Real Madryt - Bayern Monachium [4-2]
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 15, 16, 17  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Sezon 2016/17
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Kamyl
Prezes
Prezes

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2017.04.19 16:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jakby ktoś jeszcze miał jakieś wątpliwości dotyczące kluczowej bramki na 2:1 dla Bayernu z wczorajszego spotkania:

Link

Ale czerwona Vidala? Ale, ale Casemiro? Ale, ale, ale 2 gole Ronaldo ze spalonego w dogrywce, której nie powinno być?

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
PiekielnieSzybki
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2017.04.19 16:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szjk napisał:

Ta analiza również pokazuje, że sędzia mylił się w dwie strony i nie miała miejsca żadna kradzież jak w spotkaniu z PSG choćby.

Tu masz analizę kickera Smile

Cytat:
Kicker wyliczył wszystkie fundamentalne błędy Kassaia. Wyszło siedem. Pięć na korzyść Realu, dwa Bayernu.

http://www.kicker.de/news/fussball/chleague/startseite/676021/artikel_sieben-fehlentscheidungen---nicht-alle-gegen-bayern.html

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
Szjk
Intelektualna elita forum.

Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: 2017.04.19 16:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Po co mi analiza po niemiecku? o_O

Nie zgadzasz się z czymś co jest zawarte w podanej przeze mnie analizie? Z czym?

Ostatnio zmieniony przez Szjk dnia 2017.04.19 16:19, w całości zmieniany 1 raz

AdamK
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2017.04.19 16:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Warto dodać że to był piąty faul Vidala po otrzymaniu żółtej kartki.

Powrót do góry
Kamyl
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2017.04.19 16:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

I Kicker stwierdził prawie to samo (wymyślili sobie, że Vidal nie powinien dostać reda w końcówce, niech obejrzą lepszą powtórkę) co chyba większość kibiców Realu po ochłonięciu. Jedynie dzięki arbitrowi była dogrywka i obydwa kluby nie kończyły spotkania w 10.

Powrót do góry
Szjk

PostWysłany: 2017.04.19 16:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To warto też dodać, że Bayern miał 22 faule przy 7 Realu. To też o czymś świadczy. Rozumiem gównoburzę o sędziowanie, ale gadanie o tym, że Real zawdzięcza awans sędziemu to jest idiotyzm.

Reggie napisał:

Link

I właśnie to miałem na myśli mówiąc, że taki awans otwiera mordę szczekaczom - naczelny szczekacz, mistrz udawanego obiektywizmu

Koleś się skupia na systemie powtórek, a nawet nie ogarnia, że gdyby ten system był, to nie zmieniłby tego ile i jak zostały kartki rozdane, a jedynie to, że anulowali by samobója i by nawet dogrywki nie było. Mówi też o Marcelo, ale pomija, że też Thiago z Byaernu ma takie samo zdanie na temat powtórek.

PiekielnieSzybki
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2017.04.19 16:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szjk napisał:
To warto też dodać, że Bayern miał 22 faule przy 7 Realu. To też o czymś świadczy. Rozumiem gównoburzę o sędziowanie, ale gadanie o tym, że Real zawdzięcza awans sędziemu to jest idiotyzm.

To teraz przenieś myślenie na takie tory ok ? Vidal strzela bramkę na 2:0 w pierwszym meczu z niesłusznego karnego, Bayern wygrywa i wywalcza awans na waszym stadionie Smile Wściekasz się i wytykasz czy analizujesz ilość strzałów, fauli rożnych itp. ?

Swoją drogą tu jest dopiero woda na młyn <wow> .

http://www.fcbarca.com/76574-sergio-ramos-odpowiada-na-tweet-pique-niech-przewinie-tasme-i-obejrzy-mecz-z-psg.html?utm_source=newsList&utm_campaign=news

Powrót do góry
Szjk

PostWysłany: 2017.04.19 16:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ciężko mi powiedzieć jakbym się zachował, bo nie wiadomo jakby się potoczyły dalsze losy. Tutaj mamy sytuację jasną, karnego zmarnowaliście i gdyby nie błędy sędziego to Real prawdopodobnie by nie miał problemu z awansem, bo Bayern grałby w 10. Patrząc z drugiej strony na wszystkie błędy, to dwie strony zyskiwały i traciły na nich. :-)

PiekielnieSzybki
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2017.04.19 16:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobra Panowie kończąc dywagacje Smile Zapiszcie sobie mój post...
Wracam w maju albo czerwcu Very Happy Jak traficie w 1/2 LM na Atlético to zostaniecie w końcu wyeliminowani przez ten zespół. Wszystko zależy na którym etapie ale tak czuję. Nie piszę tego złośliwie ale biorę to na piłkarski nos :-). Czas pokaże czy miałem rację Twisted Evil.

Powrót do góry
Termigez
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2017.04.19 16:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przede wszystkim to gratulację.

Kurde Kamyl serio żyjesz w jednowymiarowym świecie? Takie gadanie nie ma sensu. Przecież w idealnym świecie czerwo dla Vidala w 47 nie jest równe czerwo dla Casemiro bo mamy zupełnie inny mecz.

Jedynie dzięki arbitrowi dogrywka? To ja mogę powiedzieć, że dzięki arbitrowi nie było 2-0 po sam na sam Lewego. A Ty mi znowu możesz tu wyjść z Vidalem i że nie byłoby takiej piłki. I masz rację i ponownie to nie ma sensu.

W tych 90 minutach działy się takie jaja że gadanie kto kogo bardziej skrzywdził nie ma sensu. I sam nie wiem co mam myśleć o tym. Awans każdej z drużyn byłby kosztem złodziejstwa na drugiej. Szkoda, że sędziowie do tego doprowadzili.

Pozdrawiam kolegę Ivana. Fajnie że tacy ludzie żyją. Posty w stylu "zdecydowani lepsi", "zasłużone" itp przemilczę, w końcu to forum Realu i dziwne byłoby gdyby ogólne wrażenie było inne.

Ktoś tam jeszcze napisał, że ludzi boli, że możecie obronić tytuł. Szczerze to myślę, że dojrzałym ludziom to zwisa. Mi to np obojętne. Ja się po prostu cieszę jak Bayern wygrywa, a nie się wkurwiam bo jakiś rywal Bayernu odnosi sukcesy, jest mi to obojętne. No ale mimo wszystko zdecydowanie większość kibiców w necie to dzieciaki, one się spinają o takie sprawy, a że macie na pieńku z bordowymi to już wgle nie dziwi mnie, że macie takie odczucia.

Ja Wam tam nawet życzę żebyście obronili tytuł. Chyba że Monaco zagra w finale to wtedy trzymam kciuki za nich. Już w 2003 czy tam w 2004 chciałem żeby wygrali, to może teraz by się udało.

I tyle z mojej strony, do usłyszenia kiedyś tam Smile

Powrót do góry
Kamyl
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2017.04.19 16:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Żyję w świecie, w którym narracja jest taka, że Real ukradł a Bayern jest pokrzywdzony. Gdyby był lepszy arbiter albo VAR to dzisiaj rozmawialibyśmy o pięknym spotkaniu. A tak mamy to co mamy czyli gdybanie.

Powrót do góry
zetep
Killing Football

PostWysłany: 2017.04.19 16:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Co do tego meczu Barcelony z PSG. To po pierwsze jak widzę taki ból dupy po stronie Realu, że Barcelona ukradła, to jest tak zabawne jak Perez kupił obecną ligę. Prawda jest taka, że potrzeba po prostu powtórek i wszystko będzie jasne. Oczywiście Barcelonie pomógł sędzia, ale to co odjebało PSG w tym meczu to nic innego się im nie należało, po prostu nic.

teraz odbicie w drugą stronę. Chcę wszystkich tych teraz frustratów, po remisach, porażkach Barcelony, którzy twierdzili, że Barcelona jest krzywdzona przez sędziów, a to Real jest wspierany, żeby po prostu przyznali, że bez sędziego Barcelona by nie awansowała. Tutaj nie potrzeba żadnej analizy meczu, jest mnóstwo argumentów na to. Jak wy chcecie za Suareza dawać rzut karny, to w meczu minimum powinno być takich 15.

A więc Dajcie sobie wszyscy z tym spokój, Barcelonie pomógł sędzia, ale nie robiłbym z tego wielkiej afery, rzygam tą waszą hipokryzją i z jednej i z drugiej strony. PSG za takie frajerstwo powinno dostać jeszcze ze 4 gole. Bez odbioru.

To o czym pisałem wcześniej, powtórki po prostu są konieczne i tyle. Znowu wychodzi hipokryzja tylko teraz z drugiej strony (barcelony) mówiąca jak to Real kradnie.

Piłka to taki prosty sport, piłkarze wychodzą na mecz, grają mecz lub dwumecz - przegrywają, wygrywają, cokolwiek, a zawsze potem 25 tysięcy analiz po meczu i kto ma racje, trochę to smutne.

Prawda jest taka, że zasłużyliśmy na ten awans i czy sędzie nam uznał te bramki ze spalonego czy nie, to po prostu byśmy awansowali. Ile setek miał Bayern w dwumeczu? Ja sobie przypominam jedną! Nie strzelili, bo Marcelek był bogiem w tym meczu. Real taktycznie podszedł do niego bardzo dobrze, ale nie świetnie. Mecz sam w sobie to finał, lepszego raczej w tej edycji nie będzie.

Więc dziś patrzmy ze spokojem co robią potencjalni rywale i cieszmy się z półfinału! I pozdrawiam wszystkich januszy, wszystkich tych którzy napinają się, bo Real okradł (patrz Barcelona) i tych co Robercik nie awansował i nie będzie złotych piłek (zagrał obok Xabiego najgorzej). Całusy.

Ostatnio zmieniony przez zetep dnia 2017.04.19 16:59, w całości zmieniany 1 raz

hugh hefner
apostoł zlewaczenia

PostWysłany: 2017.04.19 16:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Termigez - szacunek. Jakie to wymowne, że kibice pokrzywdzonego wczoraj Bayernu mają więcej godności, zrozumienia dla tego co się wydarzyło i przede wszystkim zdrowego rozsądku, niż kibice Barcelony.

Para Siempre napisał:
No rzecz w tym że w forum jak taki hugh jebnie posta to kolację zjesz i nie przeczytasz, nie zaśniesz bo przetwarzasz 2 dni.
Powrót do góry
Gaucho109
Kibic
Kibic

Ostrzeżeń: 3

PostWysłany: 2017.04.19 17:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zupełnie jak po spotkaniu Barcelony z PSG gdzie najbardziej pokrzywdzeni byli kibice Realu.

Powrót do góry
Keyser Soze
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2017.04.19 18:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Od wczoraj nie wiem co napisać. Najpierw byłem przekonany, że sędzia wydrukował Realowi mecz i ciężko się było cieszyć z takiego obrotu sprawy. Później zaczęły wypływać różne błędy na korzyść Bayernu. Ostatecznie stwierdzam, że już nawet nieważne jest to, czy bilans korzyści i strat się zeruje, bo nawet jeśli, to konkluzja może być i tak tylko jedna - sędzia zniszczył piękne wydarzenie. Tyle.

I szczerze mówiąc... trochę mnie to jednak cieszy. I... mam nadzieję na więcej przewałów, obojętnie z czyim udziałem. Podoba mi się to, że jest coraz więcej sfrustrowanych, coraz głośniej jest o kradzieżach. Temat wypłynął i już nikt tego nie zatrzyma. W końcu czuć jakąś większą mobilizację w kierunku powtórek. Dlatego mam nadzieję, że w finale to się dopiero odwali coś na miarę meczu Barcy i PSG. Przecierpieć ten sezon i od następnego grać z powtórkami - to jest warte każdej ceny, nawet gdyby to Barca miała wygrać LM.

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Sezon 2016/17 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 15, 16, 17  Następny
Strona 16 z 17
Skocz do: