Inny sport
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Inne dyscypliny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

Jaki inny sport was interesuje?
Inny
42%
 42%  [ 56 ]
Skoki narciarskie
22%
 22%  [ 30 ]
Tenis
15%
 15%  [ 20 ]
Koszykówka
13%
 13%  [ 18 ]
Pływanie
6%
 6%  [ 8 ]
Głosowało Użytkowników : 53
Wszystkich Głosów : 132

Autor Wiadomość
Qras
Señor Big Daddy Cool

PostWysłany: 2007.07.29 11:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rzeczywiście wczorjasza czasówka była niesamowita Very Happy a komentatorzy jak zwykle słód miód i orzeszki :]

Dzisiaj nie spodziewalbym się jednak walki na maksa, ktoś pewnie szarpnie raz czy dwa ale walki na noze nie będzie. Chociaż bardzo chciałbym się mylić.

http://www.realmadrid.pl/fotki/_up/20196/vamosaporszatniarzego.jpg
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
Klatus
Eterno

PostWysłany: 2007.07.29 11:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A mnie wydaje się, że Evans będzie chciał za wszelką cenę uciec, ale nie od samego początku. No i grupa Predictor-Lotto będzie za wszelką cenę chciała mu w tym pomóc. Chociaż Discovery ma lepsza ekipę i to oni mają zdecydowanie większe szanse. Mam nadzieję, że będą niesamowite emocje od samego początku do samego końca, już nie mogę się doczekać co powiedzą Jaroński-Wyrzykowski ;)

Klatus
Eterno

PostWysłany: 2007.07.29 18:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jednak żadnych emocji nie było. Jedynie końcówka i świetny finisz Bannatiego powetował nam nudny etap. Sądzę, że jakby Evans tracił 5 sekund to i tak etap wyglądałby tak samo. Po prostu tak już jest, że w ostatnim etapie jadą wszyscy razem, a lider pozostaje liderem.

Bardzo fajnie, że wygrał tak młody kolarz, miejmy nadzieję, że za kilka tygodni nie okaże się, że znowu TdF nie będzie miało zwycięzcy...

DavidBlanco
Real es mi vida

PostWysłany: 2007.07.29 19:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jednak tradycja tradycją i ostatni etap Tour de France jest etapem przyjaźni bez względu na różnice między czołowymi kolarzami, tegoroczny wyścig przechodzi do historii z najmniejszą różnicą ( 31 sekund ) jaka dzieliła pierwszą trójką, Contador zwyciężył z drugą najmniejszą przewagą w historii ( z mniejszą wygrał tylko Greg LeMonde w 1989 roku, a było to zaledwie 8 sekund).

Powrót do góry
Qras
Señor Big Daddy Cool

PostWysłany: 2007.07.30 12:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Można było się spodziewać, że czołówka szaleć nie będzie. Bardzo podoba mi się Alberto Contador, jest pewną nadzieją na lepsze czasy dla kolarstwa, choć równie dobrze jutro mogą złapać go na dopingu. Ale lepiej jest wierzyć, że nie :] Bardzo dobry góral, bardzo dobry na czasówkach z eświetnymi pomocnikami w Discovery, zaprawionymi w bojach Popowiczem, Lieiphaimerem, Hincapim, Gusievem.

Ech, uwielbiam oglądać i słuchać Tout de France Very Happy

http://www.realmadrid.pl/fotki/_up/20196/vamosaporszatniarzego.jpg
Powrót do góry
Klatus
Eterno

PostWysłany: 2007.07.30 14:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

O proszę Contador jest za Realem ;) Nawet nie wiedziałem :] Fajnie, że największe gwiazdy sportu w Hiszpanii kibicują naszym, Alonso, Nadal, a teraz Contador ;)

http://www.realmadrid.com/articulo/contador_madridista_41438.htm

NatanD.
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2007.08.02 09:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Golfista Sergio Garcia to też kibic Realu.

A tak o kolarstwie, to nie wiem, co niektórzy w tym widzą. Tylko jadą, jadą, jadą, jadą.... Nie widać końca tej jazdy. Już wolę oglądać na jakiejś włoskiej TV bilarda na stole bez łuz. Leży bila i trzy małe kręgielki, w które zawodnicy trafiają.
Tylko mi nie odpowiadajcię, że kolarstwo jest bardzo ciekawe, bo wymaga przygotowania fizycznego, wiąże się z wielkim wysiłkiem... do końca nie wiadomo kto wygra... obcowanie z przyrodą itp. itd. etc... bla, bla, bla. Jakoś mnie to nie przekonuje.

Powrót do góry
Juanes
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2007.08.02 10:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mnie też nie wciągnęło kolarstwo, choć kilka razy oglądałem w TV. Dla mnie jest za monotonne. Z wyścigów to wolę F1, bo to jest bardziej dynamiczne, no i nie jest skażone dopingiem.

Astonic
Trener
Trener

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2007.08.11 02:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

DavidBlanco napisał:
Jednak tradycja tradycją i ostatni etap Tour de France jest etapem przyjaźni bez względu na różnice między czołowymi kolarzami

Tu jestem zmuszony Cie poprawić. Dwa lata temu, gdy Armstrong wygrywał swój ostatni TdF, na ostatnim etapie atakował Winokurow, ostatecznie dojechał na metę tuż przed peletonem, notując taki sam czas jak peleton, ale dzięki bonifikacie dwudziestosekundowej wyprzedził Leiphimera, awansując na 5 miejsce.

pablo10
Real Madryt A
Real Madryt A

PostWysłany: 2007.09.12 13:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mnie interesują skoki narciarskie i to od dobrych kilku lat. Wszystko oczywiście dzięki Adamowi Małyszowi <serce> . Czymś wspaniałym było oglądać jego wyczyny przez te lata. Kiedy zdobył trzecią kryształową kulę, czułem, że jeszcze kiedyś dostąpi tego zaszczytu, może za dwa, trzy lata. I doczekałem się, miniony sezon to było coś wspaniałego <jupi> . Nigdy nie zapomnę też jak to wszystko się zaczęło, od wygranej Małysza w Turnieju Czterech Skoczni (włącznie) nie przegapiłem prawie żadnej transmisjii na żywo.

http://pl.youtube.com/watch?v=bYuzMuG5hCI
http://pl.youtube.com/watch?v=aLRoQHrKBYI
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora      
NatanD.
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2007.09.12 15:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Prawdę mówiąc, to skoki mi już spowszedniały. Trochę "odświeżyłem" zainteresowanie skokami pod koniec zeszłego sezonu, kiedy Adaś kroczył po kolejną Kryszałową Kulę.

Jeśli już wznowić dyskusję w tym temacie, to sam dodam o swoich zainteresowaniach. Oczywiście lubię siatkówkę, lekkoatletykę, szczypiorniaka, snookera. Nienawidzę koszykówki. Generalnie, interesuję się wieloma sportami. Czasami ogarnia mnie mania jakiegoś sportu na tydzień lub dwa, zwłaszcza kiedy pdbywa się jakaś wielka impreza, ale mania mija po kilku dniach. Teraz jeszcze bardziej zainteresuję się Formułą 1, bo wygrałem roczną prenumeratę F1 Racing ze specjala. Dzisiaj przyszedł pierwszy numer Very Happy

Powrót do góry
Ice-X
Sapere aude

PostWysłany: 2007.09.12 16:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja nawet lubię obejrzeć sobie Tour de Pologne jak jest w TVP1.Mój tata kiedyś był kolarzem więc może dlatego coś mi pozostało ;)
Poza tym to F1 , siatkówka , NBA...

Powrót do góry
acidrinker
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2007.09.12 16:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja lubię skoki, pływanie mam sentyment do tego sportu kiedyś sam trenowałem

Powrót do góry
Ice-X
Sapere aude

PostWysłany: 2007.09.12 16:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lekka Atletyka też jest ciekawa.Jak są jakieś Olimpiady czy różnego rodzaju zawody (np.Golden League) to lubię obejrzec różne dyscypliny.Jak były realcje z Osaki to starałem się oglądać wszystkie.
Ale najfajniejsze są chyba biegi.Zresztą ja też lubie sobię pobiegać.

Powrót do góry
NatanD.
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2007.09.12 16:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z dyscyplin lekkoatletycznych najbardziej lubię dystanse sprinterskie, skok wzwyż, w dal i trójskok. Z rzutów to preferuję oszczep.

edit. marthen, rozumiem, że odsyłasz do tematu o lekkoatletyce, ale ten temat ma tytuł: "Inni sport" i mamy w nim opisywać, jakimi sportami sięinteresujemy, a temat o lekkoatletyce chyba służy do dyskusji o jakichś wydarzeniach w świecie lekkoatletyki. Chyba, że się mylę...

Ostatnio zmieniony przez NatanD. dnia 2007.09.12 17:21, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Inne dyscypliny Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny
Strona 8 z 10
Skocz do: