Real Madryt - Bayern Monachium [4-2]
Idź do strony 1, 2, 3 ... 15, 16, 17  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Sezon 2016/17
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
PiekielnieSzybki
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2017.04.16 18:52    Temat postu: Real Madryt - Bayern Monachium [4-2] Odpowiedz z cytatem

Co za czasy że ja jako fan Bayernu zakładam wam post odnośnie meczu Very Happy . Mecz oczywiście w najbliższy wtorek :-) . Chyba mało kto się spodziewa że Real da sobie wyrwać awans uzyskując tak rewelacyjny wynik w Monachium. Bayern musi zagrać odważnie od pierwszych minut...
Jeśli obrona będzie klejona (Alaba + ktoś) to w meczu będzie pozamiatane.
Boateng zapowiedział kilka dni temu że zagra ponieważ dla niego to najważniejszy mecz sezonu, także te wszystkie spekulacje na bok. Hummels niby leci ale szanse że zagra są marne... Wy przystąpicie do meczu bez Garetha Bale'a ale to raczej wzmocnienie niż osłabienie Smile Widać że inni aż palą się do gry ! Jeśli Bayern nie złoży przyzwoitej obrony to nawet Lewandowski tu nie pomoże <ściana> .

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
madridcampeon
Busquemos soluciones
Busquemos soluciones

PostWysłany: 2017.04.16 19:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No, nareszcie ktoś meczowy założył. Very Happy

Na moje proste myślenie, zapowiada się na mecz, w którym Bayern pójdzie do ataku, co my będziemy musieli wykorzystać i ich punktować. Ale piłka jest o wiele bardziej skomplikowana, Ancelotti spróbuje coś wymyślić na ten mecz i zapewne będzie to wyglądało inaczej niż sobie wyobrażam.

Obawiam się, że będziemy musieli zdobyć co najmniej dwie bramki, bo w obronie niestety nie błyszczymy, a Bayern powinien zagrać lepiej w ataku niż u siebie, do tego będą po prostu groźniejsi z Lewandowskim. Very Happy Mimo bardzo dobrego rezultatu w Monachium, u mnie jest nerwówka, ale to akurat normalne w moim przypadku. Gdybyśmy tam wygrali 3:1, to byłbym o wiele spokojniejszy, no ale to raczej nic odkrywczego.

Najważniejsze żeby awansować - jeśli zagramy słabo, ale będziemy w półfinale, to złego słowa nie powiem.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
miXUE
Prezes
Prezes

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2017.04.16 19:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co tu dużo mówić, trzeba awansować i nic innego nie wchodzi w grę. Jeszcze raz trzeba pochwalić naszych za świetną drugą połowę w Monachium, która pozwala na w miarę komfortową sytuację. Wynik nie pozwala na żadne rozluźnienie(które i tak by się z Bayernem nie zdarzyło), więc liczę na dobry, porządny meczyk i kolejne zwycięstwo.

Galowa 11-tka będzie wypoczęta(Ramos i Nachos to widać, że na 100% ze Sportingiem nie grali, zwłaszcza Nachos), a Isco jest w genialnej formie. Nie mam wątpliwości, że Hiszpan wskoczy za Bale'a. I nie mam wątpliwości, że to dobry ruch, zwłaszcza, ze Hiszpan w ważnych meczach zawsze stoi na wysokości zadania. Asensio bym jeszcze nie wpuścił od 1-ej, wtedy Bayern już nic nie mógł zrobić, a teraz będzie większa presja. Zresztą najlepsze mecze w tym sezonie Real grał jak był dodatkowy kreatywny pomocnik na boisku, większa jest wtedy równowaga.

Jeszcze napięcia nie mam, za świątecznie dziś, pewnie jutro je odczuje. Przed meczem w Monachium to odliczało się minuty, teraz liczę na spokojną, inteligentną grę i kontrolę, żadnego 0-1 i odrabiania/wyrównywania, bo nie mam ochoty dostać zawału. Fajnie, że gramy 1 dzień przed Barcą.

A potem kilka dni analizy, który przeciwnik w półfinale będzie najlepszy Twisted Evil Ale najpierw w nim bądźmy.

Powrót do góry
PiekielnieSzybki
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2017.04.16 19:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

madridcampeon napisał:
Gdybyśmy tam wygrali 3:1, to byłbym o wiele spokojniejszy.

Właśnie liczę na taki Chichot historii... Real mógł zabić ten mecz podwyższając na 3:1 a w rewanżu może braknie tej właśnie jednej bramki.
Tak samo jak liczę na podobny mecz jaki zagrało Schalke dwa lata temu wygrywając na Santiago Bernabéu 3:4 Twisted Evil.

Powrót do góry
bombel22
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2017.04.16 19:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Real ma duży problem ze środkiem obrony ale z tego co kojarze to Bayern będzie mieć jeszcze większe. Kto tam będzie zdrowy?

To że wróci Lewy będzie dużym problemem ale mam nadzieje że ZZ nie myśli o tym by bronić wyniku tylko klasycznie rozegra to po swojemu.

Zbawienna może się okazać kontuzja Bejla co przy wejściu do składu Isco bo nie wyobrażam sobie innego wyboru może tylko poprawić równowagę ekipy i przejąć inicjatywę w meczu.
Zakładajać że będzie 4-4-2, to obecnie najsilniejsze ustawienie dla Realu.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora      
Termigez
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2017.04.16 19:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dla mnie sprawa po pierwszym meczu wygląda tak, że Real to drużyna lepsza, przede wszystkim bardziej "turniejowa" od Bayernu. Macie głębszą ławkę, w dodatku po raz enty w tym sezonie wyciągacie wynik w końcówce. Macie wszystko co trzeba mieć, łącznie z kontuzjowanym Balem.

Jedyną szansę upatruję w tym, co stało się te 4-5 lat temu, gdy szybko strzeliliście 2 gole, potem Bayern wyrównał i Real się mocno obsrał bo każda bramka kosztowała ich podwójnie. Jasne, że teraz jest zupełnie inny wynik, ale gdyby Bayernowi udało się szybko strzelić to widzę szansę w tym, że Real straci trochę kontrolę, a Bayern właśnie tego potrzebuje żeby być groźnym.

Generalnie szykują się jakieś jaja na stoperze i jeśli serio wyjdzie tam Alaba + Kimmich/Alonso to nawet nie ma o czym gadać.

Powrót do góry
Gehu89
Master of Drilling

Użytkownik zbanowany

Ostrzeżeń: 3

PostWysłany: 2017.04.16 20:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie zapominajcie że na bramce Bayernu stoi terminator. Wraca Lewandowski który będzie niesamowitym wzmocnieniem. Będzie niesamowicie ciężki mecz z obu storn. Ten kto opanuje środek pola ten zwycięży. Po cichu liczę na obecność Isco i jego geniusz.

Sandman
Gwiazda
Gwiazda

PostWysłany: 2017.04.16 20:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Boateng może nie wystąpić, a nawet jeśli wystąpi to podobno nie jest w dobrej formie, Hummels raczej od razu po kontuzji nie będzie w formie i rytmie meczowym, możliwe że również nie wystąpi. Trzeba będzie uważać na Roberta, bo wiadomo jak ważnym jest piłkarzem dla Bawarczyków.
Jeśli nasi zagrają tak jak na Allianz Arenie to jestem spokojny.

Powrót do góry
Behappy
be humble

PostWysłany: 2017.04.16 21:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lewy z rozpieprzonym barkiem groźny? Owszem do pierwszego, drugiego kontaktu z Casemiro/Ramosem, nie zdziwi mnie nawet odnowienie urazu. Ot, taka niewdzięczna kontuzja. Przy kontuzji Bale'a o środek pola w ogóle się nie martwię, bo w miejsce Garetha wskoczy Isco. Tylko cud może dać awans Bayernowi, nie mają obrony, a ich kluczowy piłkarz przyjeżdża połamany.

Szjk
Intelektualna elita forum.

Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: 2017.04.16 22:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Największy stres był przed pierwszym meczem, teraz mamy połowę kwietnia, najtrudniejsze już za nami i pozostaje niczego nie zjebać, czyli zremisować z Bayernem i Barceloną. Mam wrażenie, że tej grupy już nic nie zatrzyma, więc jestem spokojny. Damy radę. ;)

lukexpl
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2017.04.17 07:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja jestem o dziwo spokojny po tym pierwszym meczu. Mamy dobry wynik, gramy na swoim stadionie, który w tym sezonie jest twierdzą. Bayern ostatni raz wygrał na naszym stadionie w 2001 roku i to zaledwie 0-1, taki wynik jutro nie da im awansu. Będą mieli braki w obronie, będą musieli się otworzyć, gonić wynik i frajerstwem będzie tego nie wykorzystać. Trenuje ich Carlo, który wyjazdów super nie ma, a jego drużyny rzadko kiedy potrafią odrobić wynik.

Jeśli spieprzymy, to po prostu będzie znaczyć, że nie zasługiwaliśmy na awans, ale mam nadzieję, że się uda.

Powrót do góry
Gondola.
WORLD'S BEST BOSS

PostWysłany: 2017.04.17 10:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ale się mecz szykuje! Moim zdaniem będzie ciekawszy niż w Monachium - Bayern z Lewandowskim musi zaatakować, by gonić wynik, a Real przy tak dużym potencjale ofensywnym (mam nadzieję, że zagra ISCO) nie zwykł oddawać pola rywalom - będziemy więc świadkami gry dwóch ofensywnie nastawionych drużyn, a przewaga wywalczona w Monachium jest tak marginalna, że wszystko się jeszcze może zdarzyć. Niech zagrają tak jak w ostatnich 45 minutach, gdy strzelili 2 bramki, a o wynik i awans będę spokojny (choć równie dobrze mogą zagrać tak jak w pierwszej połowie - czyli 0:1 w plecy).

PS: Kiedy losowanie półfinałów? W tym tygodniu po Lidze Europy?

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora      
Para Siempre
Real Madrid

PostWysłany: 2017.04.17 11:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lewy ośmieszył kiedyś Pepego strzelając nam hattricka. Więc dla Nacho to będzie najtrudniejsze wyzwanie w karierze.

Z naszą defensywą i bramkarzem nie wierzę, że nie stracimy bramek. Oby jedną, ale dwie nie będą zaskoczeniem.

Powinniśmy mieć jednak przewagę w środku i stworzyć swoje okazje. Liczę, że Karim i Ronaldo będą skuteczni - bo ta skuteczność zadecyduje, czy górą wyjdzie Lewy i Neuer, czy Ronaldo i Benzema - to będą osoby decydujące o losach dwumeczu.

No i oby Zidane nie wyskoczył z Jamesem w miejsce Bale'a. Rozumiem, że Isco tam nie pasuje, ale to już lepszy będzie Lucas bez formy i Asensio bez takiego doświadczenia.

Liczę na to, że stoperem będzie Alonso, on tam nigdy nie był mocny.

Ani Bayern, ani Real nie wyjdzie by atakować. To będzie tak samo kunktatorski mecz jak w Monachium. Obaj Panowie wiedzą, że będą mieli swoje okazje bez zbędnego ryzyka. I obaj mają rację. :]

Typuje 3:2 dla nas.

Powrót do góry
Domel Madridista
The Special One

PostWysłany: 2017.04.17 11:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiadomo co z tą ich obroną, kto trenował?

zetep
Killing Football

PostWysłany: 2017.04.17 11:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kompletnie nie wiem czego znowu się spodziewać. Wynik jest jak marzenie, a uważam, że Bayern ma jakieś 20% szans na wygranie z nami. Tak ogółem to co raz lepiej wyglądamy fizycznie i uważam, że jeśli przejdziemy Niemców to będziemy dalej już tak rozpędzoną maszyną, że nie wiem czy coś nas powstrzyma przed obroną LM.

Tylko ten Nacho.. Uwielbiam gościa, ale ostatnio pokazał, że chyba jest dobrym ligowcem, a nie piłkarzem, który z takim Bayernem nie popełni błędu, może się myle, bo sezon gra świetny.

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Sezon 2016/17 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3 ... 15, 16, 17  Następny
Strona 1 z 17
Skocz do: