Theo Hernández
Idź do strony 1, 2, 3 ... 11, 12, 13  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Kadra
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Zedd.
Antonio Conte
Antonio Conte

PostWysłany: 2017.04.04 13:13    Temat postu: Theo Hernández Odpowiedz z cytatem

Theo Hernández urodził się 6. października 1997 roku w Marsylii, jest młodzieżowym reprezentantem Francji, choć istnieje możliwość, aby w przyszłości grał on dla kadry Hiszpanii. Theo jest obecnie zawodnikiem baskijskiego Alavés, do którego jest wypożyczony z Atlético Madryt. Młody Francuz gra na pozycji lewego obrońcy, która wymaga u nas wzmocnienia w obliczu kontuzji Fabio, w dodatku ma on klauzulę wynoszącą 24 mln euro, według Marki jesteśmy już dogadani z samym zawodnikiem, pozostaje poczekać na rozwój wypadków, ale Theo to zdecydowanie ciekawsza kandydatura niż Yuri, a tym bardziej Aaron Martin. Co ciekawe w kadrze Atlético jest jego brat grający na pozycji środowego obrońcy, Lucas, ale moim zdaniem Theo to znacznie większy talent, aniżeli jego starszy brat.

Link

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora      
Szjk
Intelektualna elita forum.

Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: 2017.04.04 13:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Grajek fajny, tylko tak się zastanawiam ile sobie pogra przy Marcelo, który ma dopiero 28 lat. Ciężko będzie tu miał.

Zedd.
Antonio Conte
Antonio Conte

PostWysłany: 2017.04.04 13:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Marcelo gra obecnie bardzo dużo, ale wydaje mi się, że przy wartościowym zmienniku jakim niewątpliwie byłby Theo myślę, że Zizou dawałby częściej odpoczywać Brazylijczykowi.

Cytat:
Agent zawodnika Manuel Garcia Quillon już poinformował klub, że latem ma zostać wpłacona klauzula za jego klienta. MARCA twierdzi, że dyrektor Miguel Ángel Gil Marín próbował jeszcze zachęcić piłkarza do odejścia do Barcelony, ale Francuz miał zdecydować się ostatecznie na Real.

Jeśli już sam Theo tak bardzo chce do nas dołączyć i odrzuca nawet możliwość przejścia do Barcelony czy City to musi mu na przejściu do nas bardzo zależeć. Tym bardziej zapewne zdaje sobie sprawę z kim będzie rywalizował. Dla nas to same pozytywy. Marcelo młodszy nie będzie, a Francuz to za kilka lat może być top na swojej pozycji. Wypominałem już kiedyś to jak w Alaves ukształtował się piłkarsko Llorente, to samo dzieje się obecnie z Hernandezem, a i być może w przyszłym roku z Achrafem.

Cytat:
Słyszałem o tym, ale jestem bardzo spokojny. Nie pierwszy raz łączy się mnie z wielkim klubem. Dzisiaj należę do Atlético. Czy to problem? Nie wiem. Jeśli dla gracza Atleti najlepszym wyjściem jest przejście do Realu, to być może musi to zrobić. To zależy od danej osoby. Czy to mój przypadek? Skupiam się na Alavés.

Z reguły piłkarze mówią znacznie inne słowa, jestem dobrej myśli i mocno kibicuję temu transferowi, w dodatku to w końcu transfer z Atletico i niezłe utarcie nosa materacom, Filipe Luis już swoje lata ma, a Theo to był jego naturalny następca.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora      
Szjk

PostWysłany: 2017.04.04 13:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fakt, zabranie im następcy Filipe Luisa to byłby mocny cios. Zespół by na pewno wzmocnił, tylko właśnie obawiam się o to ile będzie grał. Taki Nacho też zasługuje na bardzo dużą ilość minut i teraz znaczną ich część łapie dzięki braku zmiennika dla Marcelo, więc tutaj widzę największy problem, ale ogólnie będzie fajnie jak dołączy.

maciek19911
Soy un Madridista y tengo un alma blanca

PostWysłany: 2017.04.04 14:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Skoro Pepe odchodzi to niech Nacho regularnie gra na środku, a bok obrony zostawi nominalnemu lewemu obrońcy, czyli Theo. Co z tego, że Marcelo ma 28 lat? Tzn. że możemy go zajechać i w wieku 30 lat wyrzucić na śmietnik? Czy lepiej już teraz poddawać go częstszym rotacją i pociągnąć z nim jeszcze z 5 lat?

Szjk

PostWysłany: 2017.04.04 14:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Za Pepe przychodzi mega utalentowany koleś, więc i tak ktoś zapłaci. Uważasz, że częstsze rotacje w wieku 28 lat sprawią, że Marcelo pogra 3 lata dłużej na poziomie? Chciałbym powiedzieć, że dawno nie czytałem czegoś równie głupiego, ale często czytam wypowiedzi put i nie mogę. :(

maciek19911
Soy un Madridista y tengo un alma blanca

PostWysłany: 2017.04.04 14:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jakie 5 lat dłużej? Na jakim poziomie? Kolejny raz u ciebie szwankuje czytanie ze zrozumieniem, czy co?
Nie no twoje wypowiedzi przeważnie są na takim wygórowanym poziomie, że normalnie brakuje słów.

Szjk

PostWysłany: 2017.04.04 15:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na poziomie który pozwala go nie wyrzucać na śmietnik, jak sam to idiotycznie ująłeś. Właśnie widzę, że ci brakuje słów, więc jak już poradzisz sobie z tym problemem to wróć Maćku.

greex
Gwiazda
Gwiazda

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2017.04.05 17:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zawsze będzie też opcja wpuścić Theo w np. 55 minucie za kogoś z przednich formacji, Theo na LO, a Marcelo do przodu.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
jar_007
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2017.04.17 21:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli faktycznie będzie chciał przyjść, to nie ma co się martwić czy dostanie minuty. Marcelo też potrzebuje odpocząć czasem, a młodszy już nie będzie.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
RMGalacticos
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2017.05.07 17:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Brameczka w meczu z Athletic Bilbao :-)

https://gfycat.com/AnyMeanAlligator

Dobrze naszła, ale uderzenie też niczego sobie.

Powrót do góry
Mam_To_Coś
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2017.05.08 12:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ależ info z tymi badaniami!

Nie dość, że świetny obrońca i na pewno będzie mocno naciskał na Marcelo to w dodatku zagraliśmy na nosie tym bucom z Atleti. Very Happy

Powrót do góry
SadButTrue
Fanatyk
Fanatyk

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2017.05.08 12:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jakby jeszcze ruchnął Barke w CDR to nie wiem czy by było lepsze kombo XD

Świetnie wygląda w tym sezonie. Super wiadomość. Oby to wszystko prowadziło do oficjalki.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
Szjk

PostWysłany: 2017.05.08 12:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Doskonałe info. Mamy Marcela, ale z Zizou na ławce swoje minuty dostanie. Na razie wszystko zgodnie z planem. <serce>

Vamos Perez. :-)

Burzafka
El Madrid para siempre.

PostWysłany: 2017.05.08 12:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zizou szybko zaczął działać z zarządem. Transfer na plus, w końcu będziemy mieli zastępcę dla Marcelo, w końcu nie bawimy się w pakty o nieagresji z materacami, w końcu pożegnamy Coentrao. Mam nadzieję, że to okienko będzie przełomowe. Do pełni szczęścia nie trzeba za wiele, wróci Llorente do środka pola, dziura na lewej obronie załatana. Jeśli Pepe odejdzie, spokojnie możemy zostawić Diego Llorente lub Vallejo, Nacho pokazał w tym sezonie, że możemy go stawiać na równi z Ramosem i Rafą. Jeśli doszłoby jeszcze do transferu De Gei to byłby obłęd. Pytanie tylko co z Moratą i Jamesem, według mnie odejdzie ten drugi, a kolejny sezon będzie przejściem pokoleniowym dla Asensio, Moraty i Isco. Na sprzedaż Bale'a i/lub Karima nie robię sobie nadziei. Mbappe zostanie klepnięty i zostawiony na następny sezon. Vamos!

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Kadra Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3 ... 11, 12, 13  Następny
Strona 1 z 13
Skocz do: