Real Madryt - Bayern Monachium [4-2]
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 15, 16, 17  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Sezon 2016/17
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
saymen
Prezes
Prezes

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2017.04.17 12:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jutro za Bejla wyjdzie Lucas tak czuje. Isco ława i ewentualne wejście w drugiej połowie. Zizu bedzie chciał żeby ktoś wspomagał Daniego i wybiegał tam na prawej stronie

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
Gehu89
Master of Drilling

Ostrzeżeń: 3

PostWysłany: 2017.04.17 13:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja czuję Jamesa xD Obym się mylił, oby to Isco wybiegł w podstawowym składzie.

browar
Gwiazda
Gwiazda

Ostrzeżeń: 4

PostWysłany: 2017.04.17 14:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mimo wygranego pierwszego meczu strasznie ciężkie to będzie spotkanie. Wraca Lewy i ten fakt mocno przemawia do Bayernu. Coś czuję, że może to się skończyć dogrywką a nawet karnymi. Ciężko, ciężko będzie.

Powrót do góry
hugh hefner
apostoł zlewaczenia

PostWysłany: 2017.04.17 14:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W pierwszym meczu osiągnęliśmy bardzo dobry rezultat, ale wciąż daleko jest do awansu. Jeżeli istnieje jakaś drużyna, która jest w stanie wygrać z nami dwoma bramkami na Bernabeu, czy chociaż te 2-1 i doprowadzić do dogrywki, to jest nią właśnie Bayern. Kluczem będzie koncentracja i pełne zaangażowanie od pierwszych minut, ale Ameryki tym nie odkryję. Trzeba od początku zagrać mądrze, ale akurat z tym drużyna Zidane'a problemów raczej nie ma, nawet wtedy, gdy gra się nie układa. Jeżeli po pierwszej połowie dalej będzie 0-0, albo będziemy prowadzić, ciężko będzie to już zjebać. To jest Bernabeu, można praktycznie w ciemno zakładać że coś strzelimy, więc powinno być dobrze. Jestem dobrej myśli, ale do awansu wciąż jeszcze daleko.

Para Siempre napisał:
No rzecz w tym że w forum jak taki hugh jebnie posta to kolację zjesz i nie przeczytasz, nie zaśniesz bo przetwarzasz 2 dni.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
Gondola.
WORLD'S BEST BOSS

PostWysłany: 2017.04.17 16:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Złe wiadomości z Bayernu. Hummels i Boateng lecą do Madrytu, ponoć ich szanse na występ od pierwszej minuty ocenia się jako klasyczne 50/50, a Carlo ma podjąć decyzję dopiero na godzinę przed meczem (niektóre źródła piszą, że Hummels i Boateng wystąpią, niektóre informują, że zabraknie ich w podstawowej jedenastce.)
Jak dodamy do tego pewnego już gry Lewandowskiego, to kadra Bayernu staje się bardzo mocno zbliżoną do naszej. Prawda jest taka, że Bayern musi zagrać mecz sezonu by awansować - Plusem jest to, że Bayern będzie musiał atakować, a nasze kontry są prawdopodobnie najlepszymi w tej chwili na świecie :-) .
Przeczuwam, że jeśli Real przetrwa bez straty gola pierwsze 20-25 minut, to szanse na awans sporo wzrosną - jeśli Bayern szybko strzeli gola to będzie mega parno, bo Niemcy ostro docisną wiedząc, że dzieli ich wtedy gol od awansu. Tutaj atut własnego boiska niewiele znaczy, acz miło będzie usłyszeć naszych kibiców :-) .

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora      
Dexter.
Mr. Champions

PostWysłany: 2017.04.17 16:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

RMGalacticos napisał:
a nasze kontry są prawdopodobnie najlepszymi w tej chwili na świecie :-) .

To akurat kompletna bzdura. Very Happy

Generalnie jest ciśnienie przed meczem, nie chce nic wyrokować, mam nadzieję że szybko zdobędziemy bramkę i zamkniemy dwumecz. Tyle.

Powrót do góry
Szjk
Intelektualna elita forum.

Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: 2017.04.17 16:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Marinez też pojechał, a pauzuje. ;)

IVAN_ZAMORANO
Eu adoro ser quem sou!

PostWysłany: 2017.04.17 16:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bramka w żaden sposób nie zamyka dwumeczu, bo Bayern tak czy siak musi strzelić dwie.

Z jednej strony czuję ogromną pewność, z drugiej - mam jakieś małe obawy. To, o czym pisał Behappy - z gotowością Lewego to jest ściema, nie mam wątpliwości. Gość tydzień temu nie mógł podnieść ręki, w normalnych warunkach ta kontuzja to 4-5 tygodni leczenia. Nie wspomnę już o tym, że w środę też miał podobno grać, a nie zasiadł nawet na ławce. Dostanie blokady i zagra, ale przez 90 minut będzie jebany po tym barku przez Casemiro i Nacho. Cudów bym nie oczekiwał.

Założyłem się wczoraj z kuzynem o awans Realu, w grze stówka. Liczę na łatwe pieniądze, interesy przy wielkanocnym stole. :lol2:

Powrót do góry
Szefo89
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2017.04.17 16:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Podobnie może wyglądać sytuacja z Hummelsem i Boatengiem. Ich gotowość może być ogłoszona na siłę, byle podbudować morale pozostałych zawodników i postraszyć rywala. Swoją drogą środek obrony to tak newralgiczna pozycja, że aż nie chce mi się wierzyć, żeby Ancelotti pozwolił sobie na wystawienie dwóch nieprzygotowanych zawodników, byłby to strzał w stopę. Tak jak Lewego można na siłę wystawić i w razie czego go zmienić, tak kombinowanie ze środkiem obrony może przynieść więcej szkody niż pożytku.

Kto wie czy nie będziemy mieli analogicznej sytuacji jak z finału w 2014 roku w którym to Costa zagrał z niedoleczoną kontuzją i po 15-20 minutach Simeone musiał przeprowadzić pierwszą zmianę. Nie zdziwiłbym się gdyby tak było z Robertem, bo jak wyjdzie na boisko, to zawodnicy Realu na pewno będą szukać jego barku.

Powrót do góry
Dexter.
Mr. Champions

PostWysłany: 2017.04.17 16:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

IVAN_ZAMORANO napisał:
Bramka w żaden sposób nie zamyka dwumeczu, bo Bayern tak czy siak musi strzelić dwie.

Trochę nieprecyzyjnie się wyraziłem, fakt ta bramka nie zamknie dwumeczu, ale na pewno da zawodnikom pewien komfort psychiczny.

W ogóle trochę to wszystko kuriozalne. Przed meczem z Bayernem trzęśliśmy portkami o naszych stoperów, tymczasem teraz to oni mają problem z obroną, i to prawdopodobnie większy niż nasz.

Powrót do góry
panzerfaust
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2017.04.17 17:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Każdy się spodziewa Isco, więc łysy pewnie zagra na nosach i da Asensio Ptak Co nie będzie znowu takie złe. Wszystko lepsze niż samuraj.

Powrót do góry
Termigez
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2017.04.17 18:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

IVAN_ZAMORANO napisał:

Z jednej strony czuję ogromną pewność, z drugiej - mam jakieś małe obawy. To, o czym pisał Behappy - z gotowością Lewego to jest ściema, nie mam wątpliwości. Gość tydzień temu nie mógł podnieść ręki, w normalnych warunkach ta kontuzja to 4-5 tygodni leczenia. Nie wspomnę już o tym, że w środę też miał podobno grać, a nie zasiadł nawet na ławce. Dostanie blokady i zagra, ale przez 90 minut będzie jebany po tym barku przez Casemiro i Nacho. Cudów bym nie oczekiwał.

Założyłem się wczoraj z kuzynem o awans Realu, w grze stówka. Liczę na łatwe pieniądze, interesy przy wielkanocnym stole. :lol2:

Co ty gadasz z tym barkiem. Gość miał stłuczenie, a nie zwichnięcie. Poczytaj tutaj sobie:

https://www.artresan.pl/urazy-stawow.html

Po za tym nie wiem co wy gadacie, że wasi będą go cisnąć po tym barku, przecież to jakaś abstrakcja. Nawet nie wiem jak miałoby to wyglądać, chętnie przeczytam jak to sobie wyobrażasz.

Powrót do góry
hugh hefner
apostoł zlewaczenia

PostWysłany: 2017.04.17 18:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Raczej nie chodzi o jakieś specjalne ciśnięcie, ale jednak można w ciemno zakładać, że Lewy będzie miał sporo pojedynków bark w bark z Ramosem czy takim Casemiro, a przy niedoleczonym do końca urazie, może szybko szybko odbić się to mu czkawką.

Para Siempre napisał:
No rzecz w tym że w forum jak taki hugh jebnie posta to kolację zjesz i nie przeczytasz, nie zaśniesz bo przetwarzasz 2 dni.
Powrót do góry
Termigez
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2017.04.17 18:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiesz mi się wydaje, że takich sytuacji dużo nie będzie. Lewy to nie skrzydłowy czy gracz środka pola żeby długo prowadził piłkę przy nodze. Coś tam może się stać w grze powietrzu, oczywiście także przy upadkach, ale nie spodziewam się wielu takich sytuacji.

Jeśli faktycznie problem był poważniejszy niż samo stłuczenie i jest duże ryzyko odnowienia urazu to myślę, że zwyczajnie Lewy będzie trochę inaczej poruszał się po boisku i może mniej szukał gry.

Dużo bardziej prawdopodobne, że rozwali się ktoś z pary Hummels-Boa jeśli jednak zagrają. Przecież im coś może jebnąć przy zwykłym truchcie, wystarczy że źle staną.

Powrót do góry
saymen
Prezes
Prezes

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2017.04.17 19:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

https://www.youtube.com/watch?v=ys_LfUaMOP0

Oglądnąłem sobie skrót z poprzedniego meczu i jeżeli Bayern nas przejdzie bo zabraknie nam tej bramki jednej na wyjeździe to się chyba załamie. Nie mam pojęcia jak my wygraliśmy tam tylko 2:1. I jeszcze ta ostatnia akcja gdzie piłka idealnie leci na głowę Ronaldo a ten się potknął o własne nogi :( :( :(

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Sezon 2016/17 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 15, 16, 17  Następny
Strona 2 z 17
Skocz do: