Kylian Mbappé [Paris Saint-Germain]
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 80, 81, 82  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Transfery
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
hugh hefner
forumowy ekspert

PostWysłany: 2017.09.29 11:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dla kibiców Realu niekoniecznie jest to głupotą.

Do bezkrytycznych wyznawców Florentino nie należę, ale jest jakaś granica. Nie dość że napisałeś totalną bzdurę, to jeszcze obrażasz klub w sposób niegodny nawet ogarniętych kibiców Barcelony. Nazywając najbardziej prestiżowy klub piłkarski na świecie gównem, kompromitujesz się jak jakiś szczyl trzepiący konia do zdjęć Messiego z Bravo Sport. Tak dalej.

Ostatnio zmieniony przez hugh hefner dnia 2017.09.29 11:12, w całości zmieniany 1 raz

bombel22
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2017.09.29 11:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

vizirinho napisał:

Nie rozumiem tego człowieka. Za pierwszej kadencji zrobił z Realu klub gówno, pośmiewisko Europy. Za drugiej wydawało się, że poszedł po rozum do głowy, ale pojawiło się kolesiostwo i trzymanie pod ochronką pasożytów. Nie rozumiem tego. Perezowi pod kątem ekonomicznym zarzucić nic nie można, jest najlepszym człowiekiem na odpowiednim miejscu, ale dlaczego znów nie można tego całego projektu doprowadzić do końca?

Stąd moja frustracja, a że jestem impulsywnym człowiekiem, to napisałem co napisałem. Jeśli dla ciebie to dyskwalifikacja z dyskusji, to pierwszy rzuć kamieniem, jeśli nigdy nie przesadziłeś na tym forum.

Patrząc na to z odpowiednim dystansem nie ma klubu który byłby zarządany w sposób idealny...Barcelona, teraz przykład Bayernu czy nawet śmieszny Arsenal. Można by się dojebać do wielu spraw. Podobnie jest z Realem z tym że Perez mimo wszystko uczy się na błędach jeżeli już poruszasz kwestię pierwszej kadencji. Fakt nie jest to jakieś zawrotne tempo ale widać progres jeśli chodzi o całokształt. Mnie też wkurwia trzymanie Bejla na siłę no ale mimo wszystko to jest mały problem w porównaniu z patologią która się dzieje w Barcelonie.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora      
vizirinho
Trener
Trener

PostWysłany: 2017.09.29 11:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To przepraszam jeśli jako kibica Realu cię uraziłem. Nie to było moim zamiarem. Klub gówno to zbyt ostre stwierdzenie, ale pamiętam tamte czasy i słowa wypowiadane przez madridistów - moje i tak są delikatne.

@bombel22
Oczywiście że nikt nie jest nieomylny. Trudno mieć pretensje np. o to że Cicinho się rozpije, że Gutiemu zabraknie ambicji i pracowitości do bycia totalnym crackiem. Nawet trudno było przewidzieć, że Benzema stanie się totalnym nierobem, a Bejl szklanką. Każda decyzja w biznesie jest obarczona ryzykiem i nie myli się tylko ten kto nic nie robi, uwierz mi wiem na ten temat bardzo dużo.
Tylko to co się teraz dzieje, to nie jakiś hazard, ryzyko w ciemno, gra na niepewnych zmiennych. Wszystko było jasne. Benzema się stacza, a Bejl nie jest w stanie zagrać nawet ćwiartki sezonu na dobrym poziomie. Z drugiej strony Morata z białym sercem i wielkimi możliwościami oraz największy talent Europy, który od zawsze marzył o grze w Madrycie. NIE ROZUMIEM TEGO. Wszystko było jasne, czarno na białym, wystarczyło zrobić coś oczywistego i stworzyć walec.
To nie jest zwykły błąd, to jakaś groteska. Może czegoś nie widzę i jesteś mi w stanie to wytłumaczyć. Dlaczego Perez nie sprzedał Coco i Bejla, nie zostawił Moraty i nie kupił Mbappe?

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
Clif
21st Century Schizoid Man

PostWysłany: 2017.09.29 11:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Słuchaj a jak wg. Ciebie brzmi nazwanie Perez błaznem a jego polityki groteską w okresie w którym przedłużył kontrakty połowie drużyny gwarantując tymsamym Realowi wysoki poziom na kolejne kilka lat?

Stat Crux Dum Volvitur Orbis
Powrót do góry
vizirinho
Trener
Trener

PostWysłany: 2017.09.29 11:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Clif napisał:
Słuchaj a jak wg. Ciebie brzmi nazwanie Perez błaznem a jego polityki groteską w okresie w którym przedłużył kontrakty połowie drużyny gwarantując tymsamym Realowi wysoki poziom na kolejne kilka lat?

Zostawmy tego błazna. Niech będzie szkodnik. Za pierwszej kadencji? Clif przecież my mówimy o Realu Madryt, a nie Zniczu Pruszków. Real zawsze był na górze, zawsze był pierwszy. Przedłużenie kontraktów z Ikerem czy Raulem to był obowiązek. Poza tym zobacz jak wyglądała kwestia transferów. Poza Ramosem widzisz jakiegoś piłkarza, który by dał coś Realowi na przestrzeni wielu sezonów?
Nawet nieważne, nie wracajmy już do pierwszej kadencji. Najważniejsze jest to co teraz. Wszystko idzie jak po maśle, obrona ligi mistrzów i nagle wracają demony tylko w innej postaci. Mnie to szokuje.
A na marginesie to nie chcę już zrzędzić. Na punkcie Pereza mam taką awersję, że nie jestem w stanie spokojnie pisać. Daję już spokój, czekam tylko aż Bejl i Coco zamkną mi gębę.

Powrót do góry
sicario
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2017.09.29 16:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dimhil napisał:
Co masz na mysli tylko jedno LM? Arsenal nigdy nie wygrał LM.
Finał Ligi Mistrzów w 2005/06. W rozgrywkach europejskich nigdy si,e nie liczyli, ale jak pisałem jako mistrz/wice mistrz musieli kurtuazyjnie bądź nie brać pod uwagę w LM. Podstawy były jakieś, choć małe.

Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
IVAN_ZAMORANO
Eu adoro ser quem sou!

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2017.09.29 20:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

vizirinho napisał:
Wszystko idzie jak po maśle, obrona ligi mistrzów i nagle wracają demony tylko w innej postaci.

Wracają demony bo Perez nie podpisał Mbappe. xD Udany jest ten typ.

Powrót do góry
TWL64
Stefan

PostWysłany: 2017.09.29 20:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mam wrażenie, że brak zakupu TurboŻądła (Lewy, Mbappe itd) nie jest podyktowany bezgraniczną miłością do BB tylko niekwestionowaną pozycją Cristiano.
Póki CR7 funkcjonuje w Realu jako "najlepszy piłkarz świata, goleador wszechczasów etc.." to nie będzie miał konkurencji w tej roli. Ma giermków w postaci Benza, czasem Bale'a (tu cena i wizerunek ma kolosalne znaczenie) i cała ofensywa układana jest pod niego. Taka jest, poniekąd słuszna, strategia klubu za którą stoją potężne pieniądze. Ten model w praktyce się sprawdził - 3 LM w 4 lata - sukces bez precedensu. Jak to się pospolicie mówi - gdyby Pereza interesowała piłka to zostałby piłkarzem ;)
Prezes jest biznesmenem i wizerunek Klubu którego niekwestionowaną ikoną jest Ronaldo wart jest krocie i póki CR w formie to raczej się nic nie zmieni.

Powrót do góry
vizirinho
Trener
Trener

PostWysłany: 2017.09.29 20:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

IVAN_ZAMORANO napisał:
Wracają demony bo Perez nie podpisał Mbappe. xD Udany jest ten typ.

Nie dość że nie umiesz czytać, to jeszcze wciąż nie napisałeś podsumowania. Czekamy.

Powrót do góry
domin11rm
Fanatyk
Fanatyk

PostWysłany: 2017.09.30 19:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

czy ktoś mi może wytłumaczyć ten deal mbappe z psg? rozumiem że jest wypożyczony, czy Perez dalej może go kupić w lato czy już zostaje w psg? jak to działa?

Powrót do góry
MarcinS
psychoTata

PostWysłany: 2017.09.30 20:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie jest wypozyczony

Wierni poznańscy fani
Przyjaciół zawsze będzie trzech
Arka Cracovia Lech
Arka Cracovia Lech
Powrót do góry
Cube.
Big Poppa Pump
Big Poppa Pump

PostWysłany: 2017.09.30 20:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wypożyczenie z zobowiązaniem zapłacenia danej kwoty w następne lato by nie wtopić z zasadami Financial Fair Play. Czyli po prostu kupiony.

Powrót do góry
jar_007
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2017.09.30 22:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może jest szansa, że jednak PSG popłynie na finansowym fair play i nie będą mogli go wykupić?

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
mickozak
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2017.10.04 23:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak byłoby najuczciwiej . Może dogadają się z Monaco na kolejne wypożyczenie . Chciałbym bardzo żeby bekneli za Neymara bo to śmiech na sali , szczyt bezczelności , Truskawka na torcie <ściana> <ściana> <ściana>

Jeżeli pozwolą na takie sytuacje (UEFA i FIFA nie wiem która jest odpowiedział za finansowe Fair Play ) to stworzą precedens i zaraz Man City, Milan i inne kluby z " portfelem bez dna " będą robić tak samo a wtedy nie będzie żadnej świętości w piłce . Pytanie jak bardzo Uefa i Fifa siedzi w kieszeni szejków .

Powrót do góry
kiwaczek11
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2017.12.03 16:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jest jakakolwiek szansa na wyciągnięcie Go z układu z PSG ? W Hiszpanii są jakieś ploty na ten temat ?

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Transfery Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 80, 81, 82  Następny
Strona 81 z 82
Skocz do: