Bayern Monachium - Real Madryt [1-2]
Idź do strony 1, 2, 3 ... 11, 12, 13  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Sezon 2016/17
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

Jak zakończy się to spotkanie?
Zwycięstwo Realu
48%
 48%  [ 14 ]
Remis
31%
 31%  [ 9 ]
Zwycięstwo Bayernu
20%
 20%  [ 6 ]
Głosowało Użytkowników : 29
Wszystkich Głosów : 29
Szczegółowe rezulataty

Autor Wiadomość
maciek19911
Soy un Madridista y tengo un alma blanca

PostWysłany: 2017.04.09 16:57    Temat postu: Bayern Monachium - Real Madryt [1-2] Odpowiedz z cytatem

Środa godzina 20:45 pierwszy ćwierćfinał LM. Rywalem królewskich będzie ekipa z Monachium. Jak wiemy zabraknie w tym spotkaniu Varane oraz Pepe. W ekipie gospodarzy z powodu kontuzji na pewno nie zobaczymy Hummelsa. Spotkanie na żywo w Canal+.

panzerfaust
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2017.04.09 17:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wyjątkowo szybko zaczyna mi się udzielać ciśnienie, chyba przez to z kim gramy. Ten dwumecz będzie trudniejszy niż ewentualny finał, imo jak chłopaki dadzą radę - w maju będzie pięknie.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
Domel Madridista
The Special One

PostWysłany: 2017.04.09 18:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mam czarne myśli, jeszcze ta kontuzja Varana by przeszła, ale ten Pepe... Nacho jest bardzo solidny, ale nie jestem przekonany na 100%, że podoła w dwumeczu z Bayernem i prostytutkami w lidze. Obym się mylił, bo faktycznie jak ogramy Niemców to chyba gorzej już nie wylosujemy nikogo.

Ciśnienie będzie rosnąć z każdą godziną, każdy kibic czeka na takie mecze. Fajnie by było gdyby na przystawkę Juve wyruchało niepokalaną Very Happy

TWL64
Alfred

PostWysłany: 2017.04.09 19:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dokładnie tak jak Domel napisał. Do wczoraj miałem spore nadzieje, ale kontuzja Pepsona przyprawia mnie o ból głowy... A na eksplozję BBC już tak długo czekamy, że się chyba nie doczekamy.
Ramos zdaje się jest zagrożony kartkami, a trudno będzie powstrzymać Bajerów bez kartek. Oby w rewanżu nie musiał grać Lienhart.
Została wiara w przebłyski geniuszu naszych grajków i w szczęście Zidana.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
El Mou
Prezes
Prezes

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2017.04.09 19:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja tam wierzę, że będzie dobrze :> To też nie jest przecież tak, że Ancelotti zawsze w LM "grał" zajebiste mecze, wystarczy sobie przypomnieć nasz rewanż w Dortmundzie w sezonie Decimy czy pierwszy mecz w Turynie rok później. Mam tylko nadzieję, że nie wyjdziemy z nastawieniem na utrzymanie 0:0, bo wtedy będzie wpierdol. No i trzeba się modlić, żeby Ramos nie złapał kartki, w co niestety nie wierzę, bo wizja środka obrony Nacho - Casemiro na rewanż lekko przeraża.

p.s. Ciekawe czy tym razem też w Monachium będzie wszystko płonąć, jak to zapowiadali 3 lata temu :]

Powrót do góry
Szjk
Intelektualna elita forum.

Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: 2017.04.09 19:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bayern też ma problem ze środkiem defensywy, Hummels kontuzja, a Boateng jest o jedną kartkę od zawieszenia.

Szalenie ciężki mecz po którym spodziewam się wszystkiego. Idealny scenariusz to gol wciśnięty po kontrze + Ramos i wracamy z dobrym wynikiem.

Clif
21st Century Schizoid Man

PostWysłany: 2017.04.09 20:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z Naczosem na Lewego. No szczerze mówiąc nie do końca to widzę.

Stat Crux Dum Volvitur Orbis
Powrót do góry
Gehu89
Master of Drilling

Użytkownik zbanowany

Ostrzeżeń: 3

PostWysłany: 2017.04.09 20:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Naczos nie Naczos... jak ostatnio jechaliśmy do Monachium miał być wpierdol 37:0 :> Jestem nastawiony na ciężką walkę i wyrwanie remisu po dobrym meczu. Szkoda że znowu zobaczymy betonowe BBC + CKM. To jest marnowanie ludzkiego potencjału.

Sandman
Gwiazda
Gwiazda

PostWysłany: 2017.04.09 21:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bayern to nie jest już tylko zespół, który wymienia 242142 podań wzdłuż i do tyłu. Utrzymują się przy piłce, lubią kontrolować mecze, ale również potrafią wyjść z zabójczą kontrą.

Powrót do góry
Nemoris
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2017.04.09 21:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Akurat na ten mecz BBC wydaje sie być najsensowniejsze, bo BBC da nam zajebiste kontry, których może trochę być z takim rywalem.

Powrót do góry
IVAN_ZAMORANO
Eu adoro ser quem sou!

PostWysłany: 2017.04.09 21:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cóż, nie chcę wyjść na minimalistę, ale... byle nie przegrać, po prostu. Bo inaczej skończy się to jak w 2012. Remis bramkowy właściwie biorę w ciemno. Liczyć na brak rytmu meczowego Neuera, cisnąć wolnych Boatenga i Martineza i jebać cały mecz Lewego po barach. Będzie gorąco, już nie mogę się doczekać.

Powrót do góry
Para Siempre
Real Madrid

PostWysłany: 2017.04.09 22:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bayern jest dla mnie faworytem do wygrania tytułu w tym roku. Przemawia za nimi wiele. Niesamowita forma, możliwość dawkowania wysiłku w lidze, Carlo, który jest ekspertem w takich potyczkach, i głód tytułu, w drodze po który odpadają w półfinałach od paru lat. Mimo wszystko wydaje się, że mecz będzie wyrównany, a różnicę zrobią drobne błędy i przebłyski naszych legend lub brak koncentracji naszej obrony.

Ziza jeszcze nie miał trudniejszego zadania. Będzie naprawdę ciekawie.

Powrót do góry
El Mou
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2017.04.09 22:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nemoris napisał:
Akurat na ten mecz BBC wydaje sie być najsensowniejsze, bo BBC da nam zajebiste kontry, których może trochę być z takim rywalem.

No zajebiste w chuj te kontry. Zazwyczaj kończą się tym, że piłka na 30 metrze trafia do Ronaldo a ten wypierdala się o własne nogi, opcjonalnie po prostu ją traci. W ogóle ten mit Realu dobrze grającego z kontry, to jakiś kabaret, bo to się skończyło wraz z odejściem Mourinho. W pierwszym sezonie Ancelottiego nie było jeszcze najgorzej, bo był Di Maria a i Ronaldo był dużo bardziej zwrotny i szybszy, ale teraz to najczęściej żal patrzeć na te kontry.

Powrót do góry
Behappy
be humble

PostWysłany: 2017.04.09 23:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie cykać się, piłka Carletto pasuje do nas, a też nie wyjdą asekuracyjnie w takiej formie i do tego w domu. Nie ukrywam, chociaż to prostackie, że kontuzja Matsa i problemy z barkiem Lewego bardzo mnie cieszą. Nikt od tyłu nie wyprowadza tam piły tak jak Hummels, a więc jego brak pewnie da więcej z tego zadania dla Alonso, który jest dziadem i można grać na jego braki w dynamice, gdzie taki Luka ma złamanie linii opanowane w granicach artyzmu. Nie mogę się doczekać.

Domel Madridista
The Special One

PostWysłany: 2017.04.10 00:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mnie pociesza wynik z ostatniego dwumeczu z nimi, kiedy mieliśmy przegrać milion do zera z najlepszym Bayernem w historii piłki nożnej, a wygraliśmy w dwumeczu 5:0?

Ten mecz będzie szalenie ciężki. Godziny lecą... Tongue

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Sezon 2016/17 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3 ... 11, 12, 13  Następny
Strona 1 z 13
Skocz do: