Deportivo La Coruna - Real Madryt [2-6]
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Sezon 2016/17
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Reggie
ja tu tylko sprzątam

Ostrzeżeń: 4294967294

PostWysłany: 2017.04.26 22:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To inaczej - niektórzy by chcieli mieć taką pierwszą drużynę, jak my mamy drugą ;)

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
madridcampeon
Busquemos soluciones
Busquemos soluciones

PostWysłany: 2017.04.26 22:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jest zwycięstwo, dobrze! Faktycznie te nasze rezerwy grają kawał dobrej piłki. Aż ciekawy jestem, jak wyglądałoby to z jakimś rywalem TOP.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
greex
Gwiazda
Gwiazda

Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: 2017.04.26 22:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ostatni raz w lgiowym meczu strzeliliśmy 6 goli w połowie października z Betisem, czyli ponad pół roku temu Very Happy

Powrót do góry
sicario
Manhunt

PostWysłany: 2017.04.27 07:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

I właśnie to miałem a myśli-przejechanie niczym walec po rywala, gdy ten jest wyraźnie słabszy. Brawo chłopakiem. Na tak grający Real czekam z wypiekami na twarzy każdego tygodnia. Ten zespół pokochałem już dwie dekady temu i taki pragnę oglądać. Bo gra ma bawi cb i cieszyć. Efektowny i efektywny mecz. Perfect.

Powrót do góry
El Dominik
Madridista

PostWysłany: 2017.04.27 09:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wow. Co za mecz. Szkoda, że w sobote wszystko wróci do "normy".

Marcelo.
Powrót do góry
lukecik
Hala Madrid y nada más

PostWysłany: 2017.04.27 12:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja wiem, że to było tylko Deportivo, ale z drugiej strony nie róbmy z nich trzecioligowca, w końcu u siebie byli w stanie pyknąć Barcelonę.

CO ZA KOSMOS!!! Takiego banana na ryju przez pierwsze 20. minut miałem, że zaczęła mnie boleć żuchwa. To się tak pięknie oglądało, serce po prostu rosło. Wszyscy zapierdalali jak mrówki, piłeczka chodziła jak marzenie, ciągłe próby uruchamiania napastników ciasteczkami, powroty do obrony, spektakularne popisy Isco i Kovy... Przecież nawet Danilo wczoraj wyglądał jak jebany profesor i ścisły top światowy na swojej pozycji, niebywałe! To jest Real, który kocham, z którym się identyfikuję i którego oczekuję. Dość kurwa kolesiostwa i gry za nazwisko.

Isco wiadomo, zagrał fantastycznie, ale to nie był jego pierwszy występ na tym poziomie w obecnym sezonie. Ale to co grał Kovacić... ożesz ja pierdolę, no magia, prawdziwa magia. I o ile chyba każdy, kto ma trochę rozumu w głowie i nie jest fanbojem oraz idiotą jednocześnie, zdaje sobie sprawę, że Benzema i Bale nie mają prawa w tej chwili grać, o tyle kompletnie nie mam pojęcia, co zrobić z Modriciem i Kroosem. Z jednej strony nie wyobrażam sobie gry z mocarnym rywalem bez trójki Kazek-Modrić-Kroos, ale gdy tak się zastanowię, czy Modrić i Kroos faktycznie są w dobrej formie? Czy potrafili nas zachwycić w ostatnim czasie swoją grą w choć podobnym stopniu jak zrobił to wczoraj drugi garnitur? Zwłaszcza chodzi mi tu o Lukę. Kroos działa trochę w cieniu, tam przerzuci, tu rozegra, tam wrzuci z rożnego. Ale Modrić wydawał mi się ostatnimi czasy trochę bezproduktywny, a to wrażenie po wczorajszym meczu tylko się wzmogło. Ciężki orzech do zgryzienia, mam nadzieję, że ZZ wyciągnie wnioski, że ten mecz da mu coś do myślenia i porzuci pomysł gry za wszelką cenę tym parodystycznym BBC.

"W stepie szerokim, którego okiem nawet sokolim nie zmierzysz... Wstań, unieś głowę, wsłuchaj się w słowa pieśni o Małym Rycerzu."
Powrót do góry
El Goral
Gerwazy
Gerwazy

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2017.04.27 13:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Akurat w dwumeczu z Bayernem i Modrić i Kroos wyglądali dobrze. Nie skreślałbym ich, ale nie wiem czy jednak nie byłoby niezłym pomysłem ich rozbicie, w sensie raz gra jeden, trzy dni później, drugi. Ogólnie tutaj jestem dobrej myśli i liczę, że mimo wszystko pomoc w najbliższych meczach bez względu na personalia będzie działać dobrze.

Nemoris
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2017.04.27 13:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zawsze możemy spróbować gry 4-3-1-2.

W środku grałaby trójka CKM, przed nimi Isco, a z przodu grałby Karim z Cristiano. Zizou próbował czegoś w tym stylu z Bayernem i myślę, że jakby dłużej nad tym popracować, to mogłoby z tego coś zajebistego wyjść.

Powrót do góry
lukecik
Hala Madrid y nada más

PostWysłany: 2017.04.27 13:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Też ich nie skreślam, nie wyobrażam sobie, by po meczu z Deportivo nagle zwariować i wszystkich z galowego składu wywalić na ławkę. Ale taką roszadę, o jakiej piszesz, czyli rozbicie tego duetu, chętnie bym zobaczył.

"W stepie szerokim, którego okiem nawet sokolim nie zmierzysz... Wstań, unieś głowę, wsłuchaj się w słowa pieśni o Małym Rycerzu."
Powrót do góry
sicario
Manhunt

PostWysłany: 2017.04.27 14:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie jestem również za wywaleniem wszystkich, ale były mecze i nadal są, gdzie Lukita czy Kroos kopia się po czole, a i tak grają seriami. Modrić ma 31 lat, warto dawać też mu wiecej odpoczynku, do najlepszej wersji mu daleko obecnie, ale nadal potrafi czarować. Myślę, że taka wymienność Kroos - Kova, Luka-Isco przyniosłaby tylko pożytek. Nie musi ciągle duet K M, może grać np. Kova z Luką, czy Isco z Kroosem itp.

Powrót do góry
IVAN_ZAMORANO
Eu adoro ser quem sou!

PostWysłany: 2017.04.27 16:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

IVAN_ZAMORANO napisał:
Są środkowi obrońcy, jest Isco i Maruś, którzy pociągną dzisiaj grę. Wygramy na miękko.

Link

Ta kadra jest tak niesprawiedliwie bogata, że aż chyba chciałbym... aby była słabsza. xD Cudowny futbol wczoraj.

Powrót do góry
maciek19911
Soy un Madridista y tengo un alma blanca

PostWysłany: 2017.04.27 17:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mecz kompletny. Nie będę dużo się rozpisywał, bo już praktycznie wszystko zostało powiedziane. Wspaniale się to oglądało.

zetep
Killing Football

PostWysłany: 2017.04.27 17:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może ten cały "pierwszy skład" niech odpoczywa na ligę mistrzów i grajmy drugim garniturem w lidze, jakoś byłbym spokojniejszy o majstra, którego MUSIMY wygrać, bo będzie już niezłe ośmieszenie.

KarBar
¡Hala madrid! Y nada más

PostWysłany: 2017.04.27 18:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nemoris napisał:
Zawsze możemy spróbować gry 4-3-1-2.

W środku grałaby trójka CKM, przed nimi Isco, a z przodu grałby Karim z Cristiano. Zizou próbował czegoś w tym stylu z Bayernem i myślę, że jakby dłużej nad tym popracować, to mogłoby z tego coś zajebistego wyjść.

Po stokroć wolałbym 4321 z CKM (Kova częściej grający za Toniego lub Luke) Isco (James) Asensio i z przodu CR.

Powrót do góry
hugh hefner
apostoł zlewaczenia

PostWysłany: 2017.04.27 18:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przecież to byłoby właściwie to samo. Casemiro najbardziej z tyłu, CR najbardziej z przodu, za nim Asensio i trochę niżej Isco. :>

Link

Skrót z boskim komentarzem Raya Hudsona. Very Happy

Para Siempre napisał:
No rzecz w tym że w forum jak taki hugh jebnie posta to kolację zjesz i nie przeczytasz, nie zaśniesz bo przetwarzasz 2 dni.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Sezon 2016/17 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Strona 6 z 7
Skocz do: