FC Barcelona - Real Madryt [1-3]
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Sezon 2017/18
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Behappy
be humble

PostWysłany: 2017.08.13 23:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Clint Eastwood, kurwa, HIC! Rewolwery

Szjk
Intelektualna elita forum.

Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: 2017.08.13 23:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Piękny meczyk, Isco czarował, Pique samobój, Ronaldo pokazał klatę, a na koniec Asensio przedstawił się Camp Nou. Piękny mecz, piękny wieczór.

W rewanżu w ataku poproszę Asensio i Karima + wraca Luka i 4 kubki do sekstetu.

Na pierwszy ligowy mecz atak Ronaldo-Bale + trochę rotacji i jazda, tak to widzę.

Piękny sezon nachodzi, piękny! <serce>

miXUE
Prezes
Prezes

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2017.08.13 23:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

RMGalacticos napisał:
- postuję klasyka
https://www.wykop.pl/cdn/c3201142/comment_VLFop98JJpgrKMA4jQNxWiCLu3UDOs6Y.jpg

Behappy napisał:
https://www.youtube.com/watch?v=pbMgo0__ETg

Ahaha, uwielbiam, chłopaki <serce>

Powiem tak. Mam nadzieję, że to początek dominacji Realu na hiszpańskim podwórku. Symptomatyczne 3-1 po żałosnym sedziowaniu, które przy najbliższej okazji przeobrazi się w lepszy wynik. Pewnie, Barca to Barca, ale tutaj głównym problemem Realu jest ta mentalność wielkiej Barcelony, ale wchodzi nowe pokolenie, a stare przy tyllu trofeach ma taką mentalność zwycięzców, że szybko to zostanie naprostowane. Barca dochodziła do sytuacji, ale miała je takie kompletnie po chuju, Real natomiast miał je znacznie groźniejsze i zdawałoby się, że bardziej od niechcenia. Niestety kiepska ofensywa robi swoje. Na plus Varane, ISCO(co ten człowiek czarował na początku), Asensio, Kovacić(tu mniejszy, ale zgaduję, że to było taktyczne założenie, by nie grał tak wertykalnie), Ronaldo goat za piękną bramke i dwie absolutnie z dupy żółte kartki, Pique(<3 chłopie, widzę, że otwarcie niemalże aplikując do zarządu Barcy starasz się dostosować do nich poziomem i na boisku) i oczywiście sędzia, który pokazuje, że na ten Real nie ma mocnych Twisted Evil

Teraz podchodzimy na spokojnie do meczu na SB, z pokorą i pracą, ale bez przesadnej ostrożności i świętujemy drugi kubek.

A i na koniec słowa uznania do Suareza. Widzę, że w tej swojej żałosności i poziomu poniżej politowania stara się aktualnie wyrobić normę swoją i Neymara. Ale niczego to chłopie nie zmieni. Nara.

Piękny wieczór.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
madridcampeon
Busquemos soluciones
Busquemos soluciones

PostWysłany: 2017.08.13 23:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Świetna druga połowa, bardzo fajne zwycięstwo dwoma bramkami na CN. Kurde, zawsze z nimi gramy tam lepiej niż u siebie, wtf?

Nawet na początku drugiej połowy mówiłem, że przypomina mi się Cardiff - tam też po niezbyt wyrazistej pierwszej części gry ruszyliśmy do przodu. Po 1:0 się cofnęliśmy i musiało się tak skończyć, że w końcu wpadło 1:1.

Paradoksalnie ten karny nam pomógł, mam wrażenie, że czuliśmy się wkurzeni na sędziego i ruszyliśmy do przodu. Tak pewnie byśmy bronili tego 1:0 i skończyłoby się wyrównującym golem w czapę w 89. minucie. Miałem obawy, że to sportowe wkurzenie obróci się przeciwko nam (jak w kwietniu - szliśmy po zwycięstwo i gol w dupę w ostatniej minucie), jednak tym razem przyniosło pozytywne efekty. Chyba nie da się przegrać tego na Bernabeu...

I widzicie, strzelił Pique, tak jak mówiłem. Very Happy

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
M i k e
Juvenil
Juvenil

PostWysłany: 2017.08.14 01:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mnie się wydawało, że ten nieuznany gol dla nas był ze spalonego... Nawet nie mówcie, że było inaczej... Jeżeli dodatkowo okradł nas z gola to chyba jeszcze nie wymyślono słów, które mógłby opisać "pracę" tego sędziego.

Powrót do góry
Burzafka
El Madrid para siempre.

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2017.08.14 06:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Był spalony.

Odriozola, Courtois, Mbappe [2019-2020]
Powrót do góry
IJORDAN
Juvenil
Juvenil

Ostrzeżeń: 3

PostWysłany: 2017.08.14 07:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie było spalonego. Na Canal+ po meczu to analizowali, i Cristiano był wysunięty w momencie podania od chyba Isco, ale to podanie przedłużył Bale który nie był na spalonym i w momencie podania Bale'a Ronaldo nie był na spalonym. Bramka jak najbardziej prawidłowa, jak z resztą stwierdzili w studiu Smile

bombel22
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2017.08.14 08:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak ZZ odstawi Bejla to tej maszyny nikt nie zatrzyma. Rozpierdol totalny to co zrobili wczoraj. Zgwałcili barke na 3 biegu mimo sedziego ktory przypomnial poziom calej tej bandy nieudacznikow z gwizdkami.

Ile zrobil Asensio i Cris w takim czasie a ile Bejl przez wiekszosc meczu? ZZ nie wierze ze tego nie widzisz.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora      
M i k e
Juvenil
Juvenil

PostWysłany: 2017.08.14 09:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przecież Barca przegrała mecz, który sędzia dla nich drukował. U siebie, z nami, dość zdecydowanie. Ciekawe co jest dla nich większym upokorzeniem, ta porażka w tych okolicznościach, czy zachowanie Suareza?

Kliknij, aby zobaczyć ukrytą wiadomość (Uwaga! Treść może zawierać spoilery)

Powrót do góry
sicario
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2017.08.14 10:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli Bale to dotknął to nie było spalonego. PS Sorki za jakość słaby telefon. Czerwonym kółkiem zaznaczony Bale, który wg. specjalistów C+ jako ostatni podawał/dotykał piłkę i w momencie jego kontaktu nie było Ronaldo na spalonym.

Ale prezesika w takim stanie jak po golu na 3:1 nie widziałem Very Happy Jebnął konkretnie <ściana>

arkadia
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2017.08.14 10:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sędzia robił co mógł, osiągnął cel - nie dostali manity Smile))))
A tak serio, piękna ta druga połowa, kondycyjnie w dziesiątkę Real zapierdalał do 93 minuty na maksa... Super zmiany, genialna fota Ronaldo z klęczącym Pique.. Zresztą gol tego katalońskiego pajaca dał mnóstwo radości Smile))))))))

Powrót do góry
Gondola.
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2017.08.14 10:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Burzafka napisał:
Był spalony.

Nie było.
Kliknij, aby zobaczyć ukrytą wiadomość (Uwaga! Treść może zawierać spoilery)

Powrót do góry
Gehu89
Master of Drilling

PostWysłany: 2017.08.14 10:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak Bale dotknął, to nie ma mowy o spalonym. W relacji którą oglądałem, uznawano moment wcześniejszego podania, gdzie faktycznie Ronaldo jest wysunięty.

El Dominik
Madridista

PostWysłany: 2017.08.14 12:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Patrzcie na sędziego, jak sie cieszy, skurwisyn:
https://twitter.com/danijfv/status/896874577166336001

Aż mi sie przypomniało, jak milion lat temu, chyba w PS, czytałem o jakimś sędziu, który po każdej bramce Barcelony, zaciskał z radości pięść i pokazywał na środek boiska.

Marcelo.
Powrót do góry
M i k e
Juvenil
Juvenil

PostWysłany: 2017.08.14 13:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Iturralde Gonzalez? Very Happy

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Sezon 2017/18 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Strona 6 z 7
Skocz do: