Bayern Monachium - Real Madryt [1-2]
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 10, 11, 12, 13  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Sezon 2016/17
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

Jak zakończy się to spotkanie?
Zwycięstwo Realu
48%
 48%  [ 14 ]
Remis
31%
 31%  [ 9 ]
Zwycięstwo Bayernu
20%
 20%  [ 6 ]
Głosowało Użytkowników : 29
Wszystkich Głosów : 29
Szczegółowe rezulataty

Autor Wiadomość
browar
Gwiazda
Gwiazda

Ostrzeżeń: 4

PostWysłany: 2017.04.12 22:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W rewanżu tej 3 bramki może zabraknąć, była kurwa idealna okazja żeby ten dwu-mecz zamknąć. Szkoda, ale i tak kto by przed meczem nie chciał takiego wyniku?!

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
PiekielnieSzybki
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2017.04.12 22:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:

Problem w tym że Boa w takiej formie jak dzisiaj jest bardzo niepewny w obronie. Jeśli masz przeciętną formę to tracisz te automatyzmy, zaczynasz się zastanawiać itp. itd. Serio jakoś trudno mi uwierzyć że zagramy w środę na 0 z tłu. Alba taka samo jest w średniej formie... Skoro taki Arsenal był w stanie strzelić bramkę na AA i stworzyć sobie jeszcze w pierwszym meczu w pierwszej połowie 3 świetnie sytuacje to myślisz że Real jest słabszy w ofensywie ? Ja sam jestem ciekaw jak wypadniemy na tle tak potężnego rywala. Ostatnio gramy z mało wymagającymi rywalami :/ . Wieśniaki nas ostatnio mocno stłamsiły...

Cytat:
W obronie zagramy parą Boateng-Martinez ostatnio ta para raczej nie grała ze sobą co daje waszym zawodnikom szansę. Dodatkowo Boateng jest daleki od swojej znakomitej formy. Poza tym ta para nie jest jakaś szybka w pojedynkach biegowych... Jeśli wasze BBC odpali gaz w przodzie to może być ciężko... To że stracimy bramkę to jestem pewny na 90%, pytanie co w przodzie będziemy tworzyć. Ogólnie to ciężko wyczuć co na ten mecz wymyśli Ancelotti <jupi>. Wiadomo jak był Łysy i zakichana tiki taka to obrona miała mniej na znaczeniu :/.
Widać jednak już w tym sezonie że Carlo przykłada rękę do obrony, bo zawodnicy Bayernu mają szybszą i lepszą organizację w tej formacji po stracie piłki. Jak wynik będzie ? Obstawiam w pierwszym meczu skromne 2:1 aczkolwiek wszystko jest możliwe. Dziwie się tylko bukom że dają tak duży kurs na Real...

Spełniło się wszystko co pisałem :/. Mecze z Arsenalem zakłamane, słabi rywale na tle Bayernu. Pisałem przyjedzie Real i przyjdzie mecz prawdy...
Jedyna nadzieja w tym że wróci Lewy i Hummels. Druga żółta masakrycznie naciągnięta przez Ronaldo... Tylko kto o tym będzie pamiętać, wynik 1:2 idzie w świat...

Powrót do góry
Szjk
Intelektualna elita forum.

Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: 2017.04.12 22:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U mnie też się spełniło. Very Happy

Szjk napisał:
Damy radę. Stawiam na 2-1 dla nas. :-)

Hummels ma na rewanż wrócić? Myślałem, że nie ma szans na to...

Krist
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2017.04.12 22:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lewy trochę straszy, no ale cóż. Oby w weekend nie wypadł nikt u nas.

Powrót do góry
saymen
Prezes
Prezes

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2017.04.12 22:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak to mowil klasyk jeszcze nie czas na lizanie sie po fiutach.
Bayern może nam strzelić dwie bramki u nas na stadionie w 10 minut. Wszystko może się wydarzyć bo gramy z TOP drużyną

Powrót do góry
Domel Madridista
The Special One

PostWysłany: 2017.04.12 22:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Neuer prze chuj, aż się przypomniały zamierzchłe czasy kiedy Kret był takim bramkarzem.

Bale.. mam nadzieję, że zagra na week i ktoś go połamie, żeby nie był w stanie nas osłabić przed rewanżem z Bayernem. Bez formy, ławka. Mamy zmienników. Jest nadzieja, jakiś uraz Very Happy

Sam mecz wiadomo. Do przerwy każdy się cieszył, że tylko 1:0, słaba gra. Po przerwie wiadomo, dużo lepiej. Tylko ten jebany niedosyt, brakło 3 bramki, postawienia kropki nad i. Oby nie brakło nam jednego gola po meczu w Madrycie.

Awans jest sprawą otwartą, wróci Hummels, Lewandowski. Równie dobrze mogą nam najebać 3 do przerwy, tak samo jak my im. Będzie meczycho, podobnie jak w pozostałych meczach.

HALA MADRID!

Gehu89
Master of Drilling

Ostrzeżeń: 3

PostWysłany: 2017.04.12 22:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jest niedosyt ale trzeba się cieszyć z tego co mamy.. gdyby ktoś w ciemno proponował taki wynik, to pewnie każdy z nas by go brał.

W 2 połowie mieliśmy baaaardzo dużo miejsca. Można było to rozklepać na minimalnie wyższej intensywności i na pewno by coś jeszcze wpadło.

Nie taki wilk straszny.. po raz drugi Smile

Szjk
Intelektualna elita forum.

Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: 2017.04.12 22:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gehu, zwróć uwagę jak wypompowany był też Bayern. Tam nikt już nie miał siły biegać pod koniec, więc i nasi mieli problem z intensywnością. Szkoda, że nie wygraliśmy wyżej, ale imo drużyna zrobiła wszystko by wyżej wygrać.

Domel Madridista
The Special One

PostWysłany: 2017.04.12 22:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bayern nie miał prawa mieć sił, bo w pierwszej połowie nas nieźle cisnęli. Z wynikiem wiadomo, przed meczem każdy by wziął w ciemno. Po pierwszej połowie również, ale po meczu... Smile Chwała za to, że Ronaldo wcisnął co miał.

Na dzisiaj mamy bardzo dobrą sytuacje w LM i lidze, ale jeden mały błąd i możemy skończyć z niczym. Trzeba trzymać kciuki i wierzyć!

Co z Nacho? Bramka jego... ale oprócz tego zagrał bardzo pewnie.

Behappy
be humble

PostWysłany: 2017.04.12 23:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Spokój z tym niedosytem, trochę pokory. Taki wynik to marzenie. Real od prawie roku strzela w każdym spotkaniu przynajmniej jedną bramkę, pewnie z milion lat nikt poważny nie odpadł po wyjazdowej wygranej, a na Bernabeu w tym sezonie wygrała tylko raz Celta w Pucharze Króla, ani w LL, ani w LM nikt tutaj nie wygrał. Kurs 1,20 na awans Realu, tutaj nie ma co zbierać za bardzo już.

Osobne zdanie dla Pintusa, nasz team to fizyczny potwór.

Co za radość, brawo wszyscy! <serce>

Zedd.
Soy Celeste
Soy Celeste

PostWysłany: 2017.04.13 00:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przed meczem twierdziłem, że jeśli awansujemy to wygramy LM. Jesteśmy blisko, ale nie możemy też się rozluźnić, Bayern to nadal groźny przeciwnik i trzeba wyjść skoncentrowanym w 100%.
Mimo to sytuacja jest bardzo dobra, przed meczem cieszyłbym się z remisu 1:1, o wygranej nawet nie myślałem.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora      
miXUE
Prezes
Prezes

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2017.04.13 07:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

<serce> <serce> <serce>
Co za mecz, co za kac.
Po pierwszej połowie miałem cholernie czarne myśli, ale to co się działo w drugiej połowy było nie do pomyślenia. Bayern okopany w swoim polu karnym, my tworzący okazje z ataku pozycyjnego, świetny Ronaldo, równie świetny Neuer, PRZYGOTOWANIE FIZYCZNE TOP - widzimy prawdziwe efekty pracy łysego. Tego niższego łysego Very Happy Plus jeszcze słówko dla Marco: będziesz, chłopie, wielki.

Przed meczem napisałem, że widzę tu 2:1, ale nie wiem w czyją stronę. Jak się cieszę, że w naszą. Niesamowite, absolutnie się nie spodziewałem przed meczem, że 2:1 to może być najniższy wymiar kary...dla Bayernu. Cris mógł mieć spokojnie 3 bramy, Benzema 2. Szacun dla Manuela, i to jeszcze po kontuzji. Ale nie ma co pierdolić, wynik jest fenomenalny, gra w drugiej połowie była świetna, a nasi na pełnej koncentracji wyjdą na Bernabeu.

Po obronę LM!

Powrót do góry
Kamil121
Gwiazda
Gwiazda

PostWysłany: 2017.04.13 08:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ma ktoś może statystykę ile biegali poszczególni piłkarze?

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora      
Sandman
Trener
Trener

PostWysłany: 2017.04.13 08:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szjk napisał:
A, no i w rewanżu Bayern może z Robertem, ale za to bez Martineza, co oznacza prawdopodobnie Alabe na środku i Bernata na lewej. Pięknie. <serce>

Kto wie czy Hummels nie wróci, więc niekoniecznie Alaba będzie stoperem.

Zgadzam się z wami, dwumecz nie jest zamknięty, jeszcze trzeba zagrać dobre 90 minut na Bernabeu. Bawarczycy będą zmotywowani do odrobienia strat.

Powrót do góry
Gondola.
WORLD'S BEST BOSS

PostWysłany: 2017.04.13 09:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W sobotę z Sportingiem wyjdzie pewnie prawie cała ławka rezerwowych w pierwszym składzie (Danilo, James, Isco, Kovacic, Morata, Vazquez, Asensio), a Zizu da odpocząć wczorajszej zwycięskiej "11" z Bayernem.
Raczej nie spodziewałbym się dużych zmian na wtorek na rewanż, pewnie wyjdzie podobny skład, ale nie ukrywam, że z wielką chęcią zobaczyłbym Asensio za Bale'a. No, ale pewnie ujrzymy nietykalne BBC...

Hala Madrid!

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora      
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Sezon 2016/17 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 10, 11, 12, 13  Następny
Strona 11 z 13
Skocz do: