Kylian Mbappé [Paris Saint-Germain]
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 80, 81, 82

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Transfery
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Harrer
Juvenil
Juvenil

PostWysłany: 2017.12.03 17:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie ma. Temat powinien zostać przeniesiony z "Transfery" do "Piłka nożna" zaraz po przejsciu do PSG.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
Zedd.
Antonio Conte
Antonio Conte

PostWysłany: 2017.12.03 18:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie ma, bo obecnie to Mbappe z tego co pamiętam jest wypożyczony do PSG i dopiero w lecie Paryżanie wykupią go z Monaco za 180 mln.
Marca wspominała tylko dziś, że porozumienie z klubem z Księstwa było, ale Kylian nie chciał grac w zespole, w którym tak silną pozycję ma trójka ulubieńców trenera i prezesa.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora      
maciek19911
Soy un Madridista y tengo un alma blanca

PostWysłany: 2017.12.03 19:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No co Wy to jednak nie miliony € były decydujące? Jednak BBC, jej co za szok. Klasycznie, a nie mówiłem?

hugh hefner
forumowy ekspert

PostWysłany: 2017.12.05 21:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gdy oglądam grę Mbappe i przypominam sobie "grę" naszego wozu z węglem, niedobrze mi się robi.

miXUE
Prezes
Prezes

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2017.12.05 23:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pewnie to będzie moja nowa tradycja ilekroć obejrzeć PSG w LM, ale do cholery - strasznie mnie boli ten chłopak. Jak doda się do tego jeszcze to, że jest fanem Realu i Crisa... kurwa. A wystarczyło pozbyć się dwóch kołków z BBC.

Powrót do góry
vandervaart23
Juvenil
Juvenil

PostWysłany: 2 dni temu o 23:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dajcie spokój , Real to nie PSG żeby rzucać po 180mln za nastolatka który dopiero wchodzi na scenę A od razu żąda zarobków i miejsca na poziomie narazie zbyt wygorowanym i cieszę się że Floro i z Pogbą i Mbape odpuścił i.został przy naszych graczach A pieniądze wydał na umiejętne tworzenie zaplecza z młodych talentów i mam nadzieję że będziemy to kontynuować

Powrót do góry
panzerfaust
Prezes
Prezes

PostWysłany: Wczoraj o 12:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może po prostu nie mamy takiej kasy i to był jedyny powód. No bo jak obecnie wygląda sprawa ze stadionem? Inwestor ze swoim członem w nazwie za gruby hajs to już dopięta sprawa? Może z tego zrezygnowano, stąd taka a nie inna polityka oszczędności w ostatnich latach jak na nasz klub.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
miXUE
Prezes
Prezes

PostWysłany: Wczoraj o 13:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z drugiej strony też czego się spodziewać? Rozumiem komin płacowy, no ale ciężko żeby graczowi, którego kupiono za 150 baniek płacić po 3 bańki za sezon.

Bańką to ja tego nie nazywam, bo to niekoniecznie jest bańka - po prostu w ostatnich latach wpakowano w futbol nieprawdopodobnie dużą ilość pieniędzy, więc skoro po stronie przychodowej są znacznie wyższe wartości to ciężko by i po stronie kosztowej poziom pozostał ten sam. Ale w pewnej chwili trzeba będzie ten poziom płac zmienić jeśli chcemy, by Real rywalizował na najwyższym poziomie. Stąd szukamy młodych zawodników, by potem ewentualnie im zwiększać stawkę niż kupować gwiazdy z żądaniami płacowymi na poziomie Alexisa.

Po cichu liczę, że po MŚ w Katarze 2022 kilku nacjom się znudzi pakowanie kwitu w futbol.

Tutaj też fajny artykuł(niestety tylko po angielsku) o tym jak działa Man City, a widać, że mają długookresową strategię. Człowiek może się spierać czy taka franczyza jest do końca etyczna czy nie.
https://www.theguardian.com/news/2017/dec/15/manchester-city-football-group-ferran-soriano?CMP=Share_AndroidApp_reddit_is_fun

Powrót do góry
Behappy
be humble

PostWysłany: Wczoraj o 13:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dla mnie nie jest, ale to tak jakby narzekać, że nie ma sprawiedliwości na świecie. Trzeba się ogarniać adekwatnie do realiów albo giniesz. Real wybrał ścieżkę inwestycji w BabyStars, jak na tym wyjdzie? Zobaczymy już niedługo, bo za dwa, trzy lata. Według mnie podjęto słuszną decyzje, aczkolwiek to wszystko nie zaszło tak daleko, żeby rezygnować z napastnika. Wyłożenie około 100 milionów i pensji na poziomie Bale'a/Benzemy nie zachwiałoby w ogóle obraną strategią. Oczywiście idąc ostatnim zdaniem Mbappe odpadał ze względów finansowych, ale są inne nazwiska lepsze od Karima.

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Transfery Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 80, 81, 82
Strona 82 z 82
Skocz do: