Premier League 2017/2018
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 14, 15, 16, 17, 18, 19  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Piłka Nożna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

Kto zostanie mistrzem Anglii w sezonie 2017/2018?
Manchester City
26%
 26%  [ 11 ]
Manchester United
23%
 23%  [ 10 ]
Arsenal FC
16%
 16%  [ 7 ]
Chelsea FC
11%
 11%  [ 5 ]
Liverpool FC
9%
 9%  [ 4 ]
Tottenham Hotspur
9%
 9%  [ 4 ]
Everton FC
2%
 2%  [ 1 ]
Ktoś inny
0%
 0%  [ 0 ]
Głosowało Użytkowników : 42
Wszystkich Głosów : 42
Ta ankieta już wygasła.
Szczegółowe rezulataty

Autor Wiadomość
miXUE
Prezes
Prezes

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2018.02.10 19:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

1:0 które powinno być 4-5:0. Genialny mecz Cecha, kiepska skuteczność Kogutów. Na Juve takie partaczenie wykończenia będzie brzemienne w skutkach.

Ale to jak dominujące były Totki w drugiej połowie... rety. Albo to ten Arsenal jest taki kiepski. Zdecydowanie chcę zobaczyć Pochettino w drużynie z większymi zasobami, talentem i ławką. Nie ukrywam, że najlepiej u nas.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
Zedd.
Soy Celeste
Soy Celeste

PostWysłany: 2018.02.10 19:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Koguty swoją mądrą polityką po prostu zbudowali sobie topowy zespół w Premier League i na stałe wbiły się do czołówki angielskiego futbolu.
Dzisiejszy mecz w wykonaniu Tottenhamu był bardzo dobry, Arsenal zgnieciony i tylko dzięki wspomnianemu Cechowi przegrali tylko 1:0, choć Lacazette w końcówce miał piłkę na remis, na szczęście nie trafił w światło bramki.
Dwie rzeczy jeszcze, o Pochettino wielokrotnie pisałem, że to świetny trener i na obecny moment najlepsza opcja dla nas i jeśli miałbym wybierać jedną osobę ze Spurs, która miałaby trafić na Bernabeu od następnego sezonu to byłby to właśnie Mauricio.
Po drugie, Moussa Dembele, gość jest przechujem, uwielbiam oglądać grę Belga, dziś fantastyczny występ.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora      
miXUE
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2018.02.25 17:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z PL głównie szlagiery oglądam, chyba, że najdzie mnie ochota na 20 minut Liverpoolu/Totków, rzadziej Chelsea, ale to pierwszy mecz od początku pobytu Mou w United gdzie gra diabłów mi się podobała. Trójka Sanchez/Lukaku/Martia daje radę, a i w drugiej połowie zdominowali mecz w znacznie większym stopniu niż to Chelsea zrobiło w pierwszej. Poza tym byli zwyczajnie groźniejsi, gdy mieli piłkę.

Zasłużona wygrana, która mocno komplikuje położenie The Blues z LM.

Powrót do góry
sicario
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2018.02.25 20:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Conte wyjasniony.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
miXUE
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2018.02.25 21:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W ogóle czaję, że to puchar weszło, puchar "dont-carabou-it", ale mimo wszystko to wciąż jebany finał. I to coś niesamowitego jak bardzo u graczy Arsenalu nie widać zaangażowania. Obejrzałem 20-30 minut tego meczu i gracze City po bramce na 2-0 widać, że chcieli sto razy bardziej podwyższyć wynik niż gracze Arsenalu go wyrównać. Serio, nie mam negatywnego podejścia do Arsenalu, ale na ten moment to jeden wielki śmiech, a nie klub.

Powrót do góry
Mattz
Juvenil
Juvenil

PostWysłany: 2018.02.25 21:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

sicario napisał:
Conte wyjasniony.

Przez sędziego czy Moratę?

Powrót do góry
Crawler
Madrid, banuj!

PostWysłany: 2018.02.25 21:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kliknij, aby zobaczyć ukrytą wiadomość (Uwaga! Treść może zawierać spoilery)

Mattz
Juvenil
Juvenil

PostWysłany: 2018.02.27 10:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

The Times donosi, że w Premier League od sezonu 19/20 będzie miała miejsce przerwa zimowa wynoszącą 2 tygodnie.
A dokładnie angielskie kluby będą mieć 2 tygodnie wolnego przed 1 meczami fazy pucharowej w LM.

Powrót do góry
Goldschmidt
Captain Banhammer
Captain Banhammer

PostWysłany: 2018.02.27 13:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Od paru tygodni już słychać było te pogłoski. Nic dziwnego. Grają 3 puchary w trakcie sezonu i prócz nich tylko Serie A nie dostaje przerwy na Boże Narodzenie i Nowy Rok. Sam nie za bardzo rozumiałem ich logikę kończenia sezonu w pierwszych 2-3 tygodniach maja pozostawiając finał pucharu na koniec maja i ewentualnie LM. Finał Carabao też wobec tego zapewne przesuną na maj. Więcej spotkań w środku tygodnia. I praktyczny brak letniej przerwy dla wielu zawodników w 2020 skoro albo pojadą na Euro albo na Olimpiadę.

Powrót do góry
Bonk
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2018.03.01 21:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jaki ten Arsenal jest żałosny. Zwolnią kiedyś tego Wengera ?

Z +-12 lat temu chciałem go na trenera Realu. Ciekawe jakby sie historia Realu potoczyła jakby on tu był :>

Powrót do góry
Joker.
revolución y nada más

Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: 2018.03.01 21:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak szczerze, tak po kibicowsku wpółczuje kibicom Arsenalu tej ciągłej karuzeli upokorzeń.
Z przodu kwartet LMAO tylko szkoda że obrona się nadaje do utylizacji a i pomoc wcale nie lepsza z człapiącym Ozilem. Na chuj im tak takie nazwiska z przodu?
Chyba że Papcio wychodzi z założenia tak jak Zidane, strzelić 1-2 bramki więcej od rywala Very Happy

Śniło mi się, że przejebaliśmy w finale LM z Bayernem 0-37 (albo 38) i w trakcie meczu Perez wysyłał listy do userów rm.pl, żeby przyjechali grać, bo gorzej się nie da, a my przynajmniej będziemy zapierdalać. :lol2:
by Daedalus
Powrót do góry
Wolf
Benzema fuera

PostWysłany: 2018.03.02 10:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czyli winnymi porażki 0-3 nie są obrońcy tylko napastnicy. Za mało strzelili ;)

"Higuain, Mandzukic, Alves, Cuadrado to wszystko odpady z klubów w których nie bylo dla nich miejsca. W Realu nie ma takich zawodników, bo Real jest klubem, który sie odpadów pozbywa, a nie je kontraktuje."
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
miXUE
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2018.03.02 10:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ten klub to jedna wielka żena. Nie zasługuje na żadne europejskie puchary, od Ligi Europy zaczynając. Nigdy nie odczuwałem niechęci do Arsenalu, historia The Invincibles jest piękna, ale w tym momencie życzę im jak najszybszego upadku i ustabilizowania pozycji Tottenhamu jako #2 klubu w Londynie, bo wraz z Chelsea przynajmniej pokazują ambicję i chęć rywalizacji. W Arsenalu tego nie ma, począwszy od zarządu, przez trenera, na zawodnikach kończąc.

Z ciekawostek: Man City w tym sezonie z 13 strzałów na bramkę Arsenalu zdobył 9 bramek.

Powrót do góry
Herman.
Filthy Casual
Filthy Casual

PostWysłany: 2018.03.05 08:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

https://streamable.com/hxtvl

Co za dno. Brakuje mi słów, by jakoś to określić. Tak naciska Chelsea, przegrywająca JEDNĄ bramką, 15 minut do końca, w sytuacji gdy musi walczyć o każdy punkt, by awansować do LM. Wielu ludzi tutaj chwali Conte, widzi w nim następce Zidane'a. Radzę drugi raz się zastanowić.

Clinical.
Putka
Putka

PostWysłany: 2018.03.05 08:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mi też ta sytuacja rzuciła się w oczy. Zatrważające jest to, że oni naprawdę mogli jeszcze powalczyć- to było tylko 1-0 dla City. Rożnica klas była widoczna, ale ile to już było meczów, gdzie jedna drużyna dominowała całkowicie, a druga strzelała gola z dupy i wynik był zupełnie inny niż przebieg gry. Coś mi się jednak wydaje, że na CN zobaczymy inną Chelsea.

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Piłka Nożna Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 14, 15, 16, 17, 18, 19  Następny
Strona 15 z 19
Skocz do: