Vinícius Júnior [Flamengo]
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Transfery
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Awesome
smart, handsome etc.

Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: 2017.05.07 11:47    Temat postu: Vinícius Júnior [Flamengo] Odpowiedz z cytatem

Vinicius Junior urodzony 12.07.2000.

Zawodnik brazylijskiej drużyny Flamengo oraz reprezentant młodzieżowych reprezentacji Brazylii. Uznawany za wielki talent, na miarę co najmniej Neymara (który to już talent z Ameryki Płd.?)

Nie wiem czy na wszystkich, ale z pewnością na mnie spadła ta nowina dość niespodziewanie. Powiem szczerze, że nie wiem kim jest ten młodzieniec, ale chętnie się dowiem. Jak wiemy same kompilacje zwłaszcza piłkarzy brazylijskich z sambą płynącą w krwi, małe niekiedy mają odzwierciedlenie w rzeczywistości. Czy jest ktoś na sali, kto widział chłopaka w poważnych meczach (o ile można poważnymi nazwać ligę brazylijską).

No i na koniec, cena... powala, pobija, nokautuje, obrzydza.

Ostatnio zmieniony przez Awesome dnia 2017.05.07 12:00, w całości zmieniany 1 raz

greex
Gwiazda
Gwiazda

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2017.05.07 11:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szczerze wolałbym za podobną cenę kupić kogoś pokroju Dembele z BVB, gość sprawdzony w europie. No chyba, że to jest naprawdę niesamowity talent, ale wiemy jak to jest z tymi transferami z Brazylii - 50/50 czy wypali.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
Leonardo
Stansfield

PostWysłany: 2017.05.07 11:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Takich graczy jak Vinicius obserwuje cały sztab ludzi. Skoro skauci Realu, Barki i MU są nim zachwyceni, a kluby w stanie wyłożyć za takiego szczyla 40-50 baniek to coś musi być na rzeczy.

Poniżej charakterystyka tego grajka

https://footballtalentscout.net/2017/03/12/vinicius-junior/

Powrót do góry
Awesome
smart, handsome etc.

PostWysłany: 2017.05.07 12:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tyle w ostatnich czasach przewinęło się transferów z Brazylii, że ciężko mi już nawet przypomnieć sobie kilka nazwisk. Chętnie zobaczyłbym jakis spis "talentów na miarę [...]" i zobaczył jak się potoczyło.

Oczywiście Neymar.. ale Neymar wydaje mi się wciąż, że była to już inna półka. Medialna i piłkarska, sam zdominował tą ligę pod każdym względem. Pewnie był też starszy, więc dajmy się i dzieciakowi wyszumieć.

Joker.
revolución y nada más

PostWysłany: 2017.05.07 14:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wchodzi sobie człowiek po pracy poczytać newsy na główną a tu jeb!
Kim on kurna jest żeby wykładać na niego 45 baniek?
Chociaż w sumie jak chłopak będzie miał mózg zamiast samby to kto wie, ryzyko jest jak to przy kolejnych "następcach Pelego" ale jak nas stać to niech przychodzi grać do Castilli bo w pierwszym składzie nie ma czego szukać wiadomo dlaczego.

Śniło mi się, że przejebaliśmy w finale LM z Bayernem 0-37 (albo 38) i w trakcie meczu Perez wysyłał listy do userów rm.pl, żeby przyjechali grać, bo gorzej się nie da, a my przynajmniej będziemy zapierdalać. :lol2:
by Daedalus
Powrót do góry
Szjk
Intelektualna elita forum.

PostWysłany: 2017.05.07 14:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie mam przekonania do brazylijskich wynalazków i na chwilę obecną znacznie bardziej mi zależy by odpowiednio poprowadzić talenty które już ściągnęliśmy i które świetnie się rozwijają, czyli Asensio. Neymar wypalił, świetny piłkarz to na pewno, ale też nie rozumiem tej podjarki nim, bo ja nie umiem się jarać atakującym mającym tak fatalną skuteczność jaką ma Neymar. Szumu robi bardzo dużo natomiast jeszcze mu brakuje właśnie tej kropki nad i, której pewnie nigdy nie postawi, bo ma już 25 lat i tak jak jebał sytuacje tak jebie dalej. Wracając do tego Viniciusa to jak chcą to niech go sprowadzają i zobaczymy jak się będzie rozwijał, natomiast cieszy w tej informacji to, że klub od dłuższego czasu potwierdza kolejnymi ruchami, że prowadzi bardzo mądrą politykę transferową kładąc duży nacisk na piłkarzy w młodym wieku, a to jest najlepszy możliwy sposób by zapewnić sobie gwarancję topowego poziomu na najbliższe kilkanaście lat. Tylko jeszcze teraz niech znajdzie to potwierdzenie również w polityce kadrowej pierwszej drużyny w sprzedaży Bale'a.

RMGalacticos
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2017.05.07 15:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No nie wiem.... cena rzeczywiście dość wysoka, ale Barca nie miała oporów by za Neymara wykładać według różnych szacunków 80-90 milionów. Trzeba sobie uświadomić, że w dzisiejszych czasach rynek niesamowicie się rozwinął, ale niekoniecznie w pożądanym kierunku. Wiele średnich, przeciętnych, albo po prostu słabych piłkarzy psujących rynek, sprzedawanych za niewyobrażalne sumy, agenci, którzy sztucznie podbijają cenę za piłkarza biorąc rekordowe prowizje. Kunktatorstwo i kolesiostwo w świecie futbolu ma się dobrze. NA dzień dzisiejszy byle średni piłkarz z dajmy na to - dwoma sezonami na przyzwoitym poziomie potrafi kosztować 35-50 milionów (patrz: Andre Gomes :-) ). W takim wypadku nawet to 61 milionów, choć na pewno duża kwota nie robi już ogromnego wrażenia. Jestem pewien, że przy odpowiedniej promocji z samej sprzedaży koszulek i gadżetów z jego nazwiskiem Real jest w stanie w dwa-trzy lata zwrócić sobie koszta transakcji. A wartość piłkarska nie zna ceny i może być tak, że Vinicius za trzy lata będzie szalał w ataku obok będącego blisko emerytury Cristiano oraz francuskiego megatalentu, czyli Mbappe. Przyznacie, że perspektywa kusząca, nawet takiego ryzyka Tongue

Pierwsza zasada wolnego rynku - produkt (w tym wypadku piłkarz) jest wart tyle, ile ktoś (niekoniecznie Ty) jesteś w stanie zapłacić. W ekonomii jakość produktu do ceny dokłada się częściowo, jeśli w ogóle (!). Jeśli czegoś jest bardzo mało (pojedynczy piłkarz), bardzo dużo ludzi chce to kupić (wiele klubów zainteresowanych), a producent/dystrybutor/sprzedawca są podmiotami rynkowymi (w tym wypadku klub, którego aktualnie własnością jest Brazylijczyk) to ich też interesuje zarabianie pieniędzy (klub sprzedający chce jak najwięcej wycisnąć od kupującego, to jasne). Po drugie nikt nikogo nie zmusza do kupowania. Jeśli my tego nie zrobimy (czytaj: Real Madryt), zrobi to ktoś inny.

Powrót do góry
sicario
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2017.05.07 15:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Również jakoś brazylijskie perły nie przemawiają za mną. Pierwszy raz o nim słyszę, a tu jeb 60 baniek. Za gnojka, który tak naprawdę nie wie co to europejska, prawdziwa piłka. A przeskoczyć z radosnego ulicznego futbolu na prawdziwe wielkie stadiony w Europie jest ogromny. Już masa pereł polegla. Common. Jest do wyjścia mbappe i bierzemy się za niego.
UP tylko przypomnij sobie pozycje neymar a tego chlopaka. Neymar już spróbował rekordy, grał w kadrze, był już oszlifowanym, choć nieopierzalym brylantem.

Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
RMGalacticos
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2017.05.07 15:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tylko nikt nie mówi, by w tym roku wykładać 60 baniek za no-name'a z Brazylii. Real miał jego transfer sobie tylko "zarezerwować" (jakkolwiek dziwnie to brzmi :-) ). Jeszcze dwa pełne sezony pogra w Brazylii, do osiągnięcia 18 roku życia, a potem Real będzie miał wybór - albo go kupi za zbliżoną cenę, jeśli po gruntownej analizie stwierdzą, że jest tego wart, albo z niego zrezygnują i kupi go ktoś inny. Proste. W tym okienku transferowym Real musi zabrać się za Mbappe, ściągnąć go nawet za te 100 milionów, a za dwa lata sytuacja na rynku będzie zupełnie inna i diametralnie inaczej będziemy patrzeć na potencjalne transfery.

Ja jestem jak najbardziej za. Po obejrzeniu filmiktó z próbka jego umiejętności byłem pod wrażeniem. Drybling jak Neymar, charakterystyką przypomina Ronaldinho, a ile ma lat? Chyba 16, czy 17? W każdym razie jak na jego wiek to jest przekozak. Lepszy w każdym aspekcie od przehajpowanego Jesusa. Za dwa lata może będę musiał odwołać te słowa, ale teraz - kozak.

Powrót do góry
hugh hefner
forumowy ekspert

PostWysłany: 2017.05.07 16:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

sicario napisał:
Common.

Common znaczy pospolity.

Taka kasa za noname'a z Brazylii to jakiś żart. Na tych kompilacjach nie widzę niczego, co tłumaczyłoby tak absurdalną cenę. Mam nadzieję, że to tylko plota. Jeżeli jednak okaże się kimś więcej niż nowym Robinho, wróćmy do rozmowy za 3-4 lata.

Mamy Asensio, na radarze jest Mbappe. Nie musimy skupować absolutnie wszystkich światowych talentów i lepiej skupić się na tych, których już mamy, albo w przypadku których jest o wiele większe prawdopodobieństwo ich wypalenia, a tych w Europie jest pod dostatkiem.

El Mou
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2017.05.07 16:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jebłem jak to przeczytałem. Nie wiem co tam ćpali tworząc tego newsa, ale płacić takie pieniądze za synka, o którym nikt nie słyszał :lol2: Nawet jeżeli miałby to być drugi Neymar, to co z tego? 1 na 10 takich chłopaków wypali, niech wypali w United np, lepiej inwestować w takie talenty jak Asensio czy Mbappe, którzy coś już pokazali w poważnej piłce.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
Clif
21st Century Schizoid Man

PostWysłany: 2017.05.07 16:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Panowie, tak jak napisano - gość miał zostać "zarezerwowany" - nkit nic jeszcze nie zapłacił.. Dwa lata to szmat czasu, inflacja na rynku piłkarskim szaleje. Jeśli w tym czasie gość potwierdzi swój potencjał, to będziecie jeszcze piać z zachwytu nad przemyślaną polityką transferową Realu.
Moim zdaniem świetny ruch.

Stat Crux Dum Volvitur Orbis
Powrót do góry
Leonardo
Stansfield

PostWysłany: 2017.05.07 16:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

El Mou napisał:
Jebłem jak to przeczytałem. Nie wiem co tam ćpali tworząc tego newsa, ale płacić takie pieniądze za synka, o którym nikt nie słyszał :lol2: Nawet jeżeli miałby to być drugi Neymar, to co z tego? 1 na 10 takich chłopaków wypali, niech wypali w United np, lepiej inwestować w takie talenty jak Asensio czy Mbappe, którzy coś już pokazali w poważnej piłce.

po 1 To, że ty o nim nie słyszałeś to nie znaczy że wszyscy. Ludzie zajmujący się obserwacją młodych talentów są nim zachwyceni i mówią o największym talencie od lat. Gościu w wieku 16 lat wciągnął nosem brazylijskie rozgrywki młodzieżowe do lat 20(!). Takich rzeczy w Brazylii nie robił nawet Neymar. Na MŚ U-17 tylko potwierdził, że jest o kilka długości przed swoimi rówieśnikami.

po 2 Cena jest oczywiście bardzo wysoka, ale tak dzisiaj wygląda rynek. Był czas żeby się do tego przyzwyczaić. Poza tym do 2018 niczego nie możemy podpisać i zobaczymy jak będzie się prezentował w przyszłym sezonie w dorosłej piłce.

po 3 Vinicius może grać na każdej pozycji w ataku więc nie wiem co ma do tego Mbappe i Asensio. Ta trójka może spokojnie grać razem.

Powrót do góry
Awesome
smart, handsome etc.

PostWysłany: 2017.05.07 17:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Za kilka lat ..

Vinicius - Mbappe - Asensio

Isco - Casemiro - Kovacic

:>

M i k e
Juvenil
Juvenil

PostWysłany: 2017.05.07 19:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tylko nie 4-3-3! Tongue

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Transfery Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Strona 1 z 6
Skocz do: