Juventus FC - Real Madryt [1-4] : OOO \OOOOOOOOOOO/ :ELVIS:
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 17, 18, 19  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Sezon 2016/17
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

Real...
Wygra w regulaminowym czasie gry.
68%
 68%  [ 35 ]
Wygra po dogrywce.
25%
 25%  [ 13 ]
Przegra.
5%
 5%  [ 3 ]
Wygra po rzutach karnych.
0%
 0%  [ 0 ]
Głosowało Użytkowników : 51
Wszystkich Głosów : 51
Ta ankieta już wygasła.
Szczegółowe rezulataty

Autor Wiadomość
Ricardinho8
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2017.05.11 13:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

:lol2: Dziwię się ludziom, którzy choćby odrobinę boją się wyniku tego spotkania. Aktualne Juve to jeden z najsłabszych finalistów w historii, my jeśmy potęgą i umiemy motywować się w finałach. Ta mityczna obrona Juventusu ani trochę mnie nie przekonuje, tracą i tak mnóstwo bramek, mamy kosmiczną przewagę w każdej formacji oprócz bramki (nieudacznik Navas vs średni już ze względu na wiek Buffon). Wydaje mi się, że tu może paść jakiś rekordowy wynik, takie 5:0 czy 6:0 są wbrew pozorom całkiem możliwe.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
wojtanowsky
Putka
Putka

PostWysłany: 2017.05.11 13:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@up Podziel się tym co przyćpałeś, błagam.

Juventus to po prostu bogowie obrony, zespół który w lidze mistrzów u siebie nie przegrał od 2 lat. Stracili w 12 meczach 3 gole, to daje średnią 0,25 gola na mecz, to jest mnóstwo bramek? Wiesz ile Real? 17 W dwumeczu z Legią Real stracił więcej goli, niż Juventus przez całą tegoroczną edycję LM. Allegri to znakomity taktyk i człowiek, który wprowadza żelazną dyscyplinę w zespole (podobnie jak Simeone) z tym, że ma lepszych zawodników z przodu. To absolutnie nie będzie łatwy mecz dla Realu. To będzie katorga, gryzienie każdego centrymetra boiska, walka być może do 120 minuty, po prostu jedna wielka wojna. Jeżeli spodziewasz się, że Juve straci 5 goli, to proponuję Ci wziąć rozpęd i przywalić w ścianę, bo nie widzę szans na to, żeby cokolwiek innego Ci pomogło.

Powrót do góry
raol
wiejski głupek
wiejski głupek

Użytkownik zbanowany

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2017.05.11 13:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ricardinho8 napisał:
Ta mityczna obrona Juventusu ani trochę mnie nie przekonuje, tracą i tak mnóstwo bramek

No, 3 stracone bramki w Lidze Mistrzów. Meczów rozegranych 12.
W lidze włoskiej 23 stracone bramki. Meczów rozegranych 35.

Razem, żebyś nie musiał silić się na liczenie - 26 straconych w 47 meczach.
Dla porównania, Real w samej lidze hiszpańskiej stracił 39 goli w 35 meczach.

Powrót do góry
ElControlTotal
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2017.05.11 14:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zagramy w fiolecie?

Powrót do góry
Sondokan
Because fuck you, that's why.

PostWysłany: 2017.05.11 14:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

raol napisał:
Ricardinho8 napisał:
Ta mityczna obrona Juventusu ani trochę mnie nie przekonuje, tracą i tak mnóstwo bramek

No, 3 stracone bramki w Lidze Mistrzów. Meczów rozegranych 12.
W lidze włoskiej 23 stracone bramki. Meczów rozegranych 35.

Razem, żebyś nie musiał silić się na liczenie - 26 straconych w 47 meczach.
Dla porównania, Real w samej lidze hiszpańskiej stracił 39 goli w 35 meczach.

Przecież to troll.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
El Dominik
Madridista

PostWysłany: 2017.05.11 14:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mnie chyba trochę życie nauczyło pokory, i nie jestem tak pewny łatwego zwycięstwa z Juve, jak niektórzy. Mam nadzieje, że wygramy, ale to będzie cholernie trudny bój. Bój.

Marcelo.
Powrót do góry
Ricardinho8
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2017.05.11 14:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No dobra, nie znałem tych statystyk tak szczegółowo, tutaj się przyznaję do blędu. Ale Monaco wjezdzalo i niszczylo tych wszystkich Bonuccich jak leci, to ze odpadli moga zawdzieczac tylko i wylacznie sobie. To samo Barcelona, niby nic nie strzelila, ale gdyby nie Buffon to wloskie marniaki nie mogliby nawet pisnac. Miedzy Realem a Juve sa co najmniej dwie roznice klas, a wy piszac takie glupoty i nie wierzac w swoja druzyne jestescie gorsi od putek sezonowcy. Eot.

Powrót do góry
maciek19911
Soy un Madridista y tengo un alma blanca

PostWysłany: 2017.05.11 14:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Prawda jest taka, że co by się nie działo czekają nas kolejne niezapomniane, kosmiczne emocje. Szanse totalnie 50-50.

Do finału pozostało 23 dni...

Demon Ognia
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2017.05.11 15:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ricardinho8 napisał:
średni już ze względu na wiek Buffon

Ricardinho8 napisał:
gdyby nie Buffon to wloskie marniaki nie mogliby nawet pisnac

Jak trollujesz, to miej chociaż spójną wersję wydarzeń, bo mieszasz się w tym trollingu :P

Mecz będzie w pizdu ciężki, chociaż... To Juve pod względem nazwisk nie wygląda dużo mocniej niż 2 lata temu. Atak lepszy, bo jest Dybala zamiast Teveza, ale taki Higuain znając życie znowu się spali.
Środek pola wtedy mieli dużo lepszy(Pirlo, Pogba, Vidal vs Pjanic, Khedira) Obrona nadal mocna, Alves może namieszać z przodu.

Real 2 lata temu to był zespół zajechany jak diabli, z Ramosem w środku pola, z tragicznym BBC, bez Modricia, bez ławki przegrał dwumecz jedną bramką.
A teraz? Mamy dużo lepszy skład, wszyscy będą zdrowi(poza księciem Walii, miejmy nadzieję Very Happy) jest też dobrobyt na ławce.

Ważne aby nie stracić gola jako pierwsi, bo jak Juve postawi mur, to znowu trzeba będzie liczyć na 92:48 Very Happy

P.S.
Natrafiłem na teorię spiskową <hahaha>
Kliknij, aby zobaczyć ukrytą wiadomość (Uwaga! Treść może zawierać spoilery)

Powrót do góry
browar
Gwiazda
Gwiazda

Ostrzeżeń: 4

PostWysłany: 2017.05.11 15:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chyba najcięższy z możliwych rywali na finał i dla samego Realu jako zespół. Z Juve zawsze szło nam jak po gruzie. Dobrze, że to tylko 1 mecz bo ostatnio to chyba wszystkie dwumecze mieliśmy z nimi w plecy. Pamiętam ten mecz z 98 roku i gola Mijatovicia. Oby kolejny wygrany finał.

Powrót do góry
Loczeno
Ridens Moriar

PostWysłany: 2017.05.11 16:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Są na naszym forum pewni ludzie, których odbiciem są też pewne osoby na forum Juve. Obie bandy twierdzą, że ich drużyna pokaże prawdziwą moc, pokaże wyższość nad przeciwnikiem i wygra łatwiej niż się wszystkim wydaje. Analizuję błędy przeciwnika; mówią, że drużyna X nie została tak naprawdę porządnie przetestowana; twierdzą, że wystarczy tylko zrobić A i B i zatrzymać zawodnika C i D. Podziwiam.

Futbol nauczył mnie przede wszystkim szacunku i pokory. Nie ma chuja, że ten mecz będzie łatwy dla nas, tak samo nie widzę Juventusu łatwo wygrywającego finał. IMO to będzie bardzo wyrównany mecz, mnóstwo walki (stałe fragmenty i ten kocioł w obu polach karnych <serce> ). Chciałbym zobaczyć piekło (ofc bez chamstwa), walkę dwóch najlepszych drużyn w Europie i godnego zwycięzcę. Na ten moment szansę widzę 50/50.

Nikt w finale się z przypadku nie znalazł i nie odpuści. Mam tylko jedną prośbę - w przypadku ewentualnej porażki, nie piszcie tylko o zwolnieniu Zizou, o sprzedawaniu pół kadry, o pracy sędziego. Jaki wynik by nie był, przyjmijmy go na klatę i podziękujmy, że w ostatnich latach Real tak często ląduje w finale LM, choć wygrywać zawsze się nie da.

Madridismo to ciągła wiara. Wierzmy.

bombel22
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2017.05.11 17:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja tylko licze ze ZZ powtorzy sklad z wczorajszego meczu + Carvjal. Zadnego jebania wrzutek szczegolnie grajac z taka linia obrony jak ta Juve z Bejlem w skladzie.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora      
panzerfaust
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2017.05.11 17:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ElControlTotal napisał:
Zagramy w fiolecie?

Pewnie tak, i czarne i białe są zbyt podobne do tych pasiaków.

Powrót do góry
Avadis
Juvenil
Juvenil

PostWysłany: 2017.05.11 17:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli tylko Real nie wyjdzie zbyt pewny siebie, to nie będzie źle. Drużyna jest w całkiem dobrej formie i w tym roku kilkukrotnie już pokazała klasę, przykładem są pierwsze mecze z Bayernem i Atletico.

Mam cichą nadzieję (może trochę również przeczucie), że niespodziewanym bohaterem spotkania zostanie Bale, który zagra o historyczną obronę LM w rodzinnym mieście. Bo to że zagra biorę za pewniak (niestety), także oby ten jeden raz wyszło nam to na dobre.

Powrót do góry
Wolf
Bale&Benzema out

PostWysłany: 2017.05.12 11:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Skoro Benzema zrobił taką akcję z Atleti to teoretycznie i możliwe jest i to, że Bale będzie bohaterem. Ale bardzo mało możliwe. Dla mnie będzie bohaterem jak zostanie na ławce i wejdzie (ewentualnie!) na drugą połowę przy prowadzeniu.

Mecz będzie ciężki, szanse również oceniam 50/50. O ile przed dwoma ostatnimi finałami przeczucie miałem dobre to teraz wyczuwam porażkę. Ale mam nadzieję, że się pomylę Smile

"Higuain, Mandzukic, Alves, Cuadrado to wszystko odpady z klubów w których nie bylo dla nich miejsca. W Realu nie ma takich zawodników, bo Real jest klubem, który sie odpadów pozbywa, a nie je kontraktuje."
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Sezon 2016/17 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 17, 18, 19  Następny
Strona 2 z 19
Skocz do: