Sergio Díaz

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Kadra
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
IVAN_ZAMORANO
Eu adoro ser quem sou!

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2016.09.05 16:09    Temat postu: Sergio Díaz Odpowiedz z cytatem

Od dłuższego czasu nosiłem się z zamiarem założenia tego tematu. W dziale "kadra" możemy obserwować wątki Diego Llorente, Jesusa Vallejo czy Borjy Mayorala, dlatego nie widzę przeciwwskazań, aby Sergio Díaz nie dołączył do tego zaszczytnego grona. Ten chłopak po prostu zasługuje na swój temat. Smile

Kim tak właściwie jest El Chico, nazywany w kraju również "Paraguero"? 18-latek jest wychowankiem Cerro Porteno, występującym na pozycji napastnika, acz w ojczyźnie często zdarzało mu się obcować z mediapuntą. Debiut w seniorskiej piłce odnotował w wieku 15 lat, jako 16-latek był już etatowym graczem pierwszego składu. Najmłodszy strzelec bramki w paragwajskim superklasyku, a w debiucie w Copa Libertadores, cóż za zaskoczenie, zanotował trafienie przeciwko Corinthians. Cóż można powiedzieć - chłopak w czepku urodzony.

Link

Mam wrażenie, że podobną bramkę widziałem na Ettihad Stadium ponad 4 lata temu. Smile

Osobiście obserwuję chłopaka blisko od dwóch lat. Co tu dużo mówić - fotokopia Kuna Aguero. Warunki fizyczne, przyśpieszenie czy panowanie nad piłką mają wręcz bliźniacze. Tego lata dołączył do Realu Madryt za kwotę 5 milionów euro. Wobec konkurencji w ataku Díaz nie może myśleć o występach w pierwszej drużynie, dlatego póki co jest to transfer skrojony dla Castilli. Konkurencja w ataku została zmniejszona poprzez wypożyczenie Mayorala i dołączenie Mariano do ekipy Zidane'a, dlatego Sergio powinien liczyć na pierwszy plac. Zakładam, że rok spędzi na Estadio Alfredo di Stefano, następnie - drogą Borjity - powędruje na roczne wypożyczenie, a potem pierwszy zespół? Takie dzieciaki nie przepadają, zwłaszcza jeśli mają poukładane w głowie, dlatego przyszłość powinna należeć do Díaza.

Czynnikiem decydującym w założeniu przeze mnie tego tematu było takie oto golazo zdobyte w Castilli w weekend:

Link

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
MA10
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2016.09.05 19:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Golazo fantastyczne. <serce> A chłopak ma papiery na cracka i mam nadzieję, że nim zostanie.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
KamilosCR7
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2016.09.06 10:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobry transfer poszedł. Przyszłościowy. Oby tylko nie mial jakiegos kryzysu, bo w Madrycie juz nie raz pokazali, ze wystarczy miec moment gorszej formy, zeby zostac skreslonym, a potem zalowac tego :P

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora      
miXUE
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2016.09.06 11:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W Castilli presja mniejsza. Swoją drogą, ciekaw jestem - aby dostać status wychowanka klubu trzeba w nim spędzić 3 lata przed upływem 21-go roku życia. Albo coś mi się popieprzyło, albo wydaje mi się, że on do nas przyszedł w 18-te urodziny; ma szanse zdobyć ten status?

Co do gracza - oglądałem kompilacje jego zagrań i z rok temu, i teraz; bardzo mi się podoba jego gra. Zresztą styl gry Aguero zawsze również uwielbiałem i miałem nadzieję, że trafi do Realu. Niech tylko Sergio nie pójdzie w jego ślady jeśli chodzi o kontuzjogenność, będzie miał ułożone w głowie, a kto wie, może to będzie przyszła 9-tka Realu?

A trafienie wyszło kapitalnie

Powrót do góry
pucaddam
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2016.10.06 21:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Świetny chłopak, bardzo utalentowany. Na pewno będzie dobrym graczem, jak będzie się regularnie przykładał do treningów Smile

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora      
Kakamilus
Castilla
Castilla

PostWysłany: 2016.10.07 07:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Świetny jak na swój wiek, jeśli będzie w stanie wytrzymać presję to będziemy mieć kolejnego napadziora na lata Very Happy

Powrót do góry
novy154
Gwiazda
Gwiazda

PostWysłany: 2016.10.07 09:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kolejnego po Jese, czy Moracie?

Powrót do góry
Zedd.
Antonio Conte
Antonio Conte

PostWysłany: 2016.10.07 13:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kolejnego napastnika na lata po Benzemie. :lol2:
Plan idealny jest taki, że nam zdejmują bana, w lecie Dybala, a za kilka lat Diaz wkracza do pierwszej jedenastki.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora      
Kakamilus
Castilla
Castilla

PostWysłany: 2016.10.07 20:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak, Dybala, Dembele, Kante, Alaba, Aubameyang, De Gea, Hazard i o kim jeszcze zapomnialem? A wystarczy spojrzeć na wychowankow i mamy przyszlosc w naprawde dobrych rekach.

Powrót do góry
sicario
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2016.10.07 21:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kakamilus
Dokładnie. Co chwila ludzie powtarzają jak mantrę serie nazwisk piłkarzy, którzy często są po prostu zbyt słabi lub też zbędni dla naszego zespołu. Czasem wystarczy po prostu włączyć tv z meczem lub transmisję online, żeby zmienić zdanie na temat chocby piłkarzy wymienionych przez Ciebie.
PS Zapomniałeś dodać do tej listy Marco "Szklanki" Reusa.

Powrót do góry
Zedd.
Antonio Conte
Antonio Conte

PostWysłany: 2016.10.07 23:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

xD
Dybala zbędny, Hazard zbędny. K.O. :lol2:
To nie ten moment na taką dyskusję i nie ten temat, widzimy się (oby) za kilka miesięcy w dziale "Transfery".

@Kakamilus
Z Twojej listy większość rzeczywiście jest zbędna, bo bramkarza już mamy, a napastnika można wyrwać lepszego niż Aubameyang. NA DM'ie widzę M. Llorente, więc to nie do końca tak, że patrzę tylko na transfery.
Szkółka to fajna sprawa, osobiście cieszy mnie zawsze fakt, że chłopak z Madrytu wchodzi do pierwszej drużyny i dziś mamy takiego Carvajala czy Nacho, a ściągani zawodnicy do Castilli jak Casemiro też przebijają się do pierwszej drużyny. Szkoda, tylko że nie wszyscy wychowankowie z miejsca stają się materiałami na graczy bardzo dobrych. Większość z nich przepada, albo zatrzymują się w rozwoju, albo problemy z głową, a to jeszcze kontuzja. W połowie sezonu 13/14 mieliśmy wielkie plany związane z przyszłością Jese, a dziś Raper jest już w Paryżu, tak że radziłbym się wstrzymywać z takimi zapędami i hurraoptymizmem, żeby opierać trzon kadry na wychowankach. Marcos Llorente, Marcos Asensio, Sergio Diaz, może Borja i Jesus Vallejo. Bardzo fajne nazwiska, ale nie wierzę, że każdy z nich będzie za kilka lat kozakiem. Dwóch Marcosów jestem trochę bardziej pewny niż pozostałej trójki.
Przyszłość wszystko zweryfikuje, ale takie patrzenie, że wychowankowie rozwiążą każdy problem jest błędne, bo to nadal młodziki bez doświadczenia, które jednak ci Twoi zbędni zawodnicy już jakieś posiadają. Ja tam trzymam kciuki za naszych młodych graczy, ale jak już wspominałem. Nie wierzę, że każdy z nich będzie wielkim graczem, już teraz taki Vallejo ma problemy z kontuzjami.
Po pierwsze to wyniki, po drugie można stawiać na młodych ze szkółki.

@sicario
Ale jakie zdanie tu zmieniać?
Dybala ma świetny drybling, który u nas ostatnio widziano w sezonie 13/14. Hazard to samo. Dembele to melodia przyszłości. Życzę mu wszystkiego najlepszego (podobnie jak i Morowi), ale obecnie to przed nim jakieś 3-4 lata min. w BVB. Alaba to najlepszy LB świata, ale Marcelo kiedyś do formy wróci, też TOP na swojej pozycji, de Gea zbędny jak już pisałem, Kante jeden z najlepszych piłkarzy poprzedniego sezonu w Anglii, a Aubameyang o wiele bardziej dynamiczny niż Benzema. Każdy z nich ma swoje zalety, które przydałyby się naszemu zespołowi, który śpi już prawie 2 lata i nie może się do tej pory obudzić z tej wrzutkowej padaki.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora      
Kakamilus
Castilla
Castilla

PostWysłany: 2016.10.08 12:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dla mnie w przyszłości w Realu powinni oprócz Diaza grać niekoniecznie w pdst skladzie lub chociaż dostac szanse na gre Luca Zidane, Abad, Tejero, Febas, Enzo, Valverde, Liangmin i Campuzano no i ewentualnie Odegard. Podejrzewam ze przynajmniej 5 z nich bedzie na poziomie Realu i zagoszcza w nim na dluzej. Oczywiscie marzeniem jest zeby wszyscy byli na takim poziomie Smile

Powrót do góry
Burzafka
El Madrid para siempre.

PostWysłany: 2017.11.17 11:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie dość, że nie potrafi wywalczyć sobie pierwszego składu w drugoligowym Lugo, tak teraz zerwał więzadła krzyżowe i łąkotkę. Możemy go powoli skreślać, jeśli chodzi o przyszłość.

radoslav
Castilla
Castilla

Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: 2017.11.17 18:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Spokojnie. Odegaard też już był skreślany a teraz zanotował jedną asystę w lidze holenderskiej i już ludzie mówią, że będzie naszą przyszłością.

panzerfaust
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2017.11.17 19:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gra z kasztanami to i suche statystyki ma jak kasztan. Gra to co innego, przynajmniej na tych urywkach które latają po internetach, bo raczej zbyt wielu pasjonatów holenderskiej to tu nie ma.

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Kadra Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do: