Juventus FC - Real Madryt [1-4] : OOO \OOOOOOOOOOO/ :ELVIS:
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5 ... 17, 18, 19  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Sezon 2016/17
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

Real...
Wygra w regulaminowym czasie gry.
68%
 68%  [ 35 ]
Wygra po dogrywce.
25%
 25%  [ 13 ]
Przegra.
5%
 5%  [ 3 ]
Wygra po rzutach karnych.
0%
 0%  [ 0 ]
Głosowało Użytkowników : 51
Wszystkich Głosów : 51
Ta ankieta już wygasła.
Szczegółowe rezulataty

Autor Wiadomość
push3k
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2017.05.23 04:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

TWL64 napisał:
ostatnio patrzę na ten mecz przez pryzmat lig krajowych, gdzie włoska Serie A średnio się ma do poziomu Primery.

Patrząc na grę czołówki to nie wydaje mi się, żeby Napoli i Roma odstawały od tego co odwalały w tym sezonie Barca i Atletico. Niemniej,
na przestrzeni sezonów czołówka LL i tak wypada lepiej (nic nowego), czego nie jestem w stanie powiedzieć o reszcie stawki, gdzie panuje wolna amerykanka nie lepsza niż w ligach Ameryki Południowej.
lukexpl napisał:
Mamy rachunki do wyrównania za ostatnie półfinały LM. Co ciekawe to oni nas eliminowali w ostatnich sezonach w drodze po obronę LM (2002/2003, 2014/2015). Teraz trzeci raz staną na naszej drodze do obrony LM, spotkamy się już w finale, do trzech razy sztuka? ;)
A u nas czekają na rewanż za 98' rok. Walczy się o tryumf, a nie o jakieś rewanże.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
madridcampeon
Busquemos soluciones
Busquemos soluciones

PostWysłany: 2017.05.23 12:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wybacz, ale

Cytat:
Patrząc na grę czołówki to nie wydaje mi się, żeby Napoli i Roma odstawały od tego co odwalały w tym sezonie Barca i Atletico.

lol. Gdy któryś z nich dojdzie do półfinału LM, to będzie można porównywać.

Niemniej jednak poziom Napoli czy Romy nijak ma się poziomu Juve, to po prostu inna liga. Najważniejsze to nie popełniać błędów w obronie, bo im więcej damy sobie wbić, tym trudniej będzie to wygrać. Nic odkrywczego raczej nie napisałem, z tym że akurat z Juve, mającym świetną defensywę, będzie to szczególnie ważne.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
bombel22
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2017.05.23 17:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mam nadzieje ze ZZ cos wykombinuje bo jak zobacze Garetha w skladzie i taktyke napierdalania miliarda wrzutek to mnie cos trafi.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora      
Behappy
be humble

PostWysłany: 2017.05.23 17:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Akurat na aktualny Juventus penetrowanie skrzydłami jest bardzo dobrym rozwiązaniem. Real ma najlepsze wrzutki i bocznych na świecie, a mentalnie tak mocnej kadry nie widziałem od lat. Jednak na całe szczęście to nie jest już mój problem. Niech się głowią jak mają to wygrać, bo argumentów za wiele nie mają.

Tacy ludzie jak Cris i Ramos rodzą się, żeby pisać historię, a nie Kielony, Dani Alvesy i przegrywy Higuainy, to tak co do śmiesznych zdań o "należy się", czy "różnych serii", "do trzech", "nikt nie obronił". Życie jest prawdą, a nie zbiegiem przypadkowych zależności, a prawda jest taka, że Real jest w tym momencie najlepszą drużyną na świecie.

El Mou
Prezes
Prezes

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2017.05.23 19:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oby tylko to nie był ten mecz, w którym temu Higuainowi uda się strzelić jakiegoś istotnego gola.

Powrót do góry
Krist
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2017.05.23 22:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na przestrzeni całego sezonu, to Juve jest według mnie faworytem tego meczu, i myślę, że spora część świata sportu się zdziwi gdyby to Real wygra. Oby ZZ wpoił to samo w głowy piłkarzy, niech przypomni stare czasy, niech przypomni mecze gorsze w naszym wykonaniu, niech do głowy im nie przyjdzie jakakolwiek lekcewaga i upajanie się pochwałami. W motywacji i zimnej głowie niech odnajdzie sukces. Nie wyobrażam sobie Marcelo gubiącego krycie Alvesa czy żółtej kartki w pierwszych 10 minutach dla Casemiro, albo Ramosa, bo będziemy już pozbawieni potężnych atutów. Juve pewnie będzie usypiać momentami znając swoje atuty w obronie, mają kim kontrować. To będzie piekielnie ciężki mecz. Dla mnie obecnie to 60% na Juve. Sezon, bardziej ułożona gra obronna, bardzo dobry skład i perfekcyjny zespół. Realowi zawsze się grało z nimi ciężko. ZZ potrafi popełnić jakiś błąd, oby nie popełnił go przy ustalaniu składu. Wierzyć wierzę, że to może Real podnieść ten puchar i chcę tego z całego serca, ale nie wiem czy futbol pozwoli zakończyć karierę Buffona bez LM.

Powrót do góry
Para Siempre
Real Madrid

PostWysłany: 2017.05.23 23:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jedyne na czym powinni się skoncentrować, to na formie z meczu z Atleti, gdzie miażdżyli rywala pod każdym względem.

Nie wiem dlaczego przychodzi Wam do głowy możliwość lekceważenie rywala przez naszych... Ludzie, to finał Ligi Mistrzów, mistrz Włoch, zasłużony finalista, przecież ich się nie da zlekceważyć, tak jak nie da się nie mieć dużej adrenaliny przed meczem.

Na pewno dadzą z siebie 100%, czy to wystarczy i czy taktyka okaże się słuszna - dowiemy się za 10 dni.

Real obawia się tego finału, nic dziwnego:

Capello napisał:
- Pytali mnie, dlaczego obrona drużyny Allegriego nigdy nie traci goli. Powiedziałem im, że to będzie wyrównany finał - dodał, szkoleniowiec, który prowadził obie drużyny.

Powrót do góry
push3k
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2017.05.24 07:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Behappy napisał:
Akurat na aktualny Juventus penetrowanie skrzydłami jest bardzo dobrym rozwiązaniem.

Hmm? Juventus ma tam jakąś słabość? Przecież skrzydła zarówno w obronie jak i w ataku to najmocniejsza formacja w Juve.
Behappy napisał:

Tacy ludzie jak Cris i Ramos rodzą się, żeby pisać historię, a nie Kielony, Dani Alvesy i przegrywy Higuainy
Vice Versa, a o "należy się" czep się Pique Tongue

Powrót do góry
Behappy
be humble

PostWysłany: 2017.05.24 12:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Owszem ma, pajaca Alvesa i mentalnie brazylijskiego Sandro, jak wjedzie w nich odpowiednio Marcelo i Carvajal, to się przekonasz. Monaco pokazało jak was napoczynać, tylko, że Real ma o klasę lepszych graczy od ekipy Mbappe. Vice versa twierdzisz, że Ramos i Cris są przegrywami? Hehe, pokaż mi gracza Juve ze złotą piłką, albo obrońce, który strzela tyle co wasz Pawełek.

miXUE
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2017.05.24 12:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Parafrazując Laikike1 - rozumiem Behappy Twoją konwencją, jest jak widać, ale pamiętam Twoje identyczne bragga przed ostatnim El ClaSsico i absolutnie nie jest to dla mnie dobry znak Tongue

edit: el clasico*

Ostatnio zmieniony przez miXUE dnia 2017.05.24 13:03, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Behappy
be humble

PostWysłany: 2017.05.24 13:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Spokojnie, zaorałem powagą przed pierwszym meczem z Atleti zakładając meczówkę, na taki post przed finałem jeszcze przyjdzie pora ;)

madridcampeon
Busquemos soluciones
Busquemos soluciones

PostWysłany: 2017.05.24 13:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przynajmniej masz swój styl. Ja na początku też się dziwiłem, ale teraz jestem już przyzwyczajony. Very Happy

Powrót do góry
miXUE
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2017.05.24 13:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ty Madridcampeon to jesteś z kolei absolutnie drugim biegunem Behappy'ego jeśli chodzi o konwencję czy styl Very Happy

Powrót do góry
madridcampeon
Busquemos soluciones
Busquemos soluciones

PostWysłany: 2017.05.24 13:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Musi być jakaś równowaga. ;)

Powrót do góry
push3k
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2017.05.24 13:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Behappy napisał:
Owszem ma, pajaca Alvesa

Dobra, widzę, że znasz bardzo dobrze sytuację kadrową Juve, a Alvesa od ostatniego "El Clasico" uważnie obserwujesz, wiec sobie daruję to oraz całą resztę twoich tworów.

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Sezon 2016/17 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5 ... 17, 18, 19  Następny
Strona 4 z 19
Skocz do: