Liga Mistrzów 2016/2017
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 75, 76, 77  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Piłka Nożna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

Kto wygra Ligę Mistrzów w sezonie 2016/2017?
Real Madryt
73%
 73%  [ 55 ]
Bayern Monachium
6%
 6%  [ 5 ]
Juventus Turyn
5%
 5%  [ 4 ]
ktoś inny
5%
 5%  [ 4 ]
FC Barcelona
4%
 4%  [ 3 ]
Paris Saint-Germain
2%
 2%  [ 2 ]
Atletico Madryt
1%
 1%  [ 1 ]
Manchester City
1%
 1%  [ 1 ]
Leicester City
0%
 0%  [ 0 ]
Głosowało Użytkowników : 75
Wszystkich Głosów : 75
Ta ankieta już wygasła.
Szczegółowe rezulataty

Autor Wiadomość
Burzafka
El Madrid para siempre.

PostWysłany: 2017.05.10 14:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeszcze jeden ważny aspekt odnośnie Juve, znakomicie bronią 5 obrońców, gdzie jeden ze stoperów wychodzi do przodu i od razu następuje przesunięcie bocznego obrońcy w jego miejsce. Trzeba będzie to wykorzystać mając Marcelo, Isco i Daniego. Szybka klepka z przerzuceniem na skrzydło i wrzutka w pole karne, gdzie nie ma, któregoś ze stoperów i może coś wpaść. Jednak by do tego doszło, nie możemy zagrać z BBC, jeśli zobaczę ich w finale to powiem tak: nie wygramy tego i tyle.

Wolf
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2017.05.10 14:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Burzafka napisał:
nie możemy zagrać z BBC, jeśli zobaczę ich w finale to powiem tak: nie wygramy tego i tyle.

Idealne podsumowanie prawdopodobnego finału. Duże prawdopodobieństwo, że zwycięzcę można będzie przewiedzieć godzinę przed meczem. Po ogłoszeniu składów.

"Higuain, Mandzukic, Alves, Cuadrado to wszystko odpady z klubów w których nie bylo dla nich miejsca. W Realu nie ma takich zawodników, bo Real jest klubem, który sie odpadów pozbywa, a nie je kontraktuje."
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
Burzafka
El Madrid para siempre.

PostWysłany: 2017.05.10 14:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zresztą to samo mówiłem znajomym przed Gran Derby po zobaczeniu składów... iskierkę nadziei wlała kontuzja Bale'a.

raq77
Prezes
Prezes

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2017.05.10 15:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Mnie to Juve nie przekonuje. Barca w środku nie potrafiła ich zdominować, ale Real przy swoim środku jak najbardziej jest w stanie tego dokonać, a wtedy nawet przy ich szczelnej defensywie będziemy w stanie ich zamknąć i nie pozwolić im dojść do głosu. Oczywiście wszystko się może zdarzyć, do finału jeszcze sporo czasu, ale jeśli nie wydarzy się jakaś katastrofa i nie przyjdzie nam znowu grać Ramosem w środku pola, to nie widzę argumentów przemawiających za Juve, nawet gdybyśmy mieli zacząć z BBC od pierwszej minuty. Real ma szerszą kadrę z mocniejszą ławką rezerwowych, większe obycie na tym szczeblu rozgrywek, więcej argumentów czysto piłkarskich, gdzie porównując indywidualnie każdego zawodnika z jego vis-a-vis wygrywamy z wyjątkiem pojedynku w bramce i na szpicy (arguably, ale w tym sezonie tak niestety jest) i ciąży na nas mniejsza presja. Za Juve stoi tylko szczelniejsza defensywa, która rzadziej popełnia błędy, doświadczenie poniektórych zawodników, też głównie w formacji obronnej i większa dyscyplina taktyczna, na tym koniec. No nie uwierzę, że zawodnicy pokroju Mandżukicia albo Khediry są w stanie zrobić furorę w finale przeciwko zawodnikom, którzy są absolutnym topem w grze na swoich pozycjach. W powietrzu czuć już też ewentualną setkę Igły i Alvesa objeżdżanego przez Marcelo na wszystkie dostępne sposoby - jak za starych, dobrych czasów.

Taaa, kurwa jak będzie grało BBC i nasze primadonny patrzące jak środek pola w postaci Kazka, Modricia i Kroos (chociaż ten ostatni powiedzmy aż tak się nie przesila) będzie tyrał a oni w tym czasie będą się drapać po dupie i czekać na ciasteczka, to nie ma bata że wygramy. Bocznych obrońców, tez Juve ma dobrych. Co by nie mówić o Alvesie, na tą chwile świetny gracz.

W Juve wszyscy tyrają, łącznie z pseudo obrońcą Mandzukiciem i Higuainem. Nie ma tam świetych krów. Więc to, że my mamy lepszy skład, nie znaczy, że go lepiej wykorzystamy.

W Juve nie ma sabotażystów.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
pokepim
Castilla
Castilla

PostWysłany: 2017.05.10 21:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bonucci dostał dwie żółte w dwóch półfinałach, czy to oznacza ze nie gra w finale?

Powrót do góry
Dziubek90
Fanatyk
Fanatyk

PostWysłany: 2017.05.10 22:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dwie żółte zostają anulowane. Gdyby dostał "bezpośrednio" czerwoną kartkę, wtedy by nie zagrał.

Powrót do góry
madridista_20
Juvenil
Juvenil

PostWysłany: 2017.05.11 16:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

O wygraną będzie bardzo ciężko, Juve strasznie dobrze poukładane w obronie. Ktoś musi błysnąć jak wczoraj Karim. Inaczej kiepsko to widze.

Powrót do góry
domowkaujanusza
Fanatyk
Fanatyk

Użytkownik zbanowany

PostWysłany: 2017.06.04 12:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gdy siedem lat temu po raz szósty z rzędu odpadliśmy w 1/8 finału ligi mistrzów, wśród kibiców powstały zalążki wątpliwości - dokąd zmierzamy?
Najsławniejszy, najbogatszy i najbardziej utytułowany klub Europy nie potrafił od lat pokonać pierwszej przeszkody w pucharowej fazie najważniejszych rozgrywek klubowych.
Dodatkową presję wywierała wówczas Barcelona, która pod wodzą Guardioli wyrosła na hegemona.

Zdobycie decimy było wówczas wyłącznie możliwe we fantazjach, fifach, peesach, efemach czy innych symulatorach bądź menadżerach.
Kto wówczas pomyślałby, że wkrótce Real nie tylko zdobędzie ten upragniony dziesiąty Puchar Europy, powtórzy bardzo szybko sukces i będzie pierwszą drużyną, która obroni ligę mistrzów? 3 najważniejsze trofea w 4 lata!

Puchar Europy równa się Real Madryt. To są synonimy.
Myślisz Liga Mistrzów, widzisz białą koszulkę, liczbę dwanaście, Ronaldo cieszącego się w charakterystyczny sposób ze zdobytych bramek, Sergio Ramosa nokautującego przeciwnika w samej końcówce, charyzmatycznego Zidane'a, który ze spokojem obserwuje boiskowe wydarzenia...

Gdy byliśmy w głębokim dołku i Pikłe naśmiewał się z nas, pokazując otwartą dłoń i pięć palców symbolizujących ilość zdobytych goli przez Barcelonę w Gran Derbi, nie mogliśmy odpowiedzieć.
Teraz też nie możemy. Obie dłonie mają tylko dziesięć palców.
A jeśli istnieją na świecie wybryki natury z dwunastoma palcami i kibicują Realowi Madryt, to ich dłonie są dzisiaj zajęte.

Vamos!

Powrót do góry
chitos
Fanatyk
Fanatyk

PostWysłany: 2017.06.04 12:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powrót do góry
RMGalacticos
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2017.06.04 12:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

73% osób, które wzięły udział w ankiecie nie myliło się. Myślę, że tytuł tego wątku można zmodyfikować:

Liga Mistrzów 2016/17 - REAL MADRYT

Za rok spotykamy się w tym samym miejscu, świętując trzeci triumf z rzędu? Byłoby pięknie Tongue

Powrót do góry
miXUE
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2017.06.05 12:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak podsumowując. To była zajebista edycja LM. Bardzo mocne drużyny, bardzo ciekawe rozstawienia, świeżość w półfinale LM no i oczywiście - nasze zwycięstwo! Very Happy

Która drużyna najbardziej rozczarowała?
Bez dwóch zdań Barca. W żadnym ze swoich czterech ostatnich meczy nie pokazała genialnej gry, tak, nawet to 6:1 nie było jakimś wielkim pokazem. Pominę fakt sędziów i triple-kradzież(skoro Herman ocenia nasz mecz z Bayernem za kradzież, to pozwolę to sobie zastopniować). Po prostu PSG dało dupy, nawet nie próbowało atakować - przy 3:0 wyszli wreszcie do przodu i praktycznie od razu strzelili bramkę. 2 gole po karnych są zresztą wymowne. Choć rozumiem, że dla kibiców Barcy to mógł być najpiękniejszy mecz - dla mnie absolutnie wcale.
Chociaż dodam tutaj, że względem oczekiwań przedsezonowych - nie taki diabeł z Monachium straszny.

Największe zaskoczenie?
AS Monaco i tu nie można wybrać inaczej. Mecz w Manchesterze(ile to było? 5:3?), gdzie się rozstrzelali jak cholera, piękny pokaz ofensyw z obu stron - aż się miło oglądało. Potem dowalenie Pepka u siebie - byłem i pisałem tutaj, że jestem pewien ich awansu, nawet mimo niekorzystnego wyniku pierwszego u siebie. Co do dwumeczu z Borussią - obejrzałem jedynie urywki. Można jedynie się zastanawiać czy gdyby nie atak przeszliby dalej. Fatalna postawa w pierwszej połowie w Dortmundzie, w drugiej połowie już znacznie lepiej. I jakkolwiek byłem za Francuzami to te wydarzenie jest przykre.

Najlepsze mecze? No, obiektywny nie jestem. Zaraz mi raol wpadnie z kryteriami, protokołem tego jaki mecz można uznawać za najładniejszy czy najlepszy, tak jak w sprawie bramki. Dla mnie najlepszym meczem edycji będzie finał, bo to w jego rozjebałem kufel z emocji. Może i na przestrzeni całego meczu obie drużyny nie pokazywały swojego maksymalnego poziomu, ale w dupie to mam.

Za to chcę wyróżnić trzy inne spotkania jeśli chodzi o pokaz/poziom gry:
1. PSG vs Barca
To był kurwa pogrom. PSG zabiegało i zjadło Barcę, uwypukliło ich wszystkie problemy na przestrzeni sezonu. To z jaką zajadłością wyszli na początku meczu to było coś pięknego. Bramka na 1:0, która padła po trzech świetnych sytuacjach, potem cofnięcie się(ale mądre) i kontrowanie. A kontrowali świetnie. Druga połowa również wyjście i zdominowanie Barcy wraz z pięknym strzałem Aniołka. Szczerze? Szkoda, że nie przeszli dalej i nie ma to nic wspólnego z moją niechęcią do Barcy. Po prostu dodaliby trochę kolorytu w dalszej części, wyobraźcie sobie Juve vs PSG. To mógłby być super mecz. ALE. Ale są frajerami i całościowo nie zasługiwali na zostanie ćwierćfinalistą LM. Choć zasługiwali na to i tak bardziej niż Barca.

2. Real Madryt vs Atleti
Bo to w tym meczu na przestrzeni CAŁEGO spotkania Real pokazał okrutną moc. Jeszcze nigdy nie widziałem tak bezradnej ekipy Simeone.

3. Dwumecz: Juve vs Barca
Ciężko mi to rozdzielić na jeden mecz, bo to by nie pokazało taktycznego wyrachowania Włochów. Allegri świetnie to rozegrał - nie wyszedł co prawda tak dominacyjnie jak Paryżanie, nie było tutaj takiego pokazu potęgi, ale w tamtym meczu miałem wrażenie, że to Juve jest aktualnie najlepiej kontrującą drużyną świata. Genialnie wchodzili w Barcę. Bramki Dybały też niczego sobie.
Drugi mecz to pokaz niesamowitej defensywy Włochów. Choć trzeba przyznać, że na przestrzeni tego dwumeczu Barca swoje okazje miała, ale zabrakło im, cóż, Crisa ;)

No i plusem tej edycji jest wielka wystawa młodych graczy, przyszłych światowych cracków. Mbappe, Silva, Mendy, Lemar. Z Borussi taki Dembele. Od nas Asensio. Całościowo: Mbappe i Asensio zanotowali debiut marzeń.

Powrót do góry
Behappy
be humble

PostWysłany: 2017.06.05 13:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Behappy po 3-0 z Atleti napisał:
Pogadamy sobie obszerniej po rewanżach, ale rzucę tylko takie luźne przemyślenie. Szacunek dla Juve, ale do topowej wersji Realu (vs Bayern i ostatni wtorek) nie mają podjazdu. Drużyna Allegriego pachnie mi takim teamem Mou z pierwszych sezonów, jakiś wyrobnik z przodu a'la Pandev, teraz Mandżu, bardzo mocna 9, nieprzewidywalna 10 (pozdro Paulo), zbalansowany środek b2b z rozgrywającym i top 3 blok obronny świata, ale to wszystko nie ma tych czarów. Z drugiej strony topowa wersja Realu jest jak walec i np. jak taki Mou w Realu spotkał się z Barcą w półfinale (pierwszy sezon), to niestety, ale nas wyjaśnili (wiem, czerwona itd. ale wtedy, w tamtym momencie byliśmy słabsi, po prostu). Na ten moment jak to piszę, to widzę podobnie.

Jebie was Behappizmem.

lukexpl
Trener
Trener

PostWysłany: 2017.06.06 00:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiecie co jest najlepsze? Wygrywamy LM po chyba najtrudniejszej naszej drabince w ostatnich latach. W 1/8 finału spotykamy się z Napoli, które było w tamtym okresie dosyć rozpędzone, sam nawet obawiałem się rewanżu. W 1/4 wielki Bayern, uważany za faworyta do wygrania tych rozgrywek w tym sezonie. Ograny w znakomity sposób na Allianz Arena, spokojnie mogliśmy wtedy wygrać jeszcze wyżej i zabrakło trochę tej kropki nad "i". Później rewanż na Bernabeu, Bayern strzela z karnego i po samobóju, który nie powinien być uznany przez pozycję spalonego. Awans po kontrowersjach, ale w pełni zasłużony. Następnie w 1/2 finału Atletico, któremu los jest "winny" LM. Ograne jak dzieci na Bernabeu przez Real Madryt z CR7 na czele. Rewanż to już jednak była nerwówka i dość szybko zmarnowana przewaga bramkowa, jednak po fenomenalnej akcji Benzemy zabiliśmy ich nadzieję na awans do finału.

W finale wielkie Juve. Tylko 3 stracone bramki w całej edycji LM, nawet "wielkie MSN" nie było w stanie im strzelić bramki przez 180 minut. Wszyscy prócz Madridistas byli za Juve, bo przecież im się "należy" za tyle przegranych finałów. "Należy" się Buffonowi, który przez wielu jest uznawany za najlepszego bramkarza w historii, a jak przecież ktoś taki może odchodzić bez zdobytego pucharu LM. Juve, które w ostatnich latach nas regularnie ogrywało. To oni nas powstrzymali przed obroną LM w 2003 roku, to oni nas powstrzymali 2 lata temu przed tym samym. Teraz po raz kolejny spotykamy się z nimi w finale, tak blisko nigdy nie byliśmy. Gramy wyrównaną pierwszą połowę, a w drugiej ich gwałcimy. W całym meczu tracą więcej bramek niż w całej edycji LM, w samej drugiej połowie tracą tyle samo bramek co w całej edycji LM...
Do tego fenomenalny Ronaldo, który pakował bramki najlepszym drużynom w Europie. W końcu wielki finał w jego wykonaniu, dwa gole przeciwko najlepszej defensywie na świecie. W końcu był kluczowy, coś niesamowitego.

Wygrywamy w końcu LM bez żadnej nerwówki w finale, po regulaminowym czasie gry. Nie ma mowy o żadnych kontrowersjach. Jedynym czego mogą się czepiać hejterzy, to kontrowersji z rewanżowego starcia z Bayernem.

Na dokładkę jesteśmy pierwszą drużyną w historii, która wygrywa drugi raz z rzędu LM. Wygrywamy 3 puchar LM w ciągu ostatnich 4 sezonów. To jest kosmos <serce>

Powrót do góry
hugh hefner
forumowy ekspert

PostWysłany: 2017.06.26 19:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://www.sport.pl/pilka/7,65041,22014732,oficjalnie-liga-mistrzow-i-liga-europy-w-polsacie.html?utm_source=facebook.com&utm_medium=SM&utm_campaign=FB_Sport

Oficjalnie LM z Hajto w tle.

Wolf
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2017.06.28 11:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ile się nowych rzeczy od niego dowiemy...

"Higuain, Mandzukic, Alves, Cuadrado to wszystko odpady z klubów w których nie bylo dla nich miejsca. W Realu nie ma takich zawodników, bo Real jest klubem, który sie odpadów pozbywa, a nie je kontraktuje."
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Piłka Nożna Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 75, 76, 77  Następny
Strona 76 z 77
Skocz do: