Bayern Monachium - Real Madryt [1-2]
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 11, 12, 13  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Sezon 2016/17
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

Jak zakończy się to spotkanie?
Zwycięstwo Realu
48%
 48%  [ 14 ]
Remis
31%
 31%  [ 9 ]
Zwycięstwo Bayernu
20%
 20%  [ 6 ]
Głosowało Użytkowników : 29
Wszystkich Głosów : 29
Szczegółowe rezulataty

Autor Wiadomość
maciek19911
Soy un Madridista y tengo un alma blanca

PostWysłany: 2017.04.10 14:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Biorąc pod uwagę brak dwóch środkowych obrońców, Ramos o kartkę od zawieszenia, granie ciągle tym BBC to jeżeli my przejdziemy Bayern Monachium, taki Bayern jaki teraz jest to będzie to dla mnie ogromne zaskoczenie i niespodzianka jakiej nie pamiętam. Nie ma co się oszukiwać Bayern ma wszystko, żeby nas przejść, ba mają wszystko, żeby wygrać całą LM. Remis w środę to sukces bez dwóch zdań.

hugh hefner
apostoł zlewaczenia

PostWysłany: 2017.04.10 14:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sukcesem będzie tylko i wyłącznie wygranie tego dwumeczu.

Para Siempre napisał:
No rzecz w tym że w forum jak taki hugh jebnie posta to kolację zjesz i nie przeczytasz, nie zaśniesz bo przetwarzasz 2 dni.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
Dexter.
Mr. Champions

PostWysłany: 2017.04.10 15:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czego my nie mamy żeby obronić LM? Kto ma tego dokonać jak nie Real Madryt?

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
sicario
Manhunt

PostWysłany: 2017.04.10 15:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie mamy 2 obrońców, nie mamy konkretnego stylu i intensywności, przez której brak w weekend stracilismy 2 pkt., a na przestrzeni sezonu troszkę wiecej. Wierzę w nich, jednak ta wiara nie może działaś oślepiającą. Mamy swoje problemu, niestety większe niż sezon temu, jednak walką, zaangażowaniem, INTENSYWNOSCIĄ i odrobiną kreatywności w ataku możemy znaleźć si w 1/2.

Powrót do góry
Szjk
Intelektualna elita forum.

Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: 2017.04.10 16:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gehu89 napisał:
Z innej beczki.. koledze, który wspomina o BBC i zabójczych kontrach chyba mocno przyświeciło słoneczko dzisiaj w czachę i popaliło korę mózgową. Niemniej ktoś już zdążył to odpowiednio skomentować.. chyba nawet El Mou :-)

Standardowo przeinaczasz słowa innych, nie mam o to do ciebie pretensji bo już się przyzwyczaiłem (wiem, obniżam standardy, sorry), ale rozumiem, że jak stworzymy sobie dobrą sytuację bramkową po kontrze to grzecznie przepraszasz za swoją głupotę i obiecujesz poprawę? To by należało zrobić, skoro jesteś taki pewny w swoich przekonaniach, że masz czelność kpić z innych którzy twierdzą, że właśnie jakaś kontra może nam dać wynik z Bayernem.

Gehu89
Master of Drilling

Ostrzeżeń: 3

PostWysłany: 2017.04.10 16:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Widziałem zbyt wiele zjebanych kontr w tym sezonie w wykonaniu naszego słynnego trio. ;) Nie nie przeproszę. Raz na rok to nawet Coentrao zagra.

Ja po prostu twierdzę, że każdy absolutnie każdy nauczył się jak gra Real z BBC z przodu. Formuła się wyczerpała i potrzebne są zmiany taktyczne. Nic i aż tyle.

panzerfaust
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2017.04.10 16:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kontry wiadomo za rządów którego pana były naszą kapitalną bronią, dalej w pierwszym sezonie z Carletto także jeszcze to super funkcjonowało (nawet i z samym baja na ich terenie chyba każdy pamięta i wie o jakiej piszę). Potem to już tylko pojedyncze rodzynki, ale to już od dawna nie jest nasza broń. Obecnie to stawiałbym chyba na stałe fragmenty gry i główki, tutaj mamy świetnych egzekutorów niezmiennie, cesarz, peps, rafa, cr, bale, benz też często strzela.

Powrót do góry
PiekielnieSzybki
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2017.04.10 17:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam Very Happy Chyba nie muszę pisać z jakich wrot wychodzę Very Happy .

Dokładnie 3 lata temu gdy graliśmy z wami pisałem już przed pierwszym meczem na forum Bayernu.

przez Szybki » 19 kwi 2014, o 18:59
Cytat:

Dobra, dorzucam swoje 3 grosze :/ Tak jak gdzieś tam pisałem, każda passa ma swój koniec :/ Real chyba przełamie się w meczach z nami ! Popatrzmy sobie na ten mecz ze strony Realu. Jak nie teraz pykną Bayern to kiedy ? Jak nie tu, to gdzie ? Na jaką formę ma Real czekać aby nas wyeliminować ? Ile lat jeszcze mają czekać ? Z taką grą jaką teraz prezentujemy to tylko możemy pomarzyć o finale ! Te wszystkie zabobony że zaskoczymy w tym meczu możemy sobie wsadzić... Boje sie ze ten mecz moze wygladac jak kiedys z Zenitem w PU.
http://www.myvideo.de/watch/4127483/Zen ... enchen_4_0

Także wtedy twardo stąpałem po ziemi Smile W tym roku ciężko wyczuć...

Strasznie skazujecie Real na porażkę, z kolei nasi kibice są strasznie pewni siebie. Optymizm np. czerpią z meczów z Arsenalem :] . Problem jest taki że dopóki i w pierwszym i w drugim meczu grał Kościelny dopóty Arsenal się mocno trzymał. Także tamte dwa mecze są mocno zakłamane tym wynikiem ! Real uważam za Top 3 w Europie więc radzę wszystkim zejść na ziemię...
W obronie zagramy parą Boateng-Martinez ostatnio ta para raczej nie grała ze sobą co daje waszym zawodnikom szansę. Dodatkowo Boateng jest daleki od swojej znakomitej formy. Poza tym ta para nie jest jakaś szybka w pojedynkach biegowych... Jeśli wasze BBC odpali gaz w przodzie to może być ciężko... To że stracimy bramkę to jestem pewny na 90%, pytanie co w przodzie będziemy tworzyć. Ogólnie to ciężko wyczuć co na ten mecz wymyśli Ancelotti <jupi>. Wiadomo jak był Łysy i zakichana tiki taka to obrona miała mniej na znaczeniu :/.
Widać jednak już w tym sezonie że Carlo przykłada rękę do obrony, bo zawodnicy Bayernu mają szybszą i lepszą organizację w tej formacji po stracie piłki. Jak wynik będzie ? Obstawiam w pierwszym meczu skromne 2:1 aczkolwiek wszystko jest możliwe. Dziwie się tylko bukom że dają tak duży kurs na Real...

Powrót do góry
Szjk
Intelektualna elita forum.

Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: 2017.04.10 18:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No u was niezmienny entuzjazm. Trzy lata temu też pamiętam jak kibice Bayernu świętowali po losowaniu, ale widać żadnych wniosków nie wyciągnęli od tamtej pory. To chyba to klepanie ogórów w lidze tak pompuje większość waszych. Very Happy

Nie skazujemy Realu na porażkę, panuje umiarkowany entuzjazm. Osobiście oceniam nasze szanse na jakieś 50 procent. ;)

Lewy zagra, jak myślisz?

Ostatnio zmieniony przez Szjk dnia 2017.04.10 18:43, w całości zmieniany 1 raz

PiekielnieSzybki
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2017.04.10 18:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szjk napisał:
No u was niezmienny entuzjazm. Trzy lata temu też pamiętam jak kibice Bayernu świętowali po losowaniu, ale widać żadnych wniosków nie wyciągnęli od tamtej pory. To chyba to klepanie ogórów w lidze tak pompuje większość waszych. Very Happy

Nie skazujemy Realu na porażkę, panuje umiarkowany entuzjazm. Osobiście oceniam nasze szanse na jakieś 50 procent. ;)

Lewy zagra, jak myślisz?

Dlatego przytoczyłem tu swoje słowa sprzed 3 lat. Byłem jednym z nielicznych fanów Bayernu który stawiał na Real. Większość fanów jednak daje się łapać na tym że skoro zawsze się pokonało Real to passa musi trwać... Czułem właśnie wtedy że ta passa się kończy... Real umotywowany jest zabójczy, pokazała to np. druga połowa rewanżowego meczu z Napoli.

Co do Lewego to myślę ze zagra Twisted Evil, Mueller-Wohlfahrt zapewne zastosuje niekonwencjonalną metodę leczenia ;)

Powrót do góry
maciek19911
Soy un Madridista y tengo un alma blanca

PostWysłany: 2017.04.10 18:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mam_To_Coś napisał:
Czego my nie mamy żeby obronić LM? Kto ma tego dokonać jak nie Real Madryt?

A więc od początku. Keylor na kolana nie powala, nie jest tym kocurem jakim był, nie daje 100% gwarancji, że nie będzie babola. Obrona. Monolitu nie mamy. Ile rozegraliśmy bardzo dobrych spotkań w grze defensywnej? Bardzo mało. Do tego brak Pepe oraz Varane. Nacho jest na jakimś poziomie, ale przeciwnikiem będzie koleś z absolutnego topu i do tego w formie optymalnej. Sam Pepe nie miałby łatwo z Lewym, a gdzie tutaj reszta. Ramos musi zagrać profesurę. Pomoc. Totalnie przewidywalna, tak samo atak. Mało ruchu, mało kreatywności. Bale jest dramatem.
Generalna gra nie powala. Jest wiele mankamentów. Brakuje tej pieprzonej intensywności. Obawiam się tego, że Bayern na własnym boisku zepchnie nas do obrony jak to zrobiło Napoli w rewanżu. Włosi nie wykorzystali swojej szansy i życie (Ramos) ich pokarało w drugiej połowie. Niemcy jeżeli będą nas mieli tak na widelcu to pykną nas i tyle.
Zobaczymy, oby nas zaskoczyli swoją postawą, ale na dziś wygląda to średnio.

saymen
Prezes
Prezes

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2017.04.10 18:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wszystko wskazuje na naszą porażkę, kontuzje, forma BBC, forma lewego i Bayernu. Zawsze jak tak było to potem wygrywaliśmy i liczę na to samo. Zdecydowanie lepiej sobie radzimy jak nie jesteśmy faworytami ;)

Powrót do góry
PiekielnieSzybki
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2017.04.10 18:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Natomiast u nas w środku pomocy dziadek Alonso. Serio myślisz że mało będziecie mieć miejsca na grę ? Jeśli przetrwacie nawał albo wyjdziecie z jedną kontrą to może być ciekawie.

Mecz będzie zapewne bardzo podobny jak ten z Atletico w zeszły roku. Na stoperze para Martinez-Boateng... Takich właśnie akcji się boję gdzie padła bramka na 1:1.
https://www.youtube.com/watch?v=qc2JFsKh52A
3 min. 6 sec.

Powrót do góry
Nemoris
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2017.04.10 18:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gehu89 napisał:
El Mou napisał:
No jeśli Alonso zagra, to bezwględnie trzeba będzie go naciskać cały czas wysokim pressingiem i liczyć na jakiegoś babola, które zdarzały mu się przecież już i w końcowym fragmencie kariery u nas.

Dokładnie. Tutaj przydał by się taki Isco czy Asensio który będzie do niego wychodził z próbami przejęcia ( niestety w Bale'a i Benzemę w tej sytuacji nie liczę, a Kroos czy Modrić raczej tak wysoko zapuszczać się nie będą). Alonso to może być nasz klucz do zwycięstwa.

Z innej beczki.. koledze, który wspomina o BBC i zabójczych kontrach chyba mocno przyświeciło słoneczko dzisiaj w czachę i popaliło korę mózgową. Niemniej ktoś już zdążył to odpowiednio skomentować.. chyba nawet El Mou :-)

To Tobie ewidentnie przypaliło korę mózgową napinaczu, bo wymyślasz sobie rzeczy o których nikt nie pisał ;)

Powrót do góry
Termigez
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2017.04.10 18:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Trzy lata temu to była śmieszna sprawa bo Bayern mógł wylosować Real, Atletico i Chelsea. Kibice Bayernu (w tym ja) cieszyli się z Realu bo myśleliśmy, że to jedyny zespół, który się nie cofnie i nie będzie grał z kontry. Wypadł nam w tamtym okresie Thiago, który był kluczowy aby to nasze pseudo klepanie miało jakieś ręce i nogi, a bez niego to się jebło i mieliśmy szanse tylko przeciwko komuś kto zagra otwarty futbol. W przypadku Chelsea i Atletico autokar to był pewniak, ja w was wierzyłem, że będzie chcieli dominować :-) A jak to wyglądało i jak się skończyło to dobrze wiecie ;) Zresztą z tego co pamiętam to najpierw fakt był entuzjazm, ale im bliżej meczu tym było więcej pesymistów bo ludzie widzieli jak Bayern fatalnie gra.

Lewy powinien zagrać, on nie odpuści. Zwłaszcza, że ma konkretne staty (coś koło 45 bramek w 46 spotkaniach) i chyba zdaje sobie sprawę, że TOP 3 ZP jest blisko. Ale do tego musi dalej grać, dalej strzelać i to zwłaszcza w takich meczach. Nie znam się na tym, ale jeśli ten bark jest tylko zwichnięty to może jakaś blokada czy coś i powinno być ok.

A co do stoperów to ja się nawet cieszę jak wyszło. Znaczy normalnie zagralibyśmy Hummels-Boateng, a prawda jest taka, że ostatnio w najlepszej formie jest Martinez, który czyści wszystko i pięknie czyta grę. Ani Hummels, ani zwłaszcza Boateng tego nie gwarantują ostatnio.
Więc dla mnie para Boa+Martinez > Boa+Hummels.

Kluczowe moim zdaniem będzie jak Carlo ustawi środek pola. Ja bym to ułożył Vidal-Thiago-Muller które zaczęło super funkcjonować, z drugiej strony Thiago gra lepiej na 10 więc może być Alonso, ale gość jest po prostu za wolny na ten poziom już. Musielibyśmy Was równo zdominować żeby Alonso wypalił.

A ten gol Griziego to przesadzasz Szybki. Tam nie miało to nic wspólnego z szybkością stoperów, zgraniem itp. Po prostu Boa wyłączył myślenie i poszedł ostro pressingiem odebrać piłkę, nie wyszło, a potem Alaba nie przeciął wydaje się prostej piłki. Nawet chyba spalony był, nie pamiętam już. + nie mam pojęcia serio w czym lepsza byłaby para z Hummelsem.

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Sezon 2016/17 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 11, 12, 13  Następny
Strona 3 z 13
Skocz do: