostu reszta była potwornie słaba.

Tottenham bazuje na bardzo wysokim pressingu, świetnym przygotowaniu taktycznym i fizycznym, dzięki któremu są w stanie zabiegać niemalże każdą drużynę w tej lidze (wyjątkiem w poprzednim sezonie był jedynie Liverpool i Leicester). Trzy aspekty, dzięki którym zjadają 90% zespołów, które zwykle charakteryzują się dużą ułomnością taktyczną.

W tym sezonie będzie to wyglądać inaczej, bo dochodzi taktyk Conte, Guardiola zaciągnie City do biegania, Liverpool powinien być mocniejszy. Niemniej jednak swoje będą punktować i nie skreślałbym ich na starcie.

Powrót do góry
KubaPP
Killer Elite

PostWysłany: 2016.07.17 11:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ciężko mi to będzie przychodziło przez dwóch panów z tego forum, ale kciuki będę trzymał za United i na pewno serce zabije mocniej w trakcie ich spotkań. Smile

Zależy jak zespoły przepracują okres przygotowawczy, na ten moment bardzo dobrze prezentuje się skład Chelsea i mają na ławce gościa z wizją gry, która może wypalić na wyspach. Co do City to tiki-taka nie zacznie funkcjonować z dnia na dzień, ale druga linia naprawdę wygląda solidnie. Do tego w końcu może pracować z Aguero, którego od zawsze Guardiola pragnął. Braki jednak dostrzegam w obronie.

Liverpool? Jak dla mnie nie ma żadnych szans na zdobycie mistrzostwa, ale marzyć mogą.

Arsenal? :lol2:

I niespodzianką może być Tottenham, grają fajną piłkę dla oka. Teraz niech podziałają na rynku transferowym i mogą zakręcić się kolejny raz w TOP4, a nawet powalczyć o ten największy cel.

bombel22
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2016.07.17 12:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Liverpool? O ile transfery beda lezec w kwestii Kloppa a nie kogos innego to moze to wypalic. Jak skoncza sprowadzac na sile ten brytyjski szrot za gigantyczna kase tylko zaufaja trenerowi to moze im zbudowac druzyne na miare BVB. Juz w tamtym sezonie byly momenty ze wyciagal z tego skladu wiecej niz mogl. Przy konkretnych wzmocnieniach moze byc lepiej.

W Leicester nie wierze, podobnie z Tottenhamem. Arsenal z Wengerem na lawce skonczy jak zwykle. Francuz powiela ciagle te same bledy wiec dlaczego teraz ma byc inaczej?

Chelsea, United i City to dla mnie faworyci. Zalezy ktory z trenerow ogarnie szybciej swoja ekipe.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora      
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Piłka Nożna Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3 ... 51, 52, 53  Następny
Strona 1 z 53
Skocz do: