Od kiedy koszystacie z serwisu RMPL?

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Serwis
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
boogiewklozecie
Kibic
Kibic

Użytkownik zbanowany

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2016.10.21 12:07    Temat postu: Od kiedy koszystacie z serwisu RMPL? Odpowiedz z cytatem

Ja pamiętam zamierzchłe czasy. Zacząłem odwiedzać ten serwis bodajże w 2001 albo 2002 roku. Nie pamiętam dokładnie daty, w pamięci utkwił mi tylko archaiczny wygląd strony
Niestety na webarchive najstarszy zapis jest z grudnia 2003 roku, kiedy serwis miał już nowoczesny (jak na tamte czasy) layout.

https://web.archive.org/web/20031224001947/www.realmadrid.pl/

Podczas wizyt na stronie przeglądałem też forum, ale przez pierwsze lata była to czynność bierna. Pierwszy raz zarejestrowałem się w 2005 roku. Napisawszy kilka postów, porzuciłem pierwsze konto.
Dwa lata później założyłem konto, które zmieniło mnie na zawsze.
Rejestrując się, wpisałem mój pseudonim artystyczny - Bugiel.
Początkowo nie udzielałem się często.
Wydarzenia z 2008 roku, kiedy to po raz kolejny przerżnęliśmy w 1/8 finału, wyprowadziły mnie z równowagi tak bardzo, że zaliczyłem bana, z którym nie mogłem się pogodzić.
I tak powstał Bugiel...

A wy od kiedy korzystacie z serwisu i jakie macie wspomnienia?

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora      
El Dominik
Madridista

PostWysłany: 2016.10.21 12:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Korzystam jakoś od 2005. Na początku sporadycznie. Nie miałem wtedy Internetu. Wchodziłem na tę stronę w bibliotece, zrobiłem tam pierwsze konto. Oczywiście później zapomniałem loginu i hasła. Następnie zakładałem konta u kolegów, kuzynki czy w szkole i tutaj zaskoczenie, też wszystko pozapominałem. Potem w 2008 gdy już miałem stały dostęp do neta założyłem konto, które miało być kontem stałym, można powiedzieć: na zawsze :P Na początku czytałem tylko główną, napisałem jednego posta, i tyle. Później chciałem popisać dłużej na forum, ale okazało sie, że zostałem zbanowany chuj wie za co przez Serpico. Pamiętam to dobrze. Bo sie długo zastanawiałem dlaczego mi dał bana. Ale mniejsza o to. Później grudniowego wieczoru, roku pańskiego 2009, postanowiłem posmęcić tutaj na forum, przez co właśnie dlatego zarejestrowałem sie tutaj. Resumując, z serwisu RealMadryt.pl korzystam regularnie od 2008 roku.

Marcelo.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
Sondokan
Because fuck you, that's why.

PostWysłany: 2016.10.21 12:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

13 lat niemal niezmieniony layout.

Powrót do góry
madridcampeon
Busquemos soluciones
Busquemos soluciones

PostWysłany: 2016.10.21 13:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sierpień 2006, tu i na konkurencyjne strony wbijałem dla relacji live.
Moim dawnym domem była inna, mała, konkurencyjna strona o Realu.

Dopiero w 2009 roku przeszedłem tutaj, bo nasza dawna, mała strona się rozpadła z powodu braku czynnie działających (oprócz mnie i dwóch osób) redaktorów - nie dawaliśmy rady ciągnąć jej sami we trzech. No i zacząłem pisać tutaj na forum, dalej już wiecie.

Powrót do góry
Daedalus.
Echelon IV

PostWysłany: 2016.10.21 14:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Główna jakoś od 2006 roku, forum od 2008.

Betoo
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2016.10.21 14:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sondokan napisał:
13 lat niemal niezmieniony layout.

Powrót do góry
boogiewklozecie
Kibic
Kibic

Użytkownik zbanowany

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2016.10.21 17:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Umyślnie utworzyłem ten temat w dziale off-topic, bo wiem, że tutaj prawie nikt nie zagląda.

Ten dział jest jak odnoga ulicy w wymarłym miasteczku.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora      
eMszou
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2016.10.24 21:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Strona 2009 forum 2010, rejstracja 2011 a konkretniejsze udzielanie jakieś dwa lata później.

Imię Álvaro Arbeloa oznacza madridismo. - J.M Callejón
Powrót do góry
Goldschmidt
Captain Banhammer
Captain Banhammer

PostWysłany: 2016.10.25 01:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pamiętam czytanie mafii z 2007 roku dla zabawy, rejestracja przyszła później. Co do wspominek, pamiętajo to niżej? Very Happy

Cytat:
Nie doceniasz spoilerów. Wyobraź sobie, że tylko ty oglądałeś mecz. Ludzie z całej Polski wchodzą na forum. Topic "Wylej swoją frustrację" ugina się pod naporem rozżalonych. Wszyscy przenoszą się do tematu meczowego. Pierwsza awaria. Przeciążenie serwera. Sekundy mijają. Działa! Pierwszy pisze "Serpico, błagamy ciebie, napisz coś. Cokolwiek. Zdanie jedno choćby". Ty cały czas nieugięty siedzisz przed monitorem i sączysz piwo, palisz ręcznie zwijane cygaro i delektujesz się chwilą, totalną władza nad umysłami tysięcy polskich mierd. Sekundy mijają. Kolejne posty w stylu "Pisz, no, do chuja, prosimy, pisz!!!" zalewają całe forum. Nawet w serwisie piszą tylko o tym. Uginasz się. Piszesz, Raul, biegnie on szybko, przyspiesza, gubi jednego, drugiego, trzeciego przeciwnika. Za nim Drenthe, ale szybko wypierdala się, potykając się o własne nogi, a Raul ciągle biegnie. Robi zwód. Drugi, trzeci. Super przekładanka. Przekłada nad piłką nogi i ręce. Publiczność wstaje. Nie klaszczą, żeby nie rozproszyć kapitana. Świszczą. Delikatnie, pod nosem. 80 tysięcy świszczących ludzi. Od tej pory ten dzień nazywany będzie Dniem Świstaka. Jeszcze tylko pięciu obrońców na drodze do celu. Raul wybija się, wyskakuje. W powietrzu robi poczwórne salto. Ronaldo z ziemi krzyczy, żeby mu podać, a on zrobi swój zwód, Raul nie słyszy, choć opada, lecz wolno. W końcu, półtorej metra nad ziemią, gasi piłkę na lewej łydce, a gdy ląduje już na murawie, piłka przeskakuje swobodnie na klatkę piersiową, a z niej na prawą nogę. Obrońcy ustawieni w jednej linii nie wiedzą, co robić, trzech upada, czwarty chwyta się za głowę, zostaje jeden. Raul biegnie, robi zamach, drugi, trzeci, ma piłkę na lewej nodze, ale uderza prawą z zewnętrznego podbicia. Gol!!! Publiczność zaczyna klaskać. Niemrawo. Jedna ręką, drugą. I na zmianę. Coraz szybciej. Oklaski są głośniejsze. I głośniejsze. Wrzawa. Golazzo. Kurwa, fuck, ja pierdolę - krzyczy spiker, który nie podejrzewa, że za to hasło zostanie zwolniony z pracy. Na forum cisza. Co jest, co jest, kurwa, zgrane, zastanawiają się pewnie wszyscy. Sekundy mijają. W końcu, są, już! Komentarze ponownie zalewają forum: "wierzyłem w niego przez całe lata 80", "Hardcore", "Bóg w ludzkiej skórze". Ty siedzisz spokojnie, zaciągając się delikatnie dymem. W pokoju czuć zapach twojego zwycięstwa. Czekasz. Teraz? Jeszcze nie. Parskasz śmiechem. Czekasz. Teraz? Znowu parskasz. Wiesz, że długo tak nie wytrzymasz. Edytujesz swój post.
Do tej barwnej opowieści dodajesz spoiler
Kliknij, aby zobaczyć ukrytą wiadomość (Uwaga! Treść może zawierać spoilery)

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Serwis Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do: