Marcos Llorente
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 16, 17, 18 ... 21, 22, 23  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Kadra
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
miXUE
Prezes
Prezes

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2018.12.10 09:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

23 lata (!) DM, pozycja która jak żadna inna wymaga doświadczenia, doświadczenia i jeszcze raz minut, chłopak bez ogrania przez 3 bite miechy wchodzi i robi różnicę. Serio, jestem oczarowany. Cały czas staram się przesadnie nie napalać, bo boję się sytuacji w której wraca Kazek i patologicznie katujemy CKM, ale ciężko zachować entuzjazm, bo tak jak i u Was - u mnie rozgrywający DM to marzenie, a Xabiego uwielbiałem z drobnym zgrzytem pod koniec.

Natomiast jestem ciekaw pomocy z Llorente najgłębiej rozprowadzającym piłkę w obronie, uspokajającym tyły, łatającym dziury, Kroosem LUB Modriciem wyżej organizującym cały atak i Casemiro zapierdalającym od bramki do bramki, wykorzystując jego całkiem niezłe umiejętności w ataku i bycie 'dzikiem' ;)

Bo strasznie ciężko mi sobie wyobrazić w dłuższym czasie rezygnację z Kazka, gość jest zwyczajnie za dobry, w świetnym wieku, bycie podstawowym, właściwie kluczowym, zawodnikiem kadry Brazylii też robi swoje.

Jedna z dziwniejszych (najdziwniejsza? choć Ceballos nieodrywający się od ławki po zaliczeniu dubletu wygrywający mecz też może pretendować do takiego miana) decyzji Zidane'a, którego oczywiście bronią wyniki, więc nie będę go krytykował. Natomiast dlaczego nie grał u Lopka zakochanego w Hiszpanach i patologicznej wręcz grze piłką - pojęcia nie mam.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
panzerfaust
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2018.12.10 18:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ależ on musi być tragiczny na treningach, masakra. Innego wyjaśnienia nie ma, skoro nawet Logopeda, który na widok młodych hiszpanów ma mokro zesłał go do hadesu. Przecież ten typ rozpierdala system.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
Kakamilus
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2018.12.11 19:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobry jest ale w Realu przecież nie o to chodzi xd

Powrót do góry
Rokoko
radosny hipokryta
radosny hipokryta

PostWysłany: 2018.12.11 20:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak nawiązując do pana moderatora, który czepiał się o moją jałowość postów, to to powyższe nie zasługuje na jakąś naganę?

Goldschmidt
Captain Banhammer
Captain Banhammer

PostWysłany: 2018.12.15 20:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

100% skuteczności. Pan pivot <serce>

Powrót do góry
emo7
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2018.12.15 20:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ale to jest kozak, przyjęcie piłki, dynamika, ustawianie się, podłączanie do ataku. Ciężki orzech do zgryzienia będzie miał trener po powrocie Kazka.

Powrót do góry
Reggie
Prezes
Prezes

Ostrzeżeń: 4294967294

PostWysłany: 2018.12.15 22:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie będzie. Marcos jest DM'em kompletnym. Niesamowity dzik <serce>

Powrót do góry
Zedd.
Soy Celeste
Soy Celeste

PostWysłany: 2018.12.16 12:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

emo7 napisał:
Ciężki orzech do zgryzienia będzie miał trener po powrocie Kazka.

Jaki ciężki orzech? Miejsce Llorente jest w pierwszej jedenastce, zawodnik o świetnej charakterystyce, którego tak bardzo nam brakuje.
Znając życie Casemiro wróci i znowu zacznie się oranie Brazylijczykiem od pierwszej do ostatniej minuty. Obym się mylił.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora      
miXUE
Prezes
Prezes

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2018.12.16 13:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dawać Llorente na DMa organizującego obronę, Kroosa lub Modricia rozgrywającego piłkę wyżej i Casemiro zapierdalającego od bramki do bramki, wykorzystując jego niezłą intuicję do ofensywy.

Nie no, żart - staram się wmówić sobie, że Marcos zagrzeje miejsce w jedenastce dłużej. Ale nie wierzę w to. Nie wydaje mi się by canterano miał wygryźć reprezentanta Brazylii, zresztą ich najważniejszego gracza co pokazał Mundial.

Powrót do góry
TWL64
Stefan

PostWysłany: 2018.12.16 16:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bez obaw, z Barcą na wiosnę zagrają obaj, żebyśmy nie dostali znowu piątki w plecy ;)
Kliknij, aby zobaczyć ukrytą wiadomość (Uwaga! Treść może zawierać spoilery)

Para Siempre
Real Madrid

PostWysłany: 2018.12.16 16:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Case jest jednym z najlepszych piłkarzy na świecie na swojej pozycji. Parę dobrych meczów młodego z outsiderami jeszcze nie przesądzają o jego klasie.

Oczywiście, kibicuje mu i oby miał okazję pokazać co potrafi w meczach z Barcą i kluczowych fazach LM, ale na zachwycanie się nim jest jeszcze za wcześnie.

Powrót do góry
Gehu89
Master of Drilling

PostWysłany: 2018.12.16 17:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja bym spróbował gry z dwojką Casemiro - Llorente i nieco wyżej postawionym Modriciem / Kroosem. Mam wrażenie, że Kroos nie potrafi dbać o zabezpieczenie strony Marcelo gdy ten pójdzie do przodu. Będąc wyżej, mając za sobą Casemiro nie musiał by tego robić.

Oczywiście w oczy kole cala formacja ataku. Na ten moment brak piłkarza, który nadaje się do podstawy. Vinicius ma jeszcze na to czas, Asensio jest na ten moment zbyt slaby, a Lucas to typowy rezerwowy joker. Bale'a i Benzemy nie będę omawiał, bo szkoda czasu. Zaorać w przyszłym okienku letnim. :]

drentwy
Kibic
Kibic

Użytkownik zbanowany

PostWysłany: 2018.12.16 19:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Capello, wróć.

https://www.buildlineup.com/shared/5c16976c138c092e24ac9bec

Powrót do góry
Kakamilus
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2018.12.16 22:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Obiecuję ze jeśli Solari posadzi go na ławie po powrocie Casemiro to nie obejrzę żadnego spotkania do końca sezonu. To byłby sabotaż absolutny. Chłopak jest w lepszej formie fizycznej od wszystkich zawodników, dodatkowo dokłada niesamowite zaangażowanie i formę czysto piłkarską. To jest dopiero materiał na cracka.

Powrót do góry
panzerfaust
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2018.12.17 17:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie graj 10 lat, wejdź z marszu i bądź najlepszy w zespole. To jest jakiś inny level, trzeba na każdym kroku podkreślać, że on przecież od MIESIĘCY był zakopany pod ziemią. Wchodzi i gra. Łapanie formy? A dlaczego? A na co to komu?

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Kadra Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 16, 17, 18 ... 21, 22, 23  Następny
Strona 17 z 23
Skocz do: