Karta płatnicza - zakup biletu

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Królewscy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Grabarz93
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2017.01.26 17:13    Temat postu: Karta płatnicza - zakup biletu Odpowiedz z cytatem

Hej,

Pytanie do osób, które kupowały bilety na mecze Realu przez oficjalną stronę: z kart płatniczych jakich banków korzystacie?

Użył ktoś do tego celu karty walutowej Alior Banku?

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
gorny77
Gwiazda
Gwiazda

PostWysłany: 2017.01.26 20:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sam jestem ciekaw, a nuż ktoś ostatnio płacił

Sam mam zamiar nią płacić tj. Alior Kantor Walutowy nominowaną w euro na początku marca, bo znowu się wybieram (jakieś koło 10 zakupów jak dotąd na Real i inne drużyny ligi hiszpańskiej)

A i pamiętać, że oficjalne kanały dystrybucji biletów na mecz to tak naprawdę strony z wieloma biletami na różne imprezy:
Entradas es

http://www.entradas.com/Entradas.html?affiliate=EES&doc=category&fun=kategorieliste&detailadoc=erdetaila&detailbdoc=evdetailb&hkId=86&nurbuchbar=true&showFilter=yes&tipps=yes

Ticketmaster es

http://www.ticketmaster.es/deportes/futbol/11/events?tm_link=tm_homeA_header_t5_sub

Jak ktoś płacił niech koniecznie napisze która z w/w stron

Powrót do góry
gorny77
Gwiazda
Gwiazda

PostWysłany: 2017.03.11 15:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A więc kupowałem we wtorek 7marca online na stronie oficjalnej Entradas es na mecz 12 marca kartą debetową Mastercard nominowaną w euro Alior Kantoru
ZERO problemów z zakupem, transakcja juz rozliczona, w czasie zakupu pyta czy przeliczyć euro na zł i wtedy klikamy na NIE bo kurs przewalutowania niekorzystny
A i po zakupie na wskazany adres email przesyłają bilet w formie pliku pdf do samodzielnego wydrukowania lub w wersji na smarfona w aplikacji PassWallet

Powrót do góry
kamil2501
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2017.03.14 13:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kupowałem bilet na oficjalnej stronie Realu, na niedzielny mecz z Betisem. Karty z t-mobile system odrzucił, natomiast nie miałem żadnych problemów z płatnością przy pomocy karty z ING.
Polecam zakupić sobie najpierw testowo bilet na Tour, który i tak jest obowiązkowy dla kibica Realu, przynajmniej przy pierwszej wizycie w Madrycie.

Powrót do góry
gorny77
Gwiazda
Gwiazda

PostWysłany: 2017.03.14 14:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Warto sprawdzić przed limit na transakcje online. Ponadto przypominam, że najlepiej płacić kartą z Kantoru Alior Banku lub kartą, gdzie nie ma podwójnych przewalutowań (przy zakupie euro w Alior Kantorze mamy na dzisiaj euro po 4,33 zł, a są karty gdzie potrafi przeliczyć euro po 4,60-4,80 zł, a są to spore kwoty, które można przeznaczyć na inne cele)

Powrót do góry
lemaar
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2017.03.14 20:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

gorny77

Oświeć mnie proszę w temacie tej karty Alior Banku. Mój bank, BPH przejął właśnie Alior Bank. Mam tylko konto złotówkowe. Czy aby otrzymać tą kartę walutową - debetową muszę założyć dodatkowo konto np. EUR? Czy na tym koncie muszę mieć jakąś dostępną kwotę? Czy też po "wejściu" w debet, mogę go spłacić zasilając konto złotówkami?

Sorry za offtopic.

Powrót do góry
gorny77
Gwiazda
Gwiazda

PostWysłany: 2017.03.14 23:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

na
https://kantor.aliorbank.pl/

Rejestracja zakładamy konto zł w Alior Kantorze. na które będziemy potem przelewać zł, by kupować np. euro

Gdy zarejestrujemy się otwieramy pod konto w euro, do którego możemy mieć kartę debetową np. w euro (na jej koncie będą zakupione po wymianie euro)

warto poczytać
https://www.fly4free.pl/forum/nowy-kantor-internetowy-w-alior-karta-walutowa,181,17048

Powrót do góry
Grabarz93
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2017.03.31 12:55    Temat postu: Entradas nie przepuszca polskich kart !!! Odpowiedz z cytatem

Chciałem kupić wczoraj bilet na Bernabeu Tour przez kartę walutową z kantoru walutowego Alior Bank, ale nie dopuszczają płatności. Dzisiaj w odpowiedzi dostałem:

Dear customer,

Thank you for your E-mail.

Unfortunately due to security reasons our website does not allow transactions from your country or payments with credit cards issued in your country.

Please try to buy the tickets at the stadium box office.

Sorry for the inconvenience.

Regards.

Powrót do góry
gorny77
Gwiazda
Gwiazda

PostWysłany: 2017.03.31 15:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

gorny77 napisał:
A więc kupowałem we wtorek 7marca online na stronie oficjalnej Entradas es na mecz 12 marca kartą debetową Mastercard nominowaną w euro Alior Kantoru
ZERO problemów z zakupem, transakcja juz rozliczona, w czasie zakupu pyta czy przeliczyć euro na zł i wtedy klikamy na NIE bo kurs przewalutowania niekorzystny
A i po zakupie na wskazany adres email przesyłają bilet w formie pliku pdf do samodzielnego wydrukowania lub w wersji na smarfona w aplikacji PassWallet

Ja tam sobie kolego z postu wyżej tego nie wymyśliłem, do tego pytali co wolę rozliczenie w zł, czy euro???
Nie tak, to zapłacisz za Tour w kasie stadionowej, tam praktycznie nie ma kolejki
A i sprawdź po zalogowaniu czy przez infolinię limity transakcji, bo potem będziesz miał kolejne problemy
Masa transakcji w/w kartą 4-13.03. na Gran Canarii i Madrycie, zero problemu (pilnować przed wbiciem pinu, bo często pyta czy niekorzystanie skasować w zł, klikamy NO i dopiero wklepujemy PIN

Powrót do góry
st0lar
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2017.04.01 07:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Miałem kilka fajnych lokalizacji z miejscami obok siebie, więc spróbowałem kupić na oficjalnej stronie. Żadnej z 4 kart mi nie przyjęło, 3 debetowe i jedna kredytowa. Karty Visa i Mastercard, w tym karta z Aliora. Cały czas wyskakiwał error :/

Powrót do góry
gorny77
Gwiazda
Gwiazda

PostWysłany: 2017.04.01 08:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

spróbuj jeszcze przez 2 oficjalny kanał dystrybucji biletów Ticketmaster ES
http://www.ticketmaster.es/artist/real-madrid-cf-entradas/28065?language=es-es&tm_link=tm_f1

jak i tu nie pomoże to nie wiem, ja dałem radę (polska karta j/w, ale byłem wtedy na Gran Canarii do tego przez smartfona z biletami też na apce mobilnej, może to to czyli hiszpańskie a nie polskie IP)

Powrót do góry
Las
Fanatyk
Fanatyk

PostWysłany: 2017.04.06 12:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Można też otworzyć konto walutowe np. w ING. Do niego jest karta mastercard. Konto jest darmowe, karta 1,5zł miesięcznie.

Kupujesz w kantorze eurasy, wpłacasz za darmo w oddziale i można nią płacić za bilety bez przewalutowania.

Dzisiejszy kurs euro 4,25 w sprzedaży. Przynajmniej u mnie w kantorze Smile

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Królewscy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do: