LOTTO Ekstraklasa - sezon 2017/2018
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 9, 10, 11  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Piłka Nożna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

Kto zostanie mistrzem Polski 2017/2018?
Inna drużyna
38%
 38%  [ 8 ]
Legia Warszawa
23%
 23%  [ 5 ]
Jagiellonia Białystok
19%
 19%  [ 4 ]
Lech Poznań
14%
 14%  [ 3 ]
Wisła Kraków
4%
 4%  [ 1 ]
Lechia Gdańsk
0%
 0%  [ 0 ]
Głosowało Użytkowników : 21
Wszystkich Głosów : 21
Szczegółowe rezulataty/Cofanie głosów

Autor Wiadomość
Pegasus
Fanatyk
Fanatyk

PostWysłany: 2018.05.20 19:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Patologia co to się dzisiaj działo

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
wojtanowsky
Putka
Putka

PostWysłany: 2018.05.20 20:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cały czas mam nadzieję, że w pewnym momencie przyjdzie ktoś kto pierdolnie tutaj ręką w stół i za pierwszy taki wybryk będzie karał klub -20 punktami, za każdy następny degradacją 4 ligi w dół i karą w wysokości 0,5 mln zł na początek. Kompletnie nie byłoby mi żal żadnej drużyny spośród tych pokurwów. Jak dla mnie wszystkie te Lechy, Legie, Arki i inne gówno warte pseudokluby mogą zdychać, a te zwierzaki nazywające siebie kibicami jeździć po zadupiach oglądać swoich idoli, jak grają o mistrzostwo okręgowej ligi

Powrót do góry
El Mou
Prezes
Prezes

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2018.05.20 21:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ale o czym ty mówisz? Lekiem tutaj nie jest karanie klubów, tylko włączenie się Państwa. Przecież wszyscy ci debile z dzisiaj i z innych takich wydarzeń jutro powinni być odwiedzenie w domu przez kilku panów w mundurach. Dopóki policja i prokuratura się tym nie zajmą i nie będą wsadzać takich bandytów do pierdla, dopóty nic się nie zmieni. Co może zrobić klub? Wytoczysz im wojnę? Spoko, tylko wiedz, że jako taki prezes będziesz potem się bał o swoją rodzinę, bo to są zwykli bandyci, a nie żadni kibice. Nawet pomijając już jakieś groźby, przecież ci debile będą sabotować własny klub - ich nie obchodzi gdzie te drużyny grają, ważne jest to, że mogą sobie podbudować swoje ego i czuć się "panami" sytuacji. Bo to przecież od nich zależy czy rozpierdolą mecz czy najebią jakiemuś murzynowi przypadkowo spotkanemu na mieście oraz to od nich "zależy" cały klub. To jest ich mentalność. I nic tu nie zmieni czy Lech, Legia czy inna Korona będzie grała w A - klasie czy 4 lidze. Tu trzeba tylko policji i prokuratury i pierdla dla takich troglodytów.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
wojtanowsky
Putka
Putka

PostWysłany: 2018.05.20 21:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

El Mou napisał:
Ale o czym ty mówisz? Lekiem tutaj nie jest karanie klubów, tylko włączenie się Państwa. Przecież wszyscy ci debile z dzisiaj i z innych takich wydarzeń jutro powinni być odwiedzenie w domu przez kilku panów w mundurach. Dopóki policja i prokuratura się tym nie zajmą i nie będą wsadzać takich bandytów do pierdla, dopóty nic się nie zmieni. Co może zrobić klub? Wytoczysz im wojnę? Spoko, tylko wiedz, że jako taki prezes będziesz potem się bał o swoją rodzinę, bo to są zwykli bandyci, a nie żadni kibice. Nawet pomijając już jakieś groźby, przecież ci debile będą sabotować własny klub - ich nie obchodzi gdzie te drużyny grają, ważne jest to, że mogą sobie podbudować swoje ego i czuć się "panami" sytuacji. Bo to przecież od nich zależy czy rozpierdolą mecz czy najebią jakiemuś murzynowi przypadkowo spotkanemu na mieście oraz to od nich "zależy" cały klub. To jest ich mentalność. I nic tu nie zmieni czy Lech, Legia czy inna Korona będzie grała w A - klasie czy 4 lidze. Tu trzeba tylko policji i prokuratury i pierdla dla takich troglodytów.

Karanie klubów sprawi, że takie kurwie jak Leśniodorski czy teraz Mioduski i inni prezesi, zastanowią się dwa razy, zanim będą kryć tych idiotów. Przecież to żadna tajemnica, że oprawy, chamstwo na trybunach, pirotechnika, dzieje się za przyzwoleniem dyrekcji klubu. Dopóki góra nie zacznie poważnie traktować sprawy i nie zacznie z państwem współpracować, dopóty to co mówisz nie będzie miało sensu. Tutaj jest potrzebna walka na wszystkich frontach, zarówno ze strony klubów jak i państwa. Nie może być tak, że państwo zakazuje, a kluby dają przyzwolenie, potem biorą większość kar na siebie (jak choćby Legia) i dziwimy się, że jest burdel jaki jest

Powrót do góry
Mattz
Juvenil
Juvenil

PostWysłany: 2018.05.21 08:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Teraz powinno być -15 pkt dla tego bydła z Poznania i się nauczą szacunku do innych.

Powrót do góry
Antyteza
Alcoholic Visionary
Alcoholic Visionary

PostWysłany: 2018.05.21 10:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Serio nie zatrzymali na stadionie ANI JEDNEGO "kibica"?

Cóż, nie dzierżyli w dłoniach białych róż.

bombel22
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2018.05.21 14:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak jak @wojtanowsky napisał tu głównym winnym jest klub. Jakby faktycznie dojebali Lechowi teraz -20 gdzie z góry w nastepnym sezonie mogliby się bić o utrzymanie to by się okazało że można zrobić porządek. Boniek też przymyka oczy na piro myśląc że te bydło zrozumie że mając ciche przyzwolenie będą z tym się obchodzić w miare rozsądnie ale jak po kibicach Arki widać i teraz Lecha tak się nie stanie.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora      
Bonk
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2018.05.21 15:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Strzelać ostrą amunicją. Kamery są - czemu nie zamykają tych ludzi ?
Rozwiązać to całe towarzystwo. Każdy trzepie grubą kasiorę, a poziomu ligi brak.
Żeby jakkolwiek poziom podskoczył do góry to pierw:
- pierwsza jedenastka powinna sie składać z:
maks 2-3 obcokrajowców
przynajmniej 2/3 piłkarzy poniżej 21 roku życia

A tu przyjeżdżają emeryci zgarniać gruby hajs, a zarząd sie cieszy bo koszulki z Eduardo schodzą.

W życiu może z 3 mecze widziałem ekstraklasy i nie różnią się wiele od a-klasy.
Z 10 lat temu to w moim okręgu było paru grajków, którzy jakby byli zauważeni przez skautów to spokojnie by zjedli dzisiejsze pseudogwiazdki typu Kucharczyk.
Chociaż z szkoleniem młodzieży i tak sie poprawiło. Nawet z mojej małej miejscowości(3tyś mieszkańców) gra w Legii Warszawa i był już powoływany do młodzieżówek reprezentacji.

http://akademia.legia.com/news,47042-lakota_lakomy_i_zjawinski_z_umowami.html

Pamiętam, że mając 16 lat mieliśmy trenera, który grał kiedyś w ekstraklasie i mi mówił, że mam papiery na granie, no ale na tym sie skończyło i 2 lata później zrezygnowałem bo nie widziałem perspektyw :lol2:

Z 3 lata temu byłem na treningu w mojej miejscowości i właśnie był u nas ten Paweł potrenować i porównując go do prawie 30 letnich bramkarzy z mojej miejsowości to lata świetlne przed nimi był, a wtedy miał 14 lat. Chociaż śmieszne porównanie treningi codziennie vs treningi 2 razy w tygodniu + browary przez weekend Tongue

A mogłem teraz grać sobie z Modricem w pomocy, jebać listkiewicza :(

Powrót do góry
Mattz
Juvenil
Juvenil

PostWysłany: 2018.05.21 16:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tam powinien wejść kordon Policji i przepałować tych pseudokibiców, mieli wszystkich w 1 miejscu :>

Powrót do góry
wojtanowsky
Putka
Putka

PostWysłany: 2018.05.21 16:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja generalnie mam taki pomysł i uważam, że powinien być stosowany na każdym stadionie w ekstraklapie. Otóż każdy sektor fanatyków, powinien znajdować się pod takim specjalnym szklanym kloszem. Klosz byłby zrobiony z pancernego szkła, żeby bydło mogło oglądać, ale nie robić nikomu krzywdy. Rozwiązałoby to kilka problemów naraz...

Po pierwsze ewentualne odpalenie rac skutkowałoby takim zadymieniem klosza, że za chwilę idioci nic by nie widzieli.

Po drugie ewentualne odpalenie rac spowodowałoby, że najzwyczajniej w świecie toksyczne gazy trochę by ich poddusiły.

Po trzecie w przypadku jakiegoś wyjątkowo chujowego zachowania, prawdopodobnie szybko skończyłby im się tam tlen i musieliby się uspokoić żeby nie zdechnąć.

Po czwarte w razie gdyby wstawali z miejsc i chcieli zrobić rozpierdol, po prostu wpuszczałoby się jakiś siarkowodór albo inny toksyczny gaz i temat byłby rozwiązany. Po 3-4 meczach idioci by zdechli, zostali sami normalni. Problem rozwiązany.

Powrót do góry
Gehu89
Master of Drilling

PostWysłany: 2018.05.21 16:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pytanie dlaczego tego nie załatwiono, mając ich wszystkich w jednym miejscu? Fikasz? Dostajesz wpierdol i leżysz. Później areszcik, kara finansowa i zakaz stadionowy.

ryba1984
Putka
Putka

Ostrzeżeń: 3

PostWysłany: 2018.05.21 17:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Generalnie to uważam że jesteśmy na skraju jakiegoś załamania u nas w PL. Przełom. Nie wyobrażam sobie podniecać się czymkolwiek w tym kraju zarabiając totalne ochłapy. Policjanci, nauczyciele, obsługa medyczna i wiele innych ludzi w PL żyje nie godnie. Jeżeli Seba z 2 klasami gimnazjum robi prawko i siada na zestaw po czym wyciąga na start 2 razy więcej niż policjant który ryzykuje zdrowie gdzie w domu czeka na niego rodzina... Idziemy do przodu jako kraj ale mentalnie dalej gdzieś z tyłu średniowiecze. Ludzie którzy uczą nasze dzieci mają mniej niż ja wydaję na paliwo. A to są ludzie którzy mają wychowywać naszą największą wartość. Naszą przyszłość. Ja jakbym był Policjantem to palca z radiowozu bym za 2300 netto nie wystawił. To się przekłada na każdą dziedzinę życia w tym kraju. Nie mamy szacunku do siebie nawzajem. Państwo nie ma szacunku dla ludzi. To się musi zmienić.

Powrót do góry
sicario
Manhunt

PostWysłany: 2018.05.21 20:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ta swołocz poznańska powinna mieć zakaz stadionowy, dowalic im kary jak w Anglii to gnojom się odechce. Do tego warszawscy patole pokazali swoją twarz wracając z Poznania. Dwa wyjścia : kary surowe jak w Anglii i dożywotnia dyskwalifikacja na wejscie stadionowe w całej Polsce lub gra na stadionach gospodarzy bez kibiców gosci.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
bombel22
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2018.05.21 21:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tyle że oni mogą dostać dyskwalifikacje i do kolejnego tysiąclecia, nic to nie zmienia bo nikt nie respektuje tych zakazów.

Nikt by o te piro sie nie przypierdalał gdyby faktycznie sluzylo to tylko oprawie ale jak kurwa kilku debili sie trafi tak jak wczoraj i rzucą to gówno na murawę to pozamiatane. Mam nadzieje ze jednak Lech dostanie kilka ujemnych punktów za ten pierdolnik. Kto to będzie chciał sponsorować jak nie dość ze poziom piłkarzy jest śmieszny to jeszcze takie burdy są na trybunach.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora      
miXUE
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2018.05.22 11:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

https://laczynaspasja.pl/dlaczego-rozumiem-kibicow-lecha-poznan/

Z reguły nie share'uję rzeczy, które według mnie są po prostu gówniane, ale tutaj nie umiem. To najbardziej skurwiały artykuł jaki czytałem w tym roku(a już prawie czerwiec), gdzie po przeczytaniu chciało mi się po prostu zwymiotować.

Twierdzenie, że tym kretynom chodzi o sprzeciw wobec własnego zarządu i kierunku w jaki zmierza klub... Boże kochany.
Chodziło o to, żeby Legia nie została Mistrzem Polski w Poznaniu. Chodziło o napierdolenie rac, chodziło o rozpierduchę i chodziło o dojebanie kibicom drużyny przeciwnej. Dorabianie do tego ideologii głębszej jest po prostu niesmaczne, ostatnie o czym Ci kibice myśleli w trakcie to "Danie bodźca do zmian" komukolwiek. Tam nie było jakiegoś podpalenia auta na parkingu, btw?
Porównywanie tego do górników czy miłości męża do żony to jakaś aberracja.

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Piłka Nożna Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 9, 10, 11  Następny
Strona 6 z 11
Skocz do: