Kylian Mbappé [Paris Saint-Germain]
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 119, 120, 121, 122  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Transfery
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Kakamilus
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2019.06.16 21:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Skład wydaje się być kompletny. O miejsce na prawym skrzydle powinni walczyć Odegaard, Vini i Brahim. Mbappe nie powiem że jest tutaj zbędny bo koleś jest niesamowity ale jego transfer zniszczylby morale (drabinka) a w dodatku Vini mógł by zapomnieć z góry o grze.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
El Mou
Prezes
Prezes

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2019.06.16 21:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie ukrywam, że szejk wlał nadzieję w serce. Very Happy Perez ruszaj, kładź 200, 250, 300 czy ile potrzeba i kupuj :>

Pierdolenie o tym, że mamy Viniciusów czy Odegaardów, że Mbappe się focha itp. przypomina mi pieprzenie przed transferem CRa, że po co, że przecież można wziąć Quarsme i jeszcze 5 zawodników, że zepsuje atmosferę itp. Jak się skończyło wszyscy wiemy.

Powrót do góry
vini639
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2019.06.16 21:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No i tak to się będzie kręcić do końca okienka. Mam wrażenie, że nawet 1 września ktoś jeszcze będzie wierzyć w ten transfer last minute, bo jakiś Joker Blanco da info, że właściciel PSG ma miękkie serce i nie chce go trzymać w klubie siłą. Dziennikarze w Hiszpanii zacierają ręce.

Leonardo
Stansfield

PostWysłany: 2019.06.16 21:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

El Mou napisał:
Nie ukrywam, że szejk wlał nadzieję w serce. Very Happy Perez ruszaj, kładź 200, 250, 300 czy ile potrzeba i kupuj :>

Pierdolenie o tym, że mamy Viniciusów czy Odegaardów, że Mbappe się focha itp. przypomina mi pieprzenie przed transferem CRa, że po co, że przecież można wziąć Quarsme i jeszcze 5 zawodników, że zepsuje atmosferę itp. Jak się skończyło wszyscy wiemy.

Jak już szukasz analogii z przeszłości to mi to bardziej przypomina kupowanie Owena, czyli czwartego po Ronaldo, Raulu i Morientesie napastnika, w sytuacji kiedy nie mieliśmy ani jednego klasowego pivota.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
vitocorleone20
Gwiazda
Gwiazda

Ostrzeżeń: 3

PostWysłany: 2019.06.17 13:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No i oficjalnie koniec szopki z tym zawodnikiem w tym roku. Arab jak już mówi, że na 200% to znaczy, że tak będzie. Szkoda, bo to oznacza, że to Neymar jest na wylocie i cały czas będzie ryzyko, że Floro będzie próbował go wziąć.

Powrót do góry
hugh hefner
forumowy ekspert

PostWysłany: 2019.06.17 13:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jakby to dziwnie nie brzmiało, trzeba liczyć, że po transferze Pogby nie będzie klubu stać na kolejny tak wielki wydatek.

madridcampeon
Busquemos soluciones
Busquemos soluciones

PostWysłany: 2019.06.17 13:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Neymar też do nas nie przyjdzie w tym okienku. I chyba w ogóle już do nas nie przyjdzie. Woli wrócić do FCB.

I git, odpuścić sobie obu w tym roku i dawać pomocnika.

Powrót do góry
vini639
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2019.06.17 13:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Spokojnie, obsesja Pereza na punkcie Neymara to wymysł mediów, Floro nie jest głupi.

miXUE
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2019.06.17 13:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hugh hefner napisał:
Jakby to dziwnie nie brzmiało, trzeba liczyć, że po transferze Pogby nie będzie klubu stać na kolejny tak wielki wydatek.

Nie jestem przekonany czy Paul to taki pewniak. Rozumiem, że to życzenie Zizou ale po wyrzuceniu takich pieniędzy jak na ten moment i wątpliwej sytuacji z transferami out - Real zwyczajnie może nie wycenić Pogby na 150 czy 175 mln.

Aczkolwiek ja też uważam, że my zwyczajnie się nie przygotowaliśmy pod transfer Kyliana. I warto byłoby jakby pozostał jeszcze w Paryżu przez rok. Będziemy mieć wtedy lepszy ogląd na sytuację:
- Viniego (nie spieszy mu się oczywiście, ma w chuj czasu, ale czy jest już gotowy na pierwszy skład w Realu bez kryzysu?),
- Odegaarda (który na pewno będzie w lepszym klubie w kolejnym sezonie),
- jak trwa adaptacja Rodrygo,
- jak wygląda Brahim z ciągłością,
- czy z Asensio już pozostanie cień piłkarza którego się po nim spodziewano.
To 5 piłkarzy, w tym momencie zostawienie w kadrze każdego z nich by mnie nie zdziwiło (Vini będący obowiązkiem). Każdy z nich może na pewno grać na prawym skrzydle.

Także spokojnie, jest czas, chociaż częściowo sprawdźmy młodzież w nadchodzącym sezonie. Po coś od 5 lat prowadzimy politykę jaką prowadzimy i fajnie jakby przyniosła określone rezultaty.

Powrót do góry
vini639
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2019.06.17 13:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ale jaki transfer Kyliana? Tutaj jest mowa o Neyu, bo na Mbappe nie ma szans w ciągu najbliższych 2 lat.

miXUE
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2019.06.17 14:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Odnoszę się do postu z głównej o 200% pewności, gdzie dwa miechy temu była mowa o 1000%. Neymarem się nie zajmuję, bo to oczywiste, że go w Realu już nie będzie. Hazard to nominalny LS jak Ney, ludzie na prezentacji wołają o Mbappe, we wszelkich sondach MARCA kibice w 93% wybierają Kyliana a w 7% Brazylijczyka, nie wspominając o tym, że Ney ma (niesłuszny) skandal i ostatnio problemy z kontuzjami.
Wierzę, że to jedno wielkie >nie< ze strony Pereza i nawet się nad tym nie zastanawiam. To Kylian i Salah grają na PS, więc to o nich już z większym prawdopodobieństwem można dyskutować, choć dalej są to szanse 1 na 100.

Powrót do góry
hugh hefner
forumowy ekspert

PostWysłany: 2019.06.17 14:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@miXUE, a ja jestem całkowicie przekonany, że Pogbę kupimy. Dla Zizou jest priorytetem, dla Pogby najprawdopodobniej priorytetem jest Madryt, więc jedyną stroną, która w teorii powinna mieć coś przeciwko, jest Manchester, dla którego zainteresowanie Realu Francuzem jest wybawieniem. Wydali na niego w cholerę kasy, to był najdroższy transfer środkowego pomocnika w historii, który w dodatku swoją grą nie uzasadnił tego wydatku. Oni mają do przebudowania praktycznie całą kadrę, tam nie ma na ten moment nawet szkieletu drużyny, wokół którego mogliby dalej budować, nie mają szans na ściągnięcie najlepszych zawodników, w dodatku nie zakwalifikowali się do LM, co jeszcze bardziej ogranicza im pole manewru na rynku, zresztą wykorzystanie całego budżetu transferowego na 2-3 wielkie transfery w ich wypadku byłoby totalną głupotą. Oni muszą ułożyć wszystko od nowa, postawić na zawodników na dorobku, ale z potencjałem na wielkie granie w przyszłości, muszą nabrać cierpliwości i dokonywać zmian krok po kroku. Pogba, co byśmy o nim nie sądzili, to jest zawodnik na już, dopiero wchodzący w najlepszy wiek dla środkowych pomocników, ale w swojej obecnej drużynie niemający najmniejszych szans na sukces. Jaki interes ma United w trzymaniu u siebie niezadowolonego zawodnika, wiedząc, że i tak w najbliższej przyszłości nie będą walczyli o tytuły i w dodatku potrzebując gotówki? Zainteresowanie Realu Pogbą to dla nich dar z nieba i nie mogą być na tyle głupi, żeby nie zdawać sobie z tego sprawy. Oczywiście będą utrzymywali, że nie jest on na sprzedaż i że chcą budować wokół niego drużynę, bo dokładnie taka postawa jest w ich najlepszym interesie, aby wycisnąć z Realu ile tylko się da. Oni tę drużynę budują wokół niego od trzech sezonów, a skutków jakoś nie widać. Pozbędą się problemu, przy okazji wydoją z nas górę złota za przereklamowanego, nie spełniającego oczekiwań zawodnika i wzmocnią za tę kasę parę pozycji. Ten transfer to dla nich no brainer, dlatego nie mam żadnych wątpliwości, że dojdzie on do skutku. Przeraża mnie natomiast wizja tego, ile możemy za niego zapłacić.

Wyszło chyba masło maślane, ale piszę na szybko, a nie mam czasu czytać i poprawiać.

ogor3
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2019.06.17 18:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

madridcampeon napisał:
Neymar też do nas nie przyjdzie w tym okienku. I chyba w ogóle już do nas nie przyjdzie. Woli wrócić do FCB.

I git, odpuścić sobie obu w tym roku i dawać pomocnika.

Czy git to się okaże, moim zdaniem do dupy. Z Mbappe myślę ze liga byłaby dużo bardziej Realna, na pewno strzeliłby wiele goli, ściągał na siebie obrońców itd. Hazard jest świetny , Jović nie wiadomo czy w ogóle wypali w La lidze, także dla mnie bez gościa który indywidualnie dorówna Messiem będzie ciężko, a jest takich dwóch CR7 i Mbappe Smile Jeszcze całe wakacje, nie zamykajmy dziś tematu.

Powrót do góry
madridcampeon
Busquemos soluciones
Busquemos soluciones

PostWysłany: 2019.06.17 18:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pomijając to, że o wiele bardziej wierzę w kolejną LM niż w ligę, to przede wszystkim niczego nie wygramy z podstarzałym Modriciem, Kroosem, który jest dobry do kontroli gry, ale żadnym genialnym podaniem do przodu nie błyśnie i z Casemiro, któremu coraz bardziej przeszkadza piłka przy nodze. Musi być jakaś świeżość w drugiej linii, chociaż jeden nowy titular w tej formacji. Kto te piłki do przodu będzie dostarczał?

Mbappe to do Ronaldo i Messiego jeszcze "trochę" brakuje. O tym właśnie pisałem kilka dni temu w sprawie tego właśnie przehajpowania, nie galopujmy tak. Niech chociaż raz 1/8 finału LM przejdzie z PSG, żeby w ogóle były jakiekolwiek podstawy do porównań z ww. dwójką, bo póki co ten chłopak ma tylko bardzo duży potencjał, nie jest ani Ronaldo, ani Messim. Co on wielkiego osiągnął w klubowej piłce?

Jeden sezon z Monaco, gdzie ostatnio regularnie do półfinału dochodzi jakiś czarny koń pokroju Romy czy Ajaxu. Od dwóch lat nic specjalnego nie gra poza Ligue 1 i nie zmienił przegrywowej mentalności swojego zespołu, tylko się do niej dostosował. Jako nowy Messi i Ronaldo powinien chyba zmienić ten obraz, mieć większy impact, trochę pociągnąć swój zespół, nie?
Już serio nie wymagam nawet wygrania LM, ale chociaż raz do ćwierćfinału awansować by wypadało i nie kopać się po czole jak reszta zespołu, odpadając w kompromitujących okolicznościach z najsłabszym w XXI wieku United.

To nie jest Vinicius, któremu płacimy małą pensję, ściągnęliśmy za kilkadziesiąt milionów i możemy go opchnąć jakiemuś Betisowi za 2 lata, jeśli nadal będzie wykopywał piłkę w trybuny mając sytuację sam na sam z bramkarzami rywali. Jeśli Mbappe tu przyjdzie, to będzie najwyżej opłacanym zawodnikiem w zespole i najdroższym transferem w historii, a powinien na to zasłużyć. Wiem, Dimhil napisze, że nie moje pieniądze, więc o co mi chodzi, ale tu po prostu chodzi o trzymanie odpowiedniej hierarchii i nieutrudnianie sobie życia na przyszłość - w przypadku przepłacenia tu lub tu możemy mieć w przyszłości kłopoty w zagwarantowaniu dobrych warunków finansowych następnym gwiazdom, bo każdy będzie wołał horrendalnych kwot, a my już najbogatszym klubem świata nie jesteśmy i musimy stosować się do nowego rozdania i rywalizować z szejkowymi tworami.
Róbmy galaktyczne transfery, gdy już będą to galaktyczni zawodnicy, a nie supertalenty.

Ostatnio zmieniony przez madridcampeon dnia 2019.06.17 19:08, w całości zmieniany 8 razy
Powrót do góry
Dexter.
Mr. Champions

PostWysłany: 2019.06.17 18:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pogba? Ok, możemy spróbować, ale liczyłbym wtedy jeszcze na jakiś transfer niespodziankę... Nie wiem, coś typowo z dupy za nieduże/rozsądne pieniądze. Pierwsze co mi przychodzi do głowy to Lo Celso, Sarabia, Barella, Van De Beek, Hector Herrera, Bruno Fernandes, Thiago... Chodzi mi o coś nieoczywistego.

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Transfery Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 119, 120, 121, 122  Następny
Strona 120 z 122
Skocz do: