Kylian Mbappé [Paris Saint-Germain]
Idź do strony 1, 2, 3 ... 120, 121, 122  Następny

To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Archiwum
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
galaktyczny.
Maestro

PostWysłany: 2017.03.18 10:27    Temat postu: Kylian Mbappé [Paris Saint-Germain] Odpowiedz z cytatem

Myślę, że tego Pana po ostatnich meczach dłużej przedstawiać nie trzeba. Nawet nie wypada, bym powiedział. Jeśli ktoś taki jak Florentino jedzie oglądać go w akcji, to coś musi być na rzeczy. Oby nie trwało to za długo, bo inne kluby nie śpią. Przydałby się taki drybler, patrząc na obecną kadrę.

puto_jefe
El Madrid para siempre.

Ostrzeżeń: 3

PostWysłany: 2017.03.18 10:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W Hiszpanii mówią o tym, że Florentino będąc w Monaco jadł obiad z działaczami Manchesteru City.

#APorLa14
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
Cover
Obersturmbannführer
Obersturmbannführer

Ostrzeżeń: 4294967295

PostWysłany: 2017.03.18 10:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie w Hiszpanii, tylko we Francji. Informację podał jeden z dziennikarzy FF. W Hiszpanii po prostu to komentują. Zresztą patrz news u nas. ;)

puto_jefe
El Madrid para siempre.

PostWysłany: 2017.03.18 11:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co nie zmienia faktu, że nikt nie mówi o spotkaniu z działaczami Monaco. ;)

E: A jeśli chodzi o samego Kyliana, fajnie byłoby go mieć, tylko po co, skoro jest BBC. Bardzo przypomina młodego Henry'ego, a wszyscy wiedzą jaką karierę miał starszy Francuz.

#APorLa14
Powrót do góry
Cover
Obersturmbannführer
Obersturmbannführer

PostWysłany: 2017.03.18 11:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co wcale nie oznacza, że rozmawiał z nimi o Aguero. Tematem dyskusji równie dobrze mógł być Isco i myślę, że więcej na to wskazuje.

Dla mnie Kylian przypomina też George'a Weaha, generalnie strasznie lubię ten typ napastnika.

puto_jefe
El Madrid para siempre.

PostWysłany: 2017.03.18 12:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

O tak, Weah. Dobre porównanie.

Co do Aguero - to byłaby największa głupota. Myślę podobnie jak Ty, Isco podpisze kontrakt tylko po to, by podbić cenę sprzedaży. Pytanie co wtedy z Jamesem. Pewne jest to, że szykuje się gorące okienko: bramkarz (?), sytuacja Moraty, Isco i Jamesa, do tego Mbappe.

#APorLa14
Powrót do góry
sicario
Manhunt

PostWysłany: 2017.03.18 14:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

18 lat. Czarna perełka, która już trzy lata temu mogla do nas trafić. Idealny byłby dla nas. Na lata spokój. 80 baniek? Sprzedajemy szklankę i będzie kaska. On albo dembele.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
Reggie
ja tu tylko sprzątam

Ostrzeżeń: 4294967294

PostWysłany: 2017.03.18 14:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wiem, nie jaram się nim jakoś bardzo. Takim Dembele zdecydowanie bardziej, bo za nim przemawia wszystko, nie tylko wiek, ale także to jak świetnie wypada jego gra w dorosłej, konkurencyjnej lidze, jego umiejętności przede wszystkim w dryblingu, mega dojrzała gra no i cyferki, które kręci. Kylian nie jest w połowie tak sprawdzonym graczem jak Ousmane, chociaż na papierze również ma świetne statystyki - gol co 93 minuty we wszystkich rozgrywkach robi wrażenie. Na pewno ma ogromne możliwości, ale o stwierdzenie, że będzie to gracz pokroju Neymara już bym się nie pokusił. Oglądałem go co prawda stosunkowo niewiele, bo tyle co w meczach z City i na kompilach, analizując także staty ze squawki i whoscored i generalnie nie miałbym nic przeciwko, a wręcz cieszyłbym się z jego transferu, ale nie za 80 milionów.

Powrót do góry
Pabloos.
benzemisti

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2017.03.18 15:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pytanie do śledzących tego zawodnika.

Nie jest on zbyt surowy technicznie na warunki panujące w lidze hiszpańskiej? Widziałem go wyłącznie w dwumeczu z City i dryblingiem nie zachwycał. Rzekłbym nawet, że żaden z niego wirtuoz, a rzemieślnik. Bardzo dynamiczny, żywiołowy, ale nie widać u niego tego "czegoś". Jeśli ma ktoś wiedzę na ten temat i nie oceniał wyłącznie przez pryzmat 2-3 spotkań, to bardzo proszę o opinię.

Powrót do góry
Maylo
Reżyser
Reżyser

PostWysłany: 2017.03.18 15:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Reggie napisał:
Kylian nie jest w połowie tak sprawdzonym graczem jak Ousmane, chociaż na papierze również ma świetne statystyki

Właśnie dlatego dwumecz pomiędzy Borussią Dortmund i AS Monaco zapowiada się wspaniale. Zobaczymy na co stać nie tylko Kyliana i Ousmane ale także inne młode talenty które zapowiadają się naprawdę ciekawie (Julian Weigl, Bernardo Silva). To także spotkanie dwóch ekip które grają do przodu, śmiało można stawiać u buka na grad bramek w obu spotkaniach.

Powrót do góry
hugh hefner
apostoł zlewaczenia

PostWysłany: 2017.03.18 15:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mogę się mylić, ale nie wydaje mi się, żeby Perez samemu fatygował się na spotkanie z włodarzami City, jeżeli miałoby chodzić tylko o sprzedaż Isco, a takie spotkanie powinno odbywać się w Madrycie. Jest to pewnie spore uproszczenie, ale jednak nie kupuję tego jako celu wizyty Florka w Monaco.
Nie chcę Aguero w Realu i nie chodzi tutaj o jego umiejętności, które wysoko cenię, a wiek, potencjalną cenę i podatność na kontuzję. O wiele bardziej przemawia do mnie koncepcja zaryzykowania z kimś młodszym, niekoniecznie nawet tym Mbappe, o którym już pisałem, że właściwie nie oglądałem jego gry. Może w niedzielę znajdę czas na obejrzenie spotkania z Caen. Jeżeli jest chociaż w połowie tak dobry jak niektórzy o nim piszą, to na pewno jest warty zainteresowania, ale klub nie może działać pochopnie. Martiala nam nie potrzeba. I tak, rozumiem że to podobno inna skala talentu, ale pewności że koleś odpali nie ma nigdy.

A jeszcze - też czekam z niecierpliwością na dwumecz Monaco z BVB. Poza tym, Dembele to jednak głównie skrzydłowy, a Mbappe raczej napastnik (?). Niby podobne pozycje, ale wzmocnienie ich zależy od odejścia innych elementów BBC, a i tak wiadomo, że żaden z kloców nie odejdzie, więc ciężko na tym etapie sezonu traktować ten temat jakoś super poważnie.

[quote="Para Siempre"]No rzecz w tym że w forum jak taki hugh jebnie posta to kolację zjesz i nie przeczytasz, nie zaśniesz bo przetwarzasz 2 dni. [/quote]
Powrót do góry
Goldschmidt
Captain Banhammer

PostWysłany: 2017.03.19 02:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Skąd ten news się urwał to nie wiem i nie wiem do czego ma prowadzić. W jakiej sytuacji miałby ten ruch być dobry dla obecnego Realu? Chyba tylko przy sprzedaży Ronaldo, Moraty i Benzemy naraz. W każdym innym przypadku młody będzie się kisić na ławie i trybunach jak Jese, bo minut z dupy nie dostanie.

Wymiana za Karima? OK. Ale i tak uważam, że skończyłoby się to dla niego i dla nas marnie.

A nad głową i tak wisi przecież temat PEA.

Powrót do góry
Cover
Obersturmbannführer
Obersturmbannführer

PostWysłany: 2017.03.19 09:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cube. napisał:
Skąd ten news się urwał to nie wiem i nie wiem do czego ma prowadzić. W jakiej sytuacji miałby ten ruch być dobry dla obecnego Realu? Chyba tylko przy sprzedaży Ronaldo, Moraty i Benzemy naraz. W każdym innym przypadku młody będzie się kisić na ławie i trybunach jak Jese, bo minut z dupy nie dostanie.

Jak Jese w sezonie 2013/14? Młody może grać na każdej z trzech pozycji w ataku, też to sobie odhacz. Dodatkowo zostałby ściągnięty za minimum 60 baniek (pewnie bliżej 80), taka łatka cenowa (przykład Danilo) też pomaga w dostawaniu regularnych minut. Spokojnie, bez paniki.

No i dochodzi jeszcze jedno. Perez faktycznie był na tym meczu, kiedyś próbował wyrwać Henry'ego, lubił tego napastnika... Jeśli zakocha się w Mbappe, a w środę jak najbardziej mógł, nie ma powodu, dla którego jego pozycja nie miałaby być tak uprzywilejowana jak teraz Benzemy.

Gehu89
Master of Drilling

Użytkownik zbanowany

PostWysłany: 2017.03.19 09:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jedyna szansa na jakieś transfery do przodu to poważne zainteresowanie Bale'm bądź Benzemą któregoś z klubów.

Bardziej realna opcja to sprzedaż Walijczyka. Wątpię że Benzema pójdzie gdziekolwiek, a i z zainteresowaniem będzie problem.

lukecik
Hala Madrid y nada más

PostWysłany: 2017.03.19 12:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie oglądam Monaco co tydzień, ale tyle, ile widziałem go w akcji + ile się naczytałem o nim wystarczy mi, by mieć pewność, że mamy do czynienia z nieprzeciętnym talentem. Zawsze jak się pojawia ktoś nowy, to jest okrzyknięty nowym Messim, nowym Ronaldo czy nowym kimś tam. Mbappe jest porównywany do Henry'ego i dawno nie spotkałem się z przykładem, aby porównanie było tak trafne, jak w tym przypadku. Kupowałbym go za każde pieniądze. Nie jestem tylko przekonany, czy przy ewentualnym transferze warto byłoby go zostawić na rok jeszcze w Monaco, czy jednak od razu dawać go do pierwszego zespołu. Za jednym i drugim rozwiązaniem przemawiają słuszne racje. Decydujące pewnie będzie to, co stanie się z BBC latem.
Tu w ramach ciekawostki młodziana na tle wielkich, którzy byli w jego wieku:

Kliknij, aby zobaczyć ukrytą wiadomość (Uwaga! Treść może zawierać spoilery)

A tu tekst Mateusza Święcickiego sprzed roku:
http://m.sportowefakty.wp.pl/pilka-nozna/589988/nowy-thierry-henry-francuzi-zachwyceni-genialnym-nastolatkiem

Święty jest dla mnie autorytetem jeśli chodzi o znajomość Ligue1, mocno cenię sobie jego zdanie, a on regularnie pieje z zachwytu nad umiejętnościami Mbappe i powtarza, że to gość z potencjałem cracka nad crackami.

"W stepie szerokim, którego okiem nawet sokolim nie zmierzysz... Wstań, unieś głowę, wsłuchaj się w słowa pieśni o Małym Rycerzu."
Powrót do góry
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Archiwum Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3 ... 120, 121, 122  Następny
Strona 1 z 122
Skocz do: