Inny sport
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Inne dyscypliny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

Jaki inny sport was interesuje?
Inny
42%
 42%  [ 56 ]
Skoki narciarskie
22%
 22%  [ 30 ]
Tenis
15%
 15%  [ 20 ]
Koszykówka
13%
 13%  [ 18 ]
Pływanie
6%
 6%  [ 8 ]
Głosowało Użytkowników : 53
Wszystkich Głosów : 132

Autor Wiadomość
Rothen
Jack the Ripper

PostWysłany: 2004.03.25 20:10    Temat postu: Inny sport Odpowiedz z cytatem

Jakimi sportami się jeszcze interesujecie poza piłką nożną oczywiście. Czy macie jakiś idoli itp. itd. Podawajcie swoich idoli z innych dziedzin sportu, ulubione zespoły np. Los Angeles Lakers.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
Ugi3
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2004.03.25 20:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szkoda że nie ma siatkowki, bo nią tez sie interesuje ( głównie Reprą Smile ). Na kosza nie lubie patrzeć, nie wiem czemu ale mi sie ten sport nie wydaje interesujący :/

Powrót do góry
Simon ©
Real Madryt A
Real Madryt A

PostWysłany: 2004.03.25 21:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tenis i koszykówka.
Ulubiony zespół NBA: Chicago Bulls, ale jest też kilka innych zespołów które trawie... przez najbliższych 5 lat na Byki nie ma co liczyć w walce o cokolwiek :|
Ulubiony tenisita to zawsze był i będzie: Pete Sampras, tak poza nim to Ferrero.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
REALnyMADRIDista
Juvenil
Juvenil

PostWysłany: 2004.03.25 22:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A wiec sporty ktore mnie interesuja:
...tenis...jak najbardziej>>>uwielbiam Agassiego(moj idol)a takze swietną Hingis(szkoda ze juz nie gra...) jak nie ona to Henin(jest swietna)
...koszykowka...(chyba jedyny sport ktorym sie nie interesuje...a wrecz go nienawidze)
...pływanie...lubie plywac, ale nie ogladam tego....no chyba ze jakies ME albo MŚ to jasne....wtedy to ogladam wszystko
...skoki...no oczywiscie...i to ogladam je jeszcze przed erą Malysza.....uwielbiam ten sport
...inne...a wiec siatkowka(idol-Murek), biathlon(Poiree), narciarstwo alpejskie(Herman Maier), kombinacja norweska(Felix Gottwald), Formuła 1(Raikkonen), rajdy(Marco Martin), motocykle(Valentino Rossi)....no i oczywiscie atletyka>>>wszystko

Ale najbardziej to piłka nozna....troche mnie tych sportow interesuje... :P

Powrót do góry
Simon ©
Real Madryt A
Real Madryt A

PostWysłany: 2004.03.25 22:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Realny:
"...koszykowka...(chyba jedyny sport ktorym sie nie interesuje...a wrecz go nienawidze)" - prosze o uzasadnienie odpowiedzi. Shocked Confused

Powrót do góry
REALnyMADRIDista
Juvenil
Juvenil

PostWysłany: 2004.03.25 22:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

OK, ale nie wiem dlaczego pytasz...a jak nie odpowiem to co???

ale dobra....wiec powody...
1. nie znam wogole zasad gry
2. gralem w to gowno w szkole i nie umiem poprostu w to grac i nie chodzilem przez caly rok na w-f >>> i mam po tym jakąs skaze(nauczyciel mnie wqrwial bo kazal mi grac...)
3. latają jak debile za tą pilką z kosza do kosza i beznadziejnie to wyglada
4. poprostu mnie ten sport wogole nie interesuje.....i tyle

Powrót do góry
Simon ©
Real Madryt A
Real Madryt A

PostWysłany: 2004.03.25 23:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

"OK, ale nie wiem dlaczego pytasz...a jak nie odpowiem to co???" - nic. a pytam dlatego ze tak nienawidzic bez uzasadnienia to troche dziwne...

"1. nie znam wogole zasad gry" - a zasady gry w polo znasz? i co? nienawidzisz polo?
"2. gralem w to gowno w szkole i nie umiem poprostu w to grac i nie chodzilem przez caly rok na w-f >>> i mam po tym jakąs skaze(nauczyciel mnie wqrwial bo kazal mi grac...)" - niesamowite, nauczyciel w-fu kazal w cos grac...
"3. latają jak debile za tą pilką z kosza do kosza i beznadziejnie to wyglada" - a ci pilkarze lataja z ta pilka od bramki do bramki i nie zawsze nawet gole padaja.. beznadziejnie to wyglada.
"4. poprostu mnie ten sport wogole nie interesuje.....i tyle" - nie interesuje sie golfem... nienawidze golfa... bez sensu. Confused

Powrót do góry
Ugi3
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2004.03.26 00:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Eee Simon czemu tak czepiasz sie Realnego, powodów to moze nie dal idealnych ale nie mozna sie kogos czepiac bo nie lubi koszykówki, ja tez jej nie lubie i ciężko mi podac powody, jedne sporty sa mniej interesujace a inne bardziej. Zastanow sie jakich sportow nie lubisz? Założe sie ze w choc jednym ciezko bedzie ci podac powod nienawisci Wink

Powrót do góry
Simon ©
Real Madryt A
Real Madryt A

PostWysłany: 2004.03.26 00:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

1. Ja sie nie czepiam. 2. co innego nie lubic, co innego nienawidzic i o tym mowie Wink Jakich ja sportow nie lubie? Trudno mi w tej chwili wskazac chocby jeden... co najwyzej takie ktorymi sie nie interesuje, ale to nie jest powod do nienawisci Shocked

Powrót do góry
Cwirek
vel Szacowny Autobus

PostWysłany: 2004.03.26 00:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A czemu w tej ankiecie nie ma hokeja? Notabene najbardziej widowiskowa gra zespołowa Confused

Powrót do góry
Kaska_K
Castilla
Castilla

PostWysłany: 2004.03.26 10:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U mnie to jest:
> łyżwiarstwo figurowe,
> tenis,
> skoki narciarskie,
> eee, na hokej lubie sobie popatrzeć, ale nie jarze zasad (oglądam ze względów "estetycznych") Embarassed

Cwirek
vel Szacowny Autobus

PostWysłany: 2004.03.26 15:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Właśnie ,wczoraj sobie przez moment oglądnąłem MŚ w łyżwiarstwie figurowym i musze przyznać ,ze interesujące to jest. Pluszczenko był gwiazdą samą w sobie... walił mnie ten sport ale ostatnio sie zmieniam... Confused

Powrót do góry
aaangie
Wasz ulubiony moderator

PostWysłany: 2004.03.26 21:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dla mnie żużel to absolutnie numer jeden,moglabym mieszkac na stadionie - bardziej lubie niz nawet pilke nozna Very Happy
No a koszykowke to lubie, ale bardziej grac niz ogladac :/
Kiedys tez lubilam Lakersow, teraz jakos zaczelo mi to byc obojetne to cale NBA :]

mlody66
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2004.03.26 21:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Very Happy ŻUŻEL Very Happy To jest to co tygryski lubia najbardziej Exclamation Exclamation Exclamation, a pozatym trenuje podnoszenie hantli na mokro HeHe!!!
Ja podobnie jak aaangie moglbym mieszkac na stadionie!!!!

P.S. Pozdro dla aaangie i wszystkich fanow ZuZla na tym forum, szkoda ze Bydgoszcz sie tak w tym sezonie oslabila sprzedajac Gollobow, a umnie grupa mlodych wilkow bedzie walczyc o DMP!!!
Wpadnij na Stadio Olipiko we Wroclawiu, sektor nr: 6 przy okazji Exclamation Exclamation Exclamation [/url]

Powrót do góry
REALnyMADRIDista
Juvenil
Juvenil

PostWysłany: 2004.03.26 22:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Simon © napisał:
"niesamowite, nauczyciel w-fu kazal w cos grac..."

Tak bo byl pojebany i kazal mi grac w kosza mimo ze stalem na srodku boiska, gadalem z kolegą, i jak zlapalem pilke w rece(przypadkowo)to podawalem zawsze przeciwnikowi bo nawet nie wiedzialem z kim gram....a potem to juz nie przychodzilem na w-f......i to jest chyba ten najwazniejszy powod.....i dlatego nienawidze koszykowki...

Ostatnio zmieniony przez REALnyMADRIDista dnia 2004.03.26 22:42, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Inne dyscypliny Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny
Strona 1 z 10
Skocz do: