Real Madryt - FC Barcelona [2-3]

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Mecze
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
maciek19911
Soy un Madridista y tengo un alma blanca

PostWysłany: 2017.07.27 08:45    Temat postu: Real Madryt - FC Barcelona [2-3] Odpowiedz z cytatem

Po raz pierwszy w historii el Clasico w USA, a po raz drugi poza granicami Hiszpanii. Niby to tylko sparing, mecz towarzyski, mecz w ramach ICC, ale rywalizacja z Barceloną to zawsze coś wyjątkowego. Ten aspekt sprawia, że zwykły sparing zamienia się w coś niezwykłego. Dotychczas nasi nie powalają, ale w meczu z Barceloną oczekuję, że już zobaczymy coś więcej, musimy. Bo chyba nikt z nas nie przejdzie obojętnie obok ewentualnej wysokiej porażki z Barceloną mimo, że to tylko International Champions Cup.
Spotkanie odbędzie się w niedzielę o godzinie 2:00. Transmisja w TVP1 oraz TVP Sport.

miXUE
Prezes
Prezes

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2017.07.30 02:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na moment przerwy;
To jak nieskoncentrowanie weszliśmy w mecz jest aż zabawne. Wyglądało to tak jakby Barca grała sparing z jakąś swoją Barcą B. Na szczęście proporcje się zmieniały i pod koniec to już u nas gra była lepsza, fizyczniejsza.

Atak dramat. B&B nie ma. Ja wiem, że to sparing, ale wrażenia są niezmienne już od w uj dawna.

Marcelo, Asensio, Carvajal bardzo na plus, ale...

Kovacić. No gość jest zajebisty. Jakbym był jakimś postronnym widzem z USA, który nie ogląda na codzień LL to na ten moment największą magię na boisku, największe zagrożenie mając po prostu piłkę powoduje Messi i Kova. Sylwetkowo są nawet podobni. Liczę, że w tym sezonie sobie już wywalczy murowaną jedenastkę u nas i absolutnie nie mówię o tym na podstawie tego meczu, charakterystyka piłkarza do składu potrzebna jak diabli.

A i jeszcze jedno. Towarzyski czy nie towarzyski klasyk to i tak klasyk. O czym się już pewnie domownicy(na ich nieszczęście) u mnie przekonali Very Happy

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
RvN91
Fanatyk
Fanatyk

PostWysłany: 2017.07.30 03:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No i trzecia porażka. Nie dramatyzuje, bo wiem jak wygląda nasz etap przygotowań, ale kilka gorzkich wynurzeń: mimo że to sparingi to bilans 0-3 (lub jak kto woli 0-1-2) nie wygląda zbyt dobrze i nie przystoi. Ale jeszcze gorsza jest aktualnie gra w obronie, zwłaszcza dziś - przy lepszych celownikach Barcelony mogło być z 6-7 lub lepiej i nie jest to przesada (nawet po zejściu Ramosa), my w ataku bez rewelacji, a umówmy się - Cillessen wybitnym fachowcem to nie jest. W drugiej połowie gdyby nie Isco to bylibyśmy niemal bezradni. Z City i dzisiaj Vallejo trochę nie ogarniał, dopiero pod koniec zaliczył kilka lepszych zagrań. Bale dalej w formie z 2017 i naprawdę zaczyna irytować.

Barcelona wyglądała dziś lepiej a zagrała tyle samo sparingów, ale trzeba pozostać spokojnym. Do pierwszego meczu o superpuchar został tydzień z hakiem, ufam Zizou i Pintusowi.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
El Dominik
Madridista

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2017.07.30 09:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja wiem, że sparingi, wiem, że Pintus, itd, ale niepokoją mnie te porażki. Żeby ta "forma" nie przełożyła sie na superpuchary, bo szkoda byłoby tych dwóch pucharów.

Marcelo.
Powrót do góry
ElControlTotal
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2017.07.30 10:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niby tylko sparing, ale klasyk to klasyk i porażka boli. Zjedli nas i gdyby tylko chcieli to mogłoby się skończyć na upokorzeniu. W skali całego meczu zagraliśmy może dobre 10min, w których udało się coś strzelić.

Powrót do góry
Avadis
Juvenil
Juvenil

PostWysłany: 2017.07.30 13:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przyznam szczerze, że nie wytrwałem do końca meczu i w przerwie zasnąłem. Mógłby ktoś dla mnie krótko podsumować, jak się prezentowali nowi zawodnicy + szkółka?

Powrót do góry
sicario
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2017.07.30 13:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ma ktoś może link do całego meczu? Nie dałem rady ani w nocy, ani na powtórkę zz samego rańca :(

Janus.
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2017.07.30 20:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Avadis napisał:
Przyznam szczerze, że nie wytrwałem do końca meczu i w przerwie zasnąłem. Mógłby ktoś dla mnie krótko podsumować, jak się prezentowali nowi zawodnicy + szkółka?

Vallejo niepewny i zawinił przy golu, Mayoral odstawał pod każdym względem.
Theo, Llorente i Ceballos bez szału, ale zagrali poprawnie. Achraf i Oscar również nie zawiedli.

Powrót do góry
Avadis
Juvenil
Juvenil

PostWysłany: 2017.07.30 21:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzięki bardzo; trochę niepokoi słaba dyspozycja obrony, oby trenerowi udało się ją szybko poprawić.

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Mecze Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do: