Kylian Mbappé [Paris Saint-Germain]
Idź do strony 1, 2, 3 ... 80, 81, 82  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Transfery
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
galaktyczny.
Maestro

PostWysłany: 2017.03.18 10:27    Temat postu: Kylian Mbappé [Paris Saint-Germain] Odpowiedz z cytatem

Myślę, że tego Pana po ostatnich meczach dłużej przedstawiać nie trzeba. Nawet nie wypada, bym powiedział. Jeśli ktoś taki jak Florentino jedzie oglądać go w akcji, to coś musi być na rzeczy. Oby nie trwało to za długo, bo inne kluby nie śpią. Przydałby się taki drybler, patrząc na obecną kadrę.

Burzafka
El Madrid para siempre.

PostWysłany: 2017.03.18 10:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W Hiszpanii mówią o tym, że Florentino będąc w Monaco jadł obiad z działaczami Manchesteru City.

Cover
Obersturmbannführer
Obersturmbannführer

Ostrzeżeń: 4294967295

PostWysłany: 2017.03.18 10:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie w Hiszpanii, tylko we Francji. Informację podał jeden z dziennikarzy FF. W Hiszpanii po prostu to komentują. Zresztą patrz news u nas. ;)

Burzafka
El Madrid para siempre.

PostWysłany: 2017.03.18 11:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co nie zmienia faktu, że nikt nie mówi o spotkaniu z działaczami Monaco. ;)

E: A jeśli chodzi o samego Kyliana, fajnie byłoby go mieć, tylko po co, skoro jest BBC. Bardzo przypomina młodego Henry'ego, a wszyscy wiedzą jaką karierę miał starszy Francuz.

Cover
Obersturmbannführer
Obersturmbannführer

PostWysłany: 2017.03.18 11:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co wcale nie oznacza, że rozmawiał z nimi o Aguero. Tematem dyskusji równie dobrze mógł być Isco i myślę, że więcej na to wskazuje.

Dla mnie Kylian przypomina też George'a Weaha, generalnie strasznie lubię ten typ napastnika.

Burzafka
El Madrid para siempre.

PostWysłany: 2017.03.18 12:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

O tak, Weah. Dobre porównanie.

Co do Aguero - to byłaby największa głupota. Myślę podobnie jak Ty, Isco podpisze kontrakt tylko po to, by podbić cenę sprzedaży. Pytanie co wtedy z Jamesem. Pewne jest to, że szykuje się gorące okienko: bramkarz (?), sytuacja Moraty, Isco i Jamesa, do tego Mbappe.

sicario
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2017.03.18 14:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

18 lat. Czarna perełka, która już trzy lata temu mogla do nas trafić. Idealny byłby dla nas. Na lata spokój. 80 baniek? Sprzedajemy szklankę i będzie kaska. On albo dembele.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
Reggie
Prezes
Prezes

Ostrzeżeń: 4294967294

PostWysłany: 2017.03.18 14:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wiem, nie jaram się nim jakoś bardzo. Takim Dembele zdecydowanie bardziej, bo za nim przemawia wszystko, nie tylko wiek, ale także to jak świetnie wypada jego gra w dorosłej, konkurencyjnej lidze, jego umiejętności przede wszystkim w dryblingu, mega dojrzała gra no i cyferki, które kręci. Kylian nie jest w połowie tak sprawdzonym graczem jak Ousmane, chociaż na papierze również ma świetne statystyki - gol co 93 minuty we wszystkich rozgrywkach robi wrażenie. Na pewno ma ogromne możliwości, ale o stwierdzenie, że będzie to gracz pokroju Neymara już bym się nie pokusił. Oglądałem go co prawda stosunkowo niewiele, bo tyle co w meczach z City i na kompilach, analizując także staty ze squawki i whoscored i generalnie nie miałbym nic przeciwko, a wręcz cieszyłbym się z jego transferu, ale nie za 80 milionów.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
Pabloos.
Prezes
Prezes

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2017.03.18 15:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pytanie do śledzących tego zawodnika.

Nie jest on zbyt surowy technicznie na warunki panujące w lidze hiszpańskiej? Widziałem go wyłącznie w dwumeczu z City i dryblingiem nie zachwycał. Rzekłbym nawet, że żaden z niego wirtuoz, a rzemieślnik. Bardzo dynamiczny, żywiołowy, ale nie widać u niego tego "czegoś". Jeśli ma ktoś wiedzę na ten temat i nie oceniał wyłącznie przez pryzmat 2-3 spotkań, to bardzo proszę o opinię.

Powrót do góry
Maylo
Reżyser
Reżyser

PostWysłany: 2017.03.18 15:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Reggie napisał:
Kylian nie jest w połowie tak sprawdzonym graczem jak Ousmane, chociaż na papierze również ma świetne statystyki

Właśnie dlatego dwumecz pomiędzy Borussią Dortmund i AS Monaco zapowiada się wspaniale. Zobaczymy na co stać nie tylko Kyliana i Ousmane ale także inne młode talenty które zapowiadają się naprawdę ciekawie (Julian Weigl, Bernardo Silva). To także spotkanie dwóch ekip które grają do przodu, śmiało można stawiać u buka na grad bramek w obu spotkaniach.

Powrót do góry
hugh hefner
forumowy ekspert

PostWysłany: 2017.03.18 15:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mogę się mylić, ale nie wydaje mi się, żeby Perez samemu fatygował się na spotkanie z włodarzami City, jeżeli miałoby chodzić tylko o sprzedaż Isco, a takie spotkanie powinno odbywać się w Madrycie. Jest to pewnie spore uproszczenie, ale jednak nie kupuję tego jako celu wizyty Florka w Monaco.
Nie chcę Aguero w Realu i nie chodzi tutaj o jego umiejętności, które wysoko cenię, a wiek, potencjalną cenę i podatność na kontuzję. O wiele bardziej przemawia do mnie koncepcja zaryzykowania z kimś młodszym, niekoniecznie nawet tym Mbappe, o którym już pisałem, że właściwie nie oglądałem jego gry. Może w niedzielę znajdę czas na obejrzenie spotkania z Caen. Jeżeli jest chociaż w połowie tak dobry jak niektórzy o nim piszą, to na pewno jest warty zainteresowania, ale klub nie może działać pochopnie. Martiala nam nie potrzeba. I tak, rozumiem że to podobno inna skala talentu, ale pewności że koleś odpali nie ma nigdy.

A jeszcze - też czekam z niecierpliwością na dwumecz Monaco z BVB. Poza tym, Dembele to jednak głównie skrzydłowy, a Mbappe raczej napastnik (?). Niby podobne pozycje, ale wzmocnienie ich zależy od odejścia innych elementów BBC, a i tak wiadomo, że żaden z kloców nie odejdzie, więc ciężko na tym etapie sezonu traktować ten temat jakoś super poważnie.

Cube.
Big Poppa Pump
Big Poppa Pump

PostWysłany: 2017.03.19 02:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Skąd ten news się urwał to nie wiem i nie wiem do czego ma prowadzić. W jakiej sytuacji miałby ten ruch być dobry dla obecnego Realu? Chyba tylko przy sprzedaży Ronaldo, Moraty i Benzemy naraz. W każdym innym przypadku młody będzie się kisić na ławie i trybunach jak Jese, bo minut z dupy nie dostanie.

Wymiana za Karima? OK. Ale i tak uważam, że skończyłoby się to dla niego i dla nas marnie.

A nad głową i tak wisi przecież temat PEA.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
Cover
Obersturmbannführer
Obersturmbannführer

PostWysłany: 2017.03.19 09:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cube. napisał:
Skąd ten news się urwał to nie wiem i nie wiem do czego ma prowadzić. W jakiej sytuacji miałby ten ruch być dobry dla obecnego Realu? Chyba tylko przy sprzedaży Ronaldo, Moraty i Benzemy naraz. W każdym innym przypadku młody będzie się kisić na ławie i trybunach jak Jese, bo minut z dupy nie dostanie.

Jak Jese w sezonie 2013/14? Młody może grać na każdej z trzech pozycji w ataku, też to sobie odhacz. Dodatkowo zostałby ściągnięty za minimum 60 baniek (pewnie bliżej 80), taka łatka cenowa (przykład Danilo) też pomaga w dostawaniu regularnych minut. Spokojnie, bez paniki.

No i dochodzi jeszcze jedno. Perez faktycznie był na tym meczu, kiedyś próbował wyrwać Henry'ego, lubił tego napastnika... Jeśli zakocha się w Mbappe, a w środę jak najbardziej mógł, nie ma powodu, dla którego jego pozycja nie miałaby być tak uprzywilejowana jak teraz Benzemy.

Gehu89
Master of Drilling

Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: 2017.03.19 09:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jedyna szansa na jakieś transfery do przodu to poważne zainteresowanie Bale'm bądź Benzemą któregoś z klubów.

Bardziej realna opcja to sprzedaż Walijczyka. Wątpię że Benzema pójdzie gdziekolwiek, a i z zainteresowaniem będzie problem.

lukecik
Hala Madrid y nada más
Hala Madrid y nada más

PostWysłany: 2017.03.19 12:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie oglądam Monaco co tydzień, ale tyle, ile widziałem go w akcji + ile się naczytałem o nim wystarczy mi, by mieć pewność, że mamy do czynienia z nieprzeciętnym talentem. Zawsze jak się pojawia ktoś nowy, to jest okrzyknięty nowym Messim, nowym Ronaldo czy nowym kimś tam. Mbappe jest porównywany do Henry'ego i dawno nie spotkałem się z przykładem, aby porównanie było tak trafne, jak w tym przypadku. Kupowałbym go za każde pieniądze. Nie jestem tylko przekonany, czy przy ewentualnym transferze warto byłoby go zostawić na rok jeszcze w Monaco, czy jednak od razu dawać go do pierwszego zespołu. Za jednym i drugim rozwiązaniem przemawiają słuszne racje. Decydujące pewnie będzie to, co stanie się z BBC latem.
Tu w ramach ciekawostki młodziana na tle wielkich, którzy byli w jego wieku:

Kliknij, aby zobaczyć ukrytą wiadomość (Uwaga! Treść może zawierać spoilery)

A tu tekst Mateusza Święcickiego sprzed roku:
http://m.sportowefakty.wp.pl/pilka-nozna/589988/nowy-thierry-henry-francuzi-zachwyceni-genialnym-nastolatkiem

Święty jest dla mnie autorytetem jeśli chodzi o znajomość Ligue1, mocno cenię sobie jego zdanie, a on regularnie pieje z zachwytu nad umiejętnościami Mbappe i powtarza, że to gość z potencjałem cracka nad crackami.

"W stepie szerokim, którego okiem nawet sokolim nie zmierzysz... Wstań, unieś głowę, wsłuchaj się w słowa pieśni o Małym Rycerzu."
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Transfery Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3 ... 80, 81, 82  Następny
Strona 1 z 82
Skocz do: