Motoryzacja
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Różne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Wolf
Bale&Benzema out

PostWysłany: 2017.07.10 16:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

oraju napisał:
Skoda, to Skoda. Średniak, który zbliża sie cenowo do swojego wielkiego brata, co jest jakimś nieporozumieniem. Ostatnio miałem przyjemność pojeździć Rapidem w jakiejś tam high wersji. Rozpacz. W środku jaki w Daci, tylko bardziej trzeszczy, niewygodny, bednyp ogólnie. Cieżko znaleźć samochód w klasie gorszy od Skody. Wszelakie francuzy, koreance nawet Opel wciąga Skode względem cena/jakość. Czemu wciąż sie tak dobrze sprzedają?

Skoda kiedyś była liderem rynku bo miała świetną relację jakość/cena. Niestety w okolicach 2012/2013 VW się wkurzył i nałożył kaganiec. Pewne opcje zostały w ogóle usunięte, inne, które wcześniej były w standardzie zostały płatne i świetna relacja jakości i ceny się skończyła. A szkoda bo miałem Octavię z 2010r. i bardzo sobie to chwaliłem.

"Higuain, Mandzukic, Alves, Cuadrado to wszystko odpady z klubów w których nie bylo dla nich miejsca. W Realu nie ma takich zawodników, bo Real jest klubem, który sie odpadów pozbywa, a nie je kontraktuje."
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
Guzik567
Kibic
Kibic

Zakaz pisania

PostWysłany: 2017.07.13 11:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja do skody nie mam zastrzeżeń bynajmniej moja która jeżdżę od 7 lat, ciekawi mnie jak ta jakość spadła w teraźniejszych modelach skody skoro jakość i cena nie idą w parze

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora      
Blasi
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2017.07.13 11:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powiem ci że bardzo spadła, to już nie są te same samochody. Wystarczy wsiąść żeby zobaczyć że są bardziej tandetne. Brat kupił nową fabię i nie czuje się w niej w ogóle. Jeździłem nią parę razy i nawet nie wiem jak to określić. Jakość wnętrza na poziomie polo II, wszystko plastikowe, trzeszczące. :/

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora      
habera
Castilla
Castilla

Ostrzeżeń: 3

PostWysłany: 2017.07.17 10:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Większość aut tak teraz niestety wygląda. Nawet w tych z klasy premium można się przyczepić do wielu rzeczy. Nie ma to jak auta lat 90/wczesnych 2000.

Powrót do góry
TWL64
Stefan

PostWysłany: 2017.07.20 19:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ktoś stosuje jakieś "białe" H7 do reflektorów soczewkowych? Jeździłem kilka lat na "zenonach" ale rozjebałem przód i teraz jakoś dziwnie fura wygląda na zwykłych "żółtkach".

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
Trade
Gwiazda
Gwiazda

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2017.07.20 20:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chodzi Ci o H7 typu Osram Night Breaker? Różnica w oświetlaniu jest ogromna w stosunku do zwykłych H7. Ale dość szybko się przepalają jeśli dużo jeździsz (duży pobór mocy)

Powrót do góry
TWL64
Stefan

PostWysłany: 2017.07.20 21:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No właśnie mniej więcej coś takiego. Fajnie jakby poświeciły chociażby z pół roku. Liczę się z "kosztem)))" ok 100 za komplet, ale ważne żeby nie było straty jakości oświetlenia, no i żeby nie nie zgasły za miesiąc.
Osobiście skłaniam się ku Osram Night Breaker Unlimited.

Powrót do góry
habera
Castilla
Castilla

PostWysłany: 2017.07.21 13:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja jeżdżę na niebieskich, tzn tych bardziej ciemnoniebieskich, dają typowo biały kolor. Genialne właśnie na jazdę w nocy. 50zł za 2 sztuki.

Powrót do góry
TWL64
Stefan

PostWysłany: 2017.07.21 16:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

^
Ale konkretnie, jaki producent i model żarówki?

Powrót do góry
habera
Castilla
Castilla

PostWysłany: 2017.07.24 10:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

TWL64 napisał:
^
Ale konkretnie, jaki producent i model żarówki?

Tungsram, modelu konkretnego niestety nie pamiętam, a opakowanie też już poszło do kosza :/

To te. Z tym że w rzeczywistości ten niebieski jest dosyć ciemny, bo lekko niebieskie świecą na żółto (choć też dają radę w nocy)

Powrót do góry
asia32
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2017.07.31 22:15    Temat postu: leasing na auto Odpowiedz z cytatem

Zdecydowanie warto wziąć pod uwagę leasing na auto. Jakie jest wasze doświadczenie. Braliście samochód nowy czy używany w leasingu?

Powrót do góry
karel212
Kibic
Kibic

Zakaz pisania

PostWysłany: 2017.08.01 11:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No teraz leasing jest w modzie.

orez29
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2017.08.06 16:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja teraz planuję wziąć auto w leasing, jest bardzo dużo fajnych ofert na rynku, trzeba dużo pogrzebać. na razie najbardziej zastanawiam się nad Toyotą Yaris (małe, miejskie auto) bo widziałem, że w toyota banku jest leasing smartplan i za naprawdę niewielkie pieniądze można mieć samochód. Ale to najlepiej sprawdza się mimo wszystko jak ma się założoną firmę.

Powrót do góry
rock4choice
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2017.08.07 19:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ożywiam trochę temat:

Mazda RX8. Jeździł ktoś, miał ktoś, planuje ktoś?

Chodzi mi przede wszystkim o opinię nt. silników wankla, spalania, poboru oleju itp. Dużo mitów wokół tej jednostki obrosło, ma ona swoje wady, ale podobno daje nieopisaną radość.
Przymierzam się już dłuższy czas do tego auta, a za rok być może marzenia się urzeczywistnią, bo po ślubie z wybranką planuje zakup jakiegoś autka "na niedzielę" do 20-30k. Coś lekkiego, z napędem na tył, co przez cały tydzień będzie stało w garażu pod pokrowcem Smile
Drugą, nieco tańsza opcją jest równie słynna MX-5, również chętnie wysłucham opinii.

Powrót do góry
habera
Castilla
Castilla

PostWysłany: 2017.08.21 11:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Podoba mi się to auto, choć osobiście preferuję diabelską RX-7 Very Happy Tak czy siak moim zdaniem trochę totolotek. Również słyszałem o tym, że silniki nie są zbyt wytrzymałe, biorą olej itd, ale z drugiej strony auto na pewno daje masę frajdy z jazdy. Jeśli znajdziesz zadbany egzemplarz i będziesz o niego dbał (a że auto na niedzielę to powinno być nieco łatwiej) to moim zdaniem warto zaryzykować.

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Różne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Strona 2 z 4
Skocz do: