Premier League 2016/2017
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 51, 52, 53  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Piłka Nożna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

Kto zdobędzie mistrzostwo?
Manchester United
36%
 36%  [ 20 ]
Chelsea FC
23%
 23%  [ 13 ]
Manchester City
20%
 20%  [ 11 ]
Liverpool FC
10%
 10%  [ 6 ]
Arsenal FC
3%
 3%  [ 2 ]
Tottenham Hotspur
3%
 3%  [ 2 ]
Leicester City FC
1%
 1%  [ 1 ]
ktoś inny
0%
 0%  [ 0 ]
Głosowało Użytkowników : 55
Wszystkich Głosów : 55
Ta ankieta już wygasła.
Szczegółowe rezulataty

Autor Wiadomość
Herman.
Filthy Casual
Filthy Casual

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2017.05.29 13:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wiem na jakiej podstawie wyciągasz te wnioski dotyczące United, ale chyba nie grają dobrze ze stanem rzeczywistym. W lidze mieliśmy drugą najlepszą defensywę, w LE też wbijaliśmy jakieś bardzo dobre liczby (chyba najlepszy wynik Romero pod kątem czystych kont, nie pamiętam już). Obrona nie jest problemem. Problemem jest słaba skuteczność i brak narzucania rywalom swojej gry. Zbyt często oddajemy inicjatywę, brakuje siły w środku pola i lepszej komunikacji z przodu. Jak dla mnie, to brakuje nam dobrego, mobilnego DM'a w stylu Kante i lepszego pierdolnięcia na bokach ataku. To są imho pozycje priorytetowe do wzmocnienia.

Ostatnio zmieniony przez Herman. dnia 2017.05.29 13:54, w całości zmieniany 1 raz

Szefo89
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2017.05.29 13:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
A mi się wydaje, że mimo wszystko z takimi trenerami jak Mou czy Guardiola te zespoły, po odpowiednich transferach stać na co najmniej półfinał Ligi Mistrzów

Przecież nie dalej jak rok temu City grało w półfinale Ligi Mistrzów Smile I to bez takiego trenera jakim jest Guardiola. A z Twojej wypowiedzi wynika jakby to miało być nie wiadomo jakie osiągnięcie.

W przypadku United półfinał byłby faktycznie czymś wymarzonym, ale póki co to niech wyjdą z grupy, potem będą mogli myśleć o dalszym podboju. Wystarczy sobie przypomnieć Seville, która rządziła w Lidze Europy, a w Lidze Mistrzów już tak kolorowo nie było.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
Mam_To_Coś
Mr. Champions

PostWysłany: 2017.05.29 14:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Herman. napisał:
Obrona nie jest problemem. Problemem jest słaba skuteczność i brak narzucania rywalom swojej gry. Zbyt często oddajemy inicjatywę, brakuje siły w środku pola i lepszej komunikacji z przodu. Jak dla mnie, to brakuje nam dobrego, mobilnego DM'a w stylu Kante i lepszego pierdolnięcia na bokach ataku. To są imho pozycje priorytetowe do wzmocnienia.

W sumie mogę się mylić, bo rzeczywiście goli Diabły za dużo nie straciły, mój błąd. Aczkolwiek nie jestem do końca pewny poziomu takiego Rojo, Smallinga czy Blinda. Nie wiem czy ich grę w tym sezonie traktować jako jednorazowy wyskok czy geniusz Mourinho. Jones i Shaw chyba większość sezonu spędzają w szpitalu czy się mylę? W ogóle o Smallingu coś tam słyszałem, że ma gdzieś odejść, więc pewnie ktoś na te obronę przyjdzie. Darmian to mimo wszystko też nie jest poziom ManU.

Co do przodów, to jestem ciekawy jak to będzie wyglądało z Griezmannem. Co z Martialem i Rashforem? Goście mają potencjał, a w zasadzie nie ma ich gdzie pomieścić. Lingard to jedynie dobry rezerwowy. Miki też raczej woli grać jako mediapunta. Czemu United nie powalczy o takiego Gelsona Martinsa? Mógłby tam z przodu nieźle namieszać.

W ogóle nie wiem jak Mou to poukłada, według mnie brakuje w tej drużynie balansu. Na napadzie może grać Ibra, Grizzi, Martial, Rashford. Na skrzydle niby taki Martial czy Rashford lub ten Lingard mogą pograć, ale IMO nie wygląda to najlepiej. Później w środku pewniakami wydają się być Pogba i Herrera, ale kto jako ten trzeci? W ogóle jak oni zamierzają grać, 4-3-3, 4-3-1-2 czy co? Ciężko mi to sobie ułożyć w głowie.

Wydaje się, że jest w cholere napastników, 0 skrzydłowych z prawdziwego zdarzenia, niekompletna pomoc i mimo wszystko przydałoby się jakieś głośne nazwisko w obronie, choć może rzeczywiście nie jest to priorytetem tak jak mówisz.

A co do City, to ten sezon z Pellegrinim, kiedy wykluczyliśmy ich z LM uważam ze pojedynczy wyskok, generalnie raczej kompromitowali się w Europie, czekam na jakieś 3 sezony z rzędu w którym zanotują choćby ćwierćfinał i pokażą fajną piłkę.

Powrót do góry
hugh hefner
forumowy ekspert

PostWysłany: 2017.05.29 14:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

sicario napisał:
City już do lat miesza, wydaje miliardy, a dalej to klub, który zniszczył swoja historię

To oni mieli jakąś historię nie wartą niszczenia?

Herman. napisał:
Problemem jest słaba skuteczność i brak narzucania rywalom swojej gry.

Przyzwyczajaj się. Mourinho nawet mając najlepszą kadrę na świecie grałby tak samo. Dobry sposób na prowadzenie średnio-mocnych drużyn na dorobku, ale pewnego poziomu jego zespoły nie przeskoczą nigdy.

Guti16
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2017.05.29 15:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Alan Rickman im kibicował. Z niczego innego nie zapamiętałem Manchesteru City.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
Para Siempre
Real Madrid

PostWysłany: 2017.05.29 15:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

https://www.facebook.com/dreamteamfc/videos/1545889512096634/

:lol2:

Powrót do góry
TWL64
Stefan

PostWysłany: 2017.05.29 16:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na początku myślałem, że linki Ci się pomyliły :lol2: :lol2: :lol2:

Powrót do góry
Demon Ognia
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2017.05.29 18:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No gdzie tam, Papcio Wenger zostaje, w końcu 3x FA Cup w 4 lata to nie byle co. Swoją drogą szkoda mi takiego Ozila, taki kawał piłkarza. A od kiedy odszedł to Real dotarł trzeci raz do finału LM, a on trzeci puchar Anglii wygrywa :P

Powrót do góry
RMGalacticos
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2017.05.29 19:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Idę o zakład, że Ozil i Sanchez (albo jeden z nich) w przyszłym sezonie nie będą grali w Arsenalu. Wszystko zależy od losów Wengera, czy zostanie po tym miernym sezonie jeszcze rok czy nie. Mesut ma dopiero 28 lat i nie wyobrażam sobie go kopiącego w Arsenalu do emerytury. A o Sanchezie wszystko wiadomo, jako jedyny miał w miarę równą formę i ciągnął za uszy tą bandę. Gdyby nie jego postawa, jego zaangażowanie, to 5 miejsce w PL nie byłoby możliwe.

Powrót do góry
Herman.
Filthy Casual
Filthy Casual

PostWysłany: 2017.05.30 08:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
W sumie mogę się mylić, bo rzeczywiście goli Diabły za dużo nie straciły, mój błąd. Aczkolwiek nie jestem do końca pewny poziomu takiego Rojo, Smallinga czy Blinda. Nie wiem czy ich grę w tym sezonie traktować jako jednorazowy wyskok czy geniusz Mourinho. Jones i Shaw chyba większość sezonu spędzają w szpitalu czy się mylę? W ogóle o Smallingu coś tam słyszałem, że ma gdzieś odejść, więc pewnie ktoś na te obronę przyjdzie. Darmian to mimo wszystko też nie jest poziom ManU.

Nie dziwię się, bo patrząc na piłkarzy z tej formacji jeden po drugim, to ciężko dostrzec tu jakąś jakość aspirującą do europejskiego topu. De Gea i Valencia spokojnie się do tego kwalifikują (swoją drogą, co za strzał w 10 Fergiego z Antkiem na obronie. Obecnie to topowy right-back ligi). Z tym że, jako kolektyw, prezentują się całkiem nieźle. Bailly wygląda na kota i jak na razie, dla mnie, to najlepszy transfer Mourinho by far. Rojo też się trochę ogarnął. Z tą lewą obroną jest różnie. Shaw nie podniósł się do końca po kontuzji, gra tam czasami Darmian, albo Blind. Na pewno, jeśli szukać wzmocnień w obronie, to trzeba myśleć o lewej stronie. Plus środek, bo Jones i Smalling, o tyle o ile gdy są zdrowi to prezentują naprawdę niezły poziom, to jednak zbyt często wypadają z powodu kontuzji. Możliwe, że przyszedł czas, by przynajmniej jednemu z nich podziękować i sprowadzić kogoś bardziej "dostępnego".

Cytat:
Co do przodów, to jestem ciekawy jak to będzie wyglądało z Griezmannem. Co z Martialem i Rashforem? Goście mają potencjał, a w zasadzie nie ma ich gdzie pomieścić. Lingard to jedynie dobry rezerwowy. Miki też raczej woli grać jako mediapunta. Czemu United nie powalczy o takiego Gelsona Martinsa? Mógłby tam z przodu nieźle namieszać.

Martial jest w dołku i nie wydaje mi się, by w przyszłym sezonie miał odgrywać jakąś bardzo ważną rolę w zespole. Chyba, że wystrzeli z formą, kto go tam wie. Rashford jest młody, to wciąż nie jest chłopak na którym należy opierać siłę ofensywną. Ma ogromny talent, pewność siebie i wygląda na to, że ma poukładane w głowie, ale na razie liczy się spokojny rozwój, zobaczymy co z niego będzie za 2-3 lata. Został jeszcze Miki, ale on, poza przebłyskami, nie pokazuje na razie zbyt wiele. Zobaczymy co będzie w przyszłym sezonie. Także w napadzie mamy starego Ibrę, młodziutkiego Rashorda, niepewnego Mikiego i tyle. Maty nie liczę do tej formacji, a Martial i Lingard na razie nie pokazują niczego, co kwalifikowałoby ich do pierwszego zespołu. Ta formacja to transferowy priorytet, co też potwierdzają zakusy na Persicia i Griezmanna.

W pomocy może być moc. Herrera jest świetny (#mojkapitan), Pogba wciąż rośnie. Potrzeba dobrego DMa i kogoś do rotowania.

Cytat:
W ogóle jak oni zamierzają grać, 4-3-3, 4-3-1-2 czy co? Ciężko mi to sobie ułożyć w głowie

Pod koniec obecnych rozgrywek Mou coraz częściej sięgał po 4-2-3-1 i myślę, że od tego zaczniemy przyszły sezon.

sicario
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2017.05.30 10:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hugh hefner napisał:

To oni mieli jakąś historię nie wartą niszczenia?

Klub założony w 1880 roku, więc jednak jakąś ma.

El Mou
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2017.05.30 11:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hugh hefner napisał:

Przyzwyczajaj się. Mourinho nawet mając najlepszą kadrę na świecie grałby tak samo. Dobry sposób na prowadzenie średnio-mocnych drużyn na dorobku, ale pewnego poziomu jego zespoły nie przeskoczą nigdy.

Rozumiem, że jego Real wcale nie narzucał swojego stylu i tylko czekaliśmy co zrobi np taki Espanyol o_O

Powrót do góry
hugh hefner
forumowy ekspert

PostWysłany: 2017.05.30 11:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A widziałeś, żebyśmy kiedyś próbowali robić to z mocniejszym przeciwnikiem, wyłączając paręnaście pierwszych minut spotkania?

sicario napisał:
Klub założony w 1880 roku, więc jednak jakąś ma.

No tak, długa ale chujowa. Pep rozmienia ich wielką historię na drobne. Jest za czym płakać.

El Mou
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2017.05.30 12:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Owszem, najczęściej taktyka była taka, że narzucaliśmy morderczy pressing przez pierwsze 30 minut, tylko że nie sposób tak zapierdalać cały mecz. Zresztą, pokaż mi trenera, który niezależnie od przeciwnika gra zawsze to samo. Masz Guardiolę, który po odejściu z FCB chuja ugrał. Reszta zawsze jakieś korekty w taktyce robi. Ancelotti też się bronił z Bayernem i grał kontrami czy to znaczy, że jego zespoły nie narzucają stylu gry?

Powrót do góry
Szjk
Intelektualna elita forum.

Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: 2017.05.30 12:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W Bayernie też nie za wiele pokazał, bo mistrzostwo z Bayernem to nie jest żadne osiągnięcie w zasadzie, niemniej IMO jest to trener świetny i z City po majstra sięgnie na pewno, może już w przyszłym sezonie.

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Piłka Nożna Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 51, 52, 53  Następny
Strona 52 z 53
Skocz do: