Real Madrid - FC Barcelona [2-3]
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Sezon 2016/17
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

Kto wygra Gran Derby?
Real, ale mecz będzie wyrównany do samego końca
40%
 40%  [ 13 ]
Real - paroma bramkami
34%
 34%  [ 11 ]
Błędy sędziego zepsują całe widowisko
12%
 12%  [ 4 ]
Remis
6%
 6%  [ 2 ]
Barcelona będzie minimalnie lepsza
6%
 6%  [ 2 ]
Barcelona wygra zdecydowanie
0%
 0%  [ 0 ]
Głosowało Użytkowników : 32
Wszystkich Głosów : 32
Szczegółowe rezulataty

Autor Wiadomość
Para Siempre
Real Madrid

PostWysłany: 2017.04.19 19:26    Temat postu: Real Madrid - FC Barcelona [2-3] Odpowiedz z cytatem

Przed nami Gran Derby, mecz o 3 punkty i w dużej mierze o mistrzostwo Hiszpanii.

Z jednej strony Real Madryt, będący w bardzo wysokiej formie, trochę zmęczony po ciężkim meczu i dogrywce z Bayernem Monachium, z drugiej strony Barcelona, której dogrywka raczej nie grozi, ale która ma 1 dzień mniej na odpoczynek.

Real może pozwolić sobie na remis, ale dla Barcelony remis oznacza najpewniej pożegnanie się z pucharem.

Wydaje mi się jednak, że po ostatnich słowach Pique i żenujących zachowaniach prasy i zarządu FC Barcelona mamy im coś do pokazania. Że nie jesteśmy przypadkiem na pierwszym miejscu w lidze, i że na dzień dzisiejszy, Real jest od nich znacznie lepszy.

Mam nadzieję, że będzie to mecz bez żadnych kontrowersji, a Real będzie w stanie wznieść się na wyżyny swoich umiejętności, by nie tylko wygrać, ale również wygrać przekonująco. Tak, by nie było niedomówień, kto jest najlepszy w sezonie 2016/2017 w Hiszpanii.

Hala Madrid!

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
madridcampeon
Busquemos soluciones
Busquemos soluciones

PostWysłany: 2017.04.19 19:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Obawiam się tego meczu, ale - jak zapewne część z Was komentuje - to nic nowego.

Większość zgodnie twierdzi, że jesteśmy faworytami, i to moim zdaniem nam nie pomoże.

Mam obawy co do tego, że styl gry FCB nam nie będzie leżał. Wczoraj Bayern dobrze grał piłką, Barcelona też to potrafi, no i męczyliśmy się, a po 90 minutach wynik był 1:2 do tyłu.

No nic. Kapitalnie byłoby wygrać, byłby to duży krok do końcowego triumfu - wiadomo. Ale jeśli zremisujemy, to też załamany nie będę. Ta Barcelona w tym sezonie nie jest tak silna jak w poprzednich, to oczywiste, ale trzeba uważać, w tego typu meczach zdarzyć się może wszystko. Wyniku nie typuję żadnego, nie mam pojęcia co będzie. Nie zdziwiłoby mnie przekonujące zwycięstwo naszych, nie zdziwi mnie jeśli będzie odwrotnie. Ech, nerwy, oby jakoś wytrzymać do końca tygodnia.

Powrót do góry
miXUE
Prezes
Prezes

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2017.04.19 19:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie pamiętam kiedy ostatnim razem przystępowaliśmy do El Classico z takimi tarciami na linii Real - Barcelona.

Chcę, żeby Barca została zmieciona. Zdominować ich w pomocy(absencja Bale'a tu może pomóc) i dobić ich. Chcę zemsty za te żenue, którą oglądałem na Bernabeu przy ostatnim klasyku.

Rozum podpowiada, że wygramy i to żaden brak pokory, bo ta Barca wydaje się być czasem chujowa(nie żebyśmy my byli walcem - ale mecze z najlepszymi pokazują, że możemy być), bo jesteśmy królami stojącej piły, podczas gdy u nich to mankament, bo mamy 1 dzień przewagi odpoczynku, bo aby utrzymać się przy życiu w lidze - oni muszą.

Tak jak powiedział Ramos w wywiadzie - walić bezpieczne remisy, trzeba wyjść, zagrać o zwycięstwo i zamknąć mordę tym ostatnio rozszczekanym kibicom Barcelony, którzy nie są przyzwyczajeni do oglądania czyichś pleców w lidze.

A na dobitkę Llorente w PK :>

Także to jasno mówi co chcę zobaczyć w tym meczu. Ale najważniejsze jest i tak ciułanie punktów, więc dla mnie może to być 1 bramka przewagi, po farfoclu/sfg i i tak będę szczęśliwy.

Dobra, a teraz do pubiku spóźniony lecem oglądać popis Juve ;)

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
panzerfaust
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2017.04.19 19:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szczerze? Po szlagierze z Bayernem jakoś w ogóle nie czuję tej Barcelony czy innych Atletico. Chyba jednak z jakiegoś powodu Bayern wzbudza u mnie największe emocje, może w dniu meczu napięcie mi skoczy.

Powrót do góry
Szefo89
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2017.04.19 21:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mam tak samo, ale to przez to że te mecze nałożyły się na siebie w jednym tygodniu. Wczorajszy mecz tak mnie wykończył emocjonalnie, że na niedzielę zapatruję się jakbyśmy grali z Gijon czy innym Alaves, a nie z Barceloną. Podejrzewam jednak, że w dniu meczu będę już tylko myślał o starciu z bordowymi.

Biorąc pod uwagę wszystkie czynniki, to musimy ten mecz co najmniej zremisować. Boję się tylko o to czy kondycyjnie damy radę, mamy za sobą 120 minut ciężkiego boju. Jestem jednak dobrej myśli i na chwilę obecną nie widzę innej opcji jak nasze zwycięstwo i zrobienie baaardzo dużego kroku w kierunku mistrzostwa.

Powrót do góry
lukexpl
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2017.04.19 22:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ostatnie wyniki Barcy na wyjazdach robią dla nas nadzieję, ale pewnie się zepną na ten mecz. Jedyny plus, że Neymar nie zagra (chyba, że zmienią decyzję w piątek).

W sumie to nawet zobaczyłbym ten mecz bez Kazka, który ostatnio jest bez formy. Ustawienie 4-4-2 z Isco i Asensio. Byłoby ciekawie Very Happy

Byle skuteczność była lepsza niż we wtorek.

Powrót do góry
Dimhil
49er

PostWysłany: 2017.04.19 22:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
W sumie to nawet zobaczyłbym ten mecz bez Kazka, który ostatnio jest bez formy.

Rozumiem ze "Kazek" to Casemiro? Proponuje wykupic abonament i zaczac ogladac mecze Realu - te na livescorze i na stremach z kalkulatora chyba przeszkadzaja w odbiorze.

lukexpl
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2017.04.19 23:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ładną sobie teorie o mnie dorobiłeś, nie mając o mnie nawet bladego pojęcia. Tak się składa, że mecze oglądam regularnie w bardzo dobrej jakości <won> I bardzo wiele osób na tym forum i nie tylko nazywa Casemiro "Kazek" ;)

Powrót do góry
Szjk
Intelektualna elita forum.

Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: 2017.04.19 23:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cóż, remis by mnie zadowalał, ale od wczoraj katalońskie kundle tak ujadają, że wypadałoby ich wyjaśnić. Po ostatnim maratonie emocje już nie te, ale i tak będzie ciekawie. Jedziemy z nimi panowie!

zetep
Killing Football

PostWysłany: 2017.04.19 23:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

lukexpl napisał:
Ładną sobie teorie o mnie dorobiłeś, nie mając o mnie nawet bladego pojęcia. Tak się składa, że mecze oglądam regularnie w bardzo dobrej jakości <won> I bardzo wiele osób na tym forum i nie tylko nazywa Casemiro "Kazek" ;)

Fajnie, tylko nadal nie rozumiesz o co mu chodzi. :(

Jakoś nie czuje napięcia o dziwo, może gdy będzie już niedziela to niepokój się wdrapie. Dziwnie jestem spokojny, że wygramy i to nie będzie skromna wygrana, ale piłka uczy pokory, więc w ciemno brałbym remis.

lukexpl
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2017.04.19 23:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

O grę Casemiro? Przy normalnym sędziowaniu wyleciałby we wtorek z boiska i tyle pożytku by z niego było. Na szczęście w porę się ogarnął. Jeszcze przypomnę, że w listopadzie pokonaliśmy Atletico bez Casemiro 3-0 ;) I moim zdaniem w systemie 4-4-2 nie jest on aż tak niezbędny. W 4-3-3 jest fundamentem i tutaj nie ma żadnej wątpliwości. Wszystko w głowie Zizou jaki plan będzie miał na to spotkanie. Oczywiście na niedzielę musiałby być w pełni sprawny Kroos, a z tym póki co nie wiadomo.

Każdy ma prawo mieć swoje zdanie, co nie oznacza, żeby od razu kogoś atakować. Niektórzy chyba za dużo czytają bordową stronę i stamtąd wynoszą pewne "wartości" ;)

Powrót do góry
domowkaujanusza
Fanatyk
Fanatyk

Użytkownik zbanowany

PostWysłany: 2017.04.20 10:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Juventus - Barcelona 3:0
PSG - Barcelona 4:0

Czas na manitę, ale to są GD i puty mogą jakimś cudem ugrać nawet remis.

Tylko zwycięstwo przedłuża ich nadzieję na zdobycie ligi, ale nie dla psa kiełbasa.

Powrót do góry
saymen
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2017.04.20 11:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Takie mecze to jest zawsze 50/50. Zawsze. Tutaj może wyjść dzień konia Messiemu i przepierdolimy srogo, a równie dobrze może nagle odpalić u nas ktoś i ich pogonimy. Osobiście daje 50 zł na nich, w przypadku przegranej Realu chociaz przytule 100 zł na czysto.

Powrót do góry
Domel Madridista
The Special One

PostWysłany: 2017.04.20 12:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Żadnego remisu. Przepierdolić hipokrytów do zera, skończyć im sezon. HALA MADRID!

Behappy
be humble

PostWysłany: 2017.04.20 12:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie raz, nie dwa zdarzało się, że pisałem najebawszy na forum, ale taki Saymen to już alkoholizm.

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Sezon 2016/17 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
Strona 1 z 9
Skocz do: