Paulo Dybala [Juventus]
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 9, 10, 11  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Transfery
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Mattz
Juvenil
Juvenil

PostWysłany: 2018.04.03 22:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jakby Paulo przyszedł tutaj grać to byłoby tylko z korzyścią dla klubu jak i zawodnika. Podniósłby swój poziom jak i całego Realu. Lepiej grać z Ronaldo, Isco czy też Modriciem niż z Higuainem, Khedira i Pjaniciem.

Jest takie przysłowie: " Jak wlecisz między wrony to zaczniesz krakać tak jak one", czy jakoś tak. Można to odnieść do sytuacji Paulo w Juve. Czas zmienić klub aby zrobić krok naprzód.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
Dexter.
Mr. Champions

PostWysłany: 2018.04.03 22:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Według mnie zagrał naprawdę dobrze. Zagotowała mu się głowa, cóż zdarza się, widać że mu zależało, a presja go nie zjadła. Razem z Khedira i o dziwo Higuainem ciągnęli grę Juve.

Wiele udanych dryblingów, fajne klepki, często był faulowany. Wiodąca postać Juve. Widziałbym go w Realu za Bale/Benzeme.

Powrót do góry
miXUE
Prezes
Prezes

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2018.04.03 22:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

voitek napisał:
sicario napisał:
Mentalnie nie nadaje się do nas

To w takim razie Czerwonego Ramosa już też dawno nie powinno być w klubie.

Wiesz co, ja nie mam problemu z tymi kartkami gdyby one były za jakieś warte tego przewinienia. Paulo? On prowokował przez większą część spotkania, począwszy od nurów, niebezpiecznych zagrań przy odbiorze, czy doskakiwaniu do sędziego z tymi włoskimi trzema paluszkami czy machaniu łapami. Dodajmy, że robił to wszystko mając na koncie żółtą.

Pomijając to? Jeden z najlepszych graczy w Juve, z marszu by był wartością dodaną w miejsce Benzemy. Nie mówiąc o tym, że mógłby wejść na wyższy poziom.

Powrót do góry
Aimar.
#BaleOut

PostWysłany: 2018.04.03 23:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Więc jeśli chodzi o transfer do nas, to sprawa jest wyjaśniona. Prezes oglądał na żywo i raczej się nie zakochał. Czysto sportowo: to jest świetny piłkarz, ale nie ten typ zawodnika, my tu mamy Isco. Potrzebna błyskotliwego schodzącego napastnika oraz dziewiątki za naszych BB, Dybała nie jest żadnym z nich.

Powrót do góry
Sarcasm
A U T O R Y T E T

Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: 2018.04.04 09:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Napisze to po raz setny tutaj.
On nie ma niczego więcej niż ma Isco i Asensio.

Dobra, ma, większe zaufanie w klubie.

hugh hefner
forumowy ekspert

PostWysłany: 2018.04.04 09:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja trochę pod prąd. Wiadomo że się wczoraj zagotował, poniosło go i piłkarzowi na tym poziomie nie powinno się to zdarzać (Ramos to co innego Very Happy ), ale wczoraj był zdecydowanie najlepszym zawodnikiem Juve. Walczył, szarpał, brał na siebie grę i tworzył zdecydowanie największe zagrożenie po stronie gospodarzy. On musi wykonać krok na przód w karierze, poszukać miejsca do dalszego rozwoju, bo Juve choć mocne, to jednak drużyna która w większości wypadków zadowala się jednobramkowym prowadzeniem i dusi potencjał tego typu zawodników. W Realu prowadzony przez Zizou, w drużynie, w której nie byłby największą gwiazdą, w której każdy osiągnął o wiele więcej niż on, pod ojcowskim skrzydłem Ramosa, codziennie czując obecność Ronaldo, myślę że łatwiej byłoby mu trzymać nerwy na wodzy i po prostu się ogarnąć. W Madrycie zresztą presja - choć sama w sobie większa - to jednak rozłożona jest na większą ilość zawodników, to nie od niego (przynajmniej na początku) wymagano bo prowadzenia drużyny w najważniejszych starciach. Być może przewrotnie, ale z mojej perspektywy ten mecz dał nam więcej argumentów za jego kandydaturą, niż przeciwko.

Ostatnio zmieniony przez hugh hefner dnia 2018.04.04 10:07, w całości zmieniany 1 raz

NokiaX3
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2018.04.04 09:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Daj spokój, to inna pozycja. Dybala jest cofniętym napastnikiem, kimś w stylu Benzemy i domyślnie właśnie w jego miejsce miałby przyjść. Nie mówię, że Paulo > Marco czy tym bardziej Isco, ale spójrz na jego liczby. Ktoś nam musi pakować gole w lidze. Ponadto jestem zdania, iż świetnie zagrałby się z młodymi i wniósł bardzo dużo.

UP pełna zgoda. Też mi się wczoraj podobał. W przeciwieństwie do Karima, gdy się cofnie po piłkę, to potrafi pociągnąć kilkanaście/kilkadziesiąt metrów.

miXUE
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2018.04.04 09:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem pełnokrwista dziewiątka(nie, nie killer, "9") byłaby lepsza do tego składu, szczególnie jeśli Cris dalej ma np. nie jeździć na wszystkie spotkania/formę szykować na wiosnę kosztem jesieni. Wtedy nie ma problemu wyjść z jednym graczem na szpicy otoczonym Marco/Isco/Lucasem - ba, może nawet właśnie w takiej formacji, takie 4411/4231.

Paulo jest ciekawym zawodnikiem, przejście do większego klubu, który gra piłką to byłby ten krok naprzód, żeby zrealizować swój potencjał. Ale jednak generuje kilka problemów, bo
- wymusza obecność drugiego napastnika. Paulo nie gra jako centralna dziewiątka
- jak się go rzuca na prawe skrzydło(co też nie jest stricte jego pozycją) to jednak ogranicza wejście do składu Marco, który ostatnio walczy o wychodzenie w pierwszym właśnie na skrzydłach.

Nie wiem jak chcecie połączyć nasz dobrobyt w ofensywnych zawodnikach/grających za plecami napastnika w postaci Isco czy Asensio wraz z nim. Z kolei wiem, że prawdziwa "9" doskonale by się z Hiszpanami zgrała.

Powrót do góry
Demon Ognia
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2018.04.04 10:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Asensio akurat dużo lepiej wygląda na lewej stronie, więc na prawej może śmigać Dybala czy Salah. Pytanie czy chcemy 9-tkę, czy bocznego lub cofnietego napastnika, Hazard z kolei kompletnie niepotrzebny gdy mamy Isco/Asensio. Dybala z kolei jest bramkostrzelny, czego brakuje innym wymienionym zawodnikom, poza Salahem oczywiście, który wydaje się najlepszą opcją.

Powrót do góry
hugh hefner
forumowy ekspert

PostWysłany: 2018.04.04 10:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

miXUE, dla mnie Dybala to jednak bardziej ofensywna alternatywa dla Hazarda, z tymże na to skrzydło, na którym rzeczywiście można znaleźć nowemu zawodnikowi miejsce, czy właśnie cofnięty napastnik w układzie Ronaldo, niż alternatywa dla typowej dziewiątki. To jest bardziej pytanie czego na ten moment potrzebujemy - czy skupiamy się na kupnie klasowej dziewiątki (Lewy/Icardi) i ewentualnie dokupujemy do niej jakiegoś młodego wilka z pokrętłem w nodze, czy właśnie próbujemy iść w zestaw typu Dybala i jakiś Mariano. Przyznam, że nie wiem co byłoby dla nas lepsze, bo dostrzegam argumenty za obiema tymi opcjami. W pierwszej opcji dostajemy lepszą gwarancję bramek i zawodnika świetnie czującego się w grze tyłem do bramki, w drugiej zyskujemy dynamikę, drybling i kogoś do robienia gry. Tylko że te wszystkie dywagację i tak rozbiją się o niezniszczalną, pancerną dupę Benzemy.

Reggie
ja tu tylko sprzątam

Ostrzeżeń: 4294967294

PostWysłany: 2018.04.04 10:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobrej reklamy na pewno sobie Paulo wczorajszym meczem nie zrobił, ale i tak gra fenomenalny sezon i tylko kompletny ignorant nie dojrzy ile piłkarskiej jakości siedzi w tym chłopaku. Powtórzę się, ale dla mnie to zawodnik idealny do gry z Ronaldo w 4-3-1-2 czy nawet 4-4-2. Najwięcej zyskamy otaczając Ronaldo jak największą liczbą kreatywnych zawodników, a Paulo właśnie takim zawodnikiem jest. To gracz na pozycję 9,5, fantastyczna lewa noga, którą strzela przepiękne bramki z dystansu i z rzutów wolnych, zajebista technika, drybling, wizja i ten pierwiastek Messiego, który sprawia, że gość idzie na pełnej nawet będąc naciskanym przez kilku obrońców jednocześnie. I od razu zaznaczam, że nie mówię nie transferowi dziewiątki, ale wolałbym kogoś jako zwykłe uzupełnienie składu np. takiego Dżeko albo Batshuayi'a za w miarę niewygórowaną kwotę, po prostu takiego dzika, który da więcej fizyczności, będzie mógł się zastawić, powalczyć z obrońcami, powalczyć w powietrzu... więcej nam nie potrzeba, ostatnie lata potwierdzają, że nawet napastnicy klasy średniej jak Adebayor, Chicharito, Morata czy teraz Mayoral są w stanie notować w Realu bardzo przyzwoite liczby. Paulo to zawodnik spektakularny i umówmy się, jak masz wybierać między Messim a Lewandowskim, to nie bierzesz Lewego, bo ci bardziej pasuje na pozycję - bierzesz Messiego, bo jest chorym pojebem, stworzonym do robienia rzeczy niemożliwych. Z dylematem między Paulo i jakimś topowym zawodnikiem na szpicę jest tak samo. Wybierzmy po prostu generalnie lepszego piłkarza, a mając Ronaldo w obiegu o pozycję się nie martwmy.

Powrót do góry
DurdenOrMaximus
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2018.04.04 11:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja wiem,że Ronaldo jest w momencie w którym czego tylko nie dotknie to zamienia w złoto ale taki stan rzeczy trwa raptem od kilku tygodni. Ostatnie dokonania Portugalczyka nie mogą przysłonić całościowego obrazu sezonu w jego wykonaniu. Od paru sezonów historia się powtarza: słaba jesień, budowanie formy na najważniejsze mecze sezonu i totalna rozpierducha wiosną. Zważywszy na jego wiek i fakt, że ta strategia przynosi wymierne korzyści nie mam nic przeciwko aby taki stan rzeczy utrzymać.
Można z dość dużą dozą prawdopodobieństwa założyć, że od września historia się powtórzy. Sądzę, że w takiej sytuacji, aby wiosną pozostać jeszcze żywym w lidze potrzeba kogoś kto przejmie odpowiedzialność za strzelanie goli na siebie. Kogoś kto nie tylko ma" niezłe statystyki strzeleckie" ale kogoś kto jest totalnym goleaodorem i sezon zakończy z 40-45 bramkami. Kreatywnych zawodników u nad pod dostatkiem.

Powrót do góry
rafal1987
Juvenil
Juvenil

Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: 2018.04.04 11:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja bym widział jeszcze jednego kandydata zamiast Benzemy, który świetnie odnajduje sie zarówno na typowej pozycji napastnika, ale również świetnie współpracuje z innym atakujacym, ten kandydat nie był może jeszcze wymieniany jako potencjalny transfer, ale myślę ze on za Benzeme byłby idealnym kandydatem, mam tu na myśli A. Lacazzette, myślę że byłby do wyciągnięcia z Arsenalu bo kupili Aube.
A wy co o Lacazzette myślicie jako zastępstwie KB?

Powrót do góry
Clif
21st Century Schizoid Man

PostWysłany: 2018.04.04 21:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie widzę gościa w Madrycie, ale nie skreślałbym go po wczorajszym meczu. To prawda, że nie uniósł jeszcze chyba żadnego ważnego spotkania oprócz 1/4 z Barceloną w zeszłym sezonie, ale też trzeba zauważyć, że on w tym Juve jest właściwie jedynym zawodnikiem, który oferuje coś ponadprzeciętnego z przodu. Jednak trochę inaczej się gra jak jesteś jednym z wielu, a inaczej gdy wszystko jest na twoich barkach. Gdyby grał w Realu, pewnie miałby więcej czasu na dojrzenie (jak choćby Isco) do odpowiedzialności jakiej wczoraj nie uniósł.

Choć powtórze, że ja bym go u nas nie chciał. Widzę miejsca na klasyczną 9 jako odciążenie Cristiano (Lewy, choć bardziej Icardi) i koleś z konkretnym pokrętłem w nodze za (niestety) Garetha (optymalnie Salah, choć pewnie bliżej jest Hazard)

Stat Crux Dum Volvitur Orbis
Powrót do góry
hugibugi
Castilla
Castilla

PostWysłany: 2018.04.07 18:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hat trick, ja bym go chciał, jest ambitny tylko potrzebuje lepszego nauczyciela

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Transfery Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 9, 10, 11  Następny
Strona 10 z 11
Skocz do: