Pokemon GO
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Różne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

Jaki team?
Instict
42%
 42%  [ 8 ]
Mystic
31%
 31%  [ 6 ]
Valor
26%
 26%  [ 5 ]
Głosowało Użytkowników : 19
Wszystkich Głosów : 19
Szczegółowe rezulataty

Autor Wiadomość
johny 23
Trener
Trener

PostWysłany: 2016.07.29 23:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jestem prawie codziennie w Parku Południowym, coś sie łapie,ale mnie nie powalił.Ja mogę polecić Park Słowackiego i Skowroni.W pierwszym jest dużo wodnych i trawiastych, a blisko ponadto jest promenada.W Skowronim natomiast są typy walczące i kręci się Pikachu, czaje się na niego.Pozatym chyba nie mam szczęścia do łapania ich: pokeballe co chwila się kończą,same "pidgeye",no i z 10km jaj wykluwają się średniaki.Wbity już mam 17 lvl i zamiast coraz ciekawszych to coraz częściej uciekają i się wymykają. :|

Maas
Prezes
Prezes

Ostrzeżeń: 4

PostWysłany: 2016.07.30 00:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pidgey'e, Weedle i Caterpie to najlepsze poki do wbijania expa, ew. Rattata. Generalnie na wyższym poziomie chcesz łapać tylko je, żeby szybko levelować na ewolucjach. I to mnie zaczyna nudzić, bo zrobił się z tego zwykły grind. Poza tym meta na Eevee i Vaporeony też robi się nudna. Automatycznie resztę poków można przerobić na cukierki. Z tego co czytałem soft cap jest na 30 poziomie, wtedy znajdujesz pokemony w największym możliwym przedziale CP. Tylko weź tu człowieku wbij ten 30 poziom na zadupiu.

Trochę też się przeraziłem jak wszedłem na allegro zobaczyć, a tam 10 stron z kontami 30 lvl za 15 zł.

Crawler
Reboot

PostWysłany: 2016.07.30 08:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dlatego trzeba grać w swoim tempie i nie przejmować się innymi zbytnio, bo w takich grach można od tego dostać zawrotów głowy.

Gehu89
Master of Drilling

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2016.07.30 08:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Maas napisał:
Trochę też się przeraziłem jak wszedłem na allegro zobaczyć, a tam 10 stron z kontami 30 lvl za 15 zł.

Wszystkie te konta robione na bocie. Bot wbije Ci 10 lvl w kilka minut.

Crawler
Reboot

PostWysłany: 2016.07.30 09:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzisiaj w nocy podobno zmieniła się nieco siła niektórych ataków (malutki krok w stronę zmiany mety z Vaporeonem). Poza tym niemal wszystkie gniazda generują teraz inne Pokemony - akurat jak zacząłem farmić moje ulubione Cubone'y obok politechniki warszawskiej. :/
Więcej informacji na reddicie Pokemon GO i Silph Road.

Sarcasm
but still awesome...

PostWysłany: 2016.07.30 10:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U mnie uczciwie 24 level i przechodzone 180km Tongue

Sondokan
Because fuck you, that's why.

PostWysłany: 2016.07.30 10:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Maas napisał:

Japierdolę [']

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
saymen
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2016.07.30 11:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zalety mieszkania w większych miastach. U mnie w 50 tysiecznej mieścinie są same Hypno od ewolucji z tych drowzie , a jak coś ciekawszego to mają ludzie jedynie z tych 10km jajek.
Swoją drogą mam wbity 21 lvl, połowa do 22 i miałem tylko JEDNO 10km jajko. A zrobiłem ich juz z 30...

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
MichalCules
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2016.07.30 13:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Crawler napisał:
Dzisiaj w nocy podobno zmieniła się nieco siła niektórych ataków (malutki krok w stronę zmiany mety z Vaporeonem). Poza tym niemal wszystkie gniazda generują teraz inne Pokemony - akurat jak zacząłem farmić moje ulubione Cubone'y obok politechniki warszawskiej. :/
Więcej informacji na reddicie Pokemon GO i Silph Road.

To akurat bardzo dobra zmiana, a nie ludzie we Wrocławiu w ciągu kilku godzin potrafili nałapać 20 dratini siedząc w jednym miejscu.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
Crawler
Reboot

PostWysłany: 2016.07.30 13:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oczywiście, że to dobra zmiana. Szkoda, że w Polsce tych gniazd wcale tak dużo nie ma jak w USA. No ale nieważne - ktoś z Warszawy zna jakieś dobre miejscówki?

[ Dodano: Dzisiaj o 21:16 ]
Pojawił się changelog nowego patcha. Najważniejszą zmianą jest usunięcie łaptek z zakładki "nearby". Ciekawe ominięcie problemu z ich wyświetlaniem i odpowiednim liczeniem odległości... Ludzie spekulują, że Niantic w ogóle już do tego nie wróci. To dla mnie ogromny minus, polowanie przez nearby było jednym z ciekawszych zajęć i bardziej motywujących do dłuższego chodzenia. Tymczasem oni nie umieją tego naprawić (lub nie chcą), i praktycznie usuwają tę opcję, w dodatku próbując powstrzymać działanie takich stron jak Pokevision i grzebiąc coś przy gniazdach. Coraz więcej rzeczy mnie odpycha od tej gry.

Maas
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2016.08.01 14:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ludzie chcą zwrotu pieniędzy przez niedziałające Nearby, poza tym niektórym po tym patchu wyczyściło konto. Już samo zbugowane Nearby było denerwujące, a teraz kiedy je praktycznie usunęli to już w ogóle porażka. Co do pokevision i tym podobnych to zwyczajnie Niantic zaczął im grozić, a przynajmniej tak można wywnioskować po postach na twitterze. Miało być pięknie i kolorowo, a coś tu się wyraźnie pierdoli. Nie wiem co o tym myśleć. W piątek startuje sezon Diablo, automatycznie będę grał mniej w PG ale jak nic się nie zmieni to zwyczajnie odinstaluje te grę.

I jeszcze ja głupi zrobiłem postać na swoim głównym koncie google, teraz gdybym chciał to nikomu tego konta oddać mógł nie będę.

Sondokan
Because fuck you, that's why.

PostWysłany: 2016.08.01 14:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

"Naprawa" nearby to majstersztyk :lol2:

Swoją drogą super sprawa - mam tam jakiś 18 level i teraz w nagrodę muszę pałować się z ratatami i pidgejami mającymi po 250 cp i spieprzającymi po wywaleniu na nich x pokeboli. Przecież to jest jakaś porażka, o nie chodzi mi o wywalanie itemów tylko marnowanie czasu.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
Sarcasm
but still awesome...

PostWysłany: 2016.08.01 14:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja się nie wstydzę, że korzystam z pokemons.pro. Niantic leci w chuja, to czemu ja mam nie lecieć?

Maas napisał:

I jeszcze ja głupi zrobiłem postać na swoim głównym koncie google, teraz gdybym chciał to nikomu tego konta oddać mógł nie będę.

+1 :(

Simi.
Nintendo

PostWysłany: 2016.08.01 18:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przecież na Niantic taki hejt (zasłużony w 100%) leci na Reddicie, że to głowa mała. Straszna niekompetentność i nic innego jak plucie na community. Ludzie nawet mają sposoby by cofać zakupy PokeCoinsów przez Google Store/App Store.

Już niedziałające łapki dało się przeżyć dzięki stronkom jak PokeVision. Odkąd całkowicie pozamykali je nie da się kompletnie grać. Im dłużej łapki będą całkowicie wyłączone w połączeniu z zamknięciem stron, tym więcej ludzi przestanie grać.

Patrząc na komentarze graczy ich poprzedniej gry (Ingress) trzeba będzie raczej przywyknąć do ich sposobu "prowadzenia" tej gry.

Maas
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2016.08.02 01:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie. Pierdole. Uninstall. Jakieś pleby levele 32+ pojawiły się u mnie w mieście, z dupy. Gym co przejmę to sekundę później tracę. Jebany boty.

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Różne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
Strona 8 z 9
Skocz do: