Vinícius Júnior [Flamengo]
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Transfery
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Burzafka
El Madrid para siempre.

PostWysłany: 2017.05.23 17:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No i elegancko, zostaje do 2019, chyba, że kluby zdecydują inaczej i przyjdzie po ukończeniu 18 lat.

El Dominik
Madridista

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2017.05.23 18:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie podoba mi sie cena tego transferu. Rozumiem, 5 mln za 16 latka, ale nie 45. I to jeszcze za Brazylijczyka, któremu nie wiadomo, czy coś po drodze nie odjebie. Cholernie duże ryzyko.

Marcelo.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
Szjk
Intelektualna elita forum.

Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: 2017.05.23 18:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cena duża, ale ja ufam, że jak wykładają taką kasę to wiedzą za co płacą i dobrze tą decyzję przeanalizowali, także mimo, że nie mam do niego osobiście przekonania to wierzę w osąd ludzi w klubie i to, że będzie crackiem.

Fajnie, lubię jak klub bierze młodych. :-)

Burzafka
El Madrid para siempre.

PostWysłany: 2017.05.23 18:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli komuś nie podoba się cena jaką mamy za niego zapłacić to polecam usiąść i się zastanowić, czemu tak naprawdę tyle płacimy za 16-latka, o którym świat usłyszał dość niedawno. Otóż, przeszedł nam obok nosa Neymar oraz Gabriel Jesus, dwie perełki z Brazylii - ogromnego rynku, jeśli chodzi o marketing (jakiegoś Gabigola Barbosy tutaj nie wliczam, bo widać jak świetnie mu idzie w Interze). Płacimy 45 mln za gościa, który zalicza debiut mając mniej lat niż Neymar i wspomniany Jesus. To nie jest tak, że scoutowie Realu zobaczyli filmik na YouTubie i powiedzieli: gość będzie crackiem, bierzemy go. Jeśli wierzyć prasie to Vinicius przedłużył kontrakt, żeby mieć wpisaną klauzulę wykupu przez Real 45 mln, gdzie poprzednio było to 30 mln. 15 mln różnicy, co to jest dla Realu, który w poprzednim okienku sprowadził tylko Moratę, dodatkowo wychodził na plus po sprzedaży kilku grajków. Idą wybory, Real jest po banie, Florek przed kolejną kadencją, tym transferem mówi "szach" rywalom. Jeśli rzeczywiście mamy zaklepanego Theo, Marca wspominała również o Mbappe i De Gei, to my tak naprawdę kończymy zakupy w obecnym okienku.

Teraz weźmy na tapetę przykładowo taką Barcelonę, która chce kupić załóżmy Verrattiego, po transferze Viniciusa, jak myślicie ile sobie krzyknie PSG za swojego kreatora gry? 60 mln? 70? 80? 100? Ich problemem teraz będzie to, że po nowym kontrakcie dla Messiego wpadną w pułapkę finansową. Florek zmienił reguły gry w obecnej chwili.

Szjk

PostWysłany: 2017.05.23 19:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ciekawa interpretacja. xD

Burzafka
El Madrid para siempre.

PostWysłany: 2017.05.23 19:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przekonamy się z biegiem czasu, czy to prawda.

Szjk

PostWysłany: 2017.05.23 19:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W jaki sposób? Jak Barca ta 70 to nieprawda, a jak 100 to prawda? Very Happy

Burzafka
El Madrid para siempre.

PostWysłany: 2017.05.23 19:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W taki sposób, że Barcelona nie kupi żadnego "galactico". ;)

Avadis
Juvenil
Juvenil

PostWysłany: 2017.05.23 20:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie mam zielonego pojęcia o nim także wstrzymam się z werdyktem, mam tylko nadzieje że przez ten transfer okienko nie skończy się na "przychodzi Theo i De Gea + Vinicius kiedyś tam, odchodzi Morata i James" (a mam takie obawy, bo ostatnio nie z transferami szaleliśmy). Jednak BBC przydałoby się odświeżyć.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
El Mou
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2017.05.23 20:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kogoś zdrowo popierdoliło. 45 mln za kota w worku, który dopiero zaczyna poważnie grać w piłkę. Mam nadzieję, że skończy się w najgorszym wypadku na kimś w rodzaju Robinho a nie Lucasa Silvy.

Powrót do góry
panzerfaust
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2017.05.23 20:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Boli strata Neymara i widocznie boli Jesusa i tyle, jak dla mnie nie ma tutaj sensu dorabiać jakichś ideologii i teorii. Floren zagrał bardzo ostrą kartą, zobaczymy za jakieś 2 lata czy passa jego ostatnich wielu udanych transferów zostanie podtrzymana, czy będzie drugi wonderkid, który nawet w lidze holenderskiej nie porywa tłumów.

Powrót do góry
Emperor
Scandinavian Metal Maniac

PostWysłany: 2017.05.23 20:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kto nie ryzykuje ten nie ma. Wiadomo, że to dzieciak i nic poważnego jeszcze nie zagrał, ale na pałę raczej tych pieniędzy nie wydają. Ktoś go chyba obserwował i podjął ryzyko i na pewno nie na podstawie kompilacji z jutuba. Jak gość ma papiery na cracka to brać go teraz za 45 a nie za 5 lat za 145. Nie za każdego szczyla Real daje taką kasę więc ufam, że sztab wie co robi. Może będzie niewypał, może nie. Nam nie sposób to określić ale sami przyznacie że coś musi w nim być skoro nasi już teraz zadecydowali. Może z dzieciaka wyrośnie drugi Ronaldinho i będziemy płakać z radości. Trochę optymizmu panowie ;)

Powrót do góry
Sandman
Castilla
Castilla

PostWysłany: 2017.05.23 20:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

El Mou napisał:
Kogoś zdrowo popierdoliło. 45 mln za kota w worku, który dopiero zaczyna poważnie grać w piłkę. Mam nadzieję, że skończy się w najgorszym wypadku na kimś w rodzaju Robinho a nie Lucasa Silvy.

Kwota transferu też mnie bardzo niepokoi, ale kto wie... może to nie będzie nowy Robinho czy Lucas Silva, a nowy, droższy Marcelo?

Powrót do góry
miXUE
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2017.05.23 21:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A mi się bardzo podoba interpretacja Burzafki. Ich[Barcy] chęć pozyskania Verrattiego czy Coutinho w tym momencie będzie wymagała wyłożenia naprawdę zajebiście grubej kasy, skoro jakiś nastoletni nou-nejm(przynajmniej dla typowego europejskiego fana piłki kopanej) idzie za 45 baniek. A ani PSG ani Liverpool sprzedawać nikogo nie muszą. A w przypadku ich środka pola - bawić się w półśrodki nie można.

Co do młodego... czil. Za 4-5 lat, jeśli dany trend się utrzyma, to nawet jak się okaże co najwyżej średnim zawodnikiem to i tak się go sprzeda za 60 baniek. Nie będzie to równowartość aktualnej kwoty, ale część i tak się zwróci.

Bardziej mnie tu boli instrumentalne traktowanie bądź co bądź nastolatka z zajebiście jeszcze podatną psychiką. Bo oczywistym jest, że media teraz będą śledziły każdy jego krok. Jeśli i z tym sobie poradzi - to pokaże, że charakterologicznie nie jest typowym Brazylijczykiem. A jeśli chce pójść do Realu to dla niego i tak sytuacja win-win.
Powodzenia mu życzę Smile

Powrót do góry
Clif
21st Century Schizoid Man

PostWysłany: 2017.05.23 21:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Grubo się zdziwiłem. Myślałem że to jakieś podchody o to co będzie za dwa lata, wyprzedzanie innnych etc.

A tu łądujemy 45 mln za jakiegoś gośća z pampy.
Trochę ruletka, może być nowy Nazario de Lima, może być Robinho, może być Denilson.

Trzymam kciuki.

Stat Crux Dum Volvitur Orbis
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Transfery Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Strona 4 z 6
Skocz do: