Juventus FC - Real Madryt [1-4] : OOO \OOOOOOOOOOO/ :ELVIS:
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 17, 18, 19  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Sezon 2016/17
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

Real...
Wygra w regulaminowym czasie gry.
68%
 68%  [ 35 ]
Wygra po dogrywce.
25%
 25%  [ 13 ]
Przegra.
5%
 5%  [ 3 ]
Wygra po rzutach karnych.
0%
 0%  [ 0 ]
Głosowało Użytkowników : 51
Wszystkich Głosów : 51
Ta ankieta już wygasła.
Szczegółowe rezulataty

Autor Wiadomość
Cattenacchio
Gwiazda
Gwiazda

Ostrzeżeń: 3

PostWysłany: 2017.05.12 12:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Takie moje przemyślenia jako fan Juve:
1) Środek pomocy jest słabszy od tego sprzed dwóch lat. Wtedy był Pirlo, Pogba czy Vidal, teraz jest Marchisio po kontuzji, wolny Khedira czy niedoświadczony Sturaro. Pjanic także nie do końca się zaklimatyzował.
2) Higuain ewidetnie lepiej mu idzie jak ma strzelić bramkę z akcji. Ma z słaby dribbling i jest za wolny żeby grać jak Messi, a z drugiej strony nie jest tak sprytny żeby sępić jak Inzaghi. Także ciężko mu będzie z Realem.
3) Juve radzi sobie z drużynami technicznymi (co pokazuje choćby ta edycja), ale ma problem z drużynami twardymi i dużo biegającymi. Ostatnio tak gra Real, więc dużo zależy czy będą człapać jak z Barceloną, czy zagrają na pełnej k**wie jak z Atletico.
4) Mandzukic na skrzydle - wymysł Allegriego i dobitnie pokazuje, że Juve jest dużo biedniejsze od większości silnych zespołó w Europie. Ogólnie jak dla mnie Mandzu nadaje się tylko na szpicę, ale nawet tam, jest duuużo słabszy od Higuaina. Także ogólnie jest mało przydatny i na pewno mniej pożyteczny jak grający po drugiej stronie Dybala.
5) Forma Chieliniego. Od dawna wiadomo ze Giorgio to już głównie nazwisko. Jego forma jest mniej więcej tożsama z formą Benzemy i nikt nie wie co robi w pierwszym składzie.
6) Morata. Śmieszy mniej kompletna ignoracja fanów Realu, którzy niedoceniają tego piłkarza. Jak dla mnie w tym sezonie jest w top 10 snajperów na świecie. Zna on Juve i jeśli wejdzie w drugiej połowie za Benzemę to na pewno coś strzeli.
7) Sędziowie. Nie od dziś wiadomo, że w Lidzę Mistrzów raczej sprzyjają Barcelonie i Realowi niż reszcie klubów.
8) Wartość ławki rezerwowej. Patrząc na całą kadrę Real ma najlepszą drużynę na świecie, co do tego nie ma nawet wątpliwości. Nawet przy kontuzjach i kartach Zidane ma ogromne pole manewru. Najlepiej to pokazuje ten sezon, gdy przy mniejszej skuteczność Cristiano, beznadziejnej grze Bale'a czy Benzemy i nierównym Jamesie, wciąż mają szanse wygrać wszystko.

Ogólnie myślę, że Real jest zdecydowanym faworytem (zresztą jak zawsze). Obstawiam ok. 60% - 40% dla Realu, jeśli chodzi o szanse. Juventus na pewno się nie podda, ale to może być za mało.
Pozdrawiam! I Forza Juve!

Ostatnio zmieniony przez Cattenacchio dnia 2017.05.12 12:36, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
Dexter.
Mr. Champions

PostWysłany: 2017.05.12 12:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Punkt siódmy jest najlepszy. Mecz się jeszcze nie zaczął, ale już przyjmuje się za pewnik, że sędzie będzie bardziej przychylny dla Realu. Jak zawsze zresztą.

Powrót do góry
push3k
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2017.05.12 12:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cattenacchio napisał:

6) Morata. Śmieszy mniej kompletna ignoracja fanów Realu, którzy niedoceniają tego piłkarza. Jak dla mnie w tym sezonie jest w top 10 snajperów na świecie. Zna on Juve i jeśli wejdzie w drugiej połowie za Benzemę to na pewno coś strzeli.

Akurat z tego to sobie oni zdają sprawę.

A swoją drogą - Juventus ma mocne skrzydła i krótką ławkę w ofensywie. Juve w najsilniejszym składzie ma wszystko czego potrzeba, nawet mimo Mandzukica. Zmiana taktyki po okienku transferowym oraz niespodziewane kontuzje sprawiły, że ławki nie ma. Zona Mista działa, ale solidnie zabezpieczona będzie chyba dopiero od nowego sezonu.

A po za tym nie ma co mówić - do finału trafiły dwie najsilniejsze ekipy grające najbardziej cynicznie. Chociaż Juve awansowało spokojniej to jednak Real wydaje mi się być minimalnie silniejszy i nie jestem specjalnie zdziwiony tym, że bukmacherzy też to widzą.

Powrót do góry
Zedd.
Soy Celeste
Soy Celeste

PostWysłany: 2017.05.15 20:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Link

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora      
El Dominik
Madridista

PostWysłany: 2017.05.17 08:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://www.sport.pl/pilka/7,65041,21821666,final-ligi-mistrzow-za-darmo-na-youtube-rewolucja-na-rynku.html#MT_2Zdjecia

Idzie nowe.

Marcelo.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
Sondokan
Because fuck you, that's why.

PostWysłany: 2017.05.17 10:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wątpię, żeby to zadziałało poza krajem "nadawania".

Powrót do góry
labeleq
#mijajkalisz

PostWysłany: 2017.05.17 10:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie sądzę, żeby to weszło na stałe w najbliższym czasie. Może będą w ten sposób transmitować pojedyncze wydarzenia, ale transmisje z każdego meczu już nie ma co liczyć. Prawa TV są za cenne, żeby puszczać wszystko w trybie darmowym.

Nemoris
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2017.05.17 11:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

E tam, prędzej czy później to przeniesie się do internetu. Kwestia czasu wg. mnie.

Powrót do góry
Szjk
Intelektualna elita forum.

Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: 2017.05.22 09:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Liga ligą, świetnie, że wygraliśmy, ale nic nie wzbudza u mnie takiej podjary i emocji jak LM. Już czas myśleć o obronie trofeum, czas na największe emocje, czas na pisanie historii, a potem przerwa, będzie można odpocząć od piłki i tego niesamowicie stresującego sezonu.

Wolf
Bale&Benzema out

PostWysłany: 2017.05.22 10:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mam identycznie. Większość widzi w Juve faworytów, co dla nas dobrze. Nie mówiąc, że w 98 też faworytem było Juve Very Happy Ale mam cholerne obawy przed tym meczem. Pocieszające jest to, że przed pierwszymi meczami z Bayernem i Atletico też miałem. Teraz stawka jest dużo wyższa i żal w razie czego będzie większy. Tak zupełnie abstrahując od drużyn i ich form to ciężko uwierzyć, że Juve przegra piąty finał LM z rzędu a my jako pierwsza drużyna obronimy LM. Ale z drugiej strony kto jak nie my :>

"Higuain, Mandzukic, Alves, Cuadrado to wszystko odpady z klubów w których nie bylo dla nich miejsca. W Realu nie ma takich zawodników, bo Real jest klubem, który sie odpadów pozbywa, a nie je kontraktuje."
Powrót do góry
Emperor
Scandinavian Metal Maniac

PostWysłany: 2017.05.22 10:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jebać to Juve, piszmy historię. Mam wrażenie, że Zidane wybił im z głowy to debilne przeświadczenie że jak są faworytami to mecz jest wygrany przed gwizdkiem i nic nie trzeba. Ekipa jest mega naładowana i z takim nastawieniem jak na Atleti mogą rozjebać każdego. Wierzę, że żadna dogrywka nie będzie potrzebna. Presja na obronę tytułu będzie ogromna, a nasi to lubią.

Powrót do góry
Gehu89
Master of Drilling

Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: 2017.05.22 15:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja wczoraj nawet nie świętowałem. Byłem pewien od kilku kolejek, że tego po prostu ni wypuścimy i traktowałem nas jako nowego mistrza. Teraz trzeba się ocknąć i zapierdalać jeszcze przez minimum 90 minut. Mam mieszane uczucia, ale wierzę, że to pierdolniemy i będzie obrona.

Behappy
be humble

PostWysłany: 2017.05.22 21:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Która większość widzi Juve jako faworyta?

TWL64
Alfred

PostWysłany: 2017.05.22 21:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Im bliżej meczu tym bardziej stawiam na naszą wygraną. Oczywiście, że tak naprawdę jest 50/50 i mam duży szacunek dla rywala (któremu od młodości kibicuję w Serie A) ale ostatnio patrzę na ten mecz przez pryzmat lig krajowych, gdzie włoska Serie A średnio się ma do poziomu Primery. Mam nadzieję, że mistrz Hiszpanii ogra mistrza Włoch, bo jest zwyczajnie piłkarsko silniejszy.

Powrót do góry
lukexpl
Trener
Trener

PostWysłany: 2017.05.22 23:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak czytam, że Juve i Buffon zasługują na LM to mnie śmiech bierze. Jakby trofea rozdawano za zasługi to w ciągu jednego sezonu mielibyśmy ze 3 zwycięzców Very Happy Fani Juve również dosyć pewni siebie przed tym finałem, oby po meczu to oni byli rozczarowani.

Ja się tego meczu mimo wszystko boję, ale jeżeli zagramy jak z ATM na Bernabeu, to jesteśmy wstanie rozjechać nawet takie Juve. Mamy rachunki do wyrównania za ostatnie półfinały LM. Co ciekawe to oni nas eliminowali w ostatnich sezonach w drodze po obronę LM (2002/2003, 2014/2015). Teraz trzeci raz staną na naszej drodze do obrony LM, spotkamy się już w finale, do trzech razy sztuka? ;)

Drużyna również będzie mega zmotywowana na to spotkanie. Raz, że zadba o to Zizou, a dwa, że sami wiedzą, że są już bardzo blisko dokonania czegoś historycznego. Ronaldo również wie, że jeżeli chce zgarnąć ZP to musi dać z siebie wszystko w tym ostatnim meczu sezonu. Dwóch bramek mu brakuje, aby przebić Messiego w klasyfikacji króla strzelców LM. Jeśli wyjdzie tak zmotywowany jak na ATM na SB, czy rok temu na rewanżowe spotkanie z Wolfsburgiem, to będziemy mogli być spokojni. Kolejna kwestia to nasza ławka rezerwowych, będzie kim postraszyć z ławki, Juve tej przyjemności mieć nie będzie. Możemy tylko mieć pytanie czy ewentualnie taki Asensio udźwignie ciężar finału LM.

No i dobry prognostyk jest taki, że jeżeli pokonujemy niemiecką drużynę w fazie pucharowej LM, to sięgamy później po puchar Ptak

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Sezon 2016/17 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 17, 18, 19  Następny
Strona 3 z 19
Skocz do: