Bayern Monachium - Real Madryt [1-2]
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 11, 12, 13

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Sezon 2016/17
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

Jak zakończy się to spotkanie?
Zwycięstwo Realu
48%
 48%  [ 14 ]
Remis
31%
 31%  [ 9 ]
Zwycięstwo Bayernu
20%
 20%  [ 6 ]
Głosowało Użytkowników : 29
Wszystkich Głosów : 29
Szczegółowe rezulataty

Autor Wiadomość
lukexpl
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2017.04.14 08:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pewnym siebie i wierzyć we własne umiejętności mają piłkarze. Większość kibiców Realu przed meczem zachowywała się pokornie i remis brali w ciemno z pocałowaniem ręki, a teraz nagle gieroje się zrobiły :P

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
TWL64
Alfred

PostWysłany: 2017.04.14 11:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie no, Stary, ja nie nawiązuje do postawy tylko czepiam się słowa "pokornie", które pasuje mi ewentualnie do drużyny Czereśniaków z Krużewnik.
Real dał pokaz siły, jestem z tego dumny i wierzę, że powtórzy to we wtorek ;)

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
Szjk
Intelektualna elita forum.

Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: 2017.04.14 12:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fakt, że tego słowa "pokora" jest ostatnio za dużo po prostu, ale pokora jest ważna. Wygrywać da się właśnie jedynie pokorą i ciężką pracą, bez tego nie da rady. Inna sprawa, że w luźnych gadkach na forum można chłodno oceniać sytuację i dyskutować na temat naszych szans na konkretne cele, jedno z drugim się nie gryzie.

PiekielnieSzybki
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2017.04.14 12:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

TWL64 napisał:
Nie no, Stary, ja nie nawiązuje do postawy tylko czepiam się słowa "pokornie", które pasuje mi ewentualnie do drużyny Czereśniaków z Krużewnik.
Real dał pokaz siły, jestem z tego dumny i wierzę, że powtórzy to we wtorek ;)

Tu chyba Bayern dał dupy na całego. Bez Lewego i w 10 to Bayern grał praktycznie w 9 :/ . Ile Lewy świadczy dla Bayernu było widać dobitnie w takim meczu. Ciekawe jak Real bez Ronaldo dałby sobie radę w takim meczu.

I piszę to na chłodno. Tak samo jak u nas na forum przykładowo długo przed samym meczem pisałem tak ->

Cytat:
Przypomnij sobie drugi mecz Realu z Napoli w pierwszej połowie :568: Cała pierwsza połowa to słabizna ale w przerwie dostali opierd*** podwyższyli poziom koncentracji i zabili mecz w drugiej połowie :okulary2: ! Ja myślę że na taki mecz jak z nami to będą skoncentrowani i zmobilizowani od pierwszej sekundy do końcowego gwizdka :573: . W takim meczu wątpliwe jest aby zdarzały się im przestoje dłuższe niż parę minut.

Daję głowę że w przerwie z nami tak właśnie w szatni było. Szybka bramka po przerwie to pokazała...
Cytat:

Nie będę się chwalić że do typów mam czasami dobrego nosa Smile Na dzień dzisiejszy szanse 50 na 50. Szkoda że przed Realem nie przyszło nam zagrać z mocnym rywalem jak np. BVB.
Ciężko jest wyczuć co będzie w pierwszym meczu i kto wywalczy awans Twisted Evil . Nie wiem na co nas stać w obronie, czy damy się znów zaskocz czy tym razem zagramy koncertowo i skoncentrowanie przez 90 minut mając na uwadze rzuty wolne i rożne. W pierwszym meczu może być np. 3:1 dla nas jak i 1:3 dla nich...

Omyłkowo napisałem że szkoda że przed Realem nie gramy z BVB. Zagraliśmy i wszystko było super, tylko że BVB jak widać jest za mało wymagające na chwilę obecną...

Cytat:

Zastanawiam się w jaki sposób stracimy bramkę w tym meczu, czy BBC odpali w tym meczu, Boateng dalej w średniej formie, czy obrońcy dają radę tak zagrać że mur chiński pęka Mr. Green , martwi mnie kurs u buków na na nasz zespół :|, Real to nie BVB aby wystawiać tak marne kursy na naszych rywali. Liczę że zaskoczymy taktycznie Real Twisted Evil, dajmy im trochę pograć dla odmiany :568: ostatnio wypalają nam kontry jak za czasów Juppa Mr. Green ! Co tu jeszcze napisać ?

Czyli już wiadomo jak nam wbijać szmaciane bramki :/. Wszystko działało do przerwy...

Powrót do góry
Szjk

PostWysłany: 2017.04.14 12:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ponoć Boateng ma jakiś problem z mięśniem przewodziciela, choć Carlo mówi, że liczy na to, że z Realem zagra. Powiedział też, że Hummels trenuje w wodzie, więc może się zdarzyć i tak, że obu zabraknie, na co liczę.

D:
Doczytałem dokładniej co tam Carlo mówił. ;)

Ostatnio zmieniony przez Szjk dnia 2017.04.14 12:51, w całości zmieniany 2 razy

PiekielnieSzybki
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2017.04.14 12:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szjk napisał:
Ponoć Boateng ma jakiś problem z mięśniem przewodziciela, choć Carlo mówi, że to nic wielkiego i z Realem zagra. Lewy też miał zagrać. Very Happy

Obrona Bayernu to może być istny kabaret... Także spokojnie :| my będziemy płakać wy się radować :( Może być tak że na środku zagra Boateng z Alabą a na boku Bernat. No chyba że Hummels zdąży

Powrót do góry
Domel Madridista
The Special One

PostWysłany: 2017.04.14 12:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Coraz lepiej, coraz lepiej... Very Happy Skąd info, dieroten czy jak im tam?

Szjk

PostWysłany: 2017.04.14 12:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak. Very Happy

Myślę, że Carlo szczerze mówi jak jest, tak jak przed meczem liczył na Lewego który ostatecznie nie zagrał. Osobiście nie wierzę w powrót Hummelsa, ale zobaczymy.

Demon Ognia
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2017.04.14 15:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

PiekielnieSzybki napisał:
Ciekawe jak Real bez Ronaldo dałby sobie radę w takim meczu.

Real bez Ronaldo potrafił wygrać finał Pucharu Króla, czy sklepać Seville 3:0. Siłą drużyny jest kolektyw, brak pojedyńczego piłkarza może być problemem, ale powinno być jakieś przyzwoite zastępstwo, czy inny piłkarze, którzy wezmą grę na siebie.

Powrót do góry
sicario
Manhunt

PostWysłany: 2017.04.14 17:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Trzynasta strona dyskusji. Ostatnio tyle było po.... Meczu finałowym z Atletico
Smile
PS przydałby się temat z meczem kolejnym, bo to już jutro. Przygotowania, przygotowaniami, święta, świętami, ale jutro Real gra Smile

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
PiekielnieSzybki
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2017.04.14 19:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Demon Ognia napisał:
PiekielnieSzybki napisał:
Ciekawe jak Real bez Ronaldo dałby sobie radę w takim meczu.

Real bez Ronaldo potrafił wygrać finał Pucharu Króla, czy sklepać Seville 3:0. Siłą drużyny jest kolektyw, brak pojedyńczego piłkarza może być problemem, ale powinno być jakieś przyzwoite zastępstwo, czy inny piłkarze, którzy wezmą grę na siebie.

Mnie bardziej chodzi o walkę na takim etapie i z ta kim rywalem jak Bayern. Sorki ale gdzie tam Sevilli do Bayernu. Piszesz o zastępstwie ? Zgadzam się, gdyby taki Müller był w top formie jak sezon dwa temu, to można pokusić się o stwierdzenie że dziura w ataku jest załatana.

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Sezon 2016/17 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 11, 12, 13
Strona 13 z 13
Skocz do: