Kylian Mbappé [Paris Saint-Germain]
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 79, 80, 81, 82  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Transfery
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
sicario
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2017.09.28 15:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Arsenal mógł być tak nazywany na początku XXI wieku, czyli ok. 15 lat temu. Dzisto jest niestety solidny klub tylko, któy nei ma prawa zagrozić najsilniejszym.

Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
miXUE
Prezes
Prezes

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2017.09.28 16:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja tak tutaj dodam, że mam straszny ból dupy o tego chłopaka. Myślałem, że mnie mniej obejdzie ten jego transfer do PSG, ale on nie przestaje świetnie grać w LM przeciwko co by nie mówić świetnym rywalom. I to w wieku 18 lat. Gość będzie wielki, bez dwóch zdań.

Płynność przejść wczoraj z obrony do ataku za sprawą duetu Neymar-Mbappe była naprawdę efektowna. PSG ma atak na lata.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
bol33
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2017.09.28 16:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nigdy nie zrozumiem dlaczego go odpuściliśmy :/

Powrót do góry
panzerfaust
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2017.09.28 17:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może jest bardziej łasy na kasę niż sie niektórym wydaje, a Perez nie zburzy drabinki dla 18 latka bez sukcesów. Wtedy taki CR chyba z miejsca chciałby 50mln.

Powrót do góry
Dimhil
'75 Raúl

Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: 2017.09.28 18:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

sicario napisał:
Arsenal mógł być tak nazywany na początku XXI wieku, czyli ok. 15 lat temu. Dzisto jest niestety solidny klub tylko, któy nei ma prawa zagrozić najsilniejszym.

Po jednym udanym sezonie?

El Goral
Gerwazy
Gerwazy

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2017.09.28 20:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mam coraz większe wrażenie, że będziemy tego gościa "żałować". I nie chodzi, że PSG od razu będzie nie do ogrania, tylko nie będzie długo na rynku kogoś jednocześnie tak gotowego na Real, od razu właściwie i z takim potencjałem do rozwoju.
Po zakończeniu wakacji wydawało mi się, że jakoś to będzie, wszak ładnie klepnęliśmy Barcę i atak jakoś tam będzie działać. Mam niestety nieodparte wrażenie, że zbyt dużo nadziei pokłada się w Karimie&Bale i tak naprawdę, to nie do końca przy tym odpuszczeniu Kyliana chodziło o pieniądze i to, że ten był już dogadany gdzie indziej. Tzn. Być może w sierpniu już faktycznie było po ptakach, ale gdyby ruszono po niego od razu, w lipcu i zdecydowano się jednak na odważny ruch (np. sprzedaż Benzemy czy Bale'a) to kto wie jak mogłoby się to skończyć (przypomnę tylko, że na początku wakacji to chyba cena jaka się przewijała w mediach to było jakieś 120 mln - dziś patrząc na realia rynku to cena promocyjna, rzekłbym).

Behappy
be humble

PostWysłany: 2017.09.28 20:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wiem, może to zakochanie, ale dla mnie gość był wczoraj najlepszy. Logicznie i na argumenty można przyjąć brak jego transferu, głównie chodzi, wiadomo, o pieniądze, czyli drabinkę, czyli atmosfera i mentalność, a więc klucze w zespole, jednak czasem do odważnych świat należy i romantyzm popłaca, myślę, szczerze, że ten transfer byłby czymś w rodzaju środka pomiędzy tchórzostwem, a brawurą, czyli byłby odwagą.

sicario
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2017.09.28 22:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dimhil napisał:

Po jednym udanym sezonie?

Mieli świetną pakę, dominowali wraz z United w latach 97-2004 w PL no i nie przesadzaj, ze mieli jeden dobry poziom. Na początku XXI w. byli najsilniejsi obok United w Anglii. Co prawda tylko jedno LM zdobyli w czasie swoich 5 minut a obecnie takie PSG nic nie zdobyło w LM, a jest uważane tylko ze względu na dominację w lidze za jeden z najlepszych klubów i faworytów nawet do wygrania kubka w LM. Podobnie było z Arsenalem, tyle, że jeśli jesteś w ciągu 8 lat trzy razy pierwszy i pięć razy drugi w tabeli to znaczy, że musisz być brany pod uwagę w rozgrywkach międzynarodowych.

Dimhil
'75 Raúl

Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: 2017.09.29 05:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co masz na mysli tylko jedno LM? Arsenal nigdy nie wygral LM. Oprocz ligi angielskiej i ich smiesznych pucharow nie wygrali nic w europie.

Swoje na brytyjskiej ziemi wygrali, zgadza sie ale ostatnie 10 lat to jest 4 miejsce (albo i nizej) i wypad z LM w 1/8. To jest przeciez zart.

vizirinho
Trener
Trener

PostWysłany: 2017.09.29 09:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Miesiąc temu pisałem
Cytat:
Jedni gadają o kwocie za transfer, a drudzy o pensji. Prawda jest jednak taka, że żadna z tych kwestii nie stała na przeszkodzie w kupnie Mbappe. Brak uczciwej rywalizacji z algierskim pajacem i Bejlem to jedyna sprawa, która zablokowała ten ruch. Ludzie przecież to Real Madryt. Każdy chce tu trafić, bo ten klub jest gwarantem sukcesów. Gdyby Coco został wypierdolony w kosmos, to przyjście Kyliana by było pewne. Pogba kosztuje 115 mln, Dembele 150, Neymar 222, a o Coutinho krzyczy się 170. Morata za 80 i tak dalej. Byle szrot jest kupowany w tym oknie za 40-50. Mbappe to unikalny talent, chłopak który jest stworzony dla tego klubu, do tego stylu.
Tłumaczcie sobie, że nie przeszedł przez pazerność, przez kasę, przez pensję. Gówno prawda. Nie przeszedł, bo wiedział, że przy tym %&!%& nie będzie grał. Taka jest prawda i to jest najbardziej bolesne.
Pamiętajcie, że największy snajperski talent ostatniej dekady nie przychodzi do Realu przez Pereza.

i nadal przy tym obstaję. Gdyby dostał prawdziwą szansę na regularną grę, czyli odpalenie araba i walijczyka, to na pewno można się z nim by było dogadać w sprawie pieniędzy. Ślepcy wolą pisać, że tylko o kasę poszło, ale to brednie. Wyobraźcie sobie po wywaleniu z klubu Bejla i Coco z przodu Real by miał Cristiano, Moratę i Mbappe.

To mógł spierdolić tylko błazen Perez. Tylko on ma taki talent do nie postawienia kropki nad i. Żeby jeszcze Real w tym sezonie nie płakał na koniec bez żadnego trofeum właśnie przez brak armat w ataku.

Powrót do góry
Clif
21st Century Schizoid Man

PostWysłany: 2017.09.29 09:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
błazen Perez

i w ten sposób sam się wykluczyłeś z jakiejkolwiek racjonalnej dyskusji. Gratulacje

Stat Crux Dum Volvitur Orbis
Powrót do góry
geniasms
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2017.09.29 09:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hehe nie ma co wyzywać Pereza, który sam z tego nieudanego transferu się wybronił. Chłopak jest jeszcze młody, w Paryżu jest jego dom. Fajnie, że się rozwija na najwyższym poziomie i nic nie stoi na przeszkodzie zeby za rok albo dwa trafił do nas. Jeżeli oczywiście sam będzie tego chciał.
Napastnika brakuje - to fakt. Ja ogólnie liczę na to, że trafi ktoś do nas zimą.

Powrót do góry
vizirinho
Trener
Trener

PostWysłany: 2017.09.29 10:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Clif napisał:
Cytat:
błazen Perez

i w ten sposób sam się wykluczyłeś z jakiejkolwiek racjonalnej dyskusji. Gratulacje

Tak, bo zwykłe zdenerwowanie i irytacja jest wykluczeniem z dyskusji. Nie trawię tego człowieka tak samo jak coco i to oznacza, że jak nazwę go księgowym i błaznem, to nie mogę dalej dyskutować i punktować jego błędów?

Nie rozumiem tego człowieka. Za pierwszej kadencji zrobił z Realu klub gówno, pośmiewisko Europy. Za drugiej wydawało się, że poszedł po rozum do głowy, ale pojawiło się kolesiostwo i trzymanie pod ochronką pasożytów. Nie rozumiem tego. Perezowi pod kątem ekonomicznym zarzucić nic nie można, jest najlepszym człowiekiem na odpowiednim miejscu, ale dlaczego znów nie można tego całego projektu doprowadzić do końca?

Stąd moja frustracja, a że jestem impulsywnym człowiekiem, to napisałem co napisałem. Jeśli dla ciebie to dyskwalifikacja z dyskusji, to pierwszy rzuć kamieniem, jeśli nigdy nie przesadziłeś na tym forum.

Powrót do góry
hugh hefner
forumowy ekspert

PostWysłany: 2017.09.29 10:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

vizirinho napisał:

zrobił z Realu klub gówno

Nie rozpędzaj się bordowy przebierańcu.

vizirinho
Trener
Trener

PostWysłany: 2017.09.29 11:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przestań przypieprzać się do głupot, kiedy w całym poście chodzi o coś zupełnie innego.

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Transfery Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 79, 80, 81, 82  Następny
Strona 80 z 82
Skocz do: