Real Madryt - Manchester United [2-1]
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Sezon 2017/18
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Pabloos.
Prezes
Prezes

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2017.08.08 23:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

CKIM to pieprzone monstrum, które nie ma sobie równych. Strach pomyśleć jak wyglądałby Real, gdyby najlepszy napastnik świata, Cristiano, miał z przodu godnego partnera. Mbappe przybywaj. Hegemonio trwaj.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
Behappy
be humble

PostWysłany: 2017.08.09 00:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bo Pogba nie nadaje się do gry u cymbała Mourinho. To jest artysta i zawodnik topowy, a nie robol z predyspozycjami na taśmę produkcyjną butelek do Coca Coli. Sprawdziłby się u np. Carletto.

Bardzo dobry mecz. Ramosem się nie martwcie, ten typ tak ma, przyjdzie nóż na gardło i będzie niszczył. Jak Benzema wejdzie na swój najwyższy poziom, to nie ma drużyny, która będzie w stanie pokonać Real Madryt.

MarcinS
psychoTata

PostWysłany: 2017.08.09 05:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z tym Benzem to jakis zart? A co do Pogby to pelna zgoda.

Wierni poznańscy fani
Przyjaciół zawsze będzie trzech
Arka Cracovia Lech
Arka Cracovia Lech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
Demon Ognia
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2017.08.09 07:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na ten najwyższy poziom Benzemy to czekamy niczym kiedyś na La Decime.

Byliśmy sporo lepsi, więcej okazji, więcej gry, gdyby nie błąd Navasa, to nie byłoby o czym mówić. Fizycznie wygląda to dobrze. Martwi jedynie forma, a raczej jej brak u atakujących.

Powrót do góry
Gehu89
Master of Drilling

Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: 2017.08.09 08:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pogba jest artystą.. fakt. Koncertowo spierdolił kontrę w której dwa razy miał możliwość wypuszczenia kolegi z zespołu sam na sam. Wolał się pokiwać i jebnąć w obrońcę. Dla mnie on podejmuje chujowe wybory.

Widziałem go w pierwszym meczu z nami - najgorszy piłkarz na boisku wówczas. Wczoraj? Kompletnie nie przekonywał. Nie wiem ile meczów MU obejrzę, ale będę starał się go oglądać. Na ten moment absolutnie hajs wyjebany w błoto.

Crawler
Madrid, banuj!

PostWysłany: 2017.08.09 09:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Spłaca się jak Martial.

Behappy
be humble

PostWysłany: 2017.08.09 09:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Owszem masz rację, bo gra Pogby w United wygląda właśnie tak jak opisałeś, ale imo, to nie jest problem piłkarza, a trenera. O co mi chodzi? O to, że jak grasz w drużynie bez piłki o stricte defensywnej mentalności, to się dostosowujesz albo frustrujesz. Dostosowują się piłkarze prości, robole. Frustrują się piłkarze z prawdziwego zdarzenia. Między innymi przez takie cymbalstwo Mourinho nie wygraliśmy nic prócz jednej ligi. Teraz przez to samo gość marnuje jednego z najlepszych pomocników na świecie. Rozumiem, że pierwszy sezon miał taki zamysł, a teraz wziął Maticia, Lukaku i przesunął Pogbę wyżej, jednak jak widzieliśmy wczoraj, to nie działa, a przynajmniej jeszcze nie, oni nadal są jacyś drewniani mentalnie.

Zdanie o Benzemie było w tym sensie, że jak Real będzie miał topowych atakujących, to nie ma nikt podjazdu. Jednak do tego potrzeba formy Benzemy, bo Cris nie da rady grać 100% na 100%, nie te lata, czy ktoś tego chce, czy nie.

Demon Ognia
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2017.08.09 10:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Taki Alonso się dostował do taktyki Mourinho, a nie był ani robolem, ani prostym piłkarzem.

Z cymbałem Mourinho też bym uważał, jednak wyciągnął klub z totalnego gówna i rywalizował z bardzo mocną Barceloną. Po prostu, podobnie jak Pep, umie grać w piłkę tylko w jeden sposób, brak mu pewnej elastyczności, a jego obecna formuła wyczerpała się już kilka lat temu.

Pogba jednym z najlepszych pomocników? :lol2: Dla mnie to koleś jest zbyt nierówny. Potrafi błysnąć dryblingiem, strzałem, ale odwala szajs, sporo nonszalancji, niedokładności. Płuc na boisku też nie zostawia.

Powrót do góry
Behappy
be humble

PostWysłany: 2017.08.09 11:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Piszę skrajnie.

No właśnie, on jest taki w UNITED. W Juve zostawiał płuca często i był po prostu kozakiem, tyle.

Dimhil
'75 Raúl

PostWysłany: 2017.08.09 17:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
To jest artysta i zawodnik topowy

:lol2:

rock4choice
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2017.08.09 18:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No ale nie powiecie że United wczoraj zaprezentowało powalająca taktykę.. zgodzę się, że formuła Mourinho się pare lat temu wyczerpała, ale nawet kiedy odnosiła sukcesy to nie był to jakiś szczyt piłkarskiego wyrafinowania. Miał swój styl, dopasowywał pod niego piłkarzy w sposób odpowiedni, naszych nauczył turbokontr które czasami widać do dzisiaj, ale litości - bardzo pięknie wtedy nie graliśmy, a przede wszystkim trochę jednowymiarowo. Futbol jaki wczoraj pokazało United był bardzo mizerny i złapanie kontaktu zawdzięczają głównie temu, że nasi im na to pozwolili.

W mourinho widzę raczej dobrego motywatora, gościa który tworzy więź z zawodnikami i to jest 50% jego "taktyki" - bo część z nich jest gotowa za niego oddać życie na boisku. W tym upatruję jakiejś szansy dla United w nadchodzącym sezonie PL chociażby, nie bez powodu buduje kadrę głównie z młodych gości których może sobie ukształtować, jak kiedyś Di Marię, Ozila, Khedirę czy Callejona.

Powrót do góry
panzerfaust
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2017.08.09 20:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jesteśmy w głębokim okresie ogórkowym, po morderczym zajechaniu przez tyrana Pintusa i gramy tak jak gramy? Należało nam się. Należało nam się dożyć takich czasów, po tych wszystkich latach upokorzeń gdy się wiernie czekało i wierzyło, zaciskając zęby przez 7 lat odpadania po fazie grupowej LM i innych "atrakcjach". Mamy niesamowicie mocną pomoc, ta czwórka magików to jedna z najlepiej zbalansowanych mieszanek jakie było mi chyba dane widzieć. Nigdy więcej 433, ale wydaje mi się, że nasz łysy guru o tym jednak doskonale już wie.

Wchodzimy cali na biało.

Powrót do góry
bombel22
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2017.08.10 09:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobija Marco na 5 lub Kova i z przodu zostawiamy Crisa ;) To byłaby miazga.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora      
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Sezon 2017/18 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4
Strona 4 z 4
Skocz do: