Deportivo La Coruna - Real Madryt [2-6]
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Sezon 2016/17
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Szjk
Intelektualna elita forum.

Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: 2017.04.27 18:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja bym chciał zobaczyć ustawienie z Luką i Case w środku, Kovą i Isco bliżej boków i Asensio grającym za Cristiano i latającym sobie raz tu, raz tam jak Dybala w Juve. Bezpieczne, ale jednocześnie z ofensywnym potencjałem, mogłoby to ładnie wyglądać. Ale na takie rzeczy to przyjdzie czas w okresie przygotowawczym do kolejnego sezonu najwcześniej, wiec nie ma co się napalać.

Peluquero
Juvenil
Juvenil

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2017.04.27 19:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ten mecz się tak przyjemnie ogląda, aż sobie go ściągnałem.

Pierwszy gol - wiadomo że Benz i Cris nie byliby tak glęboko, przeważnie człapią na równi z linią obrony, dlatego Morata mógł pokazać się do prostopadłego podania
Drugi - najpewniej BBC zażądałoby górnej piłki albo na krótki słupek
Trzeci - nie wyobrażam sobie w tej chwili Modrica (czy Kroosa) robiącego w środku tak 4 przeciwników
Czwarty - co za penetracja! Co za altruizm, Cris jestem przekonany strzelałby, Morata tylko spojrzał przez chwilę na bramkę
Piąty - proste środki, bez żadnego ścinania do linii
Ostatni - jeden strzał z Casemiro z dystansu i gol, inteligentnie żadnych opadających liści i bawienia się

Jeszcze mi tylko brakowało gola z wolnego, wtedy kiedy Isco celował w bodajże prawy górny narożnik, szkoda że to nie weszło to byłby dopełnienie skuteczności.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
Gehu89
Master of Drilling

Ostrzeżeń: 3

PostWysłany: 2017.04.27 19:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To pokazuje, że tą całą sławetną Once de gala można sobie dupę podetrzeć. Mamy zbyt duże możliwości taktyczne i personalne, aby tak się tłamsić w tym pieprzonym BBC które nie działa od 2 lat tak jak powinno.

Klapki przy wystawianiu graczy kompletnie poza formą są wkurwiające. Wkurwia też fakt, że trąbi się o tym nie od dziś, nie od wczoraj, ani nawet nie od meczu z Barceloną. Trąbi się o tym od dawien dawna, a stan rzeczy nie ulega zmianie.

Forma sportowa musi mieć wpływ na minuty, na rangę spotkań. Ktoś może powiedzieć: spoko spoko, grali z pionkami, kelnerami. Tylko popatrzcie jakie tutaj było zaangażowanie poszczególnych piłkarzy. Piłkarzy którzy powinni być podstawowym wyborem, a z jakichś względów nie są.

Szjk
Intelektualna elita forum.

Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: 2017.04.27 19:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tzn. od dawna są wątpliwości, natomiast trąbi się o tym imo dopiero w tym sezonie i dopiero w tym sezonie BBC upadło. Niech Zizou dogra se już ten sezon do końca według wcześniejszych ustaleń, oby z powodzeniem i później mam nadzieję, że Floro i Ziza dadzą radę i podejmą odpowiednie kroki. Jeżeli tak się stanie, to piękne lata nadchodzą.

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Sezon 2016/17 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
Strona 7 z 7
Skocz do: