Real Madryt - Bayern Monachium [4-2]
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 15, 16, 17  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Sezon 2016/17
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
TWL64
Alfred

PostWysłany: 2017.04.17 21:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tydzień śmignął, święta pozwoliły zapomnieć o zbliżającym się rewanżu, dzisiaj jeszcze jakieś procenty działają, ale jutro już będę napięty jak baranie jaja...
Jest oczywiście niezła zaliczka, ale nie raz już widzieliśmy w tym sezonie "popisy" naszych tyłów...
Wierzę w naszą ekipę, która jak nikt potrafi się spiąć na ważne mecze.
Vamos! Musi być dobrze :-)

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
Szjk
Intelektualna elita forum.

Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: 2017.04.17 22:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hummels nie da rady, Boateng da i z Alabą na środku w takim razie zagra, takie są najświeższe informacje. Jest dobrze.

miXUE
Prezes
Prezes

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2017.04.17 23:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jest jakaś pozycja, na której Alabe nie próbowano? XD

Ciekawe jak bardzo Boateng jest przygotowany na meczycho na takiej intensywności. Jest dobrze, liczę na inteligentną grę, styl bez znaczenia, oczy mogą krwawić, długie piły mogą lecieć, po prostu awansować. To ta chwila kiedy inteligencja i doświadczenie naszych dwóch Panów w środku, których asekuracyjna gra czasem irytuje, będzie się kurewsko liczyła.

A jeśli Zizu zaskoczy z niewystawieniem Isco od początku to nie zdziwię się jak by wyszedł drugi Chorwat. Jego łamanie lini, motorek w dupie, pracowitość i umiejętność zagrywania niekonwencjonalnych piłek mogłaby być nieoceniona przy kontrach.

Powrót do góry
Szjk

PostWysłany: 2017.04.18 00:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szjk napisał:
Hummels nie da rady, Boateng da i z Alabą na środku w takim razie zagra, takie są najświeższe informacje. Jest dobrze.

Nieaktulne już. Ja odpuszczam śledzenie tematu i czekam na oficjalne jedenastki.

lukexpl
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2017.04.18 00:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak czy siak nie sądzę, aby Hummels czy Boateng byli wyleczeni na 100%. Wiadomo czym to się może skończyć. Dla nich jest to mecz o wszystko, więc będą ryzykować, ale dla nas również, bo bijemy się o awans i wciąż nic nie jest przesądzone. Już nie mogę się doczekać 20:45.

Wiadomo na jakiej niemieckiej stacji będzie transmisja? Bo z tego co widzę ZDF chyba tylko w środy transmituje.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
PiekielnieSzybki
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2017.04.18 13:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na chwilę obecną kicker podaje takie składy...

Navas - Carvajal, Sergio Ramos, Nacho, Marcelo - Casemiro, T. Kroos - Modric, Isco - Benzema, Cristiano Ronaldo

Neuer - Lahm, Kimmich, Alaba, Juan Bernat - Xabi Alonso, Vidal - Robben, Thiago, F. Ribery - Lewandowski

http://www.kicker.de/news/fussball/chleague/spielrunde/champions-league/2016-17/8/3810521/spielvorschau_real-madrid_bayern-muenchen-14.html

Wy macie na chwilę obecną mega pakę, my z taką obroną poprosimy o najniższy wymiar kary.

Powrót do góry
sicario
Manhunt

PostWysłany: 2017.04.18 13:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To tak szybko u Was nastroje się zmieniły? Przed pierwszym meczem pisałeś, że panuje u Was hurraoptymizm.

Powrót do góry
PiekielnieSzybki
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2017.04.18 13:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

sicario napisał:
To tak szybko u Was nastroje się zmieniły? Przed pierwszym meczem pisałeś, że panuje u Was hurraoptymizm.

U mnie był optymizm ale nie hura Smile Jeśli serio taka defensywa zostanie wysłana w bój to jest się czego obawiać Very Happy .

Powrót do góry
Domel Madridista
The Special One

PostWysłany: 2017.04.18 13:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kurwa, zaczynają się nerwy :/

madridcampeon
Busquemos soluciones
Busquemos soluciones

PostWysłany: 2017.04.18 13:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

PiekielnieSzybki - nie cytuj posta, pod którym bezpośrednio odpowiadasz, osty za to dają.

Tak czy i tak czuję, że będziemy musieli strzelić przynajmniej dwie bramki i nie będzie to łatwe zadanie. Mistrzami obrony nie jesteśmy. Chętnie wypożyczyłbym Simeone i Atletico na ten mecz, oni by tego wyjazdowego 2:1 na pewno nie zmarnowali. Very Happy Także pokładam nadzieję w naszym ataku.

Powrót do góry
Szjk

PostWysłany: 2017.04.18 14:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja jestem spokojny i czuję, że Bayern więcej niż jednej nie wciśnie. ;)

labeleq
#mijajkalisz

PostWysłany: 2017.04.18 14:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wbrew pozorom jestem spokojny o ten mecz. Nie sądzę, żebyśmy wypuścili tę przewagę z pierwszego meczu, zwłaszcza, że Bez Bale'a gramy zazwyczaj lepiej. Atak wygląda na w formie, pomoc będzie wzmocniona o czwartego zawodnika, więc nie ma co się aż tak martwić na zapas. Bayern będzie groźny, będą atakować, ale to my mamy w tym momencie większą jakość jako kolektyw. Bez baboli z tyłu i będzie dobrze.

IVAN_ZAMORANO
Eu adoro ser quem sou!

PostWysłany: 2017.04.18 14:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Termigez napisał:
Po za tym nie wiem co wy gadacie, że wasi będą go cisnąć po tym barku, przecież to jakaś abstrakcja. Nawet nie wiem jak miałoby to wyglądać, chętnie przeczytam jak to sobie wyobrażasz.

Grałeś kiedyś w jakikolwiek sport kontaktowy? Może pozbawiony jesteś wyobraźni? Tutaj nie chodzi nawet o pojedynki bark w bark, o których pisał Hugh. Każde wyjście do górnej piłki, każda próba zastawienia się to będzie cios. Zerknij sobie jak wyskakują zawodnicy do górnych piłek - widziałeś kiedyś piłkarza wyskakującego w pozycji "świecy"? ;) Zastawienie się, wyciągnięte rączki, atak, kontakt. Aby Lewandowski mógł poczuć swój bark wcale nie musi być to kontakt typowo bark w bark, powiedziałbym nawet, że taki kontakt - gdzie ręce pracują, ale w bardziej statyczny i bierny sposób, to mniejsze prawdopodobieństwo urazu.

Jeśli to jest dla Ciebie abstrakcja, nie wyobrażasz sobie tego to nie sądzę, abyś kiedykolwiek grał w piłkę.

Powrót do góry
Zedd.
Soy Celeste
Soy Celeste

PostWysłany: 2017.04.18 15:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Od czasu finału z Atletico rok temu nie czułem takich emocji przed meczem. Zeszłotygodniowy mecz przyjąłem na chłodno, nie odczuwałem większej presji, ale dziś pojawia się już ta chęć obejrzenia meczu. Dobrze, że wypadło mi wyjście na siatkówkę, bo do 20:45 bym się chyba wynudził.
Vamos, po półfinał!

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora      
Termigez
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2017.04.18 15:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiesz może nie mam wyobraźni jak poważna jest ta kontuzja bo mi się wydaje to pikuś, który był bolesny kilka dni i tyle.

Ale bardziej mi chodziło, że Twoja wypowiedź jakby sugerowała celowe 'ataki' Ramosa i Casemiro na bark Lewego, a tego sobie nie mogę dalej wyobrazić. To że coś się może po prostu stać w trakcie gry to jasna sprawa.

A co do meczu to spodziewam się mini pogeomu. Skoro Boa i Martinez/Alaba nie zatrzymali wrzutek to jak to mają zrobić Alaba i Kimmich? Nie wiem jak źle musielibyście zagrać żeby nie awansować.

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Sezon 2016/17 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 15, 16, 17  Następny
Strona 3 z 17
Skocz do: